23418
  • ReszegKoldus
    #21479
    dehogy, maradjon ez, legalább meghívja az egész családot, ha a gyereknek becsípődik a keze a székbe...fantasztikus

    bár ilyen lelkesedéssel intézkedne a securityvel kapcsolatban is ez a gyökér
  • Mor3llo
    #21478
    szép volt Józsi fiam, többet nem jövök :D
    ezen már csak nevetni lehet
  • JimKirk
    #21477
    Vissza a TSZ elnokot?
  • Mor3llo
    #21476
    szerintem klónozzunk még 10 Besicet, akkor meg lenne oldva a probléma
  • ReszegKoldus
    #21475
    jaj ez a kubatov ez csudarendes fijjú ám, szobrotneki...
  • ReszegKoldus
    #21474
    devecseriben van minden remény :D
  • Sippie
    #21473
    ez simán hazaadás vót kéremszépen... :D
  • JimKirk
    #21472
    Jova padra, Jozsi a masodik csapatba stb...
  • Grenzjager
    #21471
    Ki volt a hibás, Gerson vagy Somalia a második gólban?
  • chrissparduc
    #21470
    Hányszor kell még kikapnunk, hogy pár embert elzavarjanak a gecibe?
  • Zenszkij
    #21469
    Akár ki is kapcsolhatjuk a tv-t. Csodálkoztam volna, ha Jova védi.
  • JimKirk
    #21468
    Anyad!
  • Mor3llo
    #21467
    2
  • Sippie
    #21466
    na ezgáz
  • JimKirk
    #21465
    Ez szep kontra volt. Besic egy isten.
  • JimKirk
    #21464
    Istenem megint jol kezdunk....
  • Zenszkij
    #21463
    Na ezt a Jovát már rég ki kellett volna baszni. Ez egy hulladék.
  • ReszegKoldus
    #21462
    bravó jova
  • ReszegKoldus
    #21461
    "Andris egy nagyon könnyű, egyben dinamikus játékos, aki olyan sebességgel közlekedik a pályán, hogyha megbillentik, könnyebben el is esik. Az esetei 80%-ára azt tudom mondani, hogy biztosan fault előzte meg."

    hát ez most nem volt benne abban a 80-ban :D
  • JimKirk
    #21460
    Ez a Fabian egy szar.
  • ReszegKoldus
    #21459
    "Aki egész meccsen ordibál, az nem látja a meccset, és egy idő után a játékosai meg se hallják, amit üvölt, mert megszokják."

    ugye pintér
  • Grenzjager
    #21458
  • Grenzjager
    #21457
    Lord Artner szinte már mind a Fradiról, mind mint edző.
  • JimKirk
    #21456
    Csanyi ebbol utal a devizahitel karosultaknak.
  • sb1
    #21455
    Ezeket a sok-sok milliókat hetente mire költik?
  • Zenszkij
    #21454
    Ha úgy játszunk, mint tegnap, akkor behúzzuk.
  • ReszegKoldus
    #21453
    hát azt a negyedik meccset szívesen elhalasztanám tavaszra, bár ki tudja mi a jobb :D
  • Zenszkij
    #21452
    Mind a 4-et hozzuk.
  • Gabe18
    #21451
    Ja olyan is van?
    Akkor már érdekesebb. Hát akkor muszáj lesz összekapni magunkat, mert 4 fordulót nem lehet még elszórakozni.
  • mukika
    #21450
    + a tavaszi 2 előrehozott forduló: Pécs és Videoton.
  • Gabe18
    #21449
    Még két forduló van, Haladás "otthon", és Paks idegenben. Jó lenne ezt a két meccset megnyomni, és legalább 4 pontot behúzni rajtuk. Akkor egyértelműen dobogó közelben telelnénk, aztán tavaszra újult erővel Adams féle tragédiákat magunk mögött hagyva lehetne nekimenni a dolgoknak. A dobogó ebben a kaotikus NB1-es mezőnyben ebből az állásból simán hozható a végére.
  • Solt
    #21448
    Úgy legyen...
  • Láma!
    #21447
    Most már hogy felébredt van rá sansz, igen.
    De eddig? A saját orvosa nem adott 50%-ot arra hogy magához tér, akkor kicsit más volt...
    Ettől függetlenül nem (csak) ezért nem jöttek az eredmények. Ezt Moniz is mondta, és nem takarózott Adamssel.
    Az általad említett 4 csapatból pedig 2-t (Honvéd, Kapos) a "soseérjükutololyanjók" Vidi sem tudott megverni, sőt! Mi több pontot szereztünk ellenük. Nyilván a fiokcsapatuk lefeküdt, Kövesdet pedig a jövő héten fogadják. Messze nincs még vége ennek a szezonnak...
  • Zenszkij
    #21446
    Fel fog épülni efelől kétségem sincs.
  • Solt
    #21445
    Pont azért nehéz, mert bizonytalan minden perc! Adott egy fiatalember, aki élet-halál között lebeg úgy, hogy az egyik lábát már elveszítette... labdarúgó közegben ez durvább mint a halál szerintem. A halált fel lehet dolgozni ahogy múlik az idő... ezt így ebben a formában elég nehéz lehet kezelni...
  • Zenszkij
    #21444
    Biztos megviseli, nem ezt állítottam, hanem a színházat. Az aki már elvesztett valakit igazán, az nagyon jól tudja mivel is jár egy ilyen, és az ilyentől kiütést kap.

    Mellesleg Adams még nem halt meg!
  • Solt
    #21443
    Nem hiszem, hogy ez színház... ha színházat akarna, akkor pont azokon a meccseken adná ezt elő, ahol kikapunk. A győzelemmel egy "kis" teher lekerült a válláról, és ez így mutatkozott meg. Nekem ez nagyon is emberi...
  • Mor3llo
    #21442
    aha, oké
    és mivan, ha tényleg megviseli ez a dolog Monizt?
    Ja tudom, olyan nincsen, csak és kizárólag megjátszhatja magát :)
  • Zenszkij
    #21441
    Megmondom őszintén én hányok ettől. Én is drukkolok Adamsnek, de nem kell itt ekkora színházat keríteni. Egy hulladék volt a csapat 4-5 meccsen. Nem itt kellene játszani az eszét, mert azt teszi, hanem a Mezőkövesd, Puskás, Honvéd, Kaposvár ellen kellett volna bizonyítani Adamsért. Célja a közönség megnyerése volt, mely sikerült is. Engem majd megnyer azzal, ha első háromba végzünk.

  • Solt
    #21440