23418
  • Grenzjager
    #20199


    „Igyekeztem minden játékosnak egy félidőnyi terhelést adni, mivel most ez volt a legfontosabb. Az első félidőben több gólt is lőhettünk volna, örömteli, hogy nagyon sok helyzetet kialakítottunk. A következő hetek feladata, hogy egyre frissebb legyen a csapat. A második félidőben főként a tesztjátékosok kaptak lehetőséget. Ebben a játékrészben Busai igazi vezérnek bizonyult, öröm volt ezt látni. Somália és csapatkapitányként Gyömbér is jól teljesített. A próbajátékosokkal azonban tudatni kell, hogy ez a teljesítmény nem elég a Fradihoz. Ez figyelmeztető jel volt a számukra” – fogalmazott Ricardo Moniz. (ns)
  • Grenzjager
    #20198
    Ferencváros-Szekszárd
    FTC: Kunsági – Jovanovic, Maslac, Gyömbér, Bönig – Cukic, Józsi – Alempijevic, Somalia, Jenner – Böde.
    Csere: Rigó (k), Birtalan, Batik, Nagy Á., Popgergiev, Nagy D., Busai, Nehéz M., Elek R.
  • Grenzjager
    #20197
    Kurucz bejött és a szerb második ligás is megérkezett
  • banok
    #20196
    Az életrajzában az "újpesti nevelés" rész nekem nem tetszik.
  • sb1
    #20195
    Zárt kapus lesz, szal már mindegy..
  • sb1
    #20194
    A mai FTC - Szekszárd felkészülési meccsre ingyenes a belépés?
  • reynaud #20193
    A következő bajnoki idényt meg fogjuk nyerni!
  • bubu13
    #20192
    Már hivatalos is lett!
  • Grenzjager
    #20191
    kapuba úgy tűnik Kurucz jön
  • Solt
    #20190
    Egyre több ilyen jön... mindet csak nem rúgják le! :) No meg Leonardo esete után szerintem a bírók is jobban figyelni fognak erre.
  • sb1
    #20189
    Előre féltem a sok gyökértöl, akik majd megpróbálják agyonrugni féltékenységből...
  • Solt
    #20188
    Kíváncsi leszek rá... már csak középre, hátra, és a kapuba kéne 1-1 jó igazolás! :)
  • Zenszkij
    #20187
    Őt is egyértelműen Moniz közbenjárásának, befolyásának köszönhetjük. Jó kis szerzemény az biztos.
  • Solt
    #20186
    Aláírt! :)
  • Zenszkij
    #20185
    Moniz átigazolási tervei, cél a bajnoki cím!


  • Grenzjager
    #20184
    A Ferencváros tartja el az MB1-et
  • Grenzjager
    #20183
    Közönség kedvenc lesz
    Laura Steinbach, német válogatott kézilabdázónő
  • ReszegKoldus
    #20182
    Rémálomcsapat
  • JimKirk
    #20181
    Eg es fold!
  • Grenzjager
    #20180
    "és egy másik magyar csapat úgy véli, engem gondol balhátvédnek, a több tétmérkőzésen való részvétel számomra van annyira fontos, mint a Fradi kispadja"
    (Sváb Dániel)

    "Nehéz leírni azt amit most érzek. A Fradi nem velem képzeli el a jövő csapatát, ebből kifolyólag írom most ezt az üzenetet minden Fradi kötődésű embernek. Felejthetetlen időszak ez számomra, amelynek minden napja csodálatos volt. Nagyon sokat kaptam Tőletek és ezt nem fogom elfelejteni soha. Remélem a srácok sok kupát nyernek majd a közönségnek, mert ez a tábor igazán megérdemli a sikereket! Sok Fradi győzelmet kívánok, köszönöm Nektek ezt a szép időszakot!"
    (Máté János)
  • Láma!
    #20179
    a csapat nem kell ahhoz, hogy Moniz megnézze mit tud a gyerek:)
  • Grenzjager
    #20178
    berliniek szerint ő jön edzeni hozzánk
    transfermarkt.de adatlap

    mondjuk érdekes hogy 24-én kezdi a felkészülést a csapat, ő meg már 20-án edzeni jön? :))))
  • bubu13
    #20177
    Nem hiszem, hogy csak ilyen minőségű játékosok érkeznének. Moniz kapcsolatai révén csak idehoz valakiket. Én bízok benne.
  • Grenzjager
    #20176
    Lehet meg kell várnunk amíg a Lazio és a Kolozsvár kialakítja a kölcsönadhatók listáját, de eddig kb a vicc kategóriát súrolja azok neve akiket eddig hírbe hoztak velünk:
    -a túl sokak szerint is lila-szívű siófoki Kurucz
    -a felvidéki győri kapus Molnár
    -a szabadkai születésű OFK Belgárd, Szigetszentmiklós csatár Takács
    -meg volt még vmi szerb védő, de az is a szerb második ligából.

    Nyilván ha a bajnoki címért folytatott harc reális akkor komolyabb nevek kellenek, és jönnek is.

    Távozókról meg normális hogy minden napra jut egy, mert hatalmas a keret. Ranilovic, Peric, Junior Fell, Martinus, Aborah, Hakola, Klein(?), Sváb(?), Batik(Mezőkövesd?), Orosz (Pápa?)
  • Solt
    #20175
    Belehúzhatnánk... ahogy látom jövőre a Győr, DVTK, Videoton trió elég ütős lesz...
  • Grenzjager
    #20174
    Sváb Cottbusban edz
    van még a 33 éves Bönig helyére

    érdekes, akkor nem csaK belső védő kell hátra.

    Klein azért hosszabbíthatna.
  • JimKirk
    #20173
    Elobb bizonyits Laca!
  • Grenzjager
    #20172
    Miriuta: Egyre közelebb a cél, a Fradi kispadja
    :))
    – Ha esztendők múlva a Fradi és a Steaua egyszerre keresné, melyiket kosarazná ki?
    – Az utóbbit. Nagy álmom ugyanis, hogy az Üllői úton lehessek edző. Eddig nyolcszáz kilométerre voltam Budapesttől, mostantól hétszázra leszek. Ha úgy vesszük, egyre közelebb kerülök a célhoz.
  • reynaud #20171
    Sajnos még nem,ez csak akkor tudjuk majd meg, ha az mlsz-ben megtartják az új idény sorsolását!
  • JimKirk
    #20170
    Sracok azt lehet tudni, hogy kov. szezonban az elso hazai meccset mikor jatsza a csapat?
  • reynaud #20169
    FERENCVÁROS FOREVER
  • reynaud #20168
    FERENCVÁROS
  • Grenzjager
    #20167
    Fővárostól kaptunk 100 millát. Sportválogatottból más nem kapott.
    Nem igazságos, de legalább lesz pénz Gerára :)
    Szabics se játszik sokat Grazban, Fülőp itthon gyógyul.

    mondjuk elég faintos csapatot lehetne összehozni a Rehab és a Raditec támogatásával :D:D: Leonardo, Gera, Fülöp
  • Grenzjager
    #20166
    Batik -> Mezőkövesd

  • Láma!
    #20165
    Martinus, Aborah és Ranilovic mehet
  • Livius
    #20164
    Lanzafame
  • Takezó
    #20163
    Jogos :D Idén is voltam két meccsen, ne hazudjá' :D
  • Láma!
    #20162
    még, nem mér.
  • Láma!
    #20161
    Mondjuk az mér mindig sötétzöld :D

    de aki nem jár meccsre, igy a shop közelébe se, az honnan tudná :P
  • ReszegKoldus
    #20160
    Megint narancssárga lesz, csak most Kubatov miatt.