23418
  • Láma!
    #21319
    Szerintem azért egy kicsit nyugodj le...
    Ugyanez a csapat volt amelyikért rajongtunk mert agresszív letámadást játszott, ugyanez a csapat verte a Győrt idegenben, és a lilákat otthon.
    Ha jól tudom, teljesítmény alapú a bérezés a Fradinál, ezért nem engedte ide Juhászt se a managere.

    Emlékezzetek, a Loki tavaly zsinórban bukott 5 vagy 6 meccset... mindenki azt hitte edzőbuktatás, nem az volt, csupán hullámvölgy, és hol vannak most?
    Mi buktunk 2-t, és x-eltünk ott, ahogy 40 éve nem nyertünk, higgadjunk le mielőtt világvégét kiáltunk.
  • Zenszkij
    #21318
    2004 óta semmit nem nyertek. Az már majd 10 éve volt. Edzőt akarnak buktatni? Kezelésbe kéne venni őket rendesen. Napi 3 edzés, melyből két edzés csak futás lenne és erőnléti gyakorlat. Amennyiben nem jönnek az eredmények év végén nulla ajánlópapírral ballaghatnak amerre látnak. Átlátható és szankcionálható szerződések kellenek. Havonta kéne velük szerződést kötni. Aki nem teljesít röpül a picsába. Nevetséges, hogy nemhogy a 30., de a 29. bajnoki címünket se fogom megélni. Ezért utaznak a szurkolók Felcsútra, Kaposvárra? Ki se kéne menni a stadionba, azt rohadjon rájuk az új ékszerdoboz, szurkolói kártyástól, csapatostúl együtt.
  • JimKirk
    #21317
    Pedig nem igy indult ez a szezon. Lehet tenyleg edzot akarnak buktatni az aranyalbu fiainak? Mindenesetre oriasi a visszaeses, mert mar nem is hajtanak. Maximum az utolso percekben, ez jol lathato volt a Felcsut ellen is es most is. Mi folyik itt?
  • Zenszkij
    #21316
    A Zsóry felmossa velünk a padlót, mert minő meglepő a labdarúgásban,de hajtani, futni fognak, mégha focizni nem is tudnak. Tavaszra sima alsóházi csapat leszünk. A probléma az, hogy ennek a keretnek nem lehet drukkolni. Most jó, megnyernek pár meccset, de a következő fordulóban a Zsitvatorok is gálázhat ellenünk. Nincs értéke a pontoknak. Teljesen mindegy hanyadikok vagyunk ha az nem kieső hely és nem az első három. A Ferencváros ennyire volt jó ebben a szezonban. Gratulálok a semmirekellő bagázsnak. Ezt negyed ennyi pénzért egy NB2-es csapat lehozza így, miközben a rájuk pazarolt pénzből utánpótlást nevelünk. Lehet itt új stadion, meg álmok kergetése, ha ekkora egy szar a csapat. Én teljesítmény alapú bérezést adnék ezeknek a retkeknek. Győzelemre kapnának pénzt, meg ha minimum a Vidi, Loki, Győr, UTE ellen ikszelnek. Ne aggódjatok akkor rendbe jönne itt minden.

    A fiúknak az a lényeg, hogy minél több lét kapjanak, melyért természetesen nem kell megszakadni a pályán, mert akkor is cseng a lóvé, ha a Puskás 8-1re győz. Hozzászoktattak minket, hogy szokjuk meg a vereséget, nem kell itt elvárni tőlük semmit. Lélektelen szar alakok, abszolút nem sportemberek, akik, ha bajba van a csapat összefognak és még jobban összetartva hajtanak, erőlködnek a pályán. A Fradi jelenleg a női kézilabda csapat. Ott van szív erő hajtás. Sorban szerződést kéne bontani és fillért nélkül elzavarni a hulladékokat, és ebből tendenciát csinálni, hogy lássák van következménye annak ha valaki nem tud focizni. Én se tudok, nem is abból élek. Elmehetnek a sóhivatalba.
  • sb1
    #21315
    3 meccs 1 pont..puskás/kispest/kaposvár ellen..azért ez így leírva gyönyörű..
    Most jön a mezőkövesd ellen, lehet izgulni..szuper.
  • Gabe18
    #21314
    Lehet pár játékosnak elég volt a Moniz féle "minden meccsen és edzésen adj 100%-ot" hozzáállás, és elkezdtek dolgozni egy nagyszerű haza edző fenoménért, akivel majd nyugisak és lazák lesznek a hétköznapok.
    Mást nem tudok elképzelni ekkora visszaesést látva.
    Mai kifogás hogy hát a védelem fel volt forgatva. És? A védelem aránylag jól lehozta. Kaptak egy gólt idegenben, nem nagy ügy. Csak éppen előrefelé rúgni kellett volna vagy hármat a tök utolsónak, és minden rendben van. De még három helyzetünk se nagyon volt...
  • Solt
    #21313
    Azt amit láttunk!

    "Rúgtunk egy szerencsés, de szép gólt, kihagytunk egy ziccert. A Fradinak is volt kimaradt ziccere, így összességében a látottak alapján reális a döntetlen."

  • ReszegKoldus
    #21312
    annyira így se jó a helyzet, itt azzal nézik hülyének az embereket, hogy nem mondják el mi van ennek a szar teljesítménynek a hátterében
  • Solt
    #21311
    Egyébként azért nem semmi a hiányzók listája,

    Adams, Mateos, Otten, Hidvégi, Gerson, Besic, Jenner, Leonardo, Tujp.

  • Zenszkij
    #21310
    Mit mondjon? Ő is meg van már sértődve, mint a szakma fele. Tudás nincs mögöttük csak a nagy pofa.
  • Solt
    #21309
    Nézve Prukner nyilatkozatát, ezért örülök, hogy nem ilyen gyökér edzőnk van! Ez tényleg ilyen hülyének nézi a nézőket? Milyen helyzetekről beszél ez a fasz? Egy megpattant labda, meg 1, azaz egy darab ziccer, ennyi. Hol érdemeltek volna győzelmet? Kibaszott idióta...
  • Zenszkij
    #21308
    Jovát. Legalább ott nem kéne vetődnie.
  • Láma!
    #21307
    "de a Busai mint hátvéd ....hmmmm"

    ma mást kit tett volna be? elfogyott a védőnk...
  • Zenszkij
    #21306
  • ReszegKoldus
    #21305
    nekem is kb ezekkel a játékosokkal van bajom, bár szerintem ma Tuijpal nagy gond nem volt, hozta amit tud, úgy játszott ahogy mindig elvárnám tőle :D
  • Grenzjager
    #21304
    Moniz jó motivációs trénernek....
    de a Busai mint hátvéd ....hmmmm
    és a hasonló lépései eddig egyszer sem jöttek be (főleg amikor a Vidi vagy Loki ellen próbálkozott)....

    Orosz Márk Pápáról, Batik az MTK-ból már alapból beférne a kezdő11ne... legalábbis most.

    Valpoortot meg Tujpt, Inosecuval
    Alapból el kéne már zavarni őket, túl rég óta vannak itt hogy utolérjenek valamit is amiről nem tudjuk mi az.
    és aztán a Józsi, Csukics is repülhet. Józsi visszatérhetne már a ZTE-hez visszavonulni.
  • Zenszkij
    #21303
    Pont ez jutott eszembe.
  • ReszegKoldus
    #21302
    na majd visszatér Leonardo és...ugyanez lesz, mint most
  • JimKirk
    #21301
    Rendben!
  • Zenszkij
    #21300
    Szemétláda egy gárda ez. TAKARODJANAK, főleg a BÖDE meg JOVA
  • Effe88
    #21299
    nagy büdös szar
  • ReszegKoldus
    #21298
    itt is lehetne vagy 7 perc hosszabbítás mint délután :D
  • Effe88
    #21297
    na mit mondta az X ről:/
    várható volt sajna
    de ez édes kevés
  • ReszegKoldus
    #21296
    hát szakértő nem vagyok de én kb ezt láttam tőle elég gyakran eddig ebben a szezonban :)
  • Solt
    #21295
    Pont ezt akartam írni... 2 perc alatt több történt mint eddig a 88 alatt.
  • Láma!
    #21294
    miért most kezdünk játszani??
  • Zenszkij
    #21293
    Dögöljenek meg. Kaptak volna ki a picsába, ez az egy pont mire jó?
  • JimKirk
    #21292
    En is ebben remenykedtem.
  • ReszegKoldus
    #21291
    góóól megy tovább a szar
  • Solt
    #21290
    A Böde meg a Soma csupa szív játékos, mégsem csinálnak szinte semmit...

    (Úgy látszik csak szidni kell őket... )
  • Láma!
    #21289
    2. meg nem adott tizi... de majd puhl megmagyarázza....
  • JimKirk
    #21288
    Igen, az! Igen, te nagyobb szakerto vagy!
  • ReszegKoldus
    #21287
    ja Jenner, akinek az 500 beadásából néha van 1-1 gólpassz is, a maradék időben meg reklamál és sétálgat, vagy mostanában már nem ezt csinálja? :D
  • Solt
    #21286
    Én azt hittem nyögvenyelősen nyerünk valami pontrúgással. Ilyen felállásban még soha nem játszottunk, de ezt a lélektelen szart ezzel sem lehet magyarázni... mintha direkt csinálnák. El nem tudom képzelni mi lehet az oka, de ha ez valami "sztrájk" a részükről, akkor ki kell baszni az összeset a picsába!
  • JimKirk
    #21285
    Gyak. ket ember tartja ossze ezt a csapatot Jenner es Besic.
  • JimKirk
    #21284
    En ennyire szar jatekot nem vartam, el is kapcsoltam. Ez szornyu!
  • Effe88
    #21283
    mi lett ezzel a csapattal?
    ute ellen még olyan szép volt minden
    nem értem
  • Solt
    #21282
    Tudtam, hogy szarok leszünk, de, hogy ennyire, azt nem hittem volna... Gyakorlatilag helyzetünk sem volt.
  • Zenszkij
    #21281
    Igaza van a szurkolótábornak ez "kurva gyenge"!
  • ReszegKoldus
    #21280
    legalább a meccs utáni interjút azzal a kopasz tipszmikszessel készítsék