23418
  • Takezó
    #23298
    Ez az igazi fradi tábor? Szégyen.
  • Mor3llo
    #23297
    ez már átment a boszorkányüldözés szintjén is...
  • Grenzjager
    #23296
    "A Zeljeznicar vezetői és a rendőrök is hiába egyeztek bele, hogy tegnap ott lehessünk a lelátón, klubunk vezetőinek sikerült elérniük az UEFA-nál, hogy ne engedjenek be minket a stadionba és ne szurkolhassunk csapatunknak. Zeljeznicari Manijaci vezérszurkolója hiába próbálta hétfő óta segíteni és szervezni, hogy mi bejuthassunk a stadionba. Ők segítettek nekünk abban is, hogy érvényes belépőjegyhez jussunk. Amikor végül megtudta nem mehetünk be, idegességében földhöz vágta a telefonját és elkeseredettségében elsírta magát. Nem győzött elnézést kérni, amiért nem sikerült eljutnunk a mérkőzésre. Azt mondta egyszerűen nem tudja megérteni, hogy létezik ilyen elnök, aki azon munkálkodik, hogy a saját szurkolói ne láthassák a meccset. Kértek tőlünk Szurkolók Személyiségi Jogok Pólót. Az előénekes ebben volt a mérkőzésen, a többit kitették a kerítésre. Azt üzenik, támogatják harcunkat és SOHA NE ADJUK FEL!

    RESPECT FROM HUNGARY!"

    a vezérszurkoló kifakadt, vezér pólóval, Zeljeznicar Manijaci, az előénekes, pólókkal
  • bakkerman
    #23295
  • ReszegKoldus
    #23294
    igen
  • bakkerman
    #23293
    Ezt tenyleg kiraktak?
  • Grenzjager
    #23292

    Respect Zeljeznicar Manijaci!
  • Gabe18
    #23291
    Be is fejeződött a nemzetközi "menetelés".
    És ez a csapat az NB1 favoritja? Szép. Bár nem lep meg mondjuk.
    Mondjuk mit lehet várni ahol a 34 éves Hajnal az aktuális sztárigazolás.
    Bár a Böde még mindig jobban irritál, hogy hogy lehet valaki ezzel a mozgáskultúrával, meg testfelépítéssel első osztályú labdarúgó? Az egész játéka arra épül hogy beáll a labda elé és akkor nem lehet felborítani.
    Na mindegy.
    Ami meg a klub és szurkolók körül megy, az a másik röhej. Ma is látszott, a legnagyobb probléma a vénaszkennelés...
  • Grenzjager
    #23290
  • DaemoonHunter
    #23289
    Leandro életveszély...
  • Sippie
    #23288
    Igazi hajtós meccs! Emmá döfi!
  • Solt
    #23287
    Radó aláírt! :)
  • Muki100
    #23286
    Remélem Töjp nézte a meccset
  • DaemoonHunter
    #23285
    Én inkább a kinti "kukoricapattogtatás" miatt aggódnék :(
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.07.09. 22:46:38
  • Gabe18
    #23284
    Na, egész jól kiütöttük ezeket a Hollandokat. Lehetett volna több is.
    Igaz nem értem mikor egy Gera a pályán van, miért a Lamah rúgja a 11-est? Meg a végén kár volt a sárgákért, Gera, Hajnal hiánya még bajos lehet később ezek miatt.
  • DaemoonHunter
    #23283
    Valami még hiányzik, nagyon erőltetett volt a játék, már ha ezt annak lehet nevezni...mindenesetre én bizakodó vagyok.
    A hollandok technikásak az látszik, szinte ösztönösen hollandos a játékuk :D
  • Mor3llo
    #23282
    Ez egy szar volt.
  • Láma!
    #23281
    szerintem sokan azért ragaszkodnak annyira hozzá, mert 20-25 éve használják és régebben valahogy több nemzetközi meccset is játszottunk, mégsem értette félre senki...
    kicsit unom már, hogy 2015-ben mindenki lelkére figyelni kell, nehogy pereljen... jajj bocsánat, sértésnek, megfélemlítésnek, megbotránkoztatónak tartsa...
  • Takezó
    #23280
    Már miért ne gondolnám? Ezerféle módon lehet buzdítani a csapatot, nem muszáj véletlenül náci karlendítésre emlékeztető mozdulatokkal mutatni a szívtől az égig. Gyanítom, hogy sokan pontosan a kettő hasonlósága miatt ragaszkodnak annyira hozzá.
  • Láma!
    #23279
    ezt ugye te sem gondolod komolyan?:))))

  • ReszegKoldus
    #23278
    De a Fradi tábor úgyse jár ki, nem? Ugye most csak olyanok járnak ki, akik soha nem balhéznak és soha nem büntették meg miattuk a klubot egy forintra sem. Akkor ők úgyse fognak kart lendíteni :)

    Mondjuk szerintem már most se hasonlít, hacsak a nácik nem kiabálták, hogy "Fraaadi" folyamatos karlendítés közben...
    Ezzel az erővel akkor a két kézzel végzett karlendítés az duplán náci :D
    Bizonyos körök nyugodtan leállhatnának ezzel a baromsággal, hogy mindenbe belekötnek, hogy "sértő" valakikre nézve.
    Vagy akár foglalkozhatnának egyformán mindenki vélt vagy valós sérelmével...
  • Takezó
    #23277
    Ööö, a fraditábor nyugodtan kitalálhat egy olyan mozdulatot, ami véletlenül sem hasonlít a karlendítésre.
  • ReszegKoldus
    #23276
    FTC: az UEFA félreértheti, változott a „szívtől az égig”

    Kérjük, kerüljenek minden olyan kézmozdulatot, amelyet az UEFA náci karlendítésnek értelmezhet.
  • Lópikula
    #23275
    Hát nem valami szerencsés sorsolás....
  • Livius
    #23274
    Csirke a holland sas ellen!
  • Solt
    #23273
  • Mor3llo
    #23272
    2 arany, 1 ezüst :))
    Nagyon szép év...!
  • ReszegKoldus
    #23271
    fantasztikus 6000 néző
  • UUUU
    #23270
    Csak a FRADIKAAAA!!!!!
  • Solt
    #23269
    Kubatov takarodj!!!
  • Rasztiman
    #23268
    Ramírez a Fradié!
  • Rasztiman
    #23266
    [url=http://ulloi129.hu/2015/05/29/ramirez-a-fradie]Ramirez a Fradié/url]
    Utoljára szerkesztette: Rasztiman, 2015.05.29. 17:53:23
  • Láma!
    #23265
    Zenszkij, részeg vagy?:)

    Bérletes vagyok bazd...:)
    Utoljára szerkesztette: Láma!, 2015.05.26. 23:13:06
  • Zenszkij
    #23264
    Minden nagy gyár termel hulladékot. Te is egy ilyen melléktermék vagy....Mercedes----Suzuki a te autód
  • Láma!
    #23263
  • Zenszkij
    #23261
    Szerintem a Vidinél rájöttek, hogy 2500 néző kedvéért nem érdemes itt ekkora büdzsét fenntartani. A bajnokság megnyerése nem jelent sajnos semmit. Így is első 3-ba lesznek. Lokinak se jött be az élet, nem győzik fizetni a stadionfenntartást. Ennek az országnak is elég lenne két erős csapat, az egyik az FTC, a másik az UTE kéne, hogy legyen. A többinek nincs tömegeket megmozgató ereje. 10-12 fős bajnokság, későb alsó felsőházi rájátszással, ez kell a jövő legyen. MTK, Honvéd, Vasas, ezekre nincs szükség, Pestnek elég 2 csapat. FTC, UTE, DVTK, Loki, Videoton, Győr, Haladás, egy erős dél-magyarországi csapat, meg még két vidéki, és ennyi kéne az NB1-be. paks, Pápa, Pécs, Mezőkövesd, vicc kategória, a "faluról" nem is beszélve. Idén két falu meccset láttam, mikor a Fradival játszottak.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.05.25. 21:40:48
  • Solt
    #23260
    Na igen, a Vidi is miattunk hullik szét, hogy jövőre bajnokok lehessünk! :DD
  • Zenszkij
    #23259
    mert erre nem lehet mint mondani, 4 - ottó, a sok ellenlábas bekussolhat :)
  • Láma!
    #23258
    azt hittem jönnek a mostanában divatos mondatok erre, hogy "a kupadöntő elöre meg volt beszélve", de hál istennek nem :D

  • Solt
    #23257
    Direkt nem írtam a kupagyőzelem ürügyén, kíváncsi voltam, hogy azok akik egyből nyavalyognak még egy döntetlen után is, most mit csinálnak majd... azt hiszem ez a "csend" mindent elárul!! Ha legközelebb nyávogni támad kedvetek, jusson ez eszetekbe...

    Egyébként meg SZÉP VOLT FIÚK!!!!!


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.22. 20:01:01