23418
  • zambrotta
    #5319
    teljesen egyetértek, mindegy ki az csak legyen eredmény

    bár ilyen játékosokkal, nem a fiatalokra gondolok (erős, budó, tímár), nem lesz jó eredmény
  • mukika
    #5318
    hát ez remek... köszönjük hogy megosztottad velünk.
  • fradista91
    #5317
  • Láma!
    #5316
    igen, ott kezdödött, de a várszegi legalább kihuzot volna szarbol.
    de a sok hülye elkergette, mert nehogy már ö legyen a tulaj. az érveket ismerjük.
  • skristof
    #5315
    üdv
  • mukika
    #5314
    ja és újra itt végre. :)
  • mukika
    #5313
    az egész pénztelenség 1996-ban kezdődött. A BL meccsek után amikor 700 millát kapott összesen a csapat... 2-3 hónap alatt elherdálták, a jó kis játékosokat potom összegekért eladták, stb. (Most olvastem el a Mit tettek a Fradival??? című könyvet... kibaszott érdekes)

    Akkor még Dr.Szívós volt a rabló a bandájával. Furulya ekkoriban még jófiú volt, de volt kiről tanulnia ugyebár... mivel nekünk is csak anyagi minuszt hoztak a tavalyi UEFA csoport meccsek(???!!!).

    Akkoriban is ennyi gond volt a befektetőkkel és jött a nagy megmentő a névtelen Discobe... Rohadt sok érdekes dolog van ebben a könyvben.. Ezek a dolgok a mai napig meglátszanak rajtunk.
  • Grenzjager
    #5312
    Sasuékkal együtt??? Egy tulajdonos 2 NB I-es klub...

    Furulya jól lefeküdt neki, és most leírom hogy egy nagy hülye aki esetleg meg akarja venni a Fradit, mert minden márkanév és értékesítési jog maradt a Várszeginek.

    Köszönjük TSZ-elnök! Köszönjük teljes Fradi elnökség*

    *=mert a tahó már többször benyújtotta lemondását, de ugye az elnökség....
  • Láma!
    #5311
    hallod, akkor is hülyék voltak hogy elkergették. ha mág mindig ittlenne, most nem azért kéne aggodni hogy mikor számolják fel magyarország legnagyobb multu klubját...
  • djemba-djemba
    #5310
    Pintér buta, egyszerű, de tényleg lehet ilyen kell a buta és egyszerű aranylábúaknak! Én nem szeretem....

    Mert BUTA! Azé'...
  • Grenzjager
    #5309
    Na mentem a meccsre :))
  • Grenzjager
    #5308
    Csak fura, hogy a NAE SALAMINA bukott trénere alkotna maradandót a Fradival...
  • Grenzjager
    #5307
    SASU-t meg a többi tróger külföldit nem a Várszegi hozta a Fradihoz, olyan üübermillás fizukkal????

    Mert korábban páran írták, hogy mekkora faszok a fradisták, hogy elkergették ezt a csupaszív Weiss...pardon Várszegi üzletembert.....
  • miccoli002
    #5306
    Szerintem se sűrün lehet Pintért szidni.
    Én se bírtam volna higgadtan nézmi hogy végre megkaptam életem lehetőségét a kevenc csapatomnál és erre ilyen Sasu félék meg alibiznek,mert őket tényleg csak a kes érdeklte és nem a fradi.
    Ő ezt nem bírta elviselni és kegyetlenül kinyirta őket,de sztem volt igaza.
  • djemba-djemba
    #5305
    Azt se biztos, hogy L.CS. mondta. Pinyő lehet a meccsekre visszafogja magát, és ott csak simán kurvaanyázik.

    Én leszarom, hogy ki az edző, csak legyen eredmény.
  • JackDaniels #5304
    Ezt így nem mondanám, inkább azt a látszatot keltették, akit a játékosok buktattak meg. Volt ott sok más dolog is, az, hogy lekurvaanyázta a sunyi pályánlézengő faxokat(jogosan), csak ürügy volt. Ha Pintér télleg egy faragatlan paraszt (sztem nem) akkor az is előnyére válik, hogy tőle sosem hallottunk olyat, hogy törje el az ellenfél lábát a játékos stb.
  • JackDaniels #5303
    Valszeg Pintér azokra is igen ferdén nézett, pontosan ősfradista "származása" miatt akik nem a Fradiért, hanem a Fradiból éltek. Ez is egyik oka volt a menesztésének. Meg volt több más apró is.
  • JackDaniels #5302
    Tudom sajnálni a Fradit! Gellei edzővel kíváncsian várom, mire lesz képes a csapat. Csak le ne igazolja Juhárt, a szerelmét.:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • miccoli002
    #5301
    Öreg te má megint miről beszélsz még egy büdös érvet ne hallotam tőled eddig soha.
    Oylanokat beszélsz amiket elhallasz.
    Mindenki tudja hogy papirióon ők buktatták meg de a valóság nem ez és aki néha olvas ujságot nem csak ide jön fel pofázni az tudja is.
  • szanics
    #5300
    Pinyő??? Focihoz közöd volt-e, "barátom"?
    Visszavinni a Fradihoz egy olyan edzőt, akit a játékosok buktattak meg? Mondhatom, gratulálok, nagy koponya vagy...
  • Takezó
    #5299
    szarházi gellei :C
  • djemba-djemba
    #5298
    Felülről kellene megreformálni ezt a klubot! Oboát és tsait elzavarni, és egy új menedzsment+új szakmai vezérkar stb.

    Lerágott csont, tudom...
  • Ramore
    #5297
    Primitív bunkó edző, vagy kultúráltnak tűnő kókler? A magyar élvonalban ez a kétféle "edzőfajta" létezik!
  • Grenzjager
    #5296
    mert a sírt a Leandró, és a liberális-tolerancia képbe nem fért bele a Pinyő. Meg ő lehet, hogy azt mondta a játékosoknak, hogy "Fussál b*** meg, mert vissza duglak az anyád méhébe..."

    De szerintem ezekkel így kell beszélni. Mellesleg Sopronban sem simogatta a focistáit..aki hülye volt, annak megmondta a magáét. Balaskónak is megmondta, hogy a kiderül az ittasvezetés repül.... (ja igen + nemi erőszak...)
  • miccoli002
    #5295
    Én ezt ezé nem így gondolom.
    Valóban nem az a fajta edző aki szápirodalmi stílusba beszél a játékosokkal,de én csak annyit kérdeznék:Mi a faszé van az hogy mindenhol megbecsülték,elfogadták,sőt szerették a játékosok is csak itt a fradiba turták ki? annak ellenére hogy ős fradista.
    Te tudod a legjobban hogy én fradista vagyok de az tuti hogy ez má undorító ebben a csapatban hogy egyszerűen itt gondolnak eggyet az emberek(vezetők,játékosok) és csak ugy kinyirnak valakit.
    Maradjunk annyiban hogy Pintért kicsinálták mert valakiknek az utjában volt.
    És ezt eggyes játékosok is megerösítették (pl:Somorjai-aki érdekes modon kegyvesztett is lett egyből).
    Szó nekem erről ennyi a véleményem.
  • djemba-djemba
    #5294
    Én nem mondtam, hogy Gellei jó választás, de Pintért el kéne már felejteni, mert őt még embernek is fenntartásokkal nevezném...
  • Ramore
    #5293
    a sport1-en az egekig dícsérik a "nagy szaktekintélyek" Gellei tehetségét. rossz vicc!!!
  • Ramore
    #5292
    ebben teljesen egyet értünk, ezt én sem tudom megérteni. mintha csak a fonnyadt magyar edzők közül lehetne, pontosabban kellene választaniuk. miért ennyire szűk a látókörük?
  • szanics
    #5291
    Gellei Imre nem bejövős, ebben most teljesen egyetértünk
    Azt hozzá kell tennem, hogy az NS-jelöltek közül még ő leginkább, de nem értem, egy húszadrangú külföldi edzőt miért nem lehet idehozni, hátha... (ld. Dolcetti)
  • Ramore
    #5290
    miért, mi a bajotok Gellei mesterrel, nem felel meg a Fradinak az 5-8. helyezés a következő pár évben? :))
  • Ramore
    #5289
    szerintem bármelyik magyar edző is kerül a Fradi élére, semmi esély nem lesz arra, hogy komoly eredményeket érjen el a csapat. nemzetközi sikerek eléréséhez csak külföldi mesteredző (+stáb) érkezése után lenne sansz, és neki(k) sem menne 2 hét alatt, ahogyan azt a rosszakarók elvárnák tőlük.
  • Grenzjager
    #5288
    hát ja Gellei már többször "bízonyított"....
  • miccoli002
    #5287
    Nah gyre má bobtsá le.
    Ennél a fasz geleinél tuti jobb lett volna Pinyő,mert valóigaz hogy nem sikerültek neki jól a fradinál a dolgok,de az azé érdekes hogy ahol eddi járt ott mindig szarból épitett várat.(Celldömölk-kishijján feljutott egy NB 3as szintű kerettel az Nb1-be ugyhogy stilusosan jáccotak,Pápán se végzett rosz munkát,Sopronba pedig 2szer is letette a névjegyét)
    Sajna a fradinál ez nem sikerülhetett mert olyan vezetősé volt felette akik inkább kinyalták a lipcsei meg pellady seggét és leváltották mert az Atibácsi elrúgta a labdát a szegény kisgyrekek elől-jujj de szemét ember.
    És akárki akármit mond jött volna inkább ide a SINTÉR-PINTÉR mint inkább az Imre-gyere a fütyimre.
    Nah mindeggy most má ez van ezt kell szeretni!!!!!!!!!!!!!!
  • [Jakuza]
    #5286
    Kivancsi leszek kovetkezore, melyik elnoksegi tag csemeteje lesz az edzo.
    Furulyaljak ki mar Janit a szekhelyrol, mert mar kicsit sok, hogy a legpatinasabb magyar klubot tonkreteszi.
  • Grenzjager
    #5285
    Hülye lenne otthagyni a RENNES-t
  • Grenzjager
    #5284
    Gellei ugye Cipruson csúfosan megbukott?

  • Csesza
    #5283
    igen mostmár énis olvastam ftc.hu-n
  • zambrotta
    #5282
    igen, most már 100%

    egyébként meg bánja a ......, hogy ki az edző (na jó nem teljesen), ha van eredmény és játék
  • gabber_saviola
    #5281
    nemzeti sport szerint Ő
  • Csesza
    #5280
    de csak nagy valószínüseggel arról lesz szó hogy ő lesz. tehát van még esély arra hogy nem ö [remélem]

    vagy már biztos ő az????