23418
  • ReszegKoldus
    #21039
    most tuti levadásznám az összes "hazai" drukkert ha az ott lévők helyében lennék...
  • Effe88
    #21038
    ez most bunda kubatov direkt lefekszik a ygakadémiának orán miatt?D:
    vagy adams dolog ennyire megviselte a srácokat?
    vagy mi a fasz?
    jova is milyen nyomorék már:/
  • Effe88
    #21037
    mi a pöcs lett a csapattal?
  • Zenszkij
    #21036
    Nem gond majd a Vidi is kikap tőlük. Én szóltam, nehogy kiessenek.
  • Grenzjager
    #21035
  • ReszegKoldus
    #21034
    pfffff
  • Zenszkij
    #21033
    vicc, kikapunk ettől a pofozógéptől, na ilyeneken fog múlni a bajnoki cím
  • Grenzjager
    #21032
    "unortodox védés Hajdúchtól" - eszem megáll....
  • ReszegKoldus
    #21031
    hasonlóan nyomorék gólt kapott volna anno Higuita, ha nem sikerül az az ominózus védése :)
  • sb1
    #21030
    Abszolute megérdemeleten vezet sajna az Akadémia eddig.
    Remélem, fordulunk 180 fokot, és bevarunk vagy 3-at. (A vidi is elég nyögvenyelősen tudott ma nyerni mondjuk Pápán..)
  • Grenzjager
    #21029
    kurva szar meccs, amit semmire se lehet fogni...

    A Fradi Secu megint alkotott
    "Rengeteg szurkolót nem engedett be a mostani mérkőzésre a Fradi Security. Nem 13-at, nem is 20-at. Volt olyan,aki a derby végén bement a pályára ünnepelni, most a bejáratnál elvették a szurkolói kártyáját, és visszafordították. A bent lévők levették a zászlókat, és nem szurkolnak. " (fradimob)
  • Zenszkij
    #21028
    ferencvárosi öregfiúk, futni az luxus
  • Zenszkij
    #21027
    Rohadtul unalmas, hogy folyamatosan hátrányba kerülünk. Jova hibája volt ez most.
  • ReszegKoldus
    #21026
    hát ezt nem hiszem el...
  • Zenszkij
    #21025
    Újpest szurkolók üzenete Akeem Adamsnek:

    "Négy napja az ellenségünk voltál. Zöld-fehér mez volt rajtad.
    Kifütyültünk, tán’ még huhogtunk is neked. Közelről láthattad, ahogy Kabát Peti visszafejeli a labdát, majd Bavon a hálóba zúdítja azt. Ünnepeltünk. Te nem. Aztán csak tetted a dolgod, a meccs pedig megfordult, és te nevettél a végén. De ezt most hagyjuk!

    Ez most egy másik meccs. Egy sokkal fontosabb meccs.
    A tét nem holmi három pont, vagy a győzelem a Derbin.
    Ez a Derbik Derbije. Itt az életed a tét! Ami nem játék!
    Kemény meccs, amely minden eddiginél nagyobb küzdelmet kíván tőled.

    De győznöd kell! Hisszük, hogy győzni fogsz!
    Veled vagyunk Akeem! Harcolj! Aztán találkozunk tavasszal, a Szuszában!
    Hajrá Lilák!"
  • Zenszkij
    #21024
    "Szívdonort keresnek Akeem Adamsnek, a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros trinidadi légiósának – árulta el egy helyi lapnak a 22 éves védő ügynöke, Dion Sosa. Mint arról beszámoltunk, Adams szerda este szívinfarktust kapott, állapota azóta is súlyos."

    „Azt mondták, Akeem szíve túl gyenge a túléléshez, jelenleg egy műszív tartja életben, és donort keresnek számára – idézi a guardian.co.tt Dion Sosát, Adams ügynökét. – Nagyon bíznak benne, hogy találni fognak. A klub és az orvosok is mindent megtesznek."

    Borzasztóan sajnálom, remélem, hogy minden rendben lesz. Gondolom, hogy a legjobb kezekben van, de sürgősen donort kell találni neki. Csak reméljük a legjobbakat.
  • Grenzjager
    #21023
    Dr. Szelid Zsolt Akeem Adamsról
  • Grenzjager
    #21022
  • Solt
    #21021
  • Fabio Capello
    #21020
    én bármikor megtenném, de sajnos nem adhatok vért...
  • Zenszkij
    #21019
  • sb1
    #21018
    Hola!
    Ma elmentem a karolina út-ra, és majd másfél órás várakozás után (jó magyar szokás szerint) adtam vért :)
    Be kellett diktálnom, hogy célirányosan szeretnék adni, kaptam egy formanyomtatványt, amit ki kellett töltenem, 0rh- a vérem, így én mindenkinek adhatok (csalogatnak is vissza, de nem megyek mostanában, kicsit beszédültem :D )
    Volt 2 csóka, akik direkt a fradi képviseletében voltak, nem tudom, ha ők nem lettek volna, mennyit keleltt volna várnom :)

    Nah midnenesetre aki teheti, menjen el, és nem csak most, ez az eset miatt, hanem mert tényleg nem hiszitek el, mekkora szükség is van lehet pont a TE véredre!

    Hajrá Fradi!
  • Fabio Capello
    #21017
    feltéve hogy AB+ és nem AB-
  • Sippie
    #21016
    ?
    Ha AB-s vércsoportja van, akkor mindenkitől kaphat vért.
  • Grenzjager
    #21015
    ez most új rendszer, hogy nem lehet megmondani célirányosan milyen vér kell a páciensnek?
  • Takezó
    #21014
    Gyanítom, hogy igen, mert ezek után már nem lenne sok választása: )
  • ReszegKoldus
    #21013
    "Végeztünk egy közvélemény kutatást a szurkolói kártyával rendlekezők között telefonon. 27672 ember adott választ, ezeknek 82.1%-a azt kérte, zárjuk ki a rendbontókat. Nekem, mint az FTC elnöke, kötelességem így tennem."

    És most el kéne hinni, hogy ha 82.1%-a azt kérte volna, hogy álljon ki a szurkolók mellett, akkor ő, mint az FTC elnöke, így is tenne?
  • Solt
    #21012
    Basszus... :((( Jobbulást neki!
  • ReszegKoldus
    #21011
    Az ilyen híreket egyszerűen nem tudom hova tenni...
    Jobbulást neki!
  • Fabio Capello
    #21010
    Sajnálattal tájékoztatjuk a közvéleményt és a csapat szurkolóit, hogy a Ferencvárosi Torna Club játékosa, Akeem Adams, a tegnapi nap esti óráiban váratlanul, súlyos szívinfarktust kapott.

    Dr. Szelid Zsolt, a Nemzeti Sportközpontok vezető kardiológusa, az FTC orvosi stábjának tagja, a következőkről tájékoztatta klubunkat: „A további szívinfarktus veszélyét sikerült elhárítani, de a játékos állapota továbbra is súlyos. A következő néhány nap sorsdöntő lesz a keringési rendszerének változása szempontjából, a játékost folyamatosan vizsgáljuk és teljes orvosi kontroll alatt tartjuk az intenzív osztályon.”

    Hiszünk és bízunk Akeem Adams mihamarabbi felépülésében és az FTC mindenben támogatja fiatal játékosát.
  • ReszegKoldus
    #21009
    Nem indul eljárás a Csatáry-molinó miatt

    hehe:)
  • Livius
    #21008
    Hidvégi Sándor két hét múlva kezdhet el futni
  • Solt
    #21007
  • Grenzjager
    #21006
  • Grenzjager
    #21005
    igen csak akkor azzal büntet amit az mlsz se úgy ismer el úgymond ... lásd magyar-izrael miatti zárt kapu a FIFA-tól, valamint azzal végleg Kisteleki szintre jut Csányi (mondjuk most is abba az irányba lépeget)
  • ReszegKoldus
    #21004
    Kurucz, te ne ugráljál!
  • ReszegKoldus
    #21003
    Az M-S szektorokat azért záratják be, mert meccs után onnan mentek be sokan? Mert a C-t még értem.
    Viszont azért az is "furcsa", hogy azt az ~50 embert miért terelték vissza és miért nem fogták meg őket és vitték el, azokat ki se kellett emelni a tömegből, mentek maguktól.


  • Zenszkij
    #21002
    Adhattak volna zárt kaput is, mert ez Fradi így is ütne bárkit. Hajrá fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Livius
    #21001
    Már nem mertek szerintem zártkaput adni , de azér a 2 millávval menjenek a p*cs*ba.
  • Grenzjager
    #21000
    Fegyelmi határozatok lové + szektor bezárás