23418
  • Solt
    #19959
    Az egyik szemből történik, a másik hátulról, tehát maga a szituáció gyökeresen más.
  • Solt
    #19958
    Én magamból indulok ki... volt olyan, hogy az ellenfél játékosa másfél félidőn keresztül szopatta a komplett védelmünket... elszállt az agyam, meguntam, hátramentem, és akkorát vágtam alá amekkorát csak tudtam!

    Bőven el tudom képzelni, hogy nevelő szándékú belépő volt... főleg ilyen idegállapotban.

    Moniz annál korrektebb, hogy cserbenhagyjon minket egy sértődés miatt. Szerintem nem fog büntetést kapni... nem volt primitív.
  • Livius
    #19957
    Szituációban van, ha 10 cm-el feljebb kapja a belépőt Leonardo, akkor neki is ez lett volna a vége.
  • Grenzjager
    #19956
    másik topikból áthoztam a válaszom

    Szóval nyilván ki volt adva az eredmény tartása, és az időhúzása bármi áron, ezért játszotta meg a durva szabálytalan becsúszást. ok, aláírom favágó.

    a bíró meg azért egy nagy nulla, mert az "előnyszabályt" is elmagyarázhatta volna neki valaki kiskorában a piros laptól függetlenül.

    De azért ismerjük be, minket mindenki utál és velünk mindenki hentes ETO-tól MLSZ-en át mindenki, de mi meg szentek vagyunk...

    Nem az a kemény aki keményet tud ütni, hanem az aki többször is feláll a földről. - mást nem tudok mondani azonkívül hogy sajnálom.

    attól is félek hogy Moniz büntit kap mert beszólt az MLSZ-nek aztán megsértődik...
  • 9csöves9
    #19955
    sok minden szar a siófoki stadionban, de a gyep az pont a magyar átlag felett van...
  • ReszegKoldus
    #19954
    Jut eszembe, ha Knézy közvetíti a meccset majd meglátja Somaliat a pályán és azt mondja milyen gyorsan felgyógyult Leonardo?
  • Solt
    #19953
    Tehát nincs köztük hasonlóság! :)
  • Livius
    #19952
    Eduardot szemből kapták el, ott még lehetett valamit mondani olyanról hogy labdát akart. Leonardonal semmi képpen sem, hátulról több méteres hátrányból történt, és a labda már rég odébb volt mire oda ért a láb. Egyértelműen lábra ment miután látta, hogy a labda esélyetelen hogy meglegyen a becsúszással.
  • Solt
    #19951
    Mint két tojás... az egyik szemből, a másik hátulról...
  • Livius
    #19950
    Eduardo Da Silva
    Leonardo

    Megdöbbentő hasonlóság, és erre aki azt mondja nem szándékos az hülye!
  • Grenzjager
    #19949
    valahogy nagyon nagy a mellénye Kubatovnak.....

  • Solt
    #19948
    "Én másra nem bíztam volna a szurkolóinkat."

    Amikor vendégként megyünk oda, akkor is a kispesti szeku "vigyáz ránk" nem? Ezt nem értem, itt tuti van valami a háttérben. A többi magyarázat logikus.
  • banok
    #19947
    Kubatov magyarázata a győri pályaválasztásra

    Mi a baj a kispesti securityvel, hogy emiatt (is) Győrbe kell vinni az örökrangadót?
  • Grenzjager
    #19946
    +MLSZ nem engedi felcserélni a pályaválasztói jogot
  • Grenzjager
    #19945
    Moniznak csak a Bozsik stadion lett volna elfogadható, de ők nem engedték volna be a Szőke féle Fradi szekut, hanem kispesti szekuval, ez meg a most is mosolygó Orosznak nem tetszett, és így jött egyből Győr.

    nyilván Vác se lett volna jó a szakmai stábnak.

    Bár akkor Debrecen is jó lett volna, mert 3 meccsre lekötlözött volna az egész klub.
  • [HUN]FaTaL
    #19944
    Nem lett volna értelmesebb lemondani a pályaválasztó jogról és lejátszani a Hungária körúton a meccset? Vagy a vasas pályán, vagy a kispestén, vagy a...

    Ennek így nem sok értelmét látom, vigyék akkor a Vicente Calderónba :D
  • COOLancs
    #19943
    Állítolag az MTK is fellebezett - mégis Tel-Avivba lesz a meccs.

    Az FTC-Kaposvár meg a pártatlanság jegyében Vlagyivosztokba kerül.
  • Solt
    #19942
    Honnan ez az idézet?
  • Grenzjager
    #19941
    azért nevessünk is

    A székely bácsi házát lebontotta a narancssárga előrejelzésű vihar , ezért régi cimboráját Gedeont kénytelen bukarestben megvendégelni egy baráti italozásra.

    ulloi129.huról egy zseniális komment
  • Solt
    #19940
    Lakat T. már április 12.-én írt egy cikket Leonardo faragásáról. ÍME
  • Effe88
    #19939
    inkább akkor már amsterdambaXD
  • Effe88
    #19938
    na azt hittem neki is azt írod, hogy
    "inkább szurkolj másnak kcsg"
  • Solt
    #19937
  • Grenzjager
    #19936
  • Solt
    #19935
    Szerintem menj el kurvázni... bevagy feszülve! :D Ekkora tragédia nincs, mint amekkora bajt látsz ma mindenhova! :D
  • Grenzjager
    #19934
    Sydneyből átjöttek volna az MTK-ások is, minden rendben ment volna.
  • Grenzjager
    #19933
    Melbourne szerintem jó lett volna.
  • Solt
    #19932
    De akkor a Kaposvár ellen megint valami másik stadiont kellett volna szerezni... így letudják egyben, szerintem ez is szempont volt.

    Egyébként, ha segítenek a lejutásban, akkor szerintem nem gáz...
  • Grenzjager
    #19931
    Kurva anyját Orosznak...
    azért nem a Bozsikban lesz a meccs, mert nem fogadta el a büszke Fradi vezér a kispesti Copfos féle szekut, mert neki a saját Szőke szeku kell, SzabóGyuri meg ragaszkodott hozzá hogy a Bozsikban csak kispesti szeku lehet... ez mondjuk logikus is
  • Effe88
    #19930
    teljesen szándékos volt ez eddig se volt kérdéses
    meg is kapta érte a pirosat
    tök rendbe volt az eset
  • ReszegKoldus
    #19929
    Azért remélem ez fordítva is működik és ha valaki most akar leszervezni koncertet őszre vagy tavaszra, annak megmondják, hogy menjenek máshova, mert a Fradi játszik aznap a stadionban :)
    (persze nyilván még nincs meg a következő szezon menetrendje)
  • Grenzjager
    #19928
    Moniz meg kap szép büntit az MLSZ-től mert szidta az MLSZ-t......


    Szerintem csoda lesz ha már marad Moniz !!!
  • Solt
    #19927
    Nézzétek annak a parasztnak a fejét... nem úgy néz ki, mintha véletlen lenne.
  • Grenzjager
    #19926
    és nem tudjunk a FTC-MTK meccset rendezését leadni, mármint hogy az MTK legyen a hazai és plusz mi fizetjük a rendezést, és csak 10%nyi helyt kérünk a vendég szurkolóknak?? na és akkor 2 db MTK-FTC lesz ebben az idényben.


    Valaki valamit megint elkúrt, és nem a szurkolók, nem Moniz, nem az MLSZ, és nem az MTK.....
  • Grenzjager
    #19925
    Miután Moniz-nak Pesten csak a Honvéd pálya megfelelő, akikkel nem sikerült a rendezés miatt megállapodni (ki hitte hogy sikerül???)
    Kubatovék meg aláírták a szerződést az MLSZ-szel

    így egy rossz szavunk sem lehet az MLSZ-re
    max a saját vezetőinknek

    remélem most is mosolyog Orosz
  • Effe88
    #19924
    Milyen ingyen vonatXD?
  • Solt
    #19923
    A Puskás jó választás volt, de voltak már előre lekötött rendezvények, emiatt kár lett volna máshova menni. Most, hogy nyakunkon vannak ezek a rendezvények, húsba vágó a dolog... persze, ha nyertünk volna a Vidi és a Győr ellen, akkor most mindenki meccs lázban égne, és leszarná, hogy hova kell menni... :)

    Ha lesznek ingyen vonatok, akkor nem gáz a helyzet... bár az tény, hogy ezt illet volna jobban kommunikálni.
  • Solt
    #19922
    A segítség kevés... az ingyen vonat alap lenne, ha már ilyen távoli stadiont választottak! :) Busz nem játszik szerintem... drágább is, és macerásabb is. Persze, ha a vállalkozó "okosan" számláz, akkor jut is, marad is! :D
  • Grenzjager
    #19921
    ha nem az MLSZ féle Csányi, akkor Kubatov a hibás....
  • ReszegKoldus
    #19920
    "Tisztában vagyunk azzal, hogy nagyobb nehézséget jelent a drukkerek számára ez a megoldás, de mindent meg fogunk tenni azért, hogy segítsük szurkolóink eljutását Győrbe."

    Ez nem tudom mit jelent, esetleg busz/vonat?
    MTK meg bérel egy autót gedeonnak...