23418
  • ReszegKoldus
    #21559
    "Újpest címeres autó volt..."
    gratulálok nekik :D
  • Kaplan
    #21558
    Ha ők tették azt ami miatt bocsánatot kéne kérni és nem mondjuk szurkolók akkor egyértelmű, hogy a vétkesek kérnek bocsánatot. Nem?

    Vagy helyetted kér bocsánatot anyukád, apukád, barátaid, barátnőd ha valami hülyeséget csinálsz?

    Abban az esetben ha szurkolók csinálták ezt a teljesen értelmetlen faszságot, elnézést kérek!
  • Grenzjager
    #21557
    hmmm Kubatov fenyítette Jenneréket hogy virággal kérjenek bocsánatot a liláktól?
    virág a dózsának a Fraditól
    érdekes, sajnos életszerűen hihető
  • Muki100
    #21556
    Holman szépen kiszámolta az emelést
  • sb1
    #21555
    Sajnos érvényesült a papírforma, 29–21 re kikaptunk, a kek ben folytatjuk.
  • sb1
    #21554
    Digi sport1 adja,.
  • sb1
    #21553
    November 17., 18.00: Buducsnoszt Podgorica–FERENCVÁROS

    Ma este élet-halál játszunk kint a továbbjutásért, brutál nehéz lehet, de meglehet! Szurkoljatok Ti is a csajoknak!
    Nem tudom, hogy a tv adja-e..
  • Grenzjager
    #21552
    abban igaza van hogy mit keres a pályán Csukics :))) de Sir Favágó Strestik után kussolnék... főleg egy Fradi elleni meccs után, de mókás, és úrias volt Moniz zárása :)
  • ReszegKoldus
    #21551
    Csukics a gladiátor :D
  • JimKirk
    #21550
    Busai igazán kezdhetne már a bajnokságban is...Sokkal aktívabb mint Jóska. ..
  • Grenzjager
    #21549

    cikkben
  • Láma!
    #21548
    3 pontra van a 3. hely...
    Mégis mire fel temeted a csapatot?

    Előttünk van (dobogóig) a Hali, akitől kikaptunk, de előttünk van a Győr és a DVTK is akiket vertünk...

    Fel lehet hozni, hogy kikaptunk a Kaposvártól, Puskástól, Honvédtól, és a Kövesd meccset is. De velük az előttünk állók is megküzdöttek, és nem sokkal jobb eredménnyel...

    Ebben a bajnokságban (bár én sem tartom jelenleg reálisnak) még messze nem úszott el a bajnoki cím...
  • Zenszkij
    #21547
    0-3! Még mindig nem dolgoztam fel, hogy ennyira hulladékok vagyunk . Mekkora etetés volt ez a bajnoki cím, meg 3. hely. Jó eséllyel jövőre indulhatunk a magyar kupában.
  • Grenzjager
    #21546
    5 távozó télen? /életszerű

    Oroszt, Batikot vissza kell hívni a kölcsönből.
    Fülöp Msrcinak, Alvesnek 1/2+1-2 éves szerződést
    Ezek is mind életszerűek is, szélső, védő, kapus, csatár

    És ne a téli alapozás után jöjjenek az újak....
  • sb1
    #21545
    A lényegről nem beszéltek, a pletykák ne érdekelnek, a fő, hogy nyertünk most 2-0ra, de ami mégfontosabb, hogy végre Leo visszatért :)
  • ReszegKoldus
    #21544
    Moniz helyett inkább kubatov menjen
  • Láma!
    #21543
    "Szintén a fradimob.hu írja, hogy a játékosok járandósága nem mindig a megbeszélt ütemezés szerint érkezik, amihez a magyarok még csak-csak hozzá vannak szokva, de a légiósokat ez is feszíti. "


    – Megint hallani olyan hangokat, hogy a játékosok nem kapják meg idejében a pénzüket.
    Orosz: – Szeretném egyszer és mindenkorra leszögezni, a Fradinál mindenki megkapja a fizetését, a prémiumát. Előfordulhat, hogy kivételes esetekben csúszással érkezik a játékosok számlájára a pénz, ahogy olyan is van, hogy határidő előtt fizetünk.

    Én inkább hiszek Orosznak, aki eddig csak tett a Fradiért mint a senkiházi mobnak aki eddig csak tett a Fradi ellen...
    Bármi ami onnan jön még annyira sem hiteles mint Vona Gábor kipában...
  • Zenszkij
    #21542
    Érezhető volt, hogy valami nincs rendben. Csak ne magyar edzőt rakjanak ide.
  • Grenzjager
    #21541
    Legrosszabb ami történhet:Gáz van a Fradinál: Moniz elmegy vagy elküldik a Kubatov Vs Moniz ígyis-úgyis éleződik.

    Vaalportnak már a kispadhoz sincs köze, akár Tuypnak se - aki valljuk be nagyobb melléfogás mint Gerson. Mateos se egy nagy durranás.

    A Csukicshoz való értelmetlen ragaszkodást se értem, akár Józsi csk-ságát sem még ha a csapat választotta is... S ugye ha Csukics nem töri szét Hídvégi lábát, akkor se lenne tuti védőnk... hát lehet nem az örök életre szóló kipadozást a porcelán lábú Bönig mögötti szerepkört kellett volna Svábnak meglibbenteni.

    Orosznak is filóznia kell, hogy miért az utolsó pillantra hagyják az igazolásokat, így az alapozást minden úk kihagyja, s az újak nagyja szemét.

    Érdekes lesz ez a nagy pauza meg libakupázva.
  • ReszegKoldus
    #21540
    nem csak nekem jutott eszembe :D
  • Solt
    #21539
    Én is többet vártam tőle...

    Olyan azért akad aki megállta a helyét, olyan viszont nem nagyon, aki kiemelkedőt tudott nyújtani. Talán most a Lovrencsics...
  • sempronius18
    #21538
    Igazad van neked is tényleg sok a negatívkodó.

    Egyszerűen itt annyi volt a problémám, hogy többet vártam kint Alvestől.

    Bár Dzsudzsák és Rudnevs óta nem igazán tudok olyan játékost mondani, aki aztán az NB1-nél erősebb ligában az eligazolása után megállta a helyét és ez gáz...
    Remélem Varga kivétel lesz.

    Nahát ennyi, ha van ellenpélda írjatok, de szerintem túlfutottuk.
  • sempronius18
    #21537
    Igazad van tévedtem, de a lényeg ugyanaz a Sion sem nagyobb csapat, mint az Odense.
  • Solt
    #21536
    A #21516 egy meglehetősen lenéző megnyilvánulás. Rengeteg más oka lehet annak, hogy miért nem ment neki, te mégis egyből a negatív előjelű magyar vonatkozását emeled ki. Sokaknál tendencia ez manapság, és nem csak a fociban divatos.

    Szerintem indokolatlan ez a fajta megközelítés, sőt, kifejezetten igazságtalannak érzem, emiatt szóltam hozzá. De ettől még helyén kezelem az NB1-t, tisztában vagyok a színvonalával...

    Lehet, hogy sok Fradistának kedvence, de ez még nem jelenti azt, hogy jó játékos lenne.
  • Láma!
    #21535
    Akire te gondolsz az Vadócz...

    Vanczák 6 éve a Sion alapembere Svájcban:)
  • sempronius18
    #21534
    Azzal nem néznénk le magunkat, ha belátjuk, hogy 100% kell bárki ellen már szinte San Marinón kívül.

    A Vidisek tudnának erről mesélni a Podgorica óta..

    Egyébként én szeretem az NB1-et csak kezeljük helyén a dolgokat mi szurkolók is.

    Diallo meg neked lehet nem kedvenced, de sok Fradistának az.
  • sempronius18
    #21533
    Nem tudom Jordániát meglátjuk majd mire megy Uruk ellen a pótselejtezőn.
    Az majd megmutatja az erejüket.

    A válogatottunk lehet erősebb, mint az övéké, de lenézni nem szabad őket, meg Solt amúgy is a bajnokságukat hozta fel.

    Guzmóékkal meg nem jövök, ott van helyette pl Vanczák egy Dán középcsapatból, te rá hivatkozol, mint rutinos technikás játékos, pedig Magyarországon kívül azt sem tudják, hogy a világon van.
    Ilyen játékosaik simán lehetnek az Araboknak is csak nem ismerjük őket, mert ki vágja az Aarhus, vagy a Servette keretét, ugye? Pont annyian, mint bárhol az Odenseét.
    Remélem érted.
  • Solt
    #21532
    Az arányok Uram, az arányok. :)
  • Solt
    #21531
    Szidtam volna? Nem, viszont, ha azzal jössz, hogy még azok is erősebbek... több pénzük van, és akad egy-két öreg világsztár, de ezen kívül ennyi.

    Senkit nem kell lenézni, de ebbe beletartozik az is, hogy MAGUNKAT sem! Semmi értelmét nem látom annak, hogy minden apró szarság miatt (ami egyébként száz másik dologgal is magyarázható) magunkat ostorozzuk. Tudom, hogy ez most divat, de ettől még helytelennek tartom.

    Ja, és Diallo egyáltalán nem a kedvencem, nem tudom ezt honnan vetted.
  • ReszegKoldus
    #21530
    és a 114 az nem jóval több meccs? :D
  • Láma!
    #21529
    Tegyünk helyre néhány dolgot.

    Az hogy egy ország dúsgazdag, és sejkek "megveszik" kilóra a kiöregedett világsztárokat, még nem jelenti azt, hogy a válogatottjuk erős, sőt!
    Az említett bajnokságokba még az utóbbi években is hívtak magyar edzőket...:)

    A magyar válogatott igenis jobb mint bármelyik arab országé, és nem az MB1 miatt, hanem mert a válogatott játékosaink (Szalai, Juhász, Vanczák, Dzsudzsák, kb bárki aki külföldön nyomja) messze képzettebbek (ne gyere nekem guzmóval meg devével, mert az demagógia) arab társaiknál.

    Tehetséges játékos pedig bármelyik bajnokságban akad, az hogy megtalálják e, az a nagy kérdés!
    Ghána bajnoksága milyen? Kameruné? mégis... nézd meg a válogatottjukat!

    szóval ne mossuk a válogatott és a bajnokság fogalmakat.
  • sempronius18
    #21528
    A kedvencetek Diallo például Libanonból jött ami a térség VASTAGON leggyengébb bajnoksága.
  • sempronius18
    #21527
    Én nem szidnám az Arab bajnokságokat a mi helyünkben.
    Világklasszisok vezetnek ott le pl Raúl még az NB1-ben levezet Signori, hogy lásd a különbséget. A szaudi, iráni, jordán, ománi válogatottban meg nem vagyok biztos, hogy gyengébb, mint a magyar.

    Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy San Marinon kívül bárkit lenézzünk...
  • Solt
    #21526
    DVSC: 48 / 14
    PSV: 114 / 44

    :)
  • Solt
    #21525
    Valóban nem ugyanaz, de ettől még nem az minősít egy bajnokságot, hogy xy játékos éppenséggel mennyi gólt lő ott... Millió oka lehet a formahanyatlásnak, nem hiszem, hogy egyből azt a következtetést kéne levonni, hogy az NB1 mekkora egy szar emiatt! :) Ráadásul, ha jól tudom most valami arab bajnokságból zavarták el, nem hiszem, hogy az ottani bajnokság ereje miatt nem tudott kiteljesedni! :)

  • Láma!
    #21524
    már OTT lehetett csk, nyilván a Mennyeiben nem... azért vannak szabályok uraim... be kéne tartani... :D
  • Láma!
    #21523
    itt csapatkapitány is lehetett... hiába no... egy biszem-baszom ligában mindent lehet... :S
  • ReszegKoldus
    #21522
    jóval több meccset is játszott ott :D
  • sempronius18
    #21521
    Ja meg lehet, hogy erősebb a Holland ligánál a Magyar, hiszen egy hónapja Zombori meg Bognár is ezt mondta a zuhanyhíradóban. :D
  • sempronius18
    #21520
    Ja csak ő fiatalon és fejlődőképesen ment ki.
    Még Alves a pályája csúcsán, ez azért nem ugyanaz.

    Vagy szerinted nem szerették az edzők és azért nem játszott az NB1 pedig sokkal erősebb, mint a Ciprusi liga?