23418
  • fradista91
    #5967
  • Kaplan
    #5966
    Hát igen ilyen is csak Magyarországon történhet meg.
  • Csesza
    #5965
    Az FTC megállapodott Lászlóval

    Blikk: Eltiltották Megyebírót
  • Csesza
    #5964
    Zsivoczky betalált a tartalékcsapatban Szalai és Laczkó melett és így 3-0ra nyertek a Fehérvár ellen!
  • Grenzjager
    #5963
    megyek hunyi, de tényleg nem a vita kedvéért

    1, rtl-nél dolgozik -> halál
    2, szar riporter mert ilyen nyiltan még senki sem utálta így a Debrecent (látod nem csak Fradival kapcsolatban látom a tüskét (lehet h a Fradit jobban utálja, írjátok majd sokan de emlékezettek a Debrecen-újpest meccsre amit tulajdonképp végig szurkolt - ami még elmenne - de !! bunkó módón
    3, megélhetési riporter aki nem komálja igazán a labdarúgást
  • Grenzjager
    #5962
    nem nem, nem a déli meccsekről van szó, arról egy másik homoszexuális tehet
  • Takezó
    #5961
    nem kötekedem, sak nem értettem, hogy miért is kéne megverni szerncsétlent:D

    miért szar ember? mennyire ismered, paszmek?

    utálom a déli meccseket, de ez van, most mit csináljak? erről azért nem a Léderer tehet-.-
  • Grenzjager
    #5960
    tudod mit azért is meg kell verni mert riporternek is egy utolsó senki házi mocskos f*sz, aki annyit ért a focihoz mint egy döglött tyúk.

    csak szerencséjére imád szopni és így bekerült a retekKlub stábjába
  • Grenzjager
    #5959
    mert mint ember szar

    most kötkedsz?? imádod az rtl-t? vitázni akarsz ? vagy túl liberális vagy
  • Takezó
    #5958
    akkó mét kell megverni?
  • Grenzjager
    #5957
    amúgy nem arról van szó hogy nem jó riporter
  • Takezó
    #5956
    nem értem, hogy azét, met nem jó riporter, mét ilyen szükséges -.-
  • Grenzjager
    #5955
    összegezve : nem értem hogy a magyar szurkolói társadalom miért nem képes összefogni, hogy ezt a

    Ritka Tudatlan Léderert

    úgy megverje, hogy az többet ne tudjon beszélni....
  • fradista91
    #5954
    Én is így jártam
    (gondolom a tv elött ülő Fradisták is)

    RTL KLUB
  • fradista91
    #5953
    Nekem is tetszik!
  • zambrotta
    #5952
    én is gratulálok, sajnos én sem tudtam kimenni, így muszály volt szenvednem a tv előtt
    léderert miért nem öli meg valaki nagyon gyorsan
    amikor azt mondta, h Tőzsér Ádám még elviseltem nehezen, de mikor Leo kapufájánál azt visította, hogy leporolta a kapufát, mikor tíz centis hó volt rajta majdnem megőrültem


    leo tényleg jó volt, csak nehogy megint beleszürküljön a mezőnybe
  • skristof
    #5951
    ja megvan..

  • skristof
    #5950
    mi volt a pontos szöveg fehérváron a kiírásnál?
    mert a buzi rtl elkezdte mutatni, aztán benyomtak vmi más szart
  • gabber_saviola
    #5949
    hihetettlen ilyen sok gifet csinálok, amit persze ad a tv
  • dardevil
    #5948


    Remélem egyre több ilyen kis gif. lesz majd itt.
  • mukika
    #5947
    2006-02-26 15:26:10 - Értékes döntetlen, vagy két vesztett pont??

    Fehérvár - Ferencváros 1:1
    Székesfehérvár, 3500 néző

    Szakadó hóesésben és óriási iramban indult a találkozó. Még éppen csapatkapitányunk, Lipcsei Péter hiányzásán keseregtünk, mondván ki fog majd ma így irányítani, amikor már a mérkőzés elején megkezdte Megyebíró, a mérkőzés játékvezetője a szokásos ámokfutását... Úgy látszik Fehérváron így szokás ellenünk fújni. Történt ugyanis, hogy a 13. percben a végig nagyszerűen játszó Leandro indítását követően Jovánczai lőtt kapura, a rossz ütemben kifutó hazai kapus, Tudor pedig a tizenhatoson kívül ért bele kézzel a labdába. A játékvezető észrevette az egyértelmű szabálytalanságot, ám mindenki megrökönyödésére csupán sárgalapot húzott elő a zsebéből... Szerencsére ez az itélet nem viselte meg a csapatot, 5-10 perces periódustól eltekintve végig mi irányítottuk a mérkőzést. A második félidőben Csizmadia jogos kiállítását követően a 81. percben emberőlenyünket végre gólra váltottuk, Tímár Krisztián szép fejesgólja ellen nem tudott mit tenni a fehérvári védelem. Ez bizonyára szúrta a játékvezető szemét, aki újabb döntő hibával befolyásolta a mérkőzést! A 86. percben jogos szabadrúgást ítélt a hazai csapat javára, majd miután felmutatta a sípot (jelezve mindenkinek, hogy sípszó után lehet a szabadrúgást elvégezni!), az ezt követően sípszó előtt elvégzett legurításból, majd lövésből szerzett gólt megadta... Lattenstein kétségkívül szemfüles, azonban egyértelműen szabálytalan góllal egyenlített a végén. Úgy látszik nem elég, hogy ilyen nehéz helyzetben vagyunk, a bírók még mindig úgy érzik, ellenünk kell fújniuk. Sajnos otthagytunk ma Fehérváron két pontot, de a csapatot szerintem maximális dícséret illeti meg, odatették magukat a srácok rendesen, küzdöttek-hajtottak becsülettel és nem rajtuk múlt, hogy nem három ponttal tértünk ma haza. Remélem így folytatjuk a következő fordulókban is és akkor szép tavasz előtt állunk. Hajrá Ferencváros!!!

    írta: Ádám007(7side)
  • mukika
    #5946
    Gellei: Hiányérzetem van..
  • mukika
    #5945
    ha ezt a formát tartja, akkor megérte ez a kis kiruccanás vissza Brazíliába! :)
  • mukika
    #5944
    még nem beszéltünk.... majd megkérdem tőle. :)
  • Csesza
    #5943
    csakazagáz, hogy nehogy megin olyan legyen Leo: amikor idekerűlt jól játszott aztán semmi, remélem most továbbra is igy fog jáccani és nem enged le
  • fradista91
    #5942
    Pontosan: RESZKESS HONVÉD!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #5941
    SZÉP VOLT FIÚK!!
    Ez a CSAPAT alakul, és ezt tényleg Gellei Imre bá'-nak köszönhetjük!
    Amúgy meg Tudor kiállíátása jogos lett volna.
    Leo tényleg nagyon nagyon jól játszott!
  • skristof
    #5940
    basszus későn olvastam, na mostmár mindegy...
    beszéltetek azóta? hogy tetszett neki? :D

    mai meccs jó volt, a tél alatt érezhető volt, h formálódik a csapat. meglátjuk mire lesz elég
  • djemba-djemba
    #5939
    Leo kiemelkedik ebből a csapatból! Így tovább!

    Nem rossz ez az 1-1. Legalább nem szállnak el maguktól!
  • gabber_saviola
    #5938
  • mukika
    #5937
    Köszönjük Gellei, hogy végre megint van csapatunk! Nem kell ide, Szűcs, Rósa, Lipcsei(bár rá még idén is számíthatunk :) ), a fiataljaink is szépen megállják a helyüket! Az őszi formánk után, ez a mai maga volt a mennyország. :)

    Leo-ban nagyon kellemesen csalódtam. Simán húzó embere lesz a csapatnak. Igaz az a buta szabálytalanság nagyon nem kellet volna, és akkor 3 pontot hozhattunk volna haza... :'(

    Reszkess Honvéd!!

    Ja és Tímár remélem továbbra is bevállal 1-2 gólt meccsenként! :)
  • Láma!
    #5936
    de legláabb jo meccs volt
  • Gabe18
    #5935
    No azért ez se rossz,erre a játékra szerintem lehet alapozni a jövőben.Végre voltak helyzetek,elképzelés,ugy egybe volt az egész.
    És hát ugye a kapust ki kellett volna állitani,akkor vagy 75 percet játszhattunk volna előnyben.
  • Csesza
    #5934


    - nemhiszem el hogy 5percre kellett volna csak koncentrálnunk és megvan a meccs
  • Gabe18
    #5933
    Ordíts Léderer a k...a anyádat...

  • Csesza
    #5932
    figyelmetlenség...
  • gabber_saviola
    #5931
    :( 1-1
  • MrSpock
    #5930
    Úgynézki nemfogja a fradi:-(
  • Csesza
    #5929
    azistenbassza meg 1-1
  • Csesza
    #5928
    ha innen nem nyerjük meg akkor nemtom mitcsinálok...