23418
  • Csesza
    #6007
    akkor sorry, én azt nem láttam :(((

    picsába
  • Gabe18
    #6006
    Ha ezt akarták volna akkor egy 30 perces filmet nyomnak be,valami hülye sorozatot,rajzfilmet akármit.
    Igy a film nagyjából pont kitölti a meccs idejét,és nem borul fel a későbbi csodálatos műsorhalmazuk...
    Na de majd kiderül mi lesz,bár amilyen szerencséje van ennek a nyomorék RTL-nek,nem lesz meccs és sose derül ki mit tettek volna.
  • BADE
    #6005
    8 perccel ezelőtt kiírták,hogy elmarad
    Tudták ezt,ezért nyomták be a filmet.
  • Csesza
    #6004
    vagy max. nyomnak egy olyat hogy reklám - bonyomják a meccset és meccs után tovább a film, ez olyan mint az esti film közbe a Híradó...
  • Csesza
    #6003
    ha elkezdődik a meccs akkor tuti befejezik a filmet, különbenis ez a film már volt 80x a retek klubbon ugyhogy nem vesztenek vele sokat ha abbahaggyák (ez ilyen pótfilm :P)
  • Láma!
    #6002
    fakk:DDDD
  • Láma!
    #6001
    jah, én is most nézem, de remélem elekzdik, még jo hogy nemmentem ki:DDD
    tek!!
  • Gabe18
    #6000
    Hát azt kétlem hogy most már a filmet csak ugy abbahagyják 30 perc után ha délbe nekikezdenek a meccshez...
  • Csesza
    #5999
    csak ebbe a szabad félórába nyomják gondolom a filmet amíg nincs meccs, annyira nemért egyikse a focihoz hogy nemtudnák róla beszélgetni inkább valami filmet nyomnak
  • McFrost
    #5998
    délben kezdik , de a lájvszkóron már 8 perce megy:)
  • Gabe18
    #5997
    Most mi van?Az RTL eldöntötte hogy nem játszanak és valami nyomorult filmet kezdtek el nyomni....
  • Csesza
    #5996
    nah, kíváncsi leszek hogy lejátszák e a mérkőzést

    a hó belepte a páját és a játékvezető azt nyilatkozta hogyha fél órán belül meg tudják csinálni ugy a pályát hogy normálisan lehessen látni a vonalakat akkor mehet a meccs

    remélem kicsit eláll a hóesés és a pályamunkások megtudják csinálni a pályát
  • mukika
    #5995
    én is megyek, csak a szokásos haveri körömmel. :)

    ha 11-ig oda érek... akkor esküszöm rátok köszönök! :)
  • Láma!
    #5994
    na, akkor ott találkozunk
    kepperrel megyek
  • Takezó
    #5993
    de, oks, akkor legyen ez
  • Takezó
    #5992
    gyre, csatlakozz hozzánk, ha gondolod:)
  • Grenzjager
    #5991
    Legfiatalabb a Fradi!

    A tavaszi első fordulóban szerepelt csapatok átlagéletkora
    1. Ferencváros 23.857
    2. MTK 24.357
    3. Bp. Honvéd 24.571
    4. Tatabánya 24.785
    5. Lombard Pápa 24.928
    6. Újpest 25.000
    7. Győri ETO 25.285
    8. FC Sopron 25.428
    9. Kaposvár 25.500
    10. REAC 25.714
    11. FC Fehérvár 26.428
    12. Debrecen 26.857
    13–14. DVTK és Vasas 27.000
    15. PMFC 27.357
    16. ZTE 28.357
    (NS)
  • gabber_saviola
    #5990
    megbeszéltük már hogy megyünk....nem? -.-

    ott talizunk ahol akarod
  • fradista91
    #5989
    Nekem maradt a retektl matiné
  • mukika
    #5988
    ehh... én meg szokásosan ott leszek Ági mamámál 10kor már. :P (kocsma, egyből a metrókijáratnál. majdnem szembe...) ha nem felejtem el, kinézek rátok szívesen.
  • Takezó
    #5987
    bezonnny, nah, ez jo hir, ezexerint jossz... reszleteket is meg kene lassan beszelni, 11:00 metró előtt?
  • gabber_saviola
    #5986
    Vasárnapi hadjáratban ni is résztveszünk, Takikám :DDdddddddddddddd
  • JackDaniels #5985
    A kép alapján nem ez jön le.
    Mongyuk igazad lehet, mert hadseregnek elégggé halványka a Fradi.:P
    Kösz a felvilágosítást.
    Egy hadjáratban mongyuk pofán is csaphattyák az embert.:DDD
  • Takezó
    #5984
    segítek: csak azt jelenti, hogy győzedelmes lesz a csapat tavasszal:D
  • JackDaniels #5983
    Ti harcolni fogtok? Én azt hittem, hogy a sport az játék, szórakozás és kellemes időtöltés. Naon jó felfogás ez. Sztem a harc az a katonáknak való.
  • Csesza
    #5982
    :DDDDD
  • fradista91
    #5981
  • fradista91
    #5980
    Ki égett le?

    Bizakodva készültek az F.C. Fehérvár ultrái a tavaszi idény nyitányára. Optimistán várták a tavaszi rajtot és erre minden okuk meg is volt. Hosszú idő után bajnokesélyes a csapatuk, anyagilag rendben van a klubjuk és végre elkészült az új stadionjuk is. Arra számítottak, hogy a gödörben lévő, az anyagi csőd szélén álló Ferencvárost, most olyan verésben részesíti csapatuk, amilyenre még nem volt példa! Hogy óhajuknak nyomatékot is adjanak, méretes drapival készültek az első tavaszi mérkőzésre, a következő felirattal : "Égessük le őket!" Nos ezért a mondatért "ragadtam tollat", mert úgy érzem, hogy ez a tettük nagyon gusztustalan volt! Most mondhatnám azt, hogy a földön fekvőbe nem illik belerúgni, de ismerve a hazai futball szurkolói "kultúrát", inkább nem mondom. Az viszont a fehérvári ultrákat minősíti, hogy csapatuk buzdítása helyett, a mieink megalázására készültek. Az egész esetről egy régi magyar közmondás jut az eszembe, miszerint - "aki másnak vermet ás...". Finoman fogalmazva, a meccs nem a hazaiak reményei szerint alakult! Kezdődött azzal, hogy szánalmasan kevesen jöttek ki a találkozóra, alig valamivel voltak többen, mint mi, akik Budapestről utaztunk le Fehérvárra. Folytatódott azzal, hogy hangorkánunk valósággal lesöpörte őket a lelátóról - szokás szerint, leszurkoltuk őket a saját stadionjukban. Végezetül pedig a meccsen a sokkal jobban játszó Fradit, csak a nyilvánvaló és mindenki által elismert bírói csalás fosztotta meg a győzelemtől. "Kedves" fehérvári ultrák, ezen a meccsen ti és a csapatotok égett le, legközelebb jól gondoljátok meg azt, hogy érdemes e az oroszlán bajuszát huzogatni. Keressetek a saját szinteteknek megfelelő ellenfelet, a Ferencváros nektek még túl nagy falat! -írta: Simi(7Side)
  • fradista91
    #5979
    Hajrá Fiúk! Remélem meg lesz a dobogó.
    Idézésre pedig csak annyit, hogy (sajnos) a Fradi-tábor tényleg nem ússza meg mű balhék nélkül az éveket.
  • fradista91
    #5978
  • fradista91
    #5977
    Abból a szempontból örülök a TV-s meccseknek hogy láthatom a Fradit. Viszont a 11:30 nem kéne! (Ja és már ősszel is 11:30 kor volt az FTC-MTK)
  • dardevil
    #5976
    A Honvéd ellen már ott lesz a pályán a Fradi ikonja - Lipcsi Péter.

    A felkészülési időszak végén szakadt el Lipcsei Péter bal combjának egyik hátsó izma, ezért a Ferencváros középpályása a nyitófordulóban nem léphetett pályára. Az izomszakadás mára már a múlté, a rutinos játékos szerdán már társaival együtt gyakorolhatott.
    - Szerda délelőtt két edzővel is dolgoztam együtt - mondta Lipcsei Péter. - Előbb lassú futógyakorlatokat végeztem Simon Balla István erőnléti edzőnk irányításával, majd a pályaedzőnkkel, ifjabb Albert Flóriánnal labdás gyakorlatokat hajtottunk végre. Délután, a szerdai második tréningen már a társakkal együtt készültem, hogy a közös gyakorlásból is kivegyem a részem. Teljesen fájdalommentes vagyok, már nem éreztem a sérülést, így nem hiszem, hogy akadálya lenne a Honvéd elleni szereplésemnek.
    NB1.hu
  • skristof
    #5975
    mindent bele!
  • mukika
    #5974
    Borsodi Jégkorong Liga 2005/06, a 3.helyért, három nyert mérkőzésig

    2006.03.07., kedd 18.00

    Dunaújváros: DAC-Invitel - Ferencváros

    2006.03.12., vasárnap 18.00
    Budapesti Koriközpont: Ferencváros - DAC-Invitel

    2006.03.14., kedd 18.00
    Dunaújváros: DAC-Invitel - Ferencváros

    2006.03.17., péntek 18.00, ha szükséges
    Budapesti Koriközpont: Ferencváros - DAC-Invitel

    2006.03.19., vasárnap 18.00, ha szükséges
    Dunaújváros: DAC-Invitel - Ferencváros
  • Grenzjager
    #5973
    és a Duna TV-n tudnak magyarul beszélni
  • szanics
    #5972
    A Duna TV-n ugyanaz a stáb csinálja a fociközvetítéseket, mint az RTL-en...
    Csak éppen nem a Léderer, hanem más közvetít. Tény, hogy ez nem elhanyagolható :D
  • Csesza
    #5971
    nemtudom miért nem tud leszállni a retek klub a fradiről, sokkal faszább lenne ha a Duna Tv-n nyomnák a fradi meccseket - 1000x normálisabb és elfogulatlanabb riporterek vannak ott

    az idézés meg: - nincs bajnoki szezon/bajnoki meccs fradi szopatás nélkül :(((
  • mukika
    #5970
    CSAPATUNK MÉRKŐZÉSEI:
    16. forduló

    Február 26., vasárnap 11.30 FC Fehérvár : Ferencváros (TV: RTL Klub) Eredmény: 1 - 1

    17.forduló
    Március 5., vasárnap 11.30 Ferencváros : Bp.Honvéd (TV: RTL Klub)

    18.forduló
    Március 10., péntek 19.00 Lombard Pápa : Ferencváros (TV: Duna TV)

    19.forduló
    Március 18., szombat 15.00 Ferencváros : Zalaegerszeg (TV: Sport Klub)

    20.forduló
    Március 25., szombat 15.00 Kaposvár : Ferencváros (TV: Sport Klub)

    21.forduló
    Április 2., vasárnap 11.30 Ferencváros : MTK (TV: RTL Klub)
  • mukika
    #5969
    Idézést kapott az FTC

    Újabb két alkalommal képernyőn Ehh 6-ból 3 11:30-as meccs persze megint a miénk....
  • skristof
    #5968
    mert reac drukker és mert a flórika faszát szopkodja félidőben..