23418
  • Zenszkij
    #23256
    szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sippie
    #23255
    Na Cukic vajon hány lapot gyűjt be 6 perc alatt? :D
    Viszont Kupagyőőőőőztesss!!!!!
  • Zenszkij
    #23254
    Elemeire hullik szét a Videszoton, hál istennek. Jövőre oda kerülnek ahová valók, a középmezőnybe.
  • Rasztiman
    #23253
  • masoma
    #23252
    be tudná valaki linkelni azt a gépet ahol a groupamába belephotoshoppolták a "régi" B-közép ultráit? nagyon köszi
  • UUUU
    #23251
    Az tény, hogy eltöketlenkedte a Fradi a végét, de mélységesen egyetértek Dollal.
    Egy vicc,hogy egy játékvezető ilyen felfogásban vezessen egy mérkőzést. Egyértelmű szabálytalanságokat nem fújt le a Debrecennél és még azt se mondhatja, hogy nem látta. Jó példa az utolsó percekben a kezezése a debreceni játékosnak a félpályánál.
    Teljesen 90 fokban kinyújtott kézzel, úgy, hogy a játékvezető két lépésre állt tőle. Végig igy vezetett az egész mérkőzés alatt.
  • nagyzolcsi
    #23250
    nagyon gyenge volt ma a fradi
  • Zenszkij
    #23249
    3 mérkőzés óta képtelenek nyerni. olyan acélos csapatok ellen mint Szolnok, Pécs, meg a harmatgyenge Debrecen. Az ezüst se lesz meg. Vicc. Ez az EL-ben egy nagy rakás túró!!!!
  • Sippie
    #23248
    Tipikus....
  • ReszegKoldus
    #23247
    Így van, azt hiszem.
  • karajjj
    #23246
    bajnokin egyébként hogy van ez? a hazaiak szkennelnek, a vendégek nem?
  • ReszegKoldus
    #23245
    A vénaszkenneren vitázik az MLSZ és a Fradi a kupadöntő előtt

    Nem értem, a válogatott meccsre se kellett szkennelni és az is mlsz rendezvény volt, nem?
    kubatov...
  • Livius
    #23244
    Ez aztán a legalja, remekűl működik a már lassan megbukott rendszerük!
    "Szkenner nélkül vettünk belépőt. "
    ÁSZF
  • Muki100
    #23243
    Van hogy a győztes meccseken sem vélek 90, de még 60 perc értékelhető játékot se felfedezni, pedig azért van nem is egy-két MB1-es csapat ami máshol inkább megye szint. A kupameccsekről nem is beszélve.

    Maga az elképzelés, hogy felhízlalunk pár élvonalbeli klubot akik cserébe elmennek az EL csoportkörig jó, mivel a kis keleti országokban ez általában beválik. Elvileg a keret tele van olyan játékosokkal akik bármikor bátran bevethetők a kezdőben, hát Dollnak lehet sakkoznia kell majd rendesen ki az akire egy EL-selejtezőt rá mer bízni. Pedig tavasszal tényleg úgy tűnt, hogy képesség alapján van elég mezőnyjátékos. Lehet az öltözőben mégis valami rontja a morált?
    De az is igaz hogy az 1-2 milliárd amit ezek a klubok el tudnak költeni még mindig kevés, mivel magyar játékosból nem lesz bevétel, és a nyár végén kihullani kb. pont a reális szint egy skandináv vagy jugó csapat ellen.

    Elvileg a kupadöntőn abszolút A csapat lesz a felállás, ott majd meglátjuk. (feltéve ha nincs előre lerendezve az eredmény...)
  • Solt
    #23242
    Hogy van az, hogy győztes meccs után, amikor jól játszunk nem írsz ide, amikor bejön egy gyengébb meccs, akkor meg jön a negatív hullám... mire jó ez?
  • Muki100
    #23241
    Máltán már dörzsölik a tenyerüket?
  • Zenszkij
    #23240
    Ott tapsoltatta magát velünk.. Elmehet a fenébe..:D
  • Zenszkij
    #23239
    Nikolics ettől messze van, na ne röhögtess :D. Mert ki az a Nikolics? Hagyjuk már.
  • Solt
    #23238
    Akkor forgassuk még addig, amíg kijön, hogy semmi esély, akkor megnyugszotok, az idő meg majd eldönti, hogy mi volt igaz a pletykából. :)
  • banok
    #23237
    Lamah azért jött hogy meccsbe legyen, Gera meg Hajnal kvázi levezetni - Nikolics ettől még messze van, benne még van becsvágy.
  • Muki100
    #23236
    Ha lejár a szerződése és a Fradihoz jön az gyakorlatilag azt jelentené, hogy a Fidi jó eséllyel nem tud jövőre erősíteni és a Fradinak le van zsírozva a bajnokság. Utóbbi tényleg kilátásban van, de nem hiszem hogy a vezér csapatát ennyire beáldoznák azért, hogy Kubatov és Orosz tovább építgesse az imázsát. Ha bedobnak egy nagy nevet a Videotonnak a nyáron akit esetleg meg is vesznek nekik, akkor lesz szerintem realitása a Niko-Fradinak. Az biztos, hogy az EL csoportkör elérhető ott, ahol ő játszik.
    Utoljára szerkesztette: Muki100, 2015.04.26. 16:25:22
  • Zenszkij
    #23235
  • Solt
    #23234
    Egy olasz csapattal nyilván nem vesszük fel a versenyt fizetésben, de a felsoroltak közül a többivel azért tudnánk versenyezni... ha egy Lamah, Gera, Hajnal szintű játékosnak tudjuk állni az igényeit, akkor szerintem a Niko igényeit is tudnánk... :)

    De ez csak egy pletyka, nem tudom mennyi az alapja... én csak arra lettem figyelmes, hogy több forrásból is hallottam. :)
  • banok
    #23233
    Szerintem is.
  • Muki100
    #23232
    Szerintem egy olasz/görög/török/izraelita csapat ahova még befér, többet tud neki fizetni mint a Fradi, és nyilván ez lesz neki az egyetlen szempont az új szerződésénél.
  • Rasztiman
    #23231
    Varga helyett jó lenne. Katasztrófa volt amit művelt a pályán......
  • Solt
    #23230
    Lejár a szerződése...
  • banok
    #23229
    Szerintem kizárt.
  • Solt
    #23228
    Több forrásból is hallottam már azt a pletykát, hogy Niko a nyáron hozzánk igazol! :)) Nem bánnám, ha igaz lenne! :)) Kiesik a Hali, és akkor jöhet a Radó is jó áron... :D
  • Zenszkij
    #23227
    Diósgyőr csak kereste ma a labdát, lenulláztuk őket. Ha hattal nyerünk az is reális lett volna.
  • Kaplan
    #23226
    Tudom, ezt írtam az előző kommentemben. Nyilvánvaló terelés és kapkodás.
  • ReszegKoldus
    #23225
    bullshit...sokkal valószínűbbnek tartom, hogy csak a negatív reakciók miatt készül "a felnőtteknek szánt kabalaállat"
    mondjuk ezt se értem minek a gyerekeket külön szórakoztatni, arra van a füvön szaladgáló 22...nevezzük játékosnak
    amúgy se muszáj meccsre vinni a gyereket, mehetnek állatkertbe is, vagy nézhetnek rajzfilmet vagy mit tudom én :D

    és az hogyan szórakoztatja a gyerekeket, hogy bemutatják videón hogy szarik a sas és utána nem mos "kezet", meg jegy nélkül utazik a villamoson (jó, nyilván bérlete van...) :)

    azért én egy ilyen krokodilt se cserélnék le ilyenre :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.04.25. 14:08:50
  • Kaplan
    #23224
  • Zenszkij
    #23223
    Exsas

  • Láma!
    #23222
    Megtalálod nekem ezt? Oké, akkor ne ismerjék be, csak legyen egy tényleg normális állat...
  • Kaplan
    #23221
    Persze, abszolút egyetértek. Reggel olvastam mintha a Fradi hivatalos Facebook oldalán kommentelt volna a marketing részleg, hogy ezt a sast a gyerekeknek találták ki és hamarosan jön a sziklaszilárd, erényes felnőtt sas.

    Ez annyira átlátszó és végtelenül szánalmas, hogy nem tudnak elnézést kérni, amiért nem a felnőtt szurkolók igényeinek megfelelő sast készítettek el.
  • Muki100
    #23220
    Az jogos hogy legyen egy családbarát sas gyerekeknek, de akkor simán meghagyhatták volna a régit is a meccsekre. Nem hiszem, hogy ilyen negatív reakciót váltott volna ki, ha ezt eleve mint "kölyöksas" jelentik be aki csatlakozik a régi mellé, nem pedig se szó se beszéd lecserélik erre a bohócra.
    Utoljára szerkesztette: Muki100, 2015.04.24. 11:05:59
  • Kaplan
    #23219
    A gyerekeknek ez tényleg jó élmény lehet, pacsizik, haverkodik. Ez a Sas tényleg a gyerekeknek készült, de édes istenem, ez a videó. A Sas nem szarik a wc-n, meg nem nőzik. Ezt minek kellett összehozni?
  • karajjj
    #23218
    az a "WTF?" nézés... :D

  • Zenszkij
    #23217
    Az új Fradisas videót láttátok? Ahogy a budin tojik? Istenem...