23418
  • ReszegKoldus
    #20439
    olyan jó hogy otten itt maradt, nagyon örülök neki
  • ReszegKoldus
    #20438
    kassai úgy hiányzott mint a 40 fokos meleg
  • Zenszkij
    #20437
    ez jól hangzik, csak realizálódjon is, és ne járjunk úgy, mint Várszegivel
  • Láma!
    #20436
    Kubi azt mondta, a Fradi nem eladó! Tehát ha hihetünk neki, akkor nem új tulaj, csak befektető/szponzor lesz.
    Orbán azt mondta a MOL-nál és Audinál (ez azért kevésbé hihető) erősebb és nagyobb kérőnk lesz. Nem hiszem hogy Pászkány ennek a feltételnek megfelelne.
    Páran a Hankook-ot emlegetik, mert nemrég egyeztek meg a kormánnyal egy több mint 300 millió eurós bővítésről itthon.
  • Solt
    #20435
    Szerintem ott hagyná a Kolozsvárt, ezért írják, hogy a CFR új befektetőt keres.

    A pénz jól jönne, de a vezetőséghez ne piszkáljanak hozzá... Végre normális vezetésünk van.
  • JimKirk
    #20434
    Igy van!
  • Zenszkij
    #20433
    Ne legyünk a Kolozsvár fiókcsapata! Nagyon tisztelem őket, de tudjuk ez miről szólna.
  • sb1
    #20432
    "PÁSZKÁNY LEHET A FRADI KÉRŐJE


    A Nemzeti Sport értesülései szerint az Orbán Viktor által személy szerint meg nem nevezett kérő nem más, mint Pászkány Árpád, a kolozsvári CFR többségi tulajdonosa.

    Pászkány a kolozsváriak révén korábban már szakmai együttműködésen is alapuló jó kapcsolatot alakított ki a Fradival, márciusban az NSO Tv-nek úgy fogalmazott a „Fradi neki Magyarország”, a napokban pedig felvetődött, hogy a CFR új befektetőt keres, bár ezt Pászkány később cáfolta."
  • Láma!
    #20431
    Tavaly még nem volt beléptetőrendszer úgy emlékszem, nem tudom, hogy mostanra kiépítésre került e. A kapuk ugye megvannak hozzá a régi stadionból, de nyugi, meccs lesz, ha már ennyien megvették a jegyet.
  • ressy14
    #20430
    A holnapi egymás elleni meccsünk meg lesz tartva a Puskásban? Csak mert elvileg kiemelt kockázatú, de nincsen beléptetőrendszer telepítve (legalábbis tavaly a vendégszektornál nem volt) és az mlsz július 1-től érvénybe lépett szabálya szerint ilyen feltételekkel nem megengedett a rendezés.

    A hazai szektoroknál egyébként van beléptetőrendszer? Vagy mégsem kiemelt kockázatú?
  • Zenszkij
    #20429
  • JimKirk
    #20428
  • ReszegKoldus
    #20427
    Hát saaaajnos nem lesz elhalasztva a meccs, nagyon szomorú vagyok
  • Grenzjager
    #20426
    Cottbus: 600 ezer eurót bukhat a Fradi, ha Sváb később ír alá

    a sztoriban csak azt nem értem, hogy Sváb Fradista, és maradt is volna. Az is igaz hogy 600ezer eurót nem ér, szeptember 1-ig alá kell írnia ha akar játszani ősszel Cottbusban, de szeptember 2-án lesz 23 éves ami után már nem kell csengetni nevelési költséget a Fradinak.

    Nekem azért van egy olyan érzésem hogy a vezetőség jelen esetben ebben a 600ezer euróban bízott inkább. Az oké, hogy a vezetőség szerint !) ő nem fogadta el a Fradi új szerződését, csak Sváb verziója még nem világos számomra.
  • Grenzjager
    #20425
    [URL=http://www.csakfoci.hu/node/144406]"20.000 ember többet jelent, mint plusz 5000 euró" - Jennernek élete döntése volt a Fradi[/URL]
    "Örömmel maradtam, annak ellenére, hogy voltak megkereséseim Hollandiából is. De csak akkor gondolkodnék el a váltáson, ha egy igazán izgalmas ajánlatot kapnék, de erre nem sok esélyt látok. Legszívesebben azt mondanám, hogy innen fogok visszavonulni majd 35 évesen, persze tudom, hogy ez nem csak rajtam múlik, de szívem szerint így tennék. Egyszerűen, ha akarnék, sem tudnék rosszat mondani a Ferencvárosról és Magyarországról, nagyon szeretek itt élni, szeretem az embereket, akik olykor félve szólítanak meg, aztán meglepődnek, milyen nyitott vagyok és mennyire szeretek beszélgetni (nevet)!"
  • Grenzjager
    #20424
    Nagy Dominik aláírt :)

  • Zenszkij
    #20423
    Az a Bayern, amelyik 9et lő a Hamburgnak, tétmeccsen 20at lőne ezeknek. Majd győznek a bajorok 0-2re és megy a vállveregetés, hogy micsoda erős csapat a Győr, meg mekkora helytállás. Ha az AUDI azt mondja a Bayernnek, hogy az egy meccs amivel évente rendelkeznek az a Fót ellen legyen, oda is elmennének.

    Röhej!
  • Gabe18
    #20422
    Hát azt gondolhatod hogy a Bayern meccsére nem csak Győrből mennek.
    De ennek még mindig semmi köze a szombati meccshez...
  • Grenzjager
    #20421
    Mert a győri celebkutyákon kívűl kit érdekel a Bayern?

    Megfogjuk szívni, és majd november elején, egy szerda kora délután lesz a meccs. Gondolom 15h-kor, az olyan MLSZ-es lenne és majd még kapunk egy 1millás büntit is.

    Annyi irónia legalább lesz benne hogy Leonardo épp lesz és a FavágóStrestik eltiltása is lejár.

    amúgy meg milyen a világszínvonalú közvetítés az MTVA-nál? mindegyik annyira siralmasan szánalmas.
  • Zenszkij
    #20420
    Én meg azt mondom baxódjon meg a Győr, Pintérrel együtt. Hétvégi szórakozásomat veszik el ezek a bohócok, ha áthelyezik a meccset. A bajorok elleni bohócmeccs meg abszolút hidegen hagy.
  • ReszegKoldus
    #20419
    "A két csapat megegyezése a sportág moralitása. Szerintem nem lehet más megoldás, mint új időpontban rendezni az ETO – Fradit. Mi partnerek vagyunk, a Debrecen és a Diósgyőr is, a két csapat vállalta, hogy vasárnap helyett szombat este mérkőzik meg. Azt gondolom, ha egy olyan szintű klub, mint a Bayern München Magyarországra látogat, törekedni kell arra, hogy a mérkőzést minél többen lássák. Úgy gondolom, az MLSZ bölcs döntést hoz, az MTVA pedig gőzerővel készül arra, hogy világszínvonalú közvetítéssel szolgáljon."

    Még mindig rohadtul nem értem mi akadálya annak, hogy a meccset "minél többen lássák". :D
  • Solt
    #20418
    Mondjuk erről leszokhatnánk már...
  • ReszegKoldus
    #20417
    Hazaiak nem tudom mit csináltak, de a vendégek egymással verekedtek :)
  • Zenszkij
    #20416
    "A FEB a Pécs - FTC mérkőzés kapcsán a hazai és a vendég szurkolók megbotránkoztató viselkedése miatt a Pécs és az FTC sportszervezetet is írásbeli figyelmeztetésben részesítette."

    Megbotránkoztató viselkedés? LOOOL kihugyoztak a lelátóról? Vicc.
  • Solt
    #20415
    Remélem hozzánk jön!
  • Zenszkij
    #20414
    Idejön.
  • Grenzjager
    #20413
    Vass Ádám szerződést bontott a Kolozsvárral. Kiváncsi vagyok hogy Vidi, vagy DVTK lesz majd...
  • Grenzjager
    #20412
    épül a stádium :)

    + anno az Arsenal miatt is halasztást kapott a Haladás az MLSZ-től, s a Tarsoly Csaba (MLSZ elnökségi tag) vezette, tulajdonolt győriek most az MLSZ Versenybizottságnak a kérelmükre vonatkozó döntését várják...
  • Mor3llo
    #20411
    szerintem az ETO stadionba sokan inkább a Bayern miatt mennek ki
    a Fradinál persze ez más, azért komolyabb a szurkolóbázisunk, mint a győrieknek :D
  • Solt
    #20410
    Biztos, hogy nem ingyen adták a stadiont!
  • Solt
    #20409
    Ha magamból indulok, akkor igen! :) Fradi meccsre én a Fradi miatt megyek, nem az ellenfél miatt, legyen az bárki is. Ha meg nem megy a csapatnak, biztos nem adnék ennyi pénzt azért, hogy végignézem ahogy egy másik dimenzióban focizó alakulat hülyét csinál belőlük! :)
  • Gabe18
    #20408
    Mondjuk azt én se tudom kellett-e fizetni érte és ha igen akkor mennyit. Ha igen akkor nyilván jogtalan minden erre utalásuk.
  • Mor3llo
    #20407
    szerinted változtatna azon bármit is, hogy kikapnak-e tőlünk? csak a Bayern érkezik...:)

    Az meg a másik, hogy sajnos a magyar emberek nem állnak úgy anyagilag, hogy a pofátlan összegekért megvett jegyeken üljenek csak úgy...dacból...
  • ReszegKoldus
    #20406
    Amikor leszervezték ezt a meccset, már rég lehetett tudni mikor lesznek a bajnoki fordulók...

    Gondolom a tavaszi 2 meccsre se ingyen adták a stadiont, akkor meg miért várnak még bármit pluszban ezért? :D

  • Solt
    #20405
    Teljesen korrekt és érthető volt az Orosz levele. Aki azt nem képes értelmezni, megérteni, az így járt. Legközelebb majd megszervezik értelmesen...

    ( Szerintem attól fosnak, hogy egy esetleges vereség a Fraditól azt eredményezné, hogy kevesebben mennének ki )
  • Gabe18
    #20404
    Nem ezért adták oda, de annyiban igazuk van hogy ők segítettek a Fradinak valamiben, és ha nem is elvárhattak de remélhettek ezért valami viszonzást. Egyszerűen nem szimpatikus lépés...

    De a másik oldalnak is igaza van. Egy totál tét nélküli gálameccs, ahol majd nyilván a Bayern sem fog a minimálisnál nagyobb erőt kifejteni, simán lejátszható a bajnoki másnapján, ezért teljesen felesleges lenne a halasztás.
  • ReszegKoldus
    #20403
    A Győr barátságtalan lépésnek tartja a Ferencváros válaszát

    Ja, mert tavasszal nyilván már előre tudták, hogy idejön a bayern és hogy az előző napon épp a Fradi ellen játszana az ETO, ezért "adták" oda 2 meccsre a stadiont, persze :D

    "szerintem elvárható lett volna, hogy a Fradi támogassa azt, hogy a BL-győztes Bayern Münchent a magyar szurkolók magyar pályán láthassák"

    Ennek nem értem mi akadálya, le lehet játszani attól még ezt a rendkívül komolynak ígérkező meccset...
  • Grenzjager
    #20402
    Szerintem a Mönchengladbach se fog halasztani egy ETO-Bayern miatt :)
    ennyi :) Legalább a kisalföldiek és a bajorok is friss meccs élménnyel játszanak újra :)
  • Láma!
    #20401
    Pali már Madridban van, csak nem megy házhoz pofonért:)
  • ReszegKoldus
    #20400
    Klubunk az eredeti időpontban szeretné lejátszani a Győri ETO elleni bajnoki mérkőzését

    Nagyon helyes

    Kíváncsi vagyok ebből a spanyol védős sztoriból lesz-e valami, vagy csak olyan Sno féle ügy.