23418
  • mukika
    #5602
    Soroksár-FTC 1-1

    :CCCCCCc
  • fradista91
    #5601
    Horváth Ferenc Fehérvárra igazolt.
    Őt kihúzhatjuk Gellei Imre kívánságlistájáról.
  • Grenzjager
    #5600
    s Torgyán Józsi lenne a klub elnöke


    az lenne még egy nagy "LOL"ság :)
  • Kaplan
    #5599
    S a meccs végi interjúnál meg kampányolna! :D
  • mukika
    #5598
    lál :DDDDDDD!
  • fradista91
    #5597
    Milyen komoly lenne, ha Orbán Viktor az NB1-ben rúgná a bőrt!
    A mai magyar fociban ez is előfordulhat.

    Sok sikert Csurka Zolinak!
  • fradista91
    #5596
  • fradista91
    #5595
    Bocs!
    NYUGODJATOK BÉKÉBEN ZAVA+SIMI+F.MIKLÓS+N.NORBERT+K.ANITA!
  • Grenzjager
    #5594
    mekkora !!!!


    CSURKA & ORBÁN VIKTOR EGY CSAPATBAN !!!!

  • Ramore
    #5593
    a Te bal lábad lehet, hogy nem olyan jó, de a Leonak jobb lába sem az igazi, tehát simán beférnél a csapatba szerintem.
  • Grenzjager
    #5592
    Budapest, január 11., 17.30 Hrutka emléktornát szervez a család megsegítésére.



    Ma hajnalban hazaérkezett a múlt pénteken tragikus hirtelenséggel elhunyt magyar válogatott labdarúgó, Zavadszky Gábor holtteste. Ferihegyen ott volt a játékos özvegye, sógora, Kosztlánszky Tamás, valamint legközelebbi barátja, Hrutka János és az FTC sportigazgatója, Tepszics Ignác is. Az okmányok kicserélése után a Zavadszky holttestét rejtő fémkoporsót a Rákoskeresztúri Köztemetőbe szállították, jövő szerdán 14 óra 30 perckor itt helyezik örök nyugalomra.
    Addig a temetéssel kapcsolatban további egyeztetések várhatók, miután Gábort négy szervezet is saját halottjának tekinti: az FTC, a Dunaferr, az MTK és az MLSZ. A ciprusi Apollon - bár nem teljes csapatával - is képviselteti magát a temetésen, a vezetők és Zavadszky legjobb barátai is eljönnek.
    - Nicosiában kedden késő este kétezer ember búcsúzott el Gábortól - mondta el honlapunknak Hrutka. - Január 22-re megemlékezést szervezek a Papp László Sportarénába, ahol a Fradi, a Dunaújváros, az MTK és egy úgynevezett Zavadszky Team jótékonysági tornát játszik majd, természetesen a rendezvény teljes bevétele a családhoz kerül.
    (nb1hu)
  • Grenzjager
    #5591
    nekem nem Leóval van a legnagyobb gondom (inkább a falábú hendikepp király Budót zavarnám el), de tény hogy egy bajnok Fradiban labdaszedő is nehezen lenne, most talán egy 30 percre jó lesz a REAC meg a Pápa ellen....

    Én akkor orroltam meg rá amikor hamarabb kapta meg a magyar állampolgárságot mint a Szkuki, pedig egyszerre adták be a papírokat... Szkuki azóta se kapta meg és az Eu csatlakozás óta tojik is rá....



    A Steaua-s Zava-emlék kupán meg még mindig nem tudom túltenni magam....
  • Buddy
    #5590
    ezt viszont azért nem kellett volna...estefelé még én is ráérek beugrani a csapatba ilyen erővel...igaz nincs olyan remek bal lábam, de nem is kapok annyi lóvét
  • mukika
    #5589
    nekem idáig valahogy nem tartozott a kedvenceim közé, de remélem igazad lesz, és sok hasznát veszük! mert ránkférne...
  • Rudee
    #5588
    Szerintem a magyar élvonal színvonalához képest Leandro a jobbak közé tartozik, tavasszal talán be is bizonyítja ezt.
  • zambrotta
    #5587
    NAGY NORBI
  • mukika
    #5586
    Dalnoki Jenő elhagyhatta a kórházat
  • Grenzjager
    #5585
    steaua ???

    ez nagyon szép, a legmagyargyűlölőbb klub ezen az egész Földön... szép szervezés... a beszédet meg Vadim Tudor és gheorghe Funar mondja majd ???
  • fradista91
    #5584
    Simon Tibor ügyében újra folynak a tárgyalások.
    Tud ezekről valaki valamit?

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
    NYUGODJATOK BÉKÉBEN ZAVA+SIMI+F.MIKLÓS+K.ANITA!
  • fradista91
    #5583
    Nekem valahogy nem hiányozna.
  • fradista91
    #5582
    Zavadszky emléktorna Cipruson:
    A 100%Fradi információi szerint Zavadszky Gábor-emléktornát rendeznek Cipruson. A tragikus hirtelenséggel elhunyt játékos legutóbbi klubja, az Apollon Limassol elképzelései szerint négy együttes venne részt az eseményen: a házigazdák, a Cipruson játszó magyar légiósok csapata, a szigetországban edzőtáborozó Steaua Bukarest és a Ferencváros.

    A színes hetilap úgy tudja, hogy az emléktornára január 25-én kerülne sor Limassolban, s a rendezvény teljes bevételét pedig a Zavadszky család megsegítésére fordítanák.

    Hétfőn egyébként nemcsak hazánkban, hanem Cipruson is megemlékeztek az elhunyt játékosról. Zavadszky egykori csapata, az Apollon Limassol az Enthoi vendége volt (a mérkőzés 4-1-es vendéggyőzelemmel zárult), és a találkozó előtt a csapatok a szurkolókkal együtt megemlékeztek a labdarúgóról, amelyen tiszteletüket tették az ott játszó magyar légiósok is, többek között Korolovszky Gábor, Tököli Attila, Szamosi Tamás, Juhár Tamás, Vezér Ádám és Vayer Gábor.

    origo.hu

    Gellei Imre azt mondta, ez a torna előnyt élvez, még a felkészüléssel
    szemben is.
  • mukika
    #5581
    Leandro újra az Üllői úton

    Leo: Nagyon vártam már a pillanatot!

    éjen, nem kell félni, megjött a felmentés, megmenekültünk!
  • mukika
    #5580
    Jövő szerdán temetik Zavadszky Gábort
  • mukika
    #5579
    Tímár kölcsönbe kerülhet a Polonia Warszavához
  • Buddy
    #5578
    Régen szerettem Zavadszky játékát, mielőtt eligazolt a Fradiból, ezért is sajnálom...igaz az utolsó években már nem teljesített olyan jól.

    Ellenben ez nagy valószínűséggel doppinggyanús ügy...besűrítik a vért és növelik a nyomást kismértékben, hogy nagyobb mennyiségű oxigént juttasson el az a szükséges helyekre (tüdő...stb.), hogy ezáltal jobban bírja a terhelést...ezáltal keletkezhet rög vagy bármilyen típusú nagy térfogatú csomó, ami elzárhatja a szükséges járatokat...ezt sok sportolónál alkalmazzák sajnos...ez lehet az eredménye...
  • R9
    #5577
    Nagyon jó lett az emlék klipp
  • Grenzjager
    #5576
    Zavadszky Gáborra emlékeztek

    Az MTK és a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetői, játékosai és szurkolói hétfőn közösen búcsúztak a pénteken tragikus hirtelenséggel elhunyt Zavadszky Gábortól. A megemlékezés résztvevői a Hidegkuti-stadion játékoskijárójánál, a futballista fényképe előtt elhelyeztek egy-egy szál gyertyát vagy virágot.

    Végh Zoltán és Illés Béla, a kék-fehérek játékosai rövid beszédben búcsúztak egykori társuktól. Az eseményre eljöttek az 1995-ben Bajnokok Ligájába jutott FTC játékosai (ennek az együttesnek is tagja volt Zavadszky), valamint részt vett a megemlékezésen Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó Liga elnöke is.

    A búcsúztatás után a mintegy 2500-3000 fős tömeg tagjai néma csendben, egy-egy szál gyertyával vagy fáklyával a kezükben elindultak az Üllői úti stadionhoz.

    A klubház falára egy fekete zászló alá tették ki Zavadszky Gábor fotóját. A két egyesület vezetői, játékosai és szurkolói itt is lerótták kegyeletüket, majd Tepszics Ignác, az FTC Rt. cégvezetője, valamint a ferencvárosi Baráti Kör titkára búcsúzott el rövid beszédben a játékostól.

    A legutóbbi másfél évben a ciprusi Apollon Limassolnál játszó, korábban az FTC-vel, a Dunaferrel és az MTK-val is magyar bajnokságot nyert, négyszeres válogatott Zavadszky életének 32. évében hunyt el. Halálának oka egyelőre nem ismert, a szombati vizsgálatok után az orvosok annyit közöltek, hogy a tragédiát valószínűleg tüdőembólia és szívinfarktus okozta.
    (MTI)
  • Oncsi
    #5575
    Az Emlékklipp fantasztikusra sikerült és a zenei aláfestésminden elismerésem a szerzönek !!
    Gábor nyugodj békében !!
    "ÉL A KÉP"
  • fradista91
    #5574
    Megnyugodtam :DDDD
  • Grenzjager
    #5573
    Egyelőre nem tudni, visszatérhet-e a Fradiba Zsivóczky Norbert. A mindössze 18 esztendős támadó másfél évvel ezelőtt igazolt az angol másodosztályú Stoke Cityhez, ahonnan néhány nappal ezelőtt tért haza.
    - Még nem tisztázódott, hogy a fiatalember pontosan milyen körülmények között bontott szerződést az angolokkal, ám, szeretnénk, hogy visszatérjen hozzánk, ugyanis tehetséges játékosról van szó - mondta Zsivóczkyról Tepszics Ignác, az FTC sportigazgatója.
    Ami a zöld-fehérek további erősítési terveit illeti, egy belső védő, egy védekező középpályás, valamint - ahogy a sportvezető fogalmazott - egy idényenként legalább tucatnyi gólt elérni képes csatár bevallottan jól jönne a csapatnak, ám, hogy ez utóbbi a diósgyőri Horváth Ferenc lesz-e, azzal kapcsolatban Tepszics csak annyit jegyzett meg: felvetődött a szerződtetése, de pillanatnyilag nem kíván többet mondani erről...
    (nb1.hu)


    mondjuk hol folytatná ha nem a Fradiban....
  • mukika
    #5572
    Szálkait és Horváthot nem áll szándékában kölcsönadni klubunknak
  • Grenzjager
    #5571
    Horváth Ferencről csiripel az nb1.hu
  • fradista91
    #5570
    Én is erre következtetek a válogatott orvos szavaiból:
    ,,Egy vérrög keletkezésének megakadályozása érdekében
    injekció kúrát kell adni az ilyen játékosoknak."

    És igazad van abban is, ha el is kapják a hibást
    ZAVA nem jön vissza már.
    Nyugodj békében ZAVA!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #5569
    Kölcsönbe adják Szálkait, Horváthot, Csurkát:
    A fejlődés érdekében olyan élvonalbeli vagy NBII-es csapathoz
    kerülhetnek, ahol több játéklehetőséget kaphatnak majd.

    Remélem azért is adják őket kölcsönbe, mert olyan jó játékosokat
    igazolnak, akik kiszorítják majd őket.
  • zambrotta
    #5568
    Nyugodj Békében Zava!
  • mukika
    #5567
    Emlékklip Zavadszky Gábor tiszteletére
  • lord nihilus
    #5566
    Nyugodj békében ZAVA !!!
    részvétem szegény családjának :'(((
    nem feledünk el, soha...
  • mukika
    #5565
    Most, hogy eltört a lábam, nekem is nagy esély volt rá, hogy vérrög keletkezik a szervezetemben. Nekem éppenséggel amiatt volt rá esély, hogy nem terhelem a lábam, és hogy 20 napot szinte végig feküdtem.

    Ez ellen is van gyógyszer. Már több mint 50 napja kapom a hasszurit, és még van 8 db. Minden nap egy-egy szuri. Régen ebbe halt bele sok ember, a sok fekvés miatt. Magyarországon is kb. 2-3 éve veztték ezt be.

    Szar lenne a ciprusi eü?!
  • skristof
    #5564
    ha ez igaz akkor remélem felelősségre vonnak majd valakit

    bár sajnos az sem hozza már vissza
  • Csesza
    #5563
    nemtom hogy hallottátok e már!

    ezt egy orvos ismerősömtől hallottam aki elvileg ismeri Zava orvosát és az mondta neki:

    nah először is mindenki tudja hogy Zava-nak volt egy inszallagszakadása, és ő azt mondta hogy nem fáj és tud játszani és ilyenkor a játékosok kapnak mindig egy gyógyszert amit ő most nem kapott és a sok mozggástól vérrög keletkezett a lábában ami felhúzódott a szívéig és ott elzáródást okozott, majd az továbbhúzodott a tüdőbe és tüdőembóliát kapott!!!

    bocs ha nem igy volt vagy már halottátok én ezt igy hallottam egy doki ismerősömtől!