23418
  • Zenszkij
    #20959
    Istenem, alig van az Utenél a labda, de életveszélyes a védelmünk. Bármikor gólt lőhetnek.
  • Zenszkij
    #20958
    Ez nem marad 2-1.
  • ReszegKoldus
    #20957
    Na még négyet
  • Zenszkij
    #20956
    11 rúgott gól. Erről beszélek!
  • ReszegKoldus
    #20955
    Már ki is nézte magának az újabb kapus áldozatot :)
  • Zenszkij
    #20954
    Tujpot látni nem akarom. Mondtam én, hogy Diallo nagy játékos lesz!
  • ReszegKoldus
    #20953
    Diallo :D
  • Kaplan
    #20952
    Tuypnak nagyon hamar leáldozott azt hiszem.
  • Sippie
    #20951
    -ot
  • Sippie
    #20950
    Kabátot büdös vagy mi az istenért nincs körülötte soha senki? :D
  • ReszegKoldus
    #20949
    BMLSZ
  • Zenszkij
    #20948
    Sajnos Kabát szépen visszafejelte, nem önzőzte el. Szerintem védelmet fel se kéne tenni a pályára. Inkább támadókat. Úgyis kapunk gólt, legalább rúgjunk többet.
  • Kaplan
    #20947
    Szépen kilőtte a jobb alsót, de, hogy egyik emberen se legyen senki... Az egészen elképesztő.
  • Zenszkij
    #20946
    Már vártam, természetesen hátrányba kerülünk.
  • ReszegKoldus
    #20945
    Mondtam én...rohadjanak meg
  • banok
    #20944
    Ha pénz akarsz ajándékozni a Szerencsejáték Zrt.-nek...
  • Solt
    #20943
    Nem megy... nem tudok a Fradi ellen fogadni! :))
  • Solt
    #20942
    Na asszem egy ötvenessel megteszem, de még alszom rá... ingyen jobb lenne nyerni! :D
  • ReszegKoldus
    #20941
    Szerintem nem. Úgy meg főleg logikus, hogy kis túlzással kb csak ezen az egy meccsen (meg a visszavágón) szokott focizni az ellenfél :D
    (ráadásul eddig még nem játszottunk döntetlent sem)
  • Solt
    #20940
    Nagy eretnekség lenne X2-be megrakni a lilákat? :D A 2.40-s szorzó elég jól hangzik, és így bárhogy is alakul a meccs, valami okom lesz az örömre! :D

    Ha nyerünk, akkor úgy fogom fel, hogy megvettem a győzelmet, ha meg x vagy kikapunk, akkor kárpótol a nyeremény! :D
  • Grenzjager
    #20939
    + Jenner
    ő is beszállt
  • Solt
    #20938
  • Solt
    #20937
    Én megszopattam magam derekasan... még hetekkel ezelőtt elvállaltam egy munkát, nem is néztem meg, hogy egybeesik a DERBI idejével, visszamondani meg már nem tudtam! :((
  • Grenzjager
    #20936


    5-2, érzem hogy sok gólos kiváló meccs
  • sb1
    #20935
    Én is dolgoztam volna, de mondtam, nem érdekel a több pénz, meg a bónusz meg semmi, a MECCSRE kimegyek akármi van :) (elképzelni nem tudnám, talán ha meghalnék, akkor nem mennék ki :D )
  • Solt
    #20934
    Alig van már jegy...

    Én meg dolgozom, még csak látni sem fogom... :((
  • ReszegKoldus
    #20933
    Jova és Besic pénzt ad a drapira a drukkereknek

    Inkább majd a büntetést fizessék ki, az úgyis jóval több lesz :D
  • ReszegKoldus
    #20932
    Már lassan a Real problémái lesznek itt is, hogy a sok jó(?) játékos közül ki fog beférni egyáltalán a csapatba :)
  • sb1
    #20931
    Várunk vissza Leo!
  • sb1
    #20930
    Egészségetekre :)
    Emlékszem, jó pár éve volt egy hasonló próbálkozás, sajna az a süllyesztőbe került, most biztosan többet ki lehet majd hozni belőle :)
  • sb1
    #20929
    nah, ma voltam megvenni a jegyet, már délelött jó kis sor állt :)
    Azt mondtaa hölgyike, hogy még kb. 4k jegy van, oszt csók.
  • CnSportsnews
    #20928
    kicsi OFF... de egy Isten éltessét megérdemel, ha már eldöntötte annak idején a VVK-t :)

    Nyolcvan éves lett Fenyvesi Máté, akinek a góljával nyerte meg a Fradi a VVK-t
  • Láma!
    #20927
    Kubatov sosem mondta hogy az a hangulat rossz, sőt az után is mondta hogy mennyire tetszett neki.

    Nem ő hozza az FB büntetéseket...
  • Grenzjager
    #20926
    Mateos interjú (nem a szerencsétlen belfasz spanyolról képtelen magyarra fordító MTVA)

    "Videókat nem mutattak a YouTube-on?
    - Dehogynem! Láttam Somalia gólját és Cukicét is, egyik sem volt csúnya... Kubatov Gábor elnök úr pedig a telefonján mutatott néhány videót a stadionbeli hangulatról, hogy legyen fogalmam róla, mi vár rám vasárnap a magyar El Clasicón."
    Videókat mutogat Kubatov arról hangulatról, ami többek többek között 2-3milliós MLSZ büntetést vont maga után. hmmm
  • Grenzjager
    #20925
    ismét szépet alkotott lucky
  • Solt
    #20924
  • Grenzjager
    #20923
    Buzsáky kb két hét múlva harcra kész
  • DasIsFuck
    #20922
    a szombati meccs után a nyilatkozat rész nagy volt.
  • [HUN]FaTaL
    #20921
    Ha ők máshol is hullajtanak pontokat, mi meg nem, akkor még így is simán előttük lehetünk. Persze jó lenne tavasszal őket is legyőzni.
  • Gabe18
    #20920
    Igen, de nagyon kijön ebből is, hogy ha a "rangadókon" nem tudunk pontokat, vagy legalább pontot szerezni, akkor a végén lemaradunk minden fontosról. Az a két csapat van előttünk 1 ponttal amelyik kettőtől kikaptunk... Ha ebből csak 1 pontot csinálunk, most holtversenyben elsők vagyunk.
    Persze így is szépen állunk, és látszik a fejlődés a bajnokság kezdete óta, szóval jó úton vagyunk egyelőre.