23418
  • skristof
    #5522
    mi lenne velünk nélküle
  • mukika
    #5521
    Leandro január 11-én tér vissza
  • Oncsi
    #5520
    Tiber krisztián
  • Oncsi
    #5519
    Most olvasom hogy a pár évvel ezelötti gólkirály tibet krisztián az osztrák 4.liga csapatánál füvet is nyir,pedig 18 20 golokat lö..le kelene igazolni !!4
  • Oncsi
    #5518
    BOLDOG ÚJ ÉVET MINDEN FRADISTÁNAK !!
  • KMeyer
    #5517
    Abban reménykedek hogy Furlyással együtt a Náci is elmegy,de még mindig ő tárgyal,aztán Lazicokat akar hozni...Messze van még az a január,de már nem annyira!
  • skristof
    #5516
  • Grenzjager
    #5515
    Lazic a Vasasba megy Pinyő után
  • skristof
    #5514
    ja meg lazic meg pár moldávot is kéne hozni megint

    OMG
  • fradista91
    #5513
    Borbély, Tímár nekem nem fog hiányozni.
    Oncsi: Remélem igaza lesz Dalnoki bá' nak, és tényleg 2006 egy jó évünk lesz!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!

    Boldog és (FRADI) Sikerekben gazdag Új Évet Kívánok minden FRADIstának!
    :DDDDDDDDDDDD

    Ui.: Legyen 2006 a (pozitív) Változások éve!
  • Grenzjager
    #5512
    be is b****na
  • mukika
    #5511
    "FTC: szóba került Bogdanovic

    Budapest, december 31., 1.45 A szerb csatár a Lokival is tárgyalhat.

    A zuhanyhíradóban "futótűzként" terjedt a hír miszerint az FTC tárgyalásokat kezdeményezett Igor Bogdanoviccsal, a DVSC volt (?) csatárával. A játékos menedzsere, Vladan Filipovic elmondta: egyelőre "informális" szinten került szóba a csatár neve a zöld-fehéreknél.
    - Valóban felmerült ez a lehetőség - így a menedzser -, de mint ismeretes, a Loki sem mondott le még végleg a csatárról. Ugyanakkor nem titok, hogy Kerekes Zsombor segítségével egy holland lehetőség is felmerült, igaz, a Willem II vélhetően nem tudja majd megfizetni a törökök által kért összeget. Ha már a törököknél tartunk: ők is keresnek új csapatot Bogdanovic számára, ám jelezték: ha nem sikerül új klubot találni a támadónak, akkor inkább megtartják maguknak, amolyan tartalékként.
    Filipovic még elmondta: a volt emtékás és soproni Lazic neve is szerepel Gellei Imre kívánságlistáján, de őt Pintér Attila is csábítja a Vasasba - mint ismeretes, ők Sopronban méár dolgoztak együtt, és nagyon jól kijöttek egymással."

    Ehhh. Kamu hír szerintem... Ja persze nb1.hugy
  • mukika
    #5510
    Gellei: A közösség sikere volt
  • KMeyer
    #5509
    Én azt se bánnám,ha most nem lenne igzolás.Az most a legfontosabb,hogy január 31-én a tisztújító gyűlésen Furulyást és bandáját leváltsák,a klub pedig rendbejöjjön.Ezt az évet már megnyeretik a Dózsával, a kupában nem indulunk,talán a 2. helyre érheünk oda,és akkor lesz nemzetközi szereplés.Ha másért nemis,az új év miatt legyünk optimisták egy kicsit,Dalnokin kívül még mástól is hallottam,aki ott volt vmilyen tájékoztatón(bennfentesnek nevezhető,volt edző is,meg most is kapcsolatban van a futballal),és ő is azt mondta,hogy a Fradi egyenesbe jön.Ha meg mégsem,majd februártól lehetünk pesszimisták.Állítólag a KVI is azért tolta ki a döntést január végéig,hogy ne kelljen Furulyásra bízni a pénzt,tehát tényleg lehet,hogy váltani fognak minden helyen.Ne feledjük,ennél lejjebb csak a megszűnés van,sokat nem veszthetünk.De most OPTIMIZMUS!!
  • gabber_saviola
    #5508
    kiváncsi vagyok azokra a nagy igazolásokra
  • Grenzjager
    #5507
    és azért is drukkolok, hogy a budovinszkyt is rúgják ki, 0-1 oda ha már játszik, minden meccs handykepp :P
  • Grenzjager
    #5506
    már Gellei korábban megmondta neki, hogy nem játszik az első csapatban, max tarcsi
  • skristof
    #5505
    talán az új szponzor előszele
  • skristof
    #5504
    Csonking, december 28., 14.55 A Lifan pályaedzője lett a Fradi volt csatára.

    Ma a kínai Csonking Lifan pályaedzője lett Goran Kopunovics, a Ferencváros volt csatára, aki idáig a zöld-fehérek utánpótlás-szakosztályánál dolgozott. Kopunovicséknak nem lesz könnyű dolguk, a Lifan ugyanis 6 fordulóval a vége előtt a 14 csapatos bajnokság utolsó helyén szerénykedik, 9 ponttal leszakadva a még bennmaradó Shenzentől.
    Az első osztályban játszó Lifan a 34 ezres Olimpiai Stadionban rendezi hazai mérkőzéseit, és évente mintegy 6 millió dollárból gazdálkodhat. Érdekesség, hogy a csapatnak csak kínai játékosa van.


    no comment
  • gabber_saviola
    #5503
    vihetik ^^
  • mukika
    #5502
    Tímárt külföldre vinnék
  • mukika
    #5501
    A Ferencváros szerződést bontana Borbély Csabával

    Pedig a nyáron úgy hozták őt elő, hogy a szezon legjobb igazolása... hú de rühellem őt.
  • skristof
    #5500
    leo szar volt az is maradt
    nyugodtan haza lehetne küldeni
  • Grenzjager
    #5499
    semmenyit mivel alig játszott, mert ott se fér be sehova. itthon meg elmegy ebben a zülledékben ami van
  • mukika
    #5498
    hát ahhoz, hogy őt jó brazilnak lehessen nevezni, kurva sokat kellet fejlődnie...
  • Oncsi
    #5497
    Jól jönne most egy "jó brazil"
  • Oncsi
    #5496
    Kiváncsi vagyok mennyit fejlödött a kis brazil !!!
    jol jönne most egy "jo barazi"
  • KrumpLee
    #5495
    Már várom Leot
    Amúgy amit Dalnoki mondott arra kiváncsi leszek
  • Grenzjager
    #5494
    Mint ismeretes, Leandro de Almeida, a Ferencváros játékosa március végén kérte az FTC vezetőit, hogy húga egészségi állapotára való tekintettel az év végéig adják kölcsön egy brazil egyletnek. A kérés meghallgatásra talált és az elmúlt háromnegyed évben szülőhazájában, az Atletico Paranaense csapatában futballozott a honosított brazil. A kölcsönadási szerződés azonban lejárt - és a játékos húgának állapota is javult -, így a szélső január 3-án visszatér Budapestre.
    - Ahogy ígértem, januárban visszatérek az Üllői útra, és remélem, hogy sikerül minél többet segítenem a Ferencvárosnak tavasszal - mondta Leandro, aki a menedzserével együtt érkezik Budapestre.
    (si)
  • Kaplan
    #5493
    Én se sajnálom különösebben :)
  • Kaplan
    #5492
    Ha igaz akkor jó, ha kamuzott megverem :)
  • gabber_saviola
    #5491
    Rósát vhogy nem sajnálom, hogy elment
  • Oncsi
    #5490
    Képzeljétek el,egyik Fradis barátom nagypapája parkoloőr.egyik nap épp Dalnoki Jenö kocsiját vizsgálta és 2orája le volt járva parkolojegye,aztán nem büntette meg inkább szoba elegyedett vele,aztán mondta Dalnoki hogy van befektetö és lové..és elvileg majdnem mindnen posztra igazolunk játékosokat !!!nem lenne rossz egy-két jo minöségü játékost!!Márkus Tibit elfogadnánk:)
  • KrumpLee
    #5489
    Kár, hogy Rósa elment...ennek még megfogjuk szívni a levét a bajnokság során
  • Csesza
    #5488
    Rósa volt az egyik legjobb a mostani csapatban, valamiért mégse fáj érte a szívem, nem tudom miért?!
  • skristof
    #5487
    várható volt

    menekül mindenki
    ha esetleg jön is az a befektető, akkor sem lesz hova erősiteni, max magyar viszonylatba
  • mukika
    #5486
    Rósa Dénes aláírt a Wolverhamptonhoz

    Basszus......
  • skristof
    #5485
    A KVI januárig nem tájékoztat
  • Csesza
    #5484
    boldog karácsonyt mindenkinek
  • skristof
    #5483
    én is kellemes ünnepeket kívánok minden magyar focidrukkernek!