23418
  • dardevil
    #5239
    <b><FONT COLOR=red>FTC: közös megegyezéssel szerződést bontottak László Csabával!</b>

    A 100% Fradi című hetilap információi szerint közös megegyezéssel szerződést bontott egymással László Csaba és a Ferencváros labdarúgócsapata.

    A zöld-fehér együttes várakozáson alul szerepel a bajnoki szezonban, a 11 forduló alatt mindössze két győzelmet arattak, s a 12. helyet foglalják el a tabellán. Legutóbb az újonc REAC-tól kaptak ki hazai pályán 2-0-ra.

    A Ferencváros hétfő délutáni igazgatósági ülésén a klubvezetők eldöntötték, hogy a 2004 nyara óta hivatalban lévő szakembernek távoznia kell.

  • Ramore
    #5238
    én úgy látom, hogy neked Matthaus, vagy LCS egyre megy, ezért az elvakult elfogultságod nem kérdéses.

    én is a komplett vezérkart zavarnám el, nameg azokat a játékosokat, akik nem a csapatért "dolgoznak", az edzőt addig megtartanám, amíg nem szerződtetnék egy neves külföldi mestert, tudvalevő, hogy jelenleg Magyarországon nincsen olyan felkészültségű magyar edző, aki alkalmas az FTC-t európai szintű csapattá varázsolni.
  • Girondins
    #5237
    Én azt hiszem, hogy a jelenlegi ftc-hez jöhet akármilyen edző a játékosok a szarok, ezen pedig most változtatni nem tud. Szerintem egy normális fradistanak sem kellene járni meccsre. Sztrájkolni kéne mindaddig mig a komplett vezérkar le nem mond. FOGJATOK MÁR EGYSZER ÖSSZE.

    SOK LÚD DISZNÓ FURULYÁST GYŐZ.
  • szanics
    #5236
    1. Matthäusék már rég nem akarnak semmit a Fraditól, mert a mögöttük álló üzleti kör meggondolta magát, és nem kérnek a Ferencvárosból, ezzel nincs is semmi baj.
    2. Hol szapultam én most Matthäust???
    3. Ismételten elfogultan támogatsz egy fogalmatlan edzőt...

    László Csabát nem kell megbuktatni, bukik ő magától...
  • Ramore
    #5235
    átgondoltam és két dolgot vettem észre:

    1. nem kizárólag furulyát zavarhatják a Matthaushoz közel álló személyek, akik szálkák egyesek szemében
    2. ismételten elfogultan szapulod Matthaust és ezáltal LCS-t is
  • szanics
    #5234
    nyilván felsőbb utasításra fúrják a játékosok
    figyelj! Furulya - Matthäusék "javaslatára", mondván, "majd beszállunk pénzzel is" idehozza LCS-t (beszállásból semmi sem lesz, marad LCS).
    Most ősszel, a sorozatos zakók után felmerül az edzőkérdés, amire Furulya azt mondja, nem rúgják ki LCS-t, mert ha a téli szünet előtt felállítják, fizetni kell neki súlyos milliókat, amit jelen helyzetben a klub nem engedhet meg magának.
    Ezek után zenészünk a játékosokkal a téli szünet előtt néhány fordulóval megvereti a csapatot, majd bejelenti, hogy kirúgják LCS-t, hogy fizethessen.
    Na ez így rohadtul nem logikus, gondold át még egyszer...
  • Ramore
    #5233
    nem éppen, főleg akkor nem, ha egy felsőbb utasításra teszik a játékosok és ilyen esetekben bizony az edző tehetetlen. megjegyzem, a magyar közegben bárkit meg lehet fúrni, hiszen mindenkit meg lehet zsarolni így, vagy úgy.
  • szanics
    #5232
    tudom, nagyon helyes. Nyáron kellett volna, akkor most nem ott állnánk, ahol.
  • szanics
    #5231
    ha a játékosok az edző ellen fordulnak, arról az edző tehet, mert nem jó pedagógus, nem tudja kezelni a csapatát
    az más kérdés, hogy egy idegbeteg Pintért és egy detto LCS-t nem szabad a Fradi kispadjának a közelébe engedni...
  • djemba-djemba
    #5230
    Lászlót kitették.
  • Grenzjager
    #5229
    Tényleg az ftc.hu-ról mikor szedik le a buzik indulóját??
  • dardevil
    #5228
    Vége !



    László Csabát 2004 nyarán Pintér Attila helyére nevezték ki a Ferencváros vezetőedzőjének, miután 2004 elejétől a válogatottnál Lothar Matthäus pályaedzője volt. Irányítása alatt az előző évben még bajnok és kupagyőztes gárda azok után, hogy ősszel bejutott az UEFA-kupa csoportkörébe (ott negyedik lett és nem jutott tovább) és az élen állt a téli szünetben, végül a bajnokságban és a Magyar Kupában is második lett.

    Lászlót a Kupadöntőn mutatott botrányos viselkedése miatt később leváltották a válogatott pályaedzői tisztségéről, ám továbbra is a Ferencváros vezetőedzője maradt.

    A nyáron jelentősen meggyengülő csapat tizenegy forduló után jelenleg 2 győzelemmel, négy döntetlennel és öt vereséggel jelenleg csak a tizenkettedik helyen áll, mindössze több rúgott góllal megelőzve a 13. Kaposvárt, s mindössze három pontra a már kieső helyen álló, ám a Ferencvárost szombaton az Üllői úton 2-0-ra legyőző REAC előtt.

    A zöld-fehéreket a székesfehérvári Magyar Kupa-döntőn történtek miatt – nem voltak hajlandóak átvenni az ezüstérmeket – kizárták az idei küzdelmekből.

    NSO.hu
  • Ramore
    #5227
    vagy az edző ellen játszó játékosokon, akik persze a valóságban tiszták és soha életükben nem tennének ilyet, hiszen Fradi vér csorog az ereikben.
  • szanics
    #5226
    hát ez az
    hogy főleg az edzőn múlik...
  • Grenzjager
    #5225
    nem hinném hogy a Bányász 1000-szer gyengébb lenne, Sisa naon jó edző...


    mindenestre Márkust kár volt elkergetni anno a Fraditól.....
  • szanics
    #5224
    ez nem igaz, a Honvéd 100x gyengébb kerettel áll a 6. helyen, a Tatabánya meg 1000x szarabbal a hetediken.
    Úgyhogy lehet továbbra is azt mondani, hogy LCS semmiről nem tehet - nem a szart nem...
  • Grenzjager
    #5223
    nem hinném hogy lenne normális magyar tréner aki a tsz elnökkel tárgyalna...
    mellesleg a csapat úgy nulla ahogy van...
  • dardevil
    #5222
    FTC: váltás a kispadon?

    Az FTC Rt. igazgatótanácsa – nyilvánvalóan a REAC-tól hazai pályán elszenvedett vereség, és az őszi gyenge szereplés (10 pont, 12. hely) hatására – rendkívüli ülést tartott hétfőn, amelyen úgy döntöttek, hogy változásra van szükség a szakmai stábban.

    Ez nyilvánvalóan azt jelenti, hogy megköszönik az eddigi vezetőedző. László Csaba munkáját, ám a konkrét személyi változásokról csak egy újabb igazgatósági ülés hivatott dönteni, amelynek időpontja még nem ismert.

    A döntésről egyelőre László Csabát még nem értesítették, de szerződésének felbontására csak további vele való egyeztetés után nyílik módja a klubvezetőknek.

    NSO.hu
  • Grenzjager
    #5221
    ...hát a Hrepkánál lehet hogy lassabb a cseh....de hogy lő!!!!!

    nalán nemcsak futattni kellett volna az ifi B-vel....
  • szanics
    #5220
    Barost Garami Józsi bácsinak ajánlotta be egy menedzser, és azt mondta rá, lassú...
  • Grenzjager
    #5219
    de azt tegyük hozzá gyorsan, hogy a Petrzalka éves költésgvetése nem több mint a Tatabányáé!!!!


    a szlovák válogatott Németh Krisztián, azért írt alá Tatabányára, mert még itt is többet keres mint Rimaszombaton. Tehát elvileg meg lehet fizetni őket!

    Csak nálunk sok a FASZ a klubok vezetésében. (Boccs erre nem volt jobb szó)
  • Grenzjager
    #5218
    De mostanra is van jó példa:


    Ondrej Debnár -> Sopronból elzavarták, ma a BL-ben szuperül teljesítő Artmedia Petrzalka játékosa, akárcsak a liláktól elküldött, cseh Daniel Tchur. Mindketten jelenleg egy BL-ben vitézkedő csapat alapemberei.
  • Grenzjager
    #5217
    Stadlerhez érkezett 3 ukrán (Nicsenkó, Rebrov, Sevcsenkó), Józsibának az kellett akit az ukrán fuvaros haverja ajánlott...az IGOR, a másik kettő feljött aztán Budapestre, de a Fradinál is faszok voltak. De nem egyedi, mert menedzserük elvitte őket a Vasashoz, ahol Illovszky Rudibá igy summázta a próbajátékukat : "Ilyenekből nálunk 10 is van az ifiben"


    még a no comment is no comment....
  • Kaplan
    #5216
    Ezt nem mondod komolyan???? Úristen mekkora egy balfasz nép ez! Baros hova jött próbajátékra s mikor?
  • gabber_saviola
    #5215
    persze
  • szanics
    #5214
    Igen. :(
  • zaki
    #5213
    nemá, ez komoly?
  • zaki
    #5212
    lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #5211
    Sevcsenko Nyíregyházán járt először, onnan zavarták Stadlerhez...
  • Ramore
    #5210
    Sevcsenko a Stadlernél járt, de Stadler bácsi inkább Igor Nicsenko mellett döntött.
  • szanics
    #5209
    A magyar kluboknak ehhez is "tökéletes" szemük van. Hogy csak két példát említsek: Nyíregyházán és a Ferencvárosnál járt két fiatal még korábban, de mindkettő tehetségtelennek találtatott. Úgy hívták őket: Andrij Sevcsenko és Milan Baros...
  • Ramore
    #5208
    butaság, nem u19 stb játékosokat kell vásárolni, sokkal inkább egy külföldi neves edzőt és pár éven belül garantáltan bajnok lesz a Fradi és megkockáztatom, hogy nemzetközi szinten is előrébb tudnának lépni.
  • Kaplan
    #5207
    Hát mit is mondjak. Esetleg : Flémkeltés. Bár becsüljük meg mert ez is egy megnyílvánulás. Nincs ilyen minden nap! :)
  • skristof
    #5206
    iq
    idiot quality

  • Girondins
    #5205
    szar fradi, hajra reac.
  • skristof
    #5204
    nem jönnének Magyarországra
    a sopron pedig azért tudta leigazolni signorit mert ingyen volt, meg mert az új tulajdonosnak remek üzleti kapcsolatai vannak olaszban (is)
    egyébként cirka 70 milliót keres egy rövid év alatt
  • csum666
    #5203
    Ahogy nézem a párosításokat 0pont hozható!!csak így tovább!!!
  • egypszichonauta
    #5202
    nulla amit a ennél a "csapatnál" csinálnak
  • Buddy
    #5201
    szerintem mindenki pótolható és aki alapból nem emberi viselkedéssel bír, az ne legyen futballista...először embert kell nevelni, aztán futballistát

    hiába tűnik jónak valaki, nálam elássa magát az esetleges hozzáállásával
  • mabbak
    #5200
    hát nem tudom de sztem sokkal durvább lenne a helyzet (igen ennél is) ha nem ő állna a kapuba, de lehet h csak a régi formája miatt mondom...meg azér mert nem tudom lelfogadni h csak egy nevet említett:-)