23418
  • Solt
    #19919
    Azért vége csak nincs...
  • Solt
    #19918
    Ezt a győri stadion választást én sem igazán értem... oké, hogy jó a pálya meg szép a stadion, de azért el is kell oda jutni.
  • Solt
    #19917
    Szerinted nem volt benne a szerződésben, hogy az előre rögzített rendezvények idejére költöznünk kell? Aláírtuk? Alá... innentől? Persze tudom, hogy mindenről az mlsz tehet... ez így nyilván sokkal egyszerűbb, mint gondolkozni.
  • Grenzjager
    #19916
    akkor Kubatov is le..hat ha nem tudja elintézni, hogy a Vasas pályán, vagy az Isten ajándékának egyik csapatánál az MTK-nál legyen a meccs.

    Amúgy a FTC-Kaposvár meccset is Győrbe teszi az MLSZ


    +
    Leonardo: vége
    ezt azért sehogy se érdemelte

    mind ezek után mire legyek optimista?
  • Effe88
    #19915
    Na ja. Vagy esetleg dunaújvárosban bár nem tom milyen állapotban lehet az a pálya mostanság.
  • ReszegKoldus
    #19914
    Én nem tudom a szakmai stábnak milyen elvárásai vannak, de ha az eger tudott vácon játszani, akkor nem értem miért kell győrbe menni.
  • Livius
    #19913
    Szerinted a lepukkant Puskást kitől lehet bérelni? Fogós kérdés tudom!
  • Solt
    #19912
    Mi köze ennek az mlsz-hez?
  • Livius
    #19911
    És tényleg! Ez kamú, vagy ennyire köcsög már az MLSZ, hogy a Fradin akar élősködni jó magas pályabérlési árakkal, és a hetente kiadott adóval?

  • bubu13
    #19910
    Ferencváros-Mtk, örökrangadó, helyszín: GYŐR!!!!!!
  • Láma!
    #19909
    nem az 1-2 csúnya becsúszáson van itt a hangsúly. az előfordul, sőt súlyos sérülések is előfordulnak.
    DE!
    Más az hogy ha az ember elkésve becsúszik és sérülést okoz (mint most a győri gyerek), vagy ugy megy fel a pályára egy csapat hogy a játékszervezőt rugjátok le, vágjátok fel mindig, mert már az előző meccsen se adott a bíró emiatt lapot, úgyhogy nekünk is jó lesz (lásd haladás)...

    És Moniz az utóbbi miatt emelte fel a hangját, nem egy elkésett belépő miatt.
  • Grenzjager
    #19908
    remélem csak egy meccset kap, hogy azért egyre több embernek legyen nyilvánvaló hogy mire való a Csányi-Nyilasi-Puhl-Mészöly bagázs, és nem szerencsés így szidni Fradi edzőnek az MLSZ-t.... ha lúd legyen kövér, nekünk 8. És na Gosztonyinak is eltört a lába...

    na meg Kassai ha fújni fog a Loki-Fradin.... szóval egyértelmű. Lehet a pártból másra is tudna fújni a szél, ha már ilyen erős a vihar, és nem az edzőnek kéne elvágnia magát... mert ugye nincs lovénk, mint a Vidinek aki kompenzálni tudta tehetséggel Sousa beszólásait.
  • Effe88
    #19907
    Így van. Meg ez, hogy a "kreatív játékosokat védjék meg"
    ez mi geciXDXD
    ilyet döme nyilatkozik max
    akkor aki nem kreatív az dögöljön meg vagy mi
    néha előfordul egy két csúnya szabálytalanság de ez ezzel jár, odabaszósan kell játszani, keményen azért
    viszont ez a cseh gyerek jópár meccses eltiltást érdemel azért
  • Solt
    #19906
    Én általánosságban beszélek... ha az előző meccseken az ellenne elkövetett gusztustalan belépőknek lett volna következménye, akkor talán most nem jutunk el oda, hogy eltörjön a lába. Egyáltalán nem zavar, ha egy csapat keményen, tekintélyt parancsolóan játszik, de ezt ne keverjük össze azzal, amikor szándékosan utaznak egy játékosra, és ennek meccseken át nincs következménye, sőt, még ő kap lapokat.
  • [HUN]FaTaL
    #19905
    Kapott a győri egy pirosat, mit szeretnél még? Helyben lőjék főbe? :D
  • [HUN]FaTaL
    #19904
    Kb. 10x annyit rúgják, mint amennyi szabadrúgást adnak róla, mert nem szokott elesni.
  • Solt
    #19903
    Nyilván osztják ezzel semmi gond, de repkednek is róla a sárga lapok, nem még ő kap sárgát!

    Ez nem nyivákolás... a kemény játékkal nincs gondom, de azért az sem normális, hogy szétrúgják azokat a játékosokat akik miatt gyakorlatilag az ember meccset néz.
  • [HUN]FaTaL
    #19902
    Nézz meg egy Barca meccset, gyakorlatilag Messit össze-vissza rúgdossák.

    Mit kell itt nyivákolni? Benne van a fociban.
  • Effe88
    #19901
    mit kéne már megvédeni?
    nevetséges
    lerúgta és kiállították
    le van szarva
    erről szól a foci
    moniz kezd megbolondulni
  • Solt
    #19900
    Teljes mértékben igaza van! Ha nézel egy olasz vagy egy spanyol bajnokit, ott a penge játékosokat megvédik... lehet keményen játszani, azzal semmi gond, de azért mindennek van határa!
  • Effe88
    #19899
    ez olyan dömés
    lerúgta? le
    kiállították? ki
    ez benne van a fociban
  • Grenzjager
    #19898


    Kovács István (Videoton):
    Gratulálok a Győr bajnoki címéhez.
    Nagyszerű játékost veszített el a Ferencváros és a honi labdarúgás, remélhetőleg minél rövidebb időre csak. Mielőbbi jobbulást LEONARDOnak...
    Természetesen nem az én kompetenciám eldönteni, de véleményt alkothatok. Szerintem a labdarúgást (ami a nevében is van "labda" nem pedig "emberrúgás") kellene védeni és azokat a kreatív játékosokat, akik ezt a csodálatos játékot próbálják minél élvezetesebb, magasabb szintre emelni. Kérdem én melyik a rosszabb? Ha más testi épségét veszélyeszteted, mozdulatoddal sérülést okozol. Vagy ha rádragasztják a szimulálós jelzőt, mellyel az adott szituációban saját magadat véded (mert törvényszerű, ha a levegőben vagy és rúgást kapsz kisebb a valószínűsége a sérülésnek), vagy ha szóvá teszed a sportszerűtlen már már "utazó" jellegű belépőket... Az esetek többségében sárga-sárga lap, remélem érzékelhető a különbség!
    Várunk vissza LEO!

    amúgy nekem nem jött le hogy ekkora spíler lenne Leonardo de igaza van Moniznak és Kókónak is,
    de amúgy nem biztos hogy szerencsés hogy klubelnök rohadó hullás mondatai után már az edzőnk is beszólogat az MLSZ-nek a Csányi-Puhl-Nyilasi buzi bagázsnak.
  • Zenszkij
    #19897
    Ez a harmadik hely a Diósgyőrben elszórakozott győzelem eladása után borítékolható volt. Ezt követően ugye leszívtunk a Viditől is, én nem sok reményt fűztem ezek után a harmadik helyhez. Bosszantó hibákat követtünk el, gyakorlatilag csak magunkat okolhatjuk a 6. helyezésért. Igen siralmas most a tavaszi teljesítmény. Túl sokat vártunk, ezzel a kerettel, meg az ingyen játékosokkal jövőre se leszünk dobogósok.
  • Grenzjager
    #19896
    Csalódás számomra az egész
    ez a meccs is, a tavasz is, Moniz is és Kubaszov is.

    Moniz még se akkora mester mint hittem... Annyira kiszámítható a Fradi taktikája, olyan egyszerű mint egy darab mackósajt
    Kubaszov mégis csak egy f@sz mint hittem...

    Csalódtam a legtöbb Fradistában aki kint volt a meccsen mert nem Pintérnek az anyját kéne szidni, én úgy emlékszem hogy Ő el lett kergetve a Fraditól és nem magától lépett le, na erről ennyi, és undorító ahogy már előre az ETO kárát várja a BL-ben sokak közül akik kint voltak.

    Nem hentesezni kéne az ETO-t, mert a Diók ellen mi törtünk lábat és kussolt mindenki mint szar a fűben akkor.

    Alempijevics több végezetes hiba után mit keres a csapatban még mindig, és ma egy kegyetlen nulla volt? El kéne zavarni
    Csukics aki 30 évesen a fiatalítás jegyében érkezett mire jó végülis, mert csak annyi a baja a labdával hogy az gurul... Szintén el kéne zavarni
    Józsi egy rohadt láma, de legalább irányítani próbál, ami nem megy neki... de magyar meg már itt van.... pff.ff.....

    Junior Fell, Martinus, Ionescu tulajdonképpen azonkívül hogy Kubaszovnak köszönik a fizetést mit csinálnak? mire jók? Minek gizdul Moniz Csillusra ha Ionescut erőlteti? Ionescu szerintem utoljára tavaly a Pécs ellen játszott... na ez Moniz felelőssége hogy miért meg minek

    Leonardo? Sajnálom ami történt vele, de nem hentesezni kéne a győrieket, amúgy egy kalap szar mióta itt van, nem véletlenül a KUTYÁNAK SEM KELLETT kb 10 HÓNAPIG ...őt is el kéne zavarni, korrektül miután összeforrt a bokacsontja, és aztán au revoir.

    és körbe kéne nézni a szlovák, a lengyel, a cseh, bolgár bajnokságban ha csatárt akarunk és nem munkanélkülieket a beneluc államokból, na meg egy irányítót, mert irányító olyan aki hasonlít arra aki irányít nincs a csapatban. Világos hogy nem jön magyar mert Kenesei, Tököli, Tisza, Rudolf, Bajzát brigádból mégis kit kéne leigazolni? na ugye... Szabics, meg Szalai és Hófehérke.... felejtős reálisan nézve pfpf

    Moniz remélem marad mint Jenner -aki tuti h marad, mnt Besic aki jővő nyárig hosszabbított, Aboarh és Somalis is hasznos, Klein és Otten is kell a védelembe de az összes szerbet (Jovanovics, Csukics, Alempijevics)+ Junior FEllel, Leonardoval, Hakolával, Ionescuval és Martinusszal el kell zavarni a 3,14csába...

    Kiváncsi vagyok a maradék totál tét nélküli meccsre kapnak e lehetőséget a fiatalok, a mellőzöttek.
  • ReszegKoldus
    #19895
    A bírók hagyták, hogy az ellenfelek Leonardóra vadásszanak
  • JimKirk
    #19894
    Jozsit en sem ertem, amiota itt van meg semmit sem mutatott.
  • banok
    #19893
    Hát ja.
  • Effe88
    #19892
    Szerintem jobb lesz így. Majd meglátod.
  • Gabe18
    #19891
    Az nem jó hogy nem leszünk EL helyen, mert az éles meccsnél semmi se jobb felkészülés. Majd ilyen "traktorosok-szerelők" csapat ellen játszunk egy 10-0-t, az nem lesz erőfelmérő.
    De mindegy, mint írtam reálisan nem vagyunk dobogós szinten. Az mondjuk érdekes lesz hogy Moniz hogyan reagálja le azt hogy az általa kitűzött cél nem lesz meg.
  • ReszegKoldus
    #19890
    1 győzelem 1 döntetlen 3 vereség, jól el lett buzizva ez az 5 meccs...
  • Effe88
    #19889
    Én is bízok Monizba. Ezért is jó, hogy nem leszünk el-helyen. Szépen fel lehet készülni a köv. idényre. Jó lesz ez:)
  • Gabe18
    #19888
    Sajnos reálisan nézve per pillanat a középmezőny elejére vagyunk jók. A hátsó csapatokat tudjuk magabiztosan verni, a középmezőnnyel ki-ki meccs, de az elöl lévők ellen még kevés (Videó, Kispest, Győr...).
    A játék általában nézhető, ki tudunk alakítani helyzeteket, hát a helyzetkihasználás nem jó. Mindenképp kellene 1-2 minőségibb játékos támadásban.
    De az pl. rejtély hogy egy Józsi mit keres a stabil kezdőben, ráadásul csapatkapitányként? És még van pár játékos akitől nem ártana búcsút venni.
    A történtek után asszem Leonardo sorsa is több mint kérdéses, bokatörésből felépülés, nem lesz neki könnyű...
  • Kaplan
    #19887
    Hát ez van, kell még idő meg egy kis invesztáció a csapatba. Most már biztosan kijelenthető, hogy egy kicsit elkapott minket a rózsaszín felhő. De semmi baj, én bízom Moniz-ban, remélem tovább építi a gárdát!
  • Gabe18
    #19886
    A Győrtől nem sajnálom a bajnoki címet, de ez a Pintér olyan szinten egy unszimpatikus egy valaki hogy borzalmas.
  • Effe88
    #19885
    11 éve a zte ünnepelt ellenünk
  • Effe88
    #19884
    én is lefosom
  • Kaplan
    #19883
    Ja, bocsesz! Sajnálom Leonardot de amúgy egy kalap szar volt eddig.
  • Gabe18
    #19882
    De a Győrből már kettő minusz van.
  • ReszegKoldus
    #19881
    Azóta már 2 győri is pirosat kapott :D
  • ReszegKoldus
    #19880
    Gyógyulj meg Leonardo! (A következő szezonra)