23418
  • Gabe18
    #20479
    Semmi nem volt az nem hogy 11-es. Egymást rángatták, aztán a Fradi védő becsúszott, de se a labdát se a Juhászt nem érte el. Csak Rolandka sokéves Anderlecht rutinját beszopta Kassai, hát neki meg kellett adni.
    De mindegy amúgy, magunkat vertük meg. Ebből ahogy félidőben írtam egy pontot ki kellett volna hozni minimum. Márpedig amíg a "rangadókon" nem tudunk ilyen meccsekből pontokat gyűjteni (és az ellenféltől elvenni) hát addig bizony mint írtátok lentebb, még a dobogó is nehéz ügy, nem hogy nagyobb cél.
  • Solt
    #20478
    Szerintem bajnokságról nem szabad álmodnunk... az egy dolog, hogy Moniz így áll hozzá, de ettől még szerintem a Győr és a Videoton is előrébb tart nálunk...

    Ha nem erősítjük meg a védelmünket, akkor a harmadik hely is bravúr lesz.
  • Zenszkij
    #20477
    Sajnos tizenegyes volt. Küzdeni akarásból ez kevés, ráadásul M/2-es hibákat vétettünk. Így nehezen leszünk bajnokok.
  • Solt
    #20476
    Ez is igaz...
  • Gabe18
    #20475
    Ez van. Nem fér bele hogy 4 ziccerből képtelenek vagyunk az egy gólos hátrányunkat kiegyenlíteni.
    Arra meg mindig számíthatunk hogy Kassai ha lehet bebax valahol.
  • Zenszkij
    #20474
    Na a hátralévő időt le kell alibizni, nem kell hajtani, meleg van.
  • Solt
    #20473
    Erről beszéltem... gyakorlatilag kétszer jöttek el a kapunkig...
  • Gabe18
    #20472
    Kassai megoldotta.
  • ReszegKoldus
    #20471
    na viszontlátásra
  • Gabe18
    #20470
    Valami lesz, csak azt nem tudom még rúgunk vagy kapunk, de ahogy mmost megy a játék, nem marad 0-1.
  • Zenszkij
    #20469
    Reméljük, kezdhetné azzal, hogy ma betalál :D.
  • Gabe18
    #20468
    De ez a Holman gyerek nem rossz, még futballista is lehet belőle...
  • Solt
    #20467
    Igen, ő mindenképpen kéne, de szélső védőkkel is bajban vagyunk, plusz egy jó szűrő sem ártana a középpályára...

    Ha hátul stabilabbak lennénk, akkor szerintem az előre játék is jobb lenne.
  • Zenszkij
    #20466
    Ha jönne az a spanyol gyerek azt hiszem lenne helye a csapatba. Sajnos kevés gólt is rúgunk, ezért nálunk a kapott gól sok nehézséget okoz.
  • Solt
    #20465
    Amíg nem lesz egy stabil, jól összeszokott védőnégyesünk, addig nem lesz jobb...

    Nem igazán értem, hogy miért nem igazoltunk minőségi védőket... Hidvégi is minek kellett, ha Somalia a balhátvéd? :(
  • Zenszkij
    #20464
    Ez a kommentátor is, a "Vidinél többet volt a labda". Ez hallja is amit mond?
  • Gabe18
    #20463
    Hát minimum egy x-et össze kell kaparni itt, mert vicc amit leművelünk. A Videjó meg a semmiből lőtt egy gólt, azóta napoznak.
  • ReszegKoldus
    #20462
    Olyan nagy különbség nincs a tavaszi meccshez képest, csak most nem az első perctől van hátrányban a csapat.
  • Zenszkij
    #20461
    DunaTV rulez, egy kapufáról maradtunk le.
  • ReszegKoldus
    #20460
    Ja, nem kellett volna elpazarolni az összes gólt egyetlen meccsre :D
  • Zenszkij
    #20459
    Sokba került nekünk az a libakupa győzelem.
  • Zenszkij
    #20458
    A Videoton semmit nem mutat. Megint egy meccs amit meg kellett volna nyerni. Ezért kár volt kimennie annak a 9 embernek (Otten és Tulipán kivételével) izzadni a 40 fokban. Én mocsok dühös lennék rájuk.
  • Gabe18
    #20457
    Hát nem tudom. 40 perc alatt 3 kapussal szembeni szituációból egy gólt lőni, az nem hiszem hogy olyan extra kivánság lenne, egy "nem Feyenord" szintű csatártól sem..
  • Solt
    #20456
    :DD

    Azért ne temessük még... a múltkor helyzet nélkül is gólt lőtt! :)

    Viszont ezt a felforgatott csapatot nem igazán értem... :S
  • ReszegKoldus
    #20455
    Arra kiváló, szerintem most egy védő se figyel Bödére :D
  • Zenszkij
    #20454
    Tulipám most a kaput se....Édesjóistenem! Ezt a komát fogjuk még szidni, nem véletlen, hogy nem a Feyenordba igazolt.
  • Solt
    #20453
    Nem úgy tehermentesíteni! :D Az lenne a lényeg, hogy ne csak a Danira figyeljenek a védők...
  • Sippie
    #20452
    Vicc...
  • ReszegKoldus
    #20451
    Hát valami ilyesmi volt a szöveg, mert hogy nagyon Bödére volt kihegyezve a támadójáték, hogy kb csak neki voltak helyzetei.
  • Zenszkij
    #20450
    De hova tehermentesítik Bödét? A heti egy meccsre? Most hoznám be Tulipán Jimmi helyére.
  • ReszegKoldus
    #20449
    Ugye Böde tehermentesítésére jött, nem? Azt tök jól megoldja, mert Böde ül a padon és közben van más, aki kihagyja a helyzeteket helyette...
  • Gabe18
    #20448
    Hát ez vicc. Gyakorlatilag már vezethetnénk, két 1v1-es szituációból, és semmi.
  • Sippie
    #20447
    Tájp bazmeg... ennek a kapust is ki kéne venni a játékból hogy gólt lőjön?
  • Zenszkij
    #20446
    ez a Tujp se véletlen jött ide, mert ide való, egy nagy xar
  • Solt
    #20445
    Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt pont a Videoton ellen így felforgatni a csapatot...

    Böde meg padon? Hááát...
  • Gabe18
    #20444
    Pedig ő elvileg azért jött hogy a ziccerek végre bent legyenek...
    Kár ezért a gólért, mert mezőnyben az első 5 perc óta egészen jól alakulunk.
  • Zenszkij
    #20443
    Mindig is egy balfék volt. Tujp is mit hagyott ki, nevetséges.
  • Gabe18
    #20442
    Ez az Otten is jól leépült. Mikor idejött nem volt ennyire gyenge.
    Vagy csak a többiek is gyengék voltak és nem lógott ki?
  • Zenszkij
    #20441
    Otten, ez mekkora xar! Mivel egy csatárral játszunk el is ment a meccs. Minek játszatja Moniz ezt az embert? Barom!
  • banok
    #20440
    gecibe... :/