23418
  • Solt
    #20519
    Egy hátvéd a semmiből... :)
  • Takezó
    #20518
    Igazán feladhatnák már a szurkolók ezt az értelmetlen hadakozást.

    "– Ha már így a közepébe vágott, akkor rögvest hadd oszlassam el az alapvető félreértést, ugyanis nem arról van szó, hogy egy, a szurkoló magánéletét folyamatosan veszélyeztető adminisztratív előírást, felügyeletet kényszerít a törvény a szurkolókra – mondta Vági Márton, az MLSZ főtitkára. – A regisztrációs kártya megszerzéséhez a rendszer egyetlen alkalommal csupán annyi adatot kér, mint amikor valaki kiváltja a BKV-bérletét, azaz a nevet, a születési helyet és időt kell bediktálnia. Utána többet nem lesz ezzel semmi gondja, az adatai pedig – az adatvédelmi hatóság szerint is elismerten – semmilyen kockázatnak nincsenek kitéve."
  • Oziris666
    #20517
    Gerzson névvel már nem lehet rossz:P
  • Grenzjager
    #20516
    tutinak tűnik
    Gerson Guimaraes



    A 21 éves Gerson legutóbb a Rapid Wien csapatában szerepelt az SV Kapfenberg kölcsönjátékosaként. A védő a legutóbbi szezonban 26 meccsen játszott az osztrák élvonalban, összesen 41-szer lépett pályára az osztrák első osztályban.

  • Grenzjager
    #20515
    + A Sólyom lenne az új Fradi-szponzor?
  • bubu13
    #20514
    Alempijevic nem kap fizetést az eltiltása alatt.
  • Grenzjager
    #20513
    Vass Ádám - Buzsákyval komoly tengely lenne. Bukná Józsi a csk posztot is...na nem hullajtanék könnyeket
  • Mor3llo
    #20512
    lehet Moniz is FM-ezik...gyanús :D
    először Vass, most Buzsáky...:D biztos jó a PA-juk :))
  • Solt
    #20511
    FM2013-ban már nálam van... ideje lenne, ha Moniz is lépne! XD
  • Mor3llo
    #20510
    huha....lesz itt csapat, amondó vagyok :)
  • Solt
    #20509
    No, a Buzsáky is nálunk készül... :)
  • ReszegKoldus
    #20508
    Tiltsák is el, viszont Kassait is eltilthatnák már végre...
    Mondjuk elég undorító amikor 1-1 ítéletnél odaáll a bíró arcába magyarázni egy csapatnyi játékos.
  • Grenzjager
    #20507
    [URL=http://www.csakfoci.hu/node/144958]Kubatov Alempijevic eltiltásáról: "Az egyik legenyhébb büntetést kapta"[/URL]

    Következetességnek nyoma sincs, mert ha ez így van akkor Andrezinho és Abdi illetve Aborah után Alempijevicet ki kell vágni a csapatból, márciusig úgysem játszhat Magyarországon(4hónap+téli szünet), és akkor bizony csapatbomlasztó, ráadásul csapatát többször kínos kellemetlen helyzetbe hozta...
  • Grenzjager
    #20506
    Debreceni Andrásnak elvileg nincs klubja, érdekes lenne.
  • Gabe18
    #20505
    Úgy néz ki az MLSZ-nél is elhitték hogy mi bajnokesélyesek vagyunk, úgyhogy gyorsan elkezdtek dolgozni a probléma megoldásán...
  • Grenzjager
    #20504
    hát ha Strestik büntijével is összehasonlítom, akkor is szemét az MLSZ. Mert mind a kettő 4-4 hónap.... elmennek a....

    Az más, hogy így legalább egy darabig nem hoz össze kiállítást naaa, ha lenne védőnk..... szal kicsit sajnálom, de láma ettől még.... Csoda hogy Jennert le tudták nyugtatni az esetnél, az ő esetleges kiállítása hatalmas érvágás lett volna.
  • sb1
    #20503
    Kassai-t már az is sérti, ha rosszul néznek rá. Elképzelem, milyen beszámolót írt a köcsög tróger...

    Ez meg: " az FTC-t a soron következő két hazai NB I-es bajnoki mérkőzésén az előírt rendezői létszám 20-20 fővel történő felemelésére, és ezen mérkőzéseken szövetségi ellenőr fogadására kötelezte"
    Valamiből élnie kell a mlsz nek..
  • ReszegKoldus
    #20502
    Alempijevicset négy hónapra eltiltották
  • Grenzjager
    #20501
    Fradi-Vidi szurkolás (ultras-tifo.net)
  • Zenszkij
    #20500
    Vass nagyon kell, ha jó formában van majd segít ebben a gyatra védekezésben.
  • Grenzjager
    #20499
    ...volt egy sérülésem anno, kerülnöm kell a meleget, izzadást, szaunát, gőzfürdőt... hát bevágtam magam kórházba a meccs miatt 3 és fél napra, magamnak köszönhetem, s magamra vagyok mérges... szalmakalapban meccsen meg nem az én formám, Surda sapim meg lenyúlták már...

    Otten, Csukics, Alempijevics bejátszották magukat Lipcsei csapatába az NB3-ba, és vmi nagy nagy extrát kéne alkotniuk, hogy még egyszer valaha az életben az NBI-ben játszanak Fradi mezben. Az új hollandokat gyúrni kell, szerintem ők se bírták a meleget.Tuijp mondjuk nagyon gyenge volt, NB2 szint alatt.... Otten már csak Nerea Pena miatt van a Fradiban és Budapesten, kár hogy játszik. Kassai már eddig is elől volt a halál listán, de Alempijevics kiállításait és miatta kapott tiziket rohadtul unom.

    Nem értem továbbra se hogy Vass Ádám miért csak edz nálunk és készül a digó második vonalra. Mert Csukics jobb? Megbomlana az egység? na ne...

    És nagyom nagyon hiányzik Sváb Dani (plusz zsé és itt tartani, porcelán lábú Boönig se tuti) és Martin Klein. Nincs védőnk. Jovanovicsot nem akarom szidni mert több van benne.

    Sajnos az ETO ellen nem vagyunk esélyesek, lehet hogy még mi jártunk volna jól ha létre jön a halasztás (Leo és Strestik visszatérése miatt is pikánsabb lett volna).

    Kuruczot is ha már pénzért vettük kipróbálhatnánk elmélet ellen szól, hogy nem szerencsés a bajnokság elején kapusokat cserélgetni(Jova-Kunsági-Gyenes-Hermány meg már nem is emlékszem kik még).

    Fiola(Paks), Guzmics(Hali) hejj de elférne a csapatba, és tuti lenne rájuk lové.
    És Ádámot nagyon várom hogy leigazoljuk már végre valahára.
  • Zenszkij
    #20498
    Mekkora poén lenne, ha idejönne egy Abramovics féle ember. Téli igazolások: Tevez, Drogba, Hummels, Lampard :D.
  • Solt
    #20497
    :D
  • sb1
    #20496
    Ha nem is a föld alól,de a föld felől ...meglátjuk
  • Solt
    #20495
    Ebben is van valami, de azért egy ilyen kaliberű, ferencvárosi kötődésű magyar játékosra a föld alól is illene pénzt keríteni hacsak ezen múlik...
  • ReszegKoldus
    #20494
    Pénz van rá? Elküldeni gondolom nem fognak senkit.
    Ilyen parasztvakítós cikk csak arra jó, hogy Monizék legyenek a "hibásak", ha ezután nem igazolják le.
  • Solt
    #20493
    Jaaaaaj... de jóóóóó lenne! :)))
  • Mor3llo
    #20492
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vass-adam-ha-van-csapat-amelyert-rohannek-az-a-fradi-2268735]Ez már a "felhívás keringőre" szitunál is durvább :)[/URL]
  • Láma!
    #20491
    Úgy értem, hogy itt a célkitűzés, az elvárás az. Tehát ha valakit csábítanak, akkor ezt is biztos hogy elmondják. olasz 2-ben ez tuti nem hangzik el...
  • banok
    #20490
    Nemzetközi kupában? Azért várjuk már meg ennek a bajnokságnak a végét ami csak most kezdődöt...
  • Solt
    #20489
    Nem csak rajtunk múlik szerintem... Ha nagyok az igényei, nem akar az MB1-ben focizni, nem akar több éves szerződést aláírni, akkor mi hiába akarjuk, hogy itt játsszon! :)

    Az biztos, hogy egy egészséges, jó formában lévő Vass beférne bőven a Fradiba...
  • Láma!
    #20488
    A csapatban kétségtelenül elférne egy jó formában lévő Vass, remélhetőleg hajtana is, ha már itt nevelkedett, és befogná néhány károgó száját is.
    Ettől függetlenül nagyobb esélyt látok hogy a Realból igazoljunk, mint hogy egy saját nevelésű játékos visszajöjjön. Ez engem elkeserít egy kissé...
  • Solt
    #20487
    Ez duma... egy ügynöknek ezt kell mondania... Ez jó kis válasz Moniz félreérthető szavaira: "hiszen ott ismerik Vass Ádámot a leginkább, tisztában vannak a képességeivel"

    Ha edzéseken bizonyít, Moniz lát benne fantáziát, plusz ő is hajlandó idejönni, akkor leigazoljuk. Szerintem! :)
  • Láma!
    #20486
    "Megkerülhetetlen kérdés, hogy mennyi esély van arra, hogy Vass Ádám esetleg marad is a Ferencvárosnál.

    „Ez most nem téma, nem ezért jöttünk. Persze a futballban semmi sem zárható ki… Egyelőre azonban külföldi, főképp olaszországi, olasz másodosztályú lehetőségekben gondolkodunk, hiszen ott ismerik Vass Ádámot a leginkább, tisztában vannak a képességeivel” – válaszolta ezzel kapcsolatban a játékosügynök."

    ne reménykedjetek, esze ágában sincs nemzetközi kupában indulni, csak az olasz 2, mert az fizet... szomorú.
  • Solt
    #20485
    Vass Ádám nálunk edz... :))
  • Zenszkij
    #20484
    Gyengén játszottunk és nem láttam a küzdeni akarást, a motivációt, mint tavaly, teszem azt a Pécs ellen 0-2-es hátrányból. Küzdés, akarás nélkül nem lehet meccset nyerni, még egy ilyen gyenge bajnokságban sem. Ez megint egy eltékozolt 3 pont volt, és félek sok ilyen lesz még. Moniz most megtanulta, hogy Ottent el kell felejteni, aki ilyet hibázik azt ki kell tenni a keretből. Egy csatárral meg ne kezdjünk, kettővel se tudunk gólokat rúgni.
  • reynaud #20483
    #20394

    Itt írtam, gond van a helyzet kihasználással!
    A mai meccset simán nyerhettük volna ha a ziccereket belövi a Tuijp!

    Már én sem vagyok olyan derűlátó!
    Ma egy taktika és elképzelés nélkül játszó csapatott láttam!
    RÁADÁSUL INDOKOLATLANUL FELFORGATOTT ÖSSZEÁLLÍTÁSBAN!

    Ebben most Moniz keze is bent van,bár Ő nem tudja a 100%-os helyzeteket berúgni!

    Ugyanaz lesz mint az elmúlt idényben,az élcsapatokkal elleni meccseken!

    Ne legyen igazam,de szerintem nem leszünk bajnokok,örülhetünk ha a dobogó legaljára odaérünk!
  • Zenszkij
    #20482
    Idegenben. Mellesleg remélem Otten a továbbiakban nem fog játszani. Jövőhéten Győrben azért már illene villantani. Tulipán Jimmynek is.
  • Solt
    #20481
    Ez a beszéd, Ámen! :D
  • sb1
    #20480
    A szezon legelején vagyunk, volt egy győztes meg most egy vesztes meccs, na bumm, nem kell ezt túldramatizálni, az első 5-6 meccsünk kb nekünk a legerősebb! Szokjanak a fiúk össze éles tétmeccseken minnél jobban, és tavasszal egy ilyen videotont otthon megcsapunk 2-3 góllal!