23418
  • DasIsFuck
    #21720
    lejárt duma
  • Grenzjager
    #21719
    * Trond Sollied
    A kupaderbin leste meg a Fradi edzőjelöltje a csapatot
    ....a piát egyértelműen szereti legalább mint Döme -fúú és mit nem adnék ha lenne egy VácziZolink!! :)

    * Schaaf túl jó lenne,
    valahogy nem tudom beilleszteni a Ferencvárost de komoly lenne.
    1987–1988 Werder Bremen U17
    1988–1995 Werder Bremen U19
    1993–1995 Werder Bremen (assistant)
    1995–1999 Werder Bremen II
    1999–2013 Werder Bremen
  • Solt
    #21718
    Ritkán értek egyet az ilyen negatív elmélkedésekkel, de ebben most van valami... bár a küzdéssel szerintem nem volt gond... egyszerűen ennyit tudnak ezek a játékosok.
  • Grenzjager
    #21717
    Diallo könnyei
  • ReszegKoldus
    #21716
    tök mindegy, ha veretlenül bajnokságot nyerne, utána 5 forduló után nyeretlenül állna a csapat, őt is elzavarnák...ilyen a hosszútávú építkezés errefelé :)
  • bakkerman
    #21715
    A Nemzeti Sport értesülései szerint a német Thomas Schaaf is az edzőjelöltek között szerepel a Ferencvárosnál, ám egyelőre kérdéses, a szakember elfogadja-e a magyar klub ajánlatát.

    A Nemzeti Sport Németországból származó információi szerint Thomas Schaaf is jelölt a ferencvárosi kispadra. Úgy tudjuk, a szakember válaszára várnak a magyar klubnál, tehát elsősorban a Werder Brement tizennégy szezonon át trenírozó szakvezetőn múlik, rábólint-e az ajánlatra. Ha Schaaf lesz a befutó, nem kizárt, hogy már a héten lezárul az edzőkeresés.

    Azért az nem gyenge lenne,ha ő ülne a padra
  • Grenzjager
    #21714
    Szerintem ennek a szezonnak vége, bár oltári nagy mákkal összejöhetne a bronz, de ezekhez már nyitásból pont kéne Fehérvárról, ami meg esélyes mint mi a Megyerin.... Így nem is kéne sok pénzt tolni már ebbe a szezonba. Mert ha belegondolunk Ionescu nem fogja lemosni Kiskókót, valamint Csukics se fog sziporkázni, Jova lesz a kapuban, tehát a Vidi-FTC 1-es, majd tavasztól 6 pont hátrány a harmadiktól és még 13 meccs. Nem ilyent szezont képzelt egy zöldfehér se.

    Szerencsére a vezetőségünk nem hibázott sehol, se igazolásokban, se Moniz szabad kezében. De majd most, most aztán már..............
    aha
  • brazdajoska3
    #21713
    Az a baj,hogy a bajnokság sem igazán megy nekünk mostanában.Szégyen.Szégyen.Szégyen
  • Gabe18
    #21712
    A mai meccset nem láttam, de az elmúlt egy hét eseményei után elmondható, hogy amiről úgy tűnt az elmúlt egy-másfél évben elkezdtük felépíteni, azt sikerült lerombolni a nullára.
    De nem baj, lesz szép új stadion, az nagyon fontos volt milliárdokért (meg a többi csapatnak is), majd lehet benne nézni ezt...
  • ReszegKoldus
    #21711
    csak a gólig néztem, de ha utána nem volt valami hatalmas változás, akkor úgy gondolom ezek ellen ciki volt kiesni...
  • Sippie
    #21710
    koncentrálhatunk a bajnokságra legalább, nem ilyen biszambaszom kupákra
  • Zenszkij
    #21709
    Elintézték a fiúk, hogy ebben a szezonban már elég legyen csak alibizni. Egy cél van, a nagy semmi, gratulálok.
  • Zenszkij
    #21708
    Ez a Jova Levente M/2 szint...
  • Effe88
    #21707
    jova miért futott a labda után?
    egy vetődéssel kiüthette volna
  • [HUN]FaTaL
    #21706
    Kupábú ki'.

    Jovának nem szóltak, hogy nem sétálni kell a labda felé? Azért annyira nem volt erős fejes...
  • ReszegKoldus
    #21705
    szerintem joggal bízhatunk Jova tizenegyesölő képességében
    ha azt nézzük milyen szarul jön ki a kapuból, na ott pont nem kell kijönnie, úgyhogy sziporkázhat :D
  • Zenszkij
    #21704
    Rohadék szemét ez a Kassai.
  • Grenzjager
    #21703
    Ha tizik jönnek nem tudom ki bénább kapus Jova vagy Balajcza....
  • Zenszkij
    #21701
    nagyon gyengék vagyunk, hogy gondolhatták ezek, hogy bajnokságot nyerhetünk pfff
  • ReszegKoldus
    #21700
    Jova – Jovanovic, Mateos, Gyömbér, Somalia – Busai, Csukity – Jenner, Böde, Ionescu – Diallo. Cs.: Rigó, Otten, Bönig, Valpoort, Tuijp, Kovács K., Gerson

    sima győzelem :)
  • JimKirk
    #21699
    Most latom!

    Leekens egy nagykepu fasz. Broos es Vercauterenn viszont nem lenne rossz, jo edzok!
  • JimKirk
    #21698
    Sollied nem rossz!
  • Zenszkij
    #21697
    mindegy az, csak magyar balfax ne jöjjön, mondjuk Bölönit elfogadnám
  • DasIsFuck
    #21696
    nem is németek:D
  • Grenzjager
    #21695
    Koeman és a többi beszédhibás német :(
  • ReszegKoldus
    #21694
    Többszörös bajnok edző ülhet a Fradi kispadjára - ő az elsőszámú jelölt

    remek, egy újabb alkesz, dömével együtt mehetnek majd kocsmázni
    mondjuk addig tök mindegy kit hoznak ide, amíg a játékosok akárkit megbuktathatnak, ha akarnak, mert úgyse őket küldik el, hanem az edzőt...
  • Grenzjager
    #21693
  • DaemoonHunter
    #21692
    Ez a csank egyre nagyobb komédia :D
    Nacsa Olivér nem hiába parodizálta :)
  • Grenzjager
    #21691
    Novák és Csank


    László Csaba


    Én örülnék László Csabának.
  • Zenszkij
    #21690
    Az edzés részével egyetértek, szerintem is derogált a sztároknak, hogy a milliókért dolgozni is kellett.
  • sb1
    #21689
    Igazad van. A léhűtők felét ő hozta. A másik felét a magyar valóság adta :D Akkor kérdem én, kivel tartanánk itt bárkivel is elörébb ?
    A motiváló videók mellett nem egy brutál edzés is volt..láttam személyesen jónéhányat..leginkább, az nem kellett szeretett fiainknak..majd jön egy bohóc, akinek majd a játékosok megmondják, mennyit is akarnak futkorászni :)
  • Zenszkij
    #21688
    Lehet, hogy a történet meg egyszerűen az, aminek látszik. Moniz nagyon jól eladta a nagy semmit. Magyar szinten a Fradinál nem motiváló videók kellenek, hanem győzelmek. A léhűtők felét ő hozta ide. A másik felét meg ő játszatta. És szerintem Leoért se kár.
  • Gabe18
    #21687
    Inkább néhány játékost kellene elzavarni. De nem aggódom, Józsi, Jova, meg még néhány hasonló kaliberű társa el fog még itt vegetálni pár évig.
    Amúgy pont ezen gondolkoztam én is, hogy itt a háttérben megint mi lehet. Mert edzőt 99%-ban akkor küldenek el, ha már a közönség ellene fordul. Itt viszont erről szó sem volt. Úgyhogy valakinek/kiknek megint érdekében volt itt a kavarás. Hogy még a hosszú szünet előtt Moniz repüljön, ami teljesen értelmetlen volt amúgy.
  • Solt
    #21686
    De rám is illett a meghatározás... én is védtem, és többnyire pozitív véleménnyel voltam róla! :)

    Most viszont már megint az van, hogy kívülállóként az embernek halvány lila gőze nincs arról, hogy kinek higgyen. Megint csak érzelmileg lehet megközelíteni a kérdést, ami kizárólag csak arra jó, hogy megint menjen az árokásás...

    Kíváncsi vagyok, hogy jövünk ki ebből. Ha nem valami nagy nevet hoznak ide, akkor lazán belebukhatnak Kubatovék...
  • ReszegKoldus
    #21685
    ha ezután holnap a játékosok felszántják a pályát, lehet inkább őket kéne pofán vágni :D
  • Zenszkij
    #21684
    Kövezzetek meg, de 8 meccs hat pont, hagyjuk már. Ideje volt elzavarni, sőt azt mondom kár volt vele szerződést hosszabbítani. Lexarom ki az edző, nyerjünk meccseket, jussunk ki nemzetközi porondra! Vágjuk pofán az Újpestet szerdán!
  • ReszegKoldus
    #21683
    Óriási blöff vagy meg nem értett zseni a Fradi kirúgott edzője?

    na de ez alapján akkor miért nem mondjuk tuijpot küldték el?
    és akkor lett volna pénz "10-15 magyar fiatalra"...
    végre volt egy edző akit nem a szurkolók "kergettek el", erre ezek a hülyék teszik lapátra
  • Mor3llo
    #21682
    azaz, nem jutott eszembe :D
  • Láma!
    #21681
    Rekviem a magyar futballért avagy viszlát Ricardo
  • ReszegKoldus
    #21680
    barnuska visszatért? :D