23418
  • ReszegKoldus
    #21359
    Akkor a diósgyőr ellen biztos nagyon jól fog menni :D
    Jó nagy verés néz ki abból a meccsből az elmúlt 4 alapján.
    Muszáj, hogy menjen a bunkercsapatok ellen is, azt kész.
  • sb1
    #21358
    De jó lenne, kapni egy 8-as :D
  • Zenszkij
    #21357
    Bunkercsapatok ellen nem megy.
  • ReszegKoldus
    #21356
    tényleg rohadt gáz ez a 4 meccs 2 pont, 8-10 pont legalább kellett volna
  • ReszegKoldus
    #21355
    Ez a teljesítmény az mb1-ben is már éppen elég égő :D
  • Zenszkij
    #21354
    MK-t meg kell nyerni és mehetünk nemzetközi kupába.
  • ReszegKoldus
    #21353
    most fején találta a szöget a kommentátor :)
  • Solt
    #21352
    Mondom, hogy el vagyunk átkozva baszki... ez hihetetlen...
  • Zenszkij
    #21351
    Gyerünk már fiúk, egyet verjünk már még be!!!!!!!!!!!
  • ReszegKoldus
    #21350
    mert esélyt kell hagyni az ellenfélnek is, respect
  • Zenszkij
    #21349
    Ez az ember mért nem kezdő? Diallo
  • ReszegKoldus
    #21348
    Busai szerintem játszhatott volna az elejétől, szerintem ő is ki tud hagyni a büntetőt, a játék többi elemében meg felül is múlhatja Józsit.
  • ReszegKoldus
    #21347
    jólvanmár ne reklamáljanak még egy 11est, úgyse rúgják be azt se
  • Solt
    #21346
    El vagyunk átkozva... :S
  • Mor3llo
    #21345
    vezetnek a matyók
  • ReszegKoldus
    #21344
    bravó józsi, most már hivatalosan is semmire se vagy jó b+ :D
  • Zenszkij
    #21343
    Vélni látok valami elképzelés szerűséget. Viszont tény, hogy az NB1 leggyengébb csapatával meccselünk. Adalék, hogy tavaly a Szeged 2011 ezt a Mezőkövesdet 3-0ra verte. A Szeged nb3-as már.
  • ReszegKoldus
    #21342
    Már nem nagyon tudom eldönteni, hogy ez a 0:0 fél óra alatt vajon melyik csapat számára hízelgőbb eredmény :)
  • Zenszkij
    #21341
    Mezőkövesdet ütjük. Majd jönnek a fogadkozások, hogy kijöttünk a gödörből. Diósgyőrben meg nyalnak egy négyest a varázslábú fiúk . Komolyan incselkedek a gondolattal, hogy 20-30K-val rakok hendikep DVTK győzelmet. Szégyen nem szégyen de ez van. Elmúltak az illúzióim.
  • ReszegKoldus
    #21340
    szurkolói ankét szpesöl edisön :D
  • Zenszkij
    #21339
    Meg tudom érteni őket!
  • Muki100
    #21338
    Moniz mestert még a saját irodájában is kiveri a víz :D
  • Grenzjager
    #21337
    Stopper(HirTV)16.10-től Moniz
  • ReszegKoldus
    #21336
    Ez csak újabb és újabb kérdéseket vet fel :)
    Mert amíg esetleg az ütőképes csereemberek hiányát lehetne a pénzre fogni, a pályára lépők teljesítménye akkor is kevés volt.
    Vagy mi van azokkal, akik a keretben vannak, de nem játszanak kb soha? Nincsenek megfelelő állapotban? Tuijp sincs, mégis végigjátszott több meccset is :D
  • Láma!
    #21335
    Szerintem Besic is sokat használt volna a megindulásaival, nem beszélve arról, hogy ha Besic és/vagy Jenner játszik, mindjárt nem lett volna Józsi-Csukics páros...

    A pad pedig... fel se bírtuk tölteni rendesen annyira elfogytunk. Szóval igen, Józsi-Csukics volt a legjobb megoldás...
  • Grenzjager
    #21334
    :)))))
  • ReszegKoldus
    #21333
    Halkan jegyzem meg ilyenkor a csereembereknek kéne igazán odatenniük magukat. Persze ahol a kezdőbe Csukics és Józsi kerül be ott milyenek lehetnek a csereemberek...
  • ReszegKoldus
    #21332
    Akkor nem ártana elkezdeniük felfelé mászni ebből a völgyből, mert a diósgyőr elleni meccs (is) csúnya lehet...

    Adams, Mateos, Otten, Hidvégi, Gerson, Besic, Jenner, Leonardo, Tujp.

    Akik közül nekem mondjuk Otten és Tuijp nem hiányzik, Hídvégi és Leonardo már régebb óta sérült.
    A maradékból talán Jenner tudott volna tegnap helyzeteket kialakítani/belőni esetleg (ha nem a hisztis formáját hozza).
  • Láma!
    #21331
    Hullámvölgy plusz egy csapatra való sérült?
  • ReszegKoldus
    #21330
    Épp ezért sehogy nem kerek az egész, ezért nem hiszem, hogy hirtelen "ráuntak" volna Moniz módszereire, ráadásul pont a szezon legjobb és leghangulatosabb meccse után, nem létezik.
  • ReszegKoldus
    #21329
    háh üllőin az egyik kommentelő is épp azt írja, hogy minek állnak ki
    ez a jó kérdés, mert ha csak a 3 vereséget nézem 3-1 2-1 4-1 átlagban ki is jön a 3 kapott gól, úgyhogy nagyjából mindegy lett volna ha 3-0-val odaadják az ellenfeleknek a meccset játék nélkül :)
  • Láma!
    #21328
    Hogy doppingolnának már?:D
    Napi két vagy több edzés volt mióta Moniz itt van, ezt erönlétnek hivják, 100% hogy kamu ez a dopping cucc...
  • Zenszkij
    #21327
    Uhh ez nagyon nem hangzik jól! Inkább legyenek lelketletenk, mint doppingoljanak.
  • Solt
    #21326
    REMÉLEM!
  • ReszegKoldus
    #21325
    hát ha ez így van, akkor tényleg felesleges kiállni lejátszani a meccseket, ha dopping nélkül ennyire képesek
    mondjuk érdekes, hogy a puskás akadémia ellen emberhátrányban 3:0-nál mégis elkezdtek hajtani, úgyhogy talán másról lehet szó
  • Solt
    #21324
    Azt hittem te is hallottál valamit... a háttérben azt suttogják, hogy idáig ment a doppingolás, és Adams esetét meg összehozták a cuccal amit toltak, erre mindenki beszart, hogy ő lesz a következő.

    Hangsúlyozom, hogy ez csak ilyen urban legend, és nagyon-nagyon remélem, hogy ebből semmi nem igaz.
  • ReszegKoldus
    #21323
    Nem tudom, mert nem mondják el :D
    De érdekes, hogy addig csak a loki meg vidi ellen volt két vereség és még a játék képe alapján azokban a meccsekben is több volt, mert a helyzetek megvoltak.
    Teljesen más volt az egész az újpest elleni meccsig.
  • Solt
    #21322
    Hanem mire?
  • Zenszkij
    #21321
    Csak az alább felvázolt dolgokra tudok gondolni. Ilyen gyenge teljesítményt mi más indokolna? Tavaly is meg most is folyton hullámvölgybe kerülnek? Ez így ritka kevés teljesítmény.
  • ReszegKoldus
    #21320
    de ugyanezek nyertek simán az újpest ellen, utána kellett történnie valaminek
    (és nem Adams esetére gondolok)