23418
  • ReszegKoldus
    #20999
    Az FTC – Újpest mérkőzésen történt rendezési hiányosságok, a hazai szurkolók rendzavarásai (pirotechnikai eszközök használata, bedobálása, megbotránkoztató rigmusok skandálása) és a nagyszámú hazai szurkoló nézők által elzárt területre történt behatolása miatt az FTC, mint visszaeső 2.000.000 Ft pénzbüntetést kapott, továbbá a FEB elrendelte az FTC soron következő hazai NB I-es bajnoki mérkőzésén a Puskás Ferenc Stadion C szektorának és az M-től S-ig tartó szektorainak lezárását is.
  • ReszegKoldus
    #20998
    Hát ezt olcsón megúsztuk... :D
  • ReszegKoldus
    #20997
    Zárt kapu esetén biztos jó nagy pénzbüntetés lesz, valahogy pótolni kell a bevétel kiesést...
  • sb1
    #20996
    Félek, hogy a komoly többmillás pénzbüntetés mellett lesz vagy 2 zártkapus itthoni meccs. :(
  • ReszegKoldus
    #20995
    Nyertes meccs után elszabadult a pokol

    ez a menczer mekkora barom, kívánok neki valami jó kis veszélyérzetet, ami borzalmas következményekkel jár :D
  • Láma!
    #20994
    Nekem pedig egyik volt évfolyamtársam rendőr, de ilyen körzeti megbízott volt Pesten.
    Az üllőin találkoztam vele egy beléptetésnél, aztán vidékre hazafele együtt mentünk és Ő mondta hogy ilyen rangadókra őket is bevezénylik, meg mindenkit a megyéből, megkapják a kevlárt és tűrd amit a szurkolóktól kapsz...

    Még a focit se szereti, nemhogy ezt... :D

  • sb1
    #20993
    A mínőségért bocsi, már nem voltam szomjas :D

  • ReszegKoldus
    #20992
    3:11-nél meg mintha a székházvédő, börtönviselt biztonsági emberke lenne, aki "nyilván" egyike volt azoknak, akiknek Debrecenben megvolt az engedélyük :D

  • Grenzjager
    #20991
    2.55-től kifejezetten tetszetős képsorok :)))


    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=GUGmc5Idfng]2.18-tól a "berohanók" kemény magja, 2.43-nál Gerson-t vetkőztetik[/URL]
  • ReszegKoldus
    #20990
    Vicces ez a jellemzés Dialloról, hogy "nem mindig tudja mit fog csinálni" :D
  • Solt
    #20989
    Én nem igazán ezt hallom tőlük! :)
  • Mor3llo
    #20988
    Nekem az egyik legjobb barátom készenlétis.
    Hát, ő nem úgy szokott nyilatkozni a rangadók előtt, hogy várja, mert élvezni fogja...

    Ezzel most nem védeni akarom őket, de alaptalan dolgokat ne írjunk már .)

    A meccs pedig k'vajó volt!!!!
  • Livius
    #20987
    Hídvégi Sándor sérüléséről tudtok valamit, hogy mikor épül fel? Helye van a csapatban nagyon.
  • Solt
    #20986
  • Solt
    #20985
    Ilyenek mindig is lesznek, mégpedig azért, mert a készenlétisek is élvezik! Alig várják, hogy élesben is kipróbálják amit gyakorolnak egész évben...
  • Zenszkij
    #20984
    Én vidéki lévén majd az új stadionba fogok kilátogatni. jelenleg igen macerás ez a szurkolói kártya. Kétszer kéne elmennem Pestre, egyszer a jegyért, egyszer a meccsre. Röhej.

    A fiúk jók voltak. A Győr is nyert. Másodikok vagyunk. Jövőhéten ütjük a Felcsútot is.
  • sb1
    #20983
    Nah, most értem haza :)
    Igazán nagy balhé nem volt, az hogy berohantak a pályára, meg meccs elött egy kisebb affér a lilabérenc zsernyékokkal, az semmi nem volt!
    Nagyszerü volt a hangulat, szuperek voltak a látványelemek, és nem is fociztunk rosszul legfőképpen :)
    Hajrá Fradi, hasonló szurkolósereget a következő hazai meccsre is :)
  • Zenszkij
    #20982
    Jól látod, mert kutyák .
  • Kaplan
    #20981
    A rendőrök kutyával járnak a meccsekre. Komolyan, ennyi idióta, ostoba, buta szart... Ezek nem emberek.
  • Zenszkij
    #20980
    Mocskos Loki, hármat nyalt!!!!
  • Solt
    #20979
    :DDDDD
  • ReszegKoldus
    #20978
    Tudom. Én igen
  • Zenszkij
    #20977
    Nem a rendőrökre gondoltam .
  • ReszegKoldus
    #20976
    Ja. És még kutyájuk is van.
  • Zenszkij
    #20975
    Micsoda csemege :D. Mennyi ökör van édesjóistenem.
  • CnSportsnews
    #20974
    Ínyenceknek egy kis videó a meccs előtti balhéról...

    Fradi - Újpest szurkolói balhé
  • Zenszkij
    #20973
    "Növeli előnyét a Győr! Komoly védelmi megingás után Kamber volt eredményes. Völgyi passzolt erőből csapattársa elé, aki kapásból lőtt a hálóba. Kicsit lesgyanús volt a szituáció."

    Csodás ez a hétvége. A KTE is majdnem csodát tett.
  • Zenszkij
    #20972
    Akár növelhetné is. Eddig gyenge a meccsen a Lokomotív.
  • ReszegKoldus
    #20971
    azért a győr megtarthatná ezt az előnyét végig...
  • ReszegKoldus
    #20970
    Na épp ezaz, a rövidlátók meg próbáltak közelebb jutni, hogy lássanak is valamit, erre visszazavarták őket.
  • Gabe18
    #20969
    Jó eredmény, nagy iram, egész jó meccs volt. A stadion viszont borzasztó, olyan messze vannak a nézők a pályától hogy akár otthonról is nézhetnék. Most ez nagyon érződött szerintem, mert sok néző volt, de ebből alig jött át valami a távolság miatt.

    De Besic lehet hogy nagyon jó játékos az NB1-hez képest, de engem nagyon idegesít mikor fut felé a támadó, lehetne passzolni jobbra, balra, akárhova, de nem, neki ki kell cselezni az embert.
  • [HUN]FaTaL
    #20968
    Balfasz gyökerek.


    Na de legaláb a meccset behúztuk. :)
  • Effe88
    #20967
    én se értem:/
    remélem nem lesz komoly szankciója:/

    amúgy qrva jó a csapat;)
    szép év vár ránk:)
  • sempronius18
    #20966
    Nem nektek szólt személyesen, hanem azoknak a Fradistáknak, akik kint részt vettek ebben és talán majd meccs után olvassák.

    Bocs, ha magadra vetted.
  • ReszegKoldus
    #20965
    Igen, mi, akik ide irogatunk meccs alatt.
  • sempronius18
    #20964
    Ennek a lelátói akciónak tényleg mi értelme volt áruljátok már el?
    Majdnem az Újpestnek adtátok a megnyert meccseteket.
  • Zenszkij
    #20963
    Mert ezek nem drukkerek, hanem senkiházi huligánok, alkoholista csövesek. Ki se engedném őket a szektorból. Meccs után meg lehetne befizetni a számlát.
  • Kaplan
    #20962
    Miért kell balhézni? Kurvára nem értem, úgy gondolom, hogy ezek az emberek tényleg nem érdemelnek meg semmit... Nyerésre állunk, nem rossz a meccs, futballhangulat és csak azért is balhéznak.
  • Zenszkij
    #20961
    Nagyon reméljük! Diallo nagyot játszik. Böde meg hozza amit elvárunk tőle :).
  • ReszegKoldus
    #20960
    Így már csak meglesz