23418
  • Grenzjager
    #20239
    nagyon komoly lenne
  • Grenzjager
    #20238
    igen ő
    balszélső
    leigazoltuk
  • reynaud #20237
    Ki ez a rasztahajú srác?
    Talán Valpoort?és milyen poszton játszik?
    Nagyon biztatóan mozog a pályán!
  • Solt
    #20236
    [URL=http://www.csakfoci.hu/node/142335]"Tavaly is és idén is sok gólt lőtt"[/URL]

    A pletykák szerint róla van szó.
  • Grenzjager
    #20235
    meccshiánnyal küszködőknek a
    6 perces Vasas verzió :)
  • Takezó
    #20234
    De mekkora kamutizenegyes volt ez a mai is
  • ReszegKoldus
    #20233
    Hihetetlen ez a sok összehozott tizenegyes.
  • reynaud #20232
    Kösz a videót,jók voltunk!
  • Grenzjager
    #20231
  • Grenzjager
    #20230
  • banok
    #20229
    Zsír
  • Láma!
    #20228
    A Casablanca elleni meccset adja a Sport1!
  • Grenzjager
    #20227
    +2013. július 16. 18:30 Muraszombat Ferencváros - Leeds United
  • Grenzjager
    #20226
    2013. július 3., szerda
    Felkészülési mérkőzés
    Időpont: 17:00
    Helyszín: Budapest, Puskás Ferenc Stadion
    Felkészülési mérkőzés - FTC - Vasas

    2013. július 6., szombat
    Felkészülési mérkőzés
    Időpont: 18:00
    Helyszín: Telki, Telki Edzőközpont
    Felkészülési mérkőzés - FTC - Raja Casablanca

    2013. július 13., szombat
    Felkészülési mérkőzés
    Időpont: 17:00
    Helyszín: Budapest, Népligeti Sportközpont
    Felkészülési mérkőzés - FTC - Arad
  • Solt
    #20225
    Úgy-úgy!!! :))
  • ReszegKoldus
    #20224
    Amit remélem ki is tölt, akkor már egész sokáig lenne itt a korábbiakhoz képest :D
  • ReszegKoldus
    #20223
    2016-ig nyaráig van szerződése. :)
  • Solt
    #20222
    Ezzel én is így vagyok... minden szava arany! Remélem tőlünk megy nyugdíjba! :)
  • reynaud #20221
    Azt gondolom a Fradinál az utóbbi évek legjobb döntése a vezetők részéről Moniz szerződtetése volt,kiváló edző,és emberileg is tiszteletet érdemel!
  • Solt
    #20220
    Egyébként annak is van alapja amit te mondasz, és ha nem Moniz lenne az edző én is kételkednék! ;) Nekem sem a kedvencem a Józsi, de a Mesterben teljes mértékben megbízom. :)
  • reynaud #20219
    Lehet igazad van!
    Talán belülről egészen más zajlik,és Moniz statisztikái mást mutatnak mint ami a mérkőzés közvetítés során átjön róla!
    OK,meggyőztél,látom van fogalmad a futballról :)!
  • Solt
    #20218
    Simonból csak egy volt... ne várd el, hogy mindenki olyan legyen. :)

    Én nem hiszem, hogy alibi játékos. Nem látszik rajta, hogy 1000 fokon ég, de valamiért csapatkapitány. Ha alibizne, gondolod csk lenne a Moniz-nál? Én kötve hiszem.

    Rengeteg adatot elemeznek a játékosok meccs alatti teljesítményével kapcsolatban. Ha szarok lennének a mutatói, biztos nem lenne stabil kezdő, és főleg nem lenne csapatkapitány! ;)
  • reynaud #20217
    SORRY!
    Félreértesz,vagy félreérthető voltam!
    Nem poszt szerinti hasonlítás volt részemről.
    Józsiról leírtakat általánosságban értem.
    A mi szeretett klubunknak volt,illetve van egy ikonja akit nem véletlen kedveltünk oly sokan SIMON TIBOR ,tudod bizonyára hogy olyan típusú játékos volt aki mindig 1000%-ot nyújtott minden meccsen!
    Józsi György egy alibi játékos,akin sosem láttam,olyan lelkesedést a pályán amiért tiszteletet érdemelne,és bizony sok-sok más sport fórumon hasonló véleményen vannak zöld-fehér vérű szurkolók!
    Egyébként maximális tiszteletem Neked,hiszen hozzám hasonló fanatikus FTC drukker vagy,ahogy azt a mondataidból kiolvasom!
  • Solt
    #20216
    Ha továbbra is az almát akarod hasonlítani a körtéhez, akkor pár dologra azért felhívnám a figyelmed,

    - A Józsi szervező középpályás: 28 meccs, 5 gól, 4 gólpassz, 1 sárga lap

    - A Cukic egy védekező középpályás: 28 meccs, 2 gól, 1 gólpassz, 11 sárga lap

    Jól látható, hogy megkapta a lehetőséget (28 meccs), ergo amit tud, azt megmutatta. Ha követted a meccseket, akkor láthattad, hogy a középpályánk elég sokszor átjáróház volt, aminek a megakadályozása főleg a Cukic feladata lett volna.

    Na most, ha már a Vass Ádám szóba jött, akkor ő bizony a Cukic riválisa lenne, nem a Józsié. Persze, ha te egy szervező helyére is védekezőjátékost tennél, akkor más a helyzet... viszont ebben az esetben kifejezetten örülök, hogy nem rajtad múlik ez! ;)
  • reynaud #20215
    Nem egy meccs alapján ítéltem meg Csukics képességeit,ez csak egy kiragadott példa volt!
    Amennyiben megkapja a bizalmat,akkor ilyen jó játékra képes mint anno az lilák ellen tette!
    Nem mernék nagy tétben arra fogadni,hogy az új idényben is ekkora bizalommal lesz majd Józsi Gyurika irányába Moniz,attól jobb szakember!
  • Solt
    #20214
    Egy meccs teljesítménye alapján nem lehet megítélni egy egész szezont. Ezen kívül a játékosokat folyamatosan monitorozzák, ergo a stáb rendelkezésére áll minden lényeges statisztika.

    Az, hogy a Józsival számol a Moniz, valamit azért jelent. Nem látványos a játéka, de valamiben mégis jónak kell lennie, ha ekkora a bizalom iránta.
  • reynaud #20213
    Csukicsot én nem a padra ültetném,helye van a kezdő csapatba,viszont Józsi Gyurikának ha rajtam múlna,felajánlanám keressen más csapatot magának!
    By the way...CSUKICS,2012-13-as idény 19.forduló,FTC-újpest 2-1! A győztes gólt a 93,percben ki is lőtte,igen Csukics!
  • Láma!
    #20212
    Klein magától ment nem?
    Úgy hallottam hogy amit kínáltak az nem felelt meg neki.
    Csukics padozott már az utolsó fordulók mindegyikén.
    Vass-al nem bontott szerződés a klubja, azaz ingyen nem jönne...
    Olvastam egy kommentben, hogy lehet Bödét akarják érte cserébe, és Moniz így értette, miszerint az itthon a posztján legjobbért (Böde) nem kap egy szintén posztján legjobbat.
  • Grenzjager
    #20211
    Moniz: Vass Ádám az egyik legjobb? Az nekem kevés


    hmmm Csukicsot vagy Józsit nem lehet a padra szoktatni??
    ..akkor Kleint meg miért kellett elküldeni?
  • Grenzjager
    #20210
    +
    Hajnal Tamást fogják nagy valószínűséggel kitenni a VfB-től
  • reynaud #20209
    Egyetértek,Gera klasszisokkal jobb futballista volt Szabicsnál fénykorábban,de nem jelenleg!
    A rengeteg sérülése sajnos ebben nagy szerepet játszik!
    Egyébként azt gondolom,egyikük sem lesz az új idényben a FRADI játékosa,bízzuk a keret kialakítását Moniz mesterre,érti a dolgát,és remélem egy olyan csapat jön össze,amely képes lesz megnyerni a bajnokságot!
  • Takezó
    #20208
    Gera azért nagyobb játékos is, mint Szabics. Őszintén szólva nem igazán örülnék egy Szabicsnak, nincsenek olyan hihetetlen statisztikái.
  • reynaud #20207
    Jó az öreg a háznál,Szabics 32 éves,1-2 jó éve simán van még,viszont Gera tényleg öreg már,s nagyon sérülékeny!
  • ReszegKoldus
    #20206
    Gera+Szabics öregek, bár tőlem Ferenczi is visszajöhetne, ha rúg 40 gólt :D
  • reynaud #20205
    A általad felsorolt játékosokból,én leginkább Szabicsot látnám örömmel a csapatban,az elmúlt bajnoki szezonban,a legfőbb problémánk az volt hogy a ki dolgozott helyzeteket nem tudtuk berúgni!
    Szabics jó befejező csatár,ezt zöld-fehér mezben is bizonyította anno!
  • Grenzjager
    #20204
    Vass Ádám Kolozsvárról kirúgva...
    ..igaz lábtörése majd az ismét sérült rész sérülése előtt nem brillírozott, ami nem volt hosszú idő. Nagyon beleillene a Moniz féle logikába. A Raditec eddig is támogatónk volt :)) Jöhet a Rehab is.

    A Fradi képbe abszolút beleférne szerintem. + Kolozsvár
    Vass Ádám csapat nélküli Fradi nevelés. + válogatott témában egykor Brescia játékosként Egervárinál övé a "Huszti edition 2.0" ami nagyon rég volt, bizonyíthatna ő is hogy ő jó játékos, végül is az elmúlt év alatt semmit nem csinált, játszott pár román előoszt meccsen. Nyaka országimázs a tetkó után, mi kell még több? Husztria nincs lové:)Gera még az angolszászoknál, Szabics elpadozik Grazban. Remélem nem győri a barátnője...
  • Solt
    #20203
  • rhdk
    #20202
    gayfish
  • Solt
    #20201
    Imádom ezt az embert!
  • ReszegKoldus
    #20200
    Legalább a 4. gól kinézett valahogy :D