23418
  • mukika
    #5482
    köszi a jókivánságokat!!

    és békés, boldog karácsonyt kivánok én is mindenkinek. bár én személy szerint már nagyon nem szeretem ezt az egészet, de ez van! :)
  • JackDaniels #5481
    Pénzt minek? Úgyis csak ellopnák.:DDD
  • Oncsi
    #5480
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FRADISZURKOLONAK ÉS JÁTÉKOSNAK !!!
    BOLDOG UJ ÉVET MINDEN FRADIBARÁTNAK !!!HOZZON A 2006-os ESZTENDÖ SZÉPET,JÓT,3 PONTOKAT,PÉNZT,ÉS JO JÁTÉKOT !!!
  • Ramore
    #5479
    miért, legalább a szavazásban az elsők legyünk, ha már másban nem is?
  • fradista91
    #5478
    Amúgy meg néztétek már a www.bestfootballer.com-ot?
    Puskás "Öcsi" bácsi vezet vagy 81243 szavazattal!
    A második helyezet csak 20293 szavazatot kapott eddig!
    (61 ezer a különbség!)
    A www.famousteams.com-on mi vezetünk 21619 szavazattal!
    :DDDDDDD
    Tessék nyomogatni a VOTE-ot!
  • fradista91
    #5477
    Elment a házi gólkirály, nincs egy épkézláb csatárunk a fiatalokon kívül.
    Remélem a befektető kinyitja a pénztárcáját, mert még nagyobb sz*r-ba kerülünk!

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden FRADIstának!
    ;D
    HAJRÁ FRADI!
  • Kaplan
    #5476
    Ma van a határidő a pályázattal kapcsolatban. Kíváncsi vagyok mi fog kisülni...
  • Ramore
    #5475
    hála az égnek, legalább nem rontja tovább a levegőt és talán, még, ha nagyon kicsi is rá az esély, de megnevelik a bunkóját!
  • Oncsi
    #5474
    Mégis megy Angliába:(..Sok sikert Dénes
  • Oncsi
    #5473
    Rósa Megy Angliába???jo lenne ha maradna,szükségünk van rá
  • Grenzjager
    #5472
    Medved újra Magyarországon van és csapatot keres magának. A ZTE-től már elküldték.... Remélem nem

    (mert csak véletlenül lett gólkirály amiatt a Vasas elleni meccsen 7-1 asszem...)
  • Oncsi
    #5471
    Tud valaki valamit az erösitésekröl,ha egyáltalán lesz??
  • gabber_saviola
    #5470
    furulya max akkor távozik ha a temetőbe viszik
  • Grenzjager
    #5469
    Hiányt kell pótolnia a befektetőnek
    Nem született döntés az FTC Rt. pályázatának ügyében
    2005. december 19. 15:18


    MNO
    Nem született döntés az FTC Rt. pályázatának ügyében. Az egyetlen befektető, a TDZ Kft. jelentkezett az Üllői úti ingatlanok vagyonkezelői jogaiért kiírt pályázatra. A Kincstári Vagyonigazgatóság Hasznosítási Tanácsa azt kérte a cégtől, hogy december 23-ig pótolja a szükséges dokumentumokat. Csak január végén lehet új elnöke az FTC-nek.

    Ma délután került sor az Üllői úti 6 plusz 2 hektáros ingatlan vagyonkezelői jogának értékesítésére kiírt pályázat győztese által beadott anyag elbírálására. A 100%Fradi információi szerint hiánypótlásra kötelezték a TDZ Kft.-t, mivel a cég a Fradinak kifizetendő bruttó 1,2 milliárd forint helyett „csupán" nettó 1,2 milliárdról mutatott fel bankgaranciát. A pályázat győztesének ezt december 23-ig kell pótolnia.

    Ha idén fizet a TDZ Kft, abban az esetben 300 millió forint az áfa összege, ha csak jövőre, akkor 240 millió.

    A pályázat győztese vállalja egy minimum 15 ezer férőhelyes, fedett stadion megépítését. Ezen kívül egy birkózó csarnok, valamint egy ötezer fő befogadására is alkalmas kézilabda csarnok készül el három éven belül. A létesítmények alatt egy 6500 férőhelyes garázst is tervez a befektető.

    A labdarúgóknak egy évig a Puskás Stadion lesz az otthona, de bérleti díjat és a költözéssel felmerülő költségeket is a befektető állja. Azt azonban most még nem lehet tudni, hogy az építkezés mikor kezdődik el.

    Csak január végén lehet új elnöke az FTC-nek

    Legkorábban januárban lehet új elnöke a Ferencvárosnak. Furulyás János, a klub első embere a hétfői sajtótájékoztatón bejelentette, hogy miután a jelenlegi vezetőség mandátuma 2006. január 31-én jár le, csak a harmincadikára összehívott közgyűlésen választanak új tisztségviselőket. Az elnök ezzel válaszolt azokra a lapinformációkra, amelyek szerint december 31-i nyugdíjba vonulása után Sipos Jenő venné át helyét az egyesület élén.
  • skristof
    #5468
    énmeg senkinek sem..

    várjuk ki mi lesz a vége
    pisz
  • Láma!
    #5467
    hát inkább az NS-nek hiszek még mindig.
  • Takezó
    #5466
    ennéetypöttyhu
  • Grenzjager
    #5465
    Az egyik napilap egyik számában „leváltotta” az FTC elnökét, Furulyás Jánost.
    Mitöbb, már az utódot is megnevezte Sipos Jenő, a Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnokságának szóvivője személyében.
    Már régóta nem olvasom az ominózus lapot, mert rosszabb lett, mit egy bulvárlap – válaszolt honlapunk érdeklődésére Furulyás János. - Nem tudok róla, hogy lemondtam volna, főleg nem január elsejétől, egy dolog azonban bizonyos: az elnöki mandátumom január 31-én lejár, ezt megelőzően, január 30-án ül össze az FTC közgyűlése. Ami pedig az FTC Rt- nél betöltött elnöki funkciómat illeti, az 2008-ig érvényes, és ismétlem: nem tudok róla, hogy lemondtam volna.
    (nb1.hu)
  • Grenzjager
    #5464
    Furulya távozása után, remélem a homoszexuálisok indulóját is eltünetik már végre a honlapról és lesz egy totális tisztulás...


    és a Tepszicset is elvihatné valaki Madagaszkárra....
  • Láma!
    #5463
    ezt mi irta??
    met az enyémet az NS. Ns-nek nyilatkozott a TDZ kft. ügyvezetöje, aki azt mondta, hog 50milliárd forintos beruházást terveznek, és érdemben akarnak foglalkozni a focicsapattal is. mert a héten megegyeztek aklubbal.
  • Takezó
    #5462
    Furulyás: maradok!

    Budapest, december 19., 12.10 2008-ig szól az elnök megbízatása.

    Az egyik napilap egyik számában „leváltotta” az FTC elnökét, Furulyás Jánost.
    Mitöbb, már az utódot is megnevezte Sipos Jenő, a Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnokságának szóvivője személyében.
    Már régóta nem olvasom az ominózus lapot, mert rosszabb lett, mit egy bulvárlap – válaszolt honlapunk érdeklődésére Furulyás János. - Nem tudok róla, hogy lemondtam volna, főleg nem január elsejétől, egy dolog azonban bizonyos: az elnöki mandátumom január 31-én lejár, ezt megelőzően, január 30-án ül össze az FTC közgyűlése. Ami pedig az FTC Rt- nél betöltött elnöki funkciómat illeti, az 2008-ig érvényes, és ismétlem: nem tudok róla, hogy lemondtam volna.

    :C
  • Láma!
    #5461
    "Úgy tudjuk, teljesenmegújul a vezérkar: Furulyás János dec. 31.-én nyugdíjba vonul helyét Sipos Jenö veszi át, aki a VPOP szovivője.
  • fradista91
    #5460
    A játékoskeret bővítése nagyon el kéne.
    1-2 jó csatárra gondolok

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #5459
    :DDDDDDDDD
    Egyetértek veletek a kézis lányok megérdemlik az új csarnokot!
  • Rudee
    #5458
    Le.
  • Kaplan
    #5457
    Nyah végre valami jó hír! Jöhetne befeketető, vele sok pénz, amiből vehetnék egy két külföldi játékost . Bundesliga 2ből (mert kb olyan erős liga mint az NB1) meg Angliából, és Olaszországból
  • Csesza
    #5456
    Gyepesnek a nyáron lejárt volna a szerződése???

    a többi hírnek örülök és remélem igazak
  • Rudee
    #5455

    Végre 1-2 jó (vagy jobb) hír:

    Gyepes végleg a Wolverhamptoné
    Ebből lesz egy kis pénz

    Egy érvényes pályázat - elbírálás hétfőn

    Csoda, de bízzunk benne hogy komolyak az érdeklődő szándékai.

    Kézilabdacsarnokot is építene a pályázó?
    Építsen nyugodtan, megérdemlik.
  • Kaplan
    #5454
    Jobbulást!!

    Nem akarok offolni de nekem se volt egyszerű évem.
    Évelején a bal kezemről a mutató-középső-gyűrűs ujjba olyan szinten belevágott egy üveg. Hogy majdnem nagyon gáz lett belőle és 2 ujjal éltem volna az éltem tovább a bal kezemen.
    Évvége felé pedig a jobb combomba olyan mély sebet vágot egy kis kiálló fém szerű szar , hogy csak ömlött belőle a vér. Szerencsére ebből sem lett nagyobb baj. Meg rajtam volt a gatya. Ha nem lett volna rajtam ... vérmérgezés + még nagyobb gáz.

    Szóval , jobbulást , épűlj fel!
  • fradista91
    #5453
    Jobbulást néked, és előre is Kellemes Ünnepeket minden Fradistának!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!

    Ui.: 15-16.-án figyelni ám!
  • Láma!
    #5452
    egyébként én februárban egyik barátomat (csaj) rántottam vissza a zebrán, igaz piros volt nekünk, de nem forgalmas rész, mert a taxis csak jött, és kb 20cm-re se volt a csajtol, mikor visszahuztam. a taxis persze nem is lassitott, egyenesen ment tovább.
  • Grenzjager
    #5451
    én is jobbulást kívánok.
    és drukkolok a taxis ellen
  • skristof
    #5450
    hu vazze ez kemény, 3adik képet meg sem mertem nyitni

    télleg jobbulást, elvégre kell még az a láb az utcai balhékra a derbik előtt


    mégegyszer mielőbbi jobbulást
  • djemba-djemba
    #5449
    Jobbulást kívánok!
  • mukika
    #5448
    köszi mindenki!!! Már sokkal jobban vagyok! :P nem is fáj már annyira... :))))
  • REALista
    #5447
    Jobbulást!
    Nekem is volt nyílt törésem csak nekem a csuklóm tőrt el!!!Majdnem le kellett vágni a kezem de szerencsére nekem nem mondták el akkor!!Már csak egy halvány heg látszik a csuklómon!
  • Láma!
    #5446
    jobbulásost!!!
  • zambrotta
    #5445
    jobbulást kívánok és tényleg ne hagyd el magad, szorítunk neked

    egyébként átérzem a helyzetet, nekem is voltak már, nem ilyen súlyos, hasonló eseteim és van egy cimborám akinek hasonlóan volt összerakva a lába, ő egy "picit" szarabbul járt sajnos (nem írom le, mert bátorítani akarlak...)

    mégegyszer jobbulást
  • Takezó
    #5444
    ehh, jobbulást
  • gabber_saviola
    #5443
    Jobbulást