23418
  • djemba-djemba
    #5279
    Ja, Pintér biztos qrva jót tenne egy 20 évesekből álló csapattal! Mert ő egy jó pedagógus, olyan akire a fiatalok felnéznek, és minden téren csak tanulhatnak tőle. Amúgy is Pintér jól bánik az emberi lélekkel, és hát iyen fiataloknál gondolom csak jót tudna tenni! Egy 20 éves embernek amúgy is edzett lelke van...

    Miccoli! LEgközelebb gondold át a commentedet, mert lebontalak!
  • Rudee
    #5278
    Gelei
  • McFrost
    #5277
    Laudrup Brájen
  • gabber_saviola
    #5276
    Gary Lineker
  • McFrost
    #5275
    Paul Gascoigne
  • gabber_saviola
    #5274
    :DDDDDDDD

    Bölöni, kizárva...sose jönne
  • zambrotta
    #5273
    ha már magyar edző akkor, Détári vagy Gálhidi, de nálam Bölöni a NO1

    Bár Lippi is elvállalhatná egy kis kiegészítésként

    Szerintem nem edzőkérdés van, hanem vezetőség és játékoskérdés! Ilyen állománnyal nem lehet mást csinálni, "könnyű" volt pintérnek, más volt a csapat, vagy tavaly ősszel mi sem itt álltunk a tabellán LCSvel
  • Takezó
    #5272
    paraszt furulya lol:DSA:D
  • gabber_saviola
    #5271
    jah Döme
  • Takezó
    #5270
    jajjdöme.D:SAD:AS
  • gabber_saviola
    #5269
    nah sport1 most, furuja
  • Ramore
    #5268
    várhidi sokkal inkább a pénzhez kötődik, mint egy csapathoz
  • miccoli002
    #5267
    Hát én remélem gigy nem gellei lesz a befutó mert nekem soha nem volt szimpatikus.
    Ha már magyar edző kell akkor jöjjön a kisAlbert,bár sztem egy Várhidi Peti sem lenne rossz választás,de sajna ő ujpesti kötődésű de egy jó szakember.
    De ha választhatnék akkor visszahoznám pinyőt mert ő legalább szint vinne ebbe a szürkeségbe.
    Reméelem az ilyen Csank féléknek nem merül fel a neve.
  • dardevil
    #5266
    Edzők, akik jelenlegi munkahelyük, beosztásuk miatt aligha kerülhetnek szóba:

    Garami József, Reszeli Soós István, Egervári Sándor, dr. Mezey György, Dajka László, Keszei Ferenc, Róth Antal, Pajkos János, Szentes Lázár, Mészöly Géza, Tamási Zsolt, Csertői Aurél, Nagy Tamás, Prukner László, Supka Attila


    Edzők, akikben valószínűleg nem gondolkodik a klubvezetés:

    Kiprich József, Both József, Komjáti András, Tornyi Barnabás, Csongrádi Ferenc, Varga István, Tajti József, Glázer Róbert, Kis Károly, Bognár György, Szabó András, Rugovics Vendel, Vágó Attila, Várhidi Péter, Gálhidi György, Herédi Attila, Lengyel Ferenc, Lőrincz Emil, Gergely Károly, Őze Tibor, Simon Antal, Tóth Bálint, Kisteleki István, Lóczi István


    Edzők, akik szóba kerülhetnének, ám aligha ők lesznek a befutók:

    Bicskei Bertalan:
    A kölni főiskolán végző, jelenleg maláj szövetségi kapitányként dolgozó szakember kézenfekvő jelölt lenne tapasztalata miatt, ám az egykori, Ferencvárosban is megforduló kapus hazatérése ilyen rövid időszakra kizárt. Verebes József:
    Elsőként a 100%Fradi írt arról, hogy ő már kiesett a jelöltek közül. Varga Zoltán:
    Ő szintén "kölni" diplomával rendelkezik, minden bizonnyal szívesen ülne le ismét a Fradi kispadjára, ám úgy tudjuk, a vezetőség nem benne gondolkodik.

    Csank János:
    Vass Lászlóval bajnoki címet is nyertek a Fradival, ám jelen helyzetben nem valószínű a visszatérése.

    Pintér Attila:
    Az ő helyzete egyszerű: fel sem merült a neve.

    Edzők, akik neve felmerült (leginkább a sajtóban), ám nem rendelkeznek a szükséges papírokkal:

    Détári Lajos:
    Ő a hírek szerint szívesen vállalná az FTC irányítását, akár négy meccsre is, de a Licence hiánya akadály lehet.

    Bozsik Péter:
    Az ő neve is inkább a sajtóban tűnt fel.

    Ifj. Albert Flórián:
    Hivatalosan nem lehetne a Fradi edzője, mivel nincs Pro diplomája, ám továbbra is tartja magát az az információ, hogy az új stáb tagja lehet.

    Vass László:
    Pályaedzőként dolgozhat tovább, vezetőedző viszont nem lehetne.


    Edzők, akik leginkább szóba jöhetnek:

    Gellei Imre:
    Higgadtsága, tapasztalata és remek pedagógiai érzéke miatt lehetne ő a befutó egy nehéz helyzetben lévő csapat mellett. Esetében kérdéses, mennyire tartana elfogadhatónak azt, ha csak az a verzió léphetne életbe, hogy négy meccsre "kapja" meg a kispadot.

    Pölöskei Gábor:
    Jól ismeri a ferencvárosi viszonyokat, a klubvezetők is jó véleménnyel vannak szakmai képességeiről, de kérdéses, hogy feladná-e eddigi, pályaedzői munkáját egy rövid távra szóló felkérés miatt. Köztudott, hogy a sikeres U21-es válogatottnál tevékenykedik edzőként, valamint ő Garami József segítője az MTK-nál.

    Szepessy László:
    Nyilasi Tibor korábbi pályaedzőjének neve elsősorban a szükséges engedélyek miatt kerülhet szóba, ráadásul alighanem gondolkodás nélkül is elvállalná négy meccsre. Hosszabb távra szóló kinevezése nehezen elképzelhető.

    Hámori György:
    Ugyanaz a helyzet, mint Szepessy László esetében.


    Mi kit szeretnénk ?


  • McFrost
    #5265
    de biztosan....R.I.P.:S.T.
    László Csaba is tudta motiválni az elején...
    de sztem csapatot építeni kell valamikor és lehet ennek 1-2 év múlva jön csak meg az eredmény, Fradi tele van tehetségekkel....

    pl: Lipcsei régen ütött-vágott-harapott meccseken, hajtott , kakaskodott, mindenben benne volt, most lemondott a csk szalagról, nem vitázik, nyugodt, elvan...
    lehet már nem érdekli, de akkor minek játszik?
    lehetne ő az eddző...például

    [senkit nem akar megsérteni , csak elmondja a véleményét]
  • Takezó
    #5264
    igen, ez csak motiváció krédése, de szted magyar edző nem is tudná így motiválni a srácokat?
  • McFrost
    #5263
    kapják mindig az oltást...még le nem buknak...

    de viccet félre téve tod Te niről beszélek...
  • Takezó
    #5262
    ad nekik egy kis anyagot? :DS:AD:SA
  • McFrost
    #5261
    szerintem is , bár én Honvéd drukker vok, de azt mondtam a szezon előtt, hogy ha már azt eléri Dolcetti , hogy "szétcsúsznak " a pályán már megéri, a helyezés másodlagos...
  • Kaplan
    #5260
    Nem feltétlen :)
    Sztem érdemes lenne kipróbálni.
    De Furulya és a többi tökéletes társa richtig nem a Mi véleményünkre fognak hajazni. Esetleg hoznának egy külföldi edzőt sokkal többet érnénk vele. Lásd : Kispest.
  • Takezó
    #5259
    ne, léccíves -.-
  • dardevil
    #5258
    Gellei Imre ?

  • Ramore
    #5257
    legyen csak a Mágus, legalább a furulya jobban össze tudna dolgozni egy másik elvtársával.
  • McFrost
    #5256
    kűfődi manager kell ide, aki nem furulyázik...
  • gabber_saviola
    #5255
    Csank Jánost vagy Verebes Józsefet vezetőedzőnek!
  • Laffite
    #5254
    Mi lesz mostan a drága László Csabival...? Lehet kap egy reklámszerződést valamelyik papírzsebkendő-gyártó cégtől... :)
  • szanics
    #5253
    nem tudom, miről beszélsz
    nem magasztaltam soha, az tény, hogy amikor érkezett, a szavai után azt gondoltam, lehet belőle valami, ezt le is írtam többször, ebben tévedtem
    de ha visszaolvasol, hónapok óta mondogatom, hogy b.sszák ki, mert ennek csúnya vége lesz
    nem vagyok erre büszke, csak azért jegyzem meg, mert az ellenkezőjét mondtad
  • miccoli002
    #5252
    Jah mondod te.
    De majd meglátjuk,de én biztos vagyok benne hogy lesz ő még sikeres.
    A szar csak az hogy te meg a tefajták mostanság szidták,közben tavaly összel meg tivoltatok azok akik a legjobban magasztalták.
    És ez akárhogyis nézzük:UNDORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szanics
    #5251
    vaólszínűleg
    ez az ember sehol nem fog edzői állást kapni, nemhogy Németországban
  • Csesza
    #5250
    tényleg nem vállalja????


    ezazezazezazezazezazezaz
  • fradista91
    #5249
    :D
    Nemrég olvastam a hírt: László Csaba már nem a FRADI vezetőedzője!
    Remélem egy tapasztalt, jobb edzőt neveznek majd ki.
    Ha ezen a héten meg lesz az új vezetőedző, jövő héten
    Pécsett már meg kellene szerezni a 3. győzelmünket!
    Remélem sikerül és ezután nem azt fogjuk olvasni a
    meccsek után az újságokban, hallani a tévékben: Ismét kikapott a FRADI,
    Megalázták a FRADIT... stb.
    Mostmár csak jobb jöhet, nem igaz?!

    HAJRÁ FRADI!
    FURULYÁS TAKARODJ!
    Ui.: Verebes nem vállalja az edzőséget (RTL KLUB)
  • miccoli002
    #5248
    És az idő majd LCSt fogja igazolni,mert az tuti hogy lesz ő még edző nem is akármilyen és nemis akár hol.
    Hallunk még róla Németországból is!!!!!!!!!!!!!!!
  • miccoli002
    #5247
    Megint azon az emberen söprik el a port aki a legkevesebbet tehet arról hogy idejutott a Fradi.
    Lászlónak csak köszönhet ez a klub,ha másénem azé mert tartotta az arcát máshelyett,de talán az lenne a legjobb ha kitálana a közvéleménynek hogy mi is folyik a Fradinál,bár az a szemét Furulyás biztos kitalát erre is valamit ugyhogy tuti sakkban tarja LCSt.
    Számormra a tavaly mutatott hozzáálása és amit képviselt a fociban és azon kivül-szóval számomra az utobbi 10év legszimpatikusabb edzője volt.
    Ha meg jön az a bunkóVerebes akkor neg már télleg NO COMMENT!!-Ennél mélyebbre már soha nem fogunk süllyedni.
  • Ramore
    #5246
    annyi jó edző van munka nélkül a világban, remélem találnak egyet
  • Csesza
    #5245
    VEREBES?????

    áttyákátásztrófá
  • szanics
    #5244
    majd csodát tesz, és kiejti a Fradit...
  • Ramore
    #5243
    most aztán válogathatnak a magyar mesteredzők között! :))
  • Grenzjager
    #5242
    én is elvállalnám!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Takezó
    #5241
    JEEE MÁGUS:DS:A:DSA:DA
  • Grenzjager
    #5240
    "Az FTC Rt. és László Csaba közös megegyezéssel szerződést bontott. Az FTC Rt. igazgatósága tegnapi ülésén úgy döntött, változtatásokra van szükség a szakmai stábban. Egyes hírek szerint László Csaba helyett Verebes József és ifj. Albert Flórián lesz a tréner."


    az annnnya, jön a MÁGUS............