23418
  • Zenszkij
    #21679
    higgyétek el, megrendezett az egész, Moniz lesz a válogatott edzője :D
  • Mor3llo
    #21678
    úúú neked mi is volt régen a nickneved? :DD
  • brazdajoska3
    #21677
    http://www.dehir.hu/velemeny/gyozelemer-es-bukott-ricardo/2013/12/02/

    Szerintem a Loki edzőjét kellene szerződtetni.
  • ReszegKoldus
    #21676
    jöjjön Lothar, aztán nyáron úgyis elzavarják csak előbb kap 2020-ig szerződést

    20 év alatt 21 edző, így egyszerűen nem lehet...ez nem mehet úgy, hogy mondjuk valamelyik nyer bajnokságot, akkor maradhat, de ha utána van pár szar meccs, elzavarjuk (pedig így megy errefelé)
    olyan edző meg úgyse lesz, aki zsinórban nyer minden szezonban mindent...
  • ReszegKoldus
    #21675
    Én leginkább a fészbúkos és üllöi129-es emberkékre gondoltam, nem rád, de most ahogy nézem azok közt is van még aki kitart...mindenesetre a szavazásuk alapján a többség szerint hülyeség volt elküldeni Monizt.
    Tök felesleges hosszú távú építkezésről és hasonlókról dumálniuk, ha komolyan gondolnák akkor nem csinálnak ilyet.

    Mondjuk ha kiderülne Monizról valami sunyiság, akkor még azt se írnám fel pozitívumként kubatovéknak, hogy idehozták :D
    Viszont a "jelenleg rendelkezésre álló informácók alapján" és amit mutatott magából a nyilvánosság felé + a szurkolók mellett való kiállása miatt... Moniz > kubatov
  • Grenzjager
    #21674
    Én Lothart bírtam de nem lenne jó
    Szerintem le kéne szakadni a kokainról...
  • Solt
    #21673
    Én tiszteltem az eddigi munkáját, szimpatikusak voltak az eddigi húzások, a beszámolói, a célok, az elvégzett munka, ráadásul Monizt is neki köszönhettük. Voltak hülye húzásai, de összességében jól végezte a munkáját, én személy szerint ezért védtem.

    Nem látunk a kulisszák mögé, és valószínűleg soha nem is fog kiderülni az igazság, az viszont biztos, hogy ezt a Kubatov és az elnökség nem gondolta végig... ebből csak szarul jöhetnek ki. Elég amatőr húzás volt...
  • ReszegKoldus
    #21672
    Nekem tetszik hogy sikerült maga ellen fordítania olyanokat is akik eddig védték. Hacsak nem veszi meg a meccseket, nem tudom hogy jöhet ki jól ebből
  • Solt
    #21671
    szurkolói vélemény:

    "Kubatov tisztellek az eddigi munkadert,de a mostani dontesedet elhamarkodtad,es bele is fogsz bukni!! Azt mondtad,hogy a FERENCVAROS erdekeit tartottad szem elott!
    Akkor Te nem merlegeltel baszod!!!
    1. A szurkolok min. 80%anak a szinpatiajat elveszitetted,es mostantol magadat teszed ki a tamadasoknak...
    2.A jatekosok mostantol hatalmas tamadasnak vannak kiteve a szurkoloktol
    3.Nezoszam visszaesesevel szamolhatsz nyugodtan...
    4.A maradek meccsrejarok utan komoly buntiket fogunk kapni...
    5.Besic lelep,Leo hamarosan abbahagyja,vagy lelep...Valoszinu mas is ,de az elobbi ketto aki nagy ervagas lesz,,,
    6.Lehet Mateost szidni,de a Real 25.emberekent siman elfocizgatott volna a Spanyol 1.osztalyba,erre idehozattad Moniz kozbenjarasaval, szoval mondehatni tonkrevagtad a karrierjet!!O is lelep...
    7.Moniz kozelebe erheto edzot kizart hogy talasz!!!!!!Szivics mar a Diosgyore a tobbi kalap szar...Kulfoldi ilyen hittel,fanatizmussal ide nem jon...Klasszis edzore penzunk nincs,mast meg minek...
    8.2016ig szerzodest hosszabbitottal Monizzal!!Remelem ki is fizeted neki addig!!
    9.Moniznal erdemesebb edzo, --Varga Zolin kivul(Isten nyugosztalja)--,aki kivezeti a csapatot az uj stadionba NINCS!!!
    10.Hozhattok ide barkit,ekkora tamogatottsaga nem lesz,es egybol ellenszelben kezdi a melot...
    11.Anyagi kar jelentos!! 3.-4.-7.-8.....

    A szezon vegeig varhattatok volna,es ha nincs meg az europai porond akkor azt mondom ,hogy ez van...menjen...Raadasul par napja meg mogotte alltatok!!!
    Ha szerdan kiesunk,akkor nagy szarban leszel!!Ha nyerunk akkor meg a jatekosok kapnak a pofajukra ,hogy hetvegen miert nem nyertek!!Valaki serulni fog!!!GRATULALOK!!!Iszonyat duhot valtottal ki tobb szazezer emberbol... Ha van eszed,valahogy a heten visszahozod Ricardot!!!"

    Így látom én is, hatalmas öngólt lőtt... azt hittem egy politikusnak több esze van ennél, és alaposabban átgondol egy ilyen drasztikus döntést.
  • ReszegKoldus
    #21670
    csak úgy záporoznak a jó hírek...
    kassaival biztos a továbbjutás :D
  • ReszegKoldus
    #21669
    milyen érdekes, hogy ez az orvos is csak akkor pofázik ilyeneket, amikor Monizt már kirúgták... :)
  • Livius
    #21668
    Ricardo Monizt Vissza
  • Grenzjager
    #21667
  • Grenzjager
    #21666
    FTC: az orvosok nem ajánlották Moniznak Adams szerződtetését

    De mivel Moniz azt mondta hogy jó játékos, ezért Kubatov és Orosz azt mondta kit érdekel az orvosi vélemény, ugyan már - ez így megy nálunk???
    Aláírom Moniz hülye volt ha így volt, de hol van akkor a vezetőség felelőssége?

  • sb1
    #21665
    Eddig sem volt egy atomstabil keret, tavasszal jók leszünk ilyen pofozógépnek..mindenki a dózsát temette, azt most már csak 3 pontra vannak mögöttünk..nagyszerű..
  • Grenzjager
    #21664
    Leonardo - december 2.
    Az FTC brazil csatára Instagram-oldalán üzent a Fradi vezetőinek Ricardo Moniz elküldése után.

    "Üdvözlöm Uram! Csalódottan vettem tudomásul, hogy el akarja küldeni az edzőnket, aki véleményem szerint mindent megtett, ami tőle tellett, és nagyon sok energiát fektetett az ezért a klubért végzett munkába. Annál is inkább sajnálatosnak tartom ezt, hogy a béreket nem fizették ki időben. Szeretnék leülni beszélni a helyzetről, hogy megtaláljuk a mindenki számára megfelelő megoldást. Üdvözlettel, Leonardo" – írta.


    Most már úgy látom, hogy Valpoort és Otten mellett Leonardo is távozik, feltehetőleg Jenner is + Ionescu alapból ment volna.
  • ReszegKoldus
    #21663
    hát én valószínűleg inkább szarban hagynám azt is, aki kirúgta Monizt, meg azokat a játékosokat is, akiknek a "teljesítménye" miatt lett elbukva egy csomó meccs
    persze én azért döntenék így, mert nem tudom mi van a háttérben, ami miatt esetleg máshogy dönthetnék :)
  • Kaplan
    #21662
    Miért ne tennéd? Valakinek vinnie kell a csapatot erre a két meccsre és kézenfekvő, hogy egy olyan ember legyen aki nem full idegen. Úgy sem ő lesz a vezetőedző, ezt ő is nagyon jól tudja, de szarban sem lehet hagyni őket azért mert Monizzal szerződést bontott a klub.
  • Grenzjager
    #21661
    Amúgy Máté Csaba helyében nem vállalnám ezt a két meccset.
  • ReszegKoldus
    #21660
    vicc hogy erre a 2 meccsre nem tudták volna itt tartani, és utána keresni esetleg mást, őt meg itt tartani az utánpótlásban akár...tuti valami van a háttérben, ami nem fog kiderülni
  • Solt
    #21659
    Így van, meg kellett volna várni a következő szezont... de legalább a téli felkészülést, ennek a szezonnak már úgyis mindegy, ennyit pedig megérdemelt volna ez a kiváló ember!
  • Effe88
    #21658
    „Összetörtem. Teljesen megtört ez a döntés. Nem szeretnék részletekbe belemenni, annyira magam alatt vagyok. Szeretnék köszönetet mondani. Fantasztikus klubnál dolgozhattam, a világ legjobb szurkolóival, köszönöm az energiájukat és a buzdítást! Sosem felejtem őket. Egyelőre nem tudom, mihez kezdek a közeljövőben. Ez minden” – nyilatkozta Ricardo Moniz az NSO Tv-nek.
    „Óriási csapás ez számomra” – mondta Moniz a holland Voetbal Internationalnak. – Fantasztikus másfél évet töltöttem itt, sajnos a teljesítményünk visszaesett. De nagy szomorúság ez nekem.

    A holland edző a csapat mélyrepülését – a Ferencváros 6 pontot szerzett mindössze legutóbbi 8 bajnokiján – elsősorban Akeem Adams tragédiájának tudja be.
    „Ez a legnagyobb tragédia, ami elképzelhető és átélhető. Ettől kezdve hanyatlott a formánk. Több játékosom hetekig nem aludt, és ez érthető. A Ferencváros ennek következtében sok pontot veszített, ez vezetett el a mai eseményekhez. Naponta kaptam a jelentéseket Akeem állapotáról, aki az intenzív osztályon fekszik, és még mindig az életéért harcol. Ugyanakkor biztosítanom kellett, hogy a Ferencváros eredményesen szerepeljen. Persze nem ez az egyetlen faktor a visszaesés mögött, más tényezők is szerepet játszottak."

    nagy hiba volt:/
    le kellett volna szarni ezt a szezont
    kiesni úgy se estünk volna ki , bajnoki címre esélyünk nem volt már
    jövőre új stadion otthon lettünk volna:(
    dilettáns vezetőség
  • Muki100
    #21657
    És az új edzővel mi lesz a cél? Bentmaradás?
    Az látszott hogy taktikát nem nagyon tudott összerakni Moniz mester, de játékosokat elég jól tudott hozni, ami pedig szerintem a nehezebb művészet itthon.

    Kapásból kidőlt Kurucz Buzsáky Hidvégi, a fene se gondolta hogy Töjp Valpoort Gerzson Mateosz mind ilyen előélettel ilyen bénák lesznek. Akár istenkirályak is lehettek volna, de azért hasonlítsuk már össze a "szokásos" jugó meg román légiósokhoz képest hova elért a keze.

    És nem hiszem hogy lesz még olyan aki valamikor van Persiet stb. edzett és hajlandó leülni egy magyar kispadra...
  • JimKirk
    #21656
    Johet Tomislav Sivic!
  • JimKirk
    #21655
    Fasszopo vezetoseg.
  • Zenszkij
    #21654
    Ez pont olyan, hogy Mátyást is utálták, mert jó király volt, de megadóztatta a parasztot, akitől a földesúr már nem tudott annyit belopni, ezért mikor eltávozott idehozták a töketlen II. Ulászlót, aki úgy táncolt, ahogy fütyültek neki.
  • Gabe18
    #21653
    Illetve ebből maximum akkor jöhetünk ki jól, ha most megint egy külföldi edzőt hoznak, aki valami normális bajnokságba is belekóstolt már legalább.
    De gyanítom, jó lesz nekünk a Mezey Gyuri képzés egyik fenoménje...
  • Gabe18
    #21652
    Azt az embert kéne kib...ni aki idény előtt elkezdte nyomni a közeg fejébe azt az irreális irdatlan faxságot hogy "cél a bajnoki cím".
    Ha ezt Moniz találta ki akkor joggal repül, mert messze nem tudta felmérni a csapata erejét. De más esetben ő maximum az igazolásokért hibáztatható. Mondjuk abban erősen.
    Amúgy ahogy már régebben írtam is, biztos vagyok benne a csapaton belül volt nem egy ember aki már ellene játszott. Akinek elég volt az ő maximalizmusa. Ők nyilván alig várják a következő "Détári" érkezését, aki mellett majd lehet jókat lazulni. Változás meg nem lesz, néha nyerünk egyel, néha kikapunk, 6-12 helyre valahol jó lesz ez az összegereblyézett csapat.
  • Zenszkij
    #21651
    Ez a libakupa is, mehetünk bohóckodni a Haladással. Ott bezzeg majd nyerünk. Kell a fenének.
  • Zenszkij
    #21650
    A legnagyobb baj, hogy Monizt viselte meg legjobban Akeem betegsége, holott neki kellett volna tartania a lelket a csapatban. Kicsúszott a kezéből a csapat és valamit lépni kellett. A keret nagy részét ő hozta ide, és valljuk be xarul igazolt. Ez az Otten is, megkapja a havi két milláját, dugja azt a spanyol kézis csajt és él mint Marci hevesen Pesten. Tulipán mivel jobb? Semmivel. Ingyen jött igaz, de ő is kap havi két millát a semmiért, mert ezt én is lehozom, amit ő. Bödét tavaly el kellett volna adni, mert látszik, hogy egy nagy böhöm balfék, focizni nem tud. Ezt látva én se erőltetném magamat halálra.

    Moniz nagyon jól el tudta adni a semmit...
  • ReszegKoldus
    #21649
    itt már azt is meg kéne becsülni ha egy edző (zsinórban!) 2 teljes szezont a csapatnál van...pusztuljkubatov
  • Kaplan
    #21648
    Rendkívül szimpatikus volt számomra Moniz, már a kezdetektől fogva. Az elején egy kellemes lendületet hozott a posványba. Egyelőre nem tudom, hogy mit gondoljak. Kicsit össze vagyok zavarodva, az utóbbi jó néhány mérkőzés egyszerűen katasztrófa volt.

    Nem volt túl sok elképzelés a játékunkban, kiismerhetőek voltunk, gond nélkül megfojtották a csapatot. Egyénileg én nem tudom elképzelni, hogy mennyi minőség rejlik bennünk, papíron van, de én nem látom senkiben a potenciált.

    Ettől függetlenül talán azt gondolom, hogy kivártam volna a szezon végét a szerződésbontással. A dobogó elérése (a hihetetlenül szar bajnokságnak köszönhetően) nem lenne elérhetetlen és a kupát meg kell nyerni. Egyelőre még nem hullottunk ki a kupából, megvolt az esély.

    Viszont ami az Akeem rétestésztát illeti, nem tudom, orvosokról akkor sem formálunk így véleményt, főképp nem egy elvesztett mérkőzést követően. Mert annak nem ott a helye. (Ettől függetlenül napokkal később lehet interjút adni az újságoknak ezt illetően.)

    Sajnálom Monizt, biztató volt, de az eredmények nem jöttek. Talán letett volna még várni de úgy érzem egyszerűen ez nem jött be nekünk.
  • [HUN]FaTaL
    #21647
    Nagy hiba volt, menjenek a picsába.
  • Solt
    #21646
    Ezért megérte hosszabbítani vele, gratulálok. Legalább nevezték volna ki az utánpótlás élére...

    A Máté Csabáról meg mindent elárul, hogy elvállata...
  • Effe88
    #21645
    óriási hiba volt
    főleg így a kupa visszavágó előtt
    és úgy hogy nincs új edző csak a megbízott:/
    a kupa meccset mindenképpen meg kellett volna várni
    a bajnokság már úgy is kuka
  • ReszegKoldus
    #21644
    remélem valahogy azért elmondja mi ment a háttérben, ha nem akkor nyilván azért nem, mert olyasmi volt, ami rá se vetne jó fényt...
  • Grenzjager
    #21643
    Moniz visszahozott valamit a Fradiba, amit én utoljára László Csabánál éreztem.
  • sb1
    #21642
    Idióta balfasz vezetőség, gratulálok nekik, rohadjanak meg, nem megyek meccsre minimum fél évig, az tuti...
  • ReszegKoldus
    #21641
    én inkább kubatovot rúgnám ki
    vagy fejbe
  • banok
    #21640
    Kirúgták Monizt.