23418
  • skristof
    #6047
    azért elég jó képet beraktak ehez a táncos szarsághoz...

    juteszembe mukika, mi is a neved MSN-en?
  • skristof
    #6046
    kurvanagy :DDDD

    alba meccset meg öröm volt nézni a tv-ben :)
  • mukika
    #6045
    Ezeken olyan jót röhögtem... :Ddd







  • mukika
    #6044
    Jelen állás szerint lesz meccs pénteken
  • mukika
    #6043
    Táncolni szerető fiatalok figyelem!

    Hamarosan döntenek a pénteki meccsről
  • mukika
    #6042


    Lapszemle

    Az én 11-em - szavazz Te is!

    Írásbeli figyelmeztetésben részesült az FTC Rt.

    Időpontváltozás a Liga bajnokságban

    Jégkorong: Győzelem!
  • mukika
    #6041
    2006. Március 7.
    Előny itt


    DAC-Invitel - Ferencváros 3-5 (1-3, 0-1, 2-1)
    Dunaújváros, 500 néző, vezette: Kovács B.
    Gólszerzőink: Jánosi(3), Bálint, Kaszala


    A lilák meg 4-0ra szoptak a Volántól a döntőben... kell ennél szebb reggel??? :))

    Köv. meccs:

    2006.03.12., vasárnap 18.00
    Budapesti Koriközpont: Ferencváros - DAC-Invitel
  • fradista91
    #6040

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6039
  • fradista91
    #6038
    Az ő szemében (úgy mint elődjében) MI csak ellenségek vagyunk!
  • fradista91
    #6037
    dr.(?) INÁNCSY MIKLÓS és a drága példaképe gyurcsány sintér feri
    Komcsik takarodó! Nemcsak szeretett KLUBUNKAT teszik tönkre, hanem az ORSZÁGOT is!
  • mukika
    #6036
    Gellei: Nagyon készültünk a Honvéd ellen

    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=main&nid=14870&sact=news]"Munkamániás" játékosok[/URL]
  • Kaplan
    #6035
    Hát ez az Ináncsy egy nagyon buta ember lehet. Szóismétlés rulz!
    A másik meg, hogy a Kedves Fradista szurkolók közti megkülönböztetés nagyon nem szép dolog. Főleg, hogy úgy említ minket! (Igazi szúrkolókat), hogy EZEK! Hát kikérem magamnak! MI AZ, HOGY EZEK??? Pff.. Dugja fel magának!
  • mukika
    #6034
    Az említett interjú:

    2006-03-03 18:32:29
    Csak erős idegzetűeknek!


    Az alábbi linkeken elérhető Ináncsy Miklós, az FTC jelenlegi elnökének szereplése az Inforádió Aréna című műsorában. (2006.03.01.)

    A Ferencváros Szurkolók Szövetsége egyelőre nem kommentálja az ott elhangzottakat, azonban álláspontunkat hamarosan közzé tesszük honlapunkon.

    (Szurkolók szempontjából a negyedik rész érdemel külön figyelmet.)

    1.rész

    2.rész

    3.rész

    4.rész

    (MP3 formátumban)

    Szerző: Zig GGG
  • mukika
    #6033
    2006-03-05 19:54:30 - Hadüzenet

    Ináncsi Miklós még csak néhány hete a Ferencváros elnöke, de már megtalálta minden baj forrását, az okot, hogy miért van csődben Hazánk legpatinásabb Klubja! Az Inforádió - Aréna című műsorában adott interjújában (2006.03.01.) elmondta, hogy a szervezett szurkolói csoportok miatt nem jönnek tehetős szponzorok a Klubhoz és ezen csoportok miatt alacsony a nézőszám az Üllői úton.
    "Kedves" Ináncsi úr! A tehetős befektetők azért nem jöttek a Fradihoz, mert elődje, párttársa (elvtársa), "tárgyalási technikájától" lefordultak a székről és hanyatt-homlok menekültek az Üllői útról. Legalább fél tucat befektetni szándékozó cég képviselője nyilatkozta azt az elmúlt években, hogy amíg "ilyen emberek" állnak a Fradi élén, addig egyetlen fillért sem fektetnek be a Ferencvárosba! Ami pedig a balhékat illeti, lenne egy kérdésem önhöz. Árulja már el nekem, hogy mikor volt a lelátókon botrány utoljára az Üllői úton? Milyen vágtázó lovas rendőrökről beszél? Ináncsi úr! Ne azokban lássa az ellenséget, akik a végsőkig kitartanak imádott Klubjuk mellett, a bűnözőket NE a mi sorainkban keresse..... Az a retorika, amelyet ön használ, nagyonis ismerős! Pár napja Hazánk miniszterelnöke nevezte az ellenzéket kóbor kutyáknak, akiket legszívesebben sintértelepekre zárna, most pedig ön hív minket kóbor farkasoknak, akiket ki kell zárni az Üllői útról! Ébresztő! - azok az idők már elmúltak (tudom legnagyobb sajnálatára!), amikor a nekünk nem tetsző embereket be, vagy ki lehetett zárni, rekeszteni! Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy a mai bajnoki mérkőzésen, amikor már reggel lehetett tudni, hogy nagyvalószínűséggel nem lesz meccs, a lelátókon teljes lésztámmal ott voltak a szervezett szurkolói csoportok, míg az ön által említett "jóérzésű" Fradistákból nem sokat láttam.....
    Mi csak egy dolgot akarunk : Megtisztulást!

    írta: Simi(7side)



    Elvtárs takarodó!!!!
  • mukika
    #6032
    Vissza- illetve beválthatóak az elmaradt meccs jegyei

  • mukika
    #6031
    hogyne, persze... :DDDddd

    amúgy én tudom a valódi okát, hogy miért maradt el a mérkőzés:

    a néger játékosaitok, életükben először tegnap láttak havat, és mivel megijedtek, nem válalták a játékot. így nem lehette megtartani a mérkőzést, mivel nem voltatok meg elegen...
  • tomcat1
    #6030
    Ez jó!
    De ne hogy azt higgyétek hogy azért mert később lessz a meccs még nem kaptok ki tőlünk!
  • Láma!
    #6029
  • skristof
    #6028
    egészségedre :D
  • Láma!
    #6027
    az se rossz:D
  • mukika
    #6026
    kutya volt ez a mai nap... miután, bemondták, hogy elmarad a meccs, rohantunk törzskocsmánkba, hogy legalább a kézis lányokat megnézzük, erre meg mivel ők meg késtek, nem adta a mérkőzésüket az m1. :(

    2 mérkőzést akartam ma megnézni, egyiket sem láttam... buzi cigány rtl, mi a szarért minket kell adni vasárnap délelőtt!!!!!!!!!444 EÜÖÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!4

    így maradt, az átlag vasárnapi program. délután 5ig inni egy kocsmában...
  • skristof
    #6025
    azt simán hozni kell, Lajos legalább 3szor nyúl maga mögé...
  • fradista91
    #6024

    De most már koncentráljunk a pénteki Pápa elleni meccsre!
    Mindent bele fiúk, győzzük le a pápaiakat!
  • KMeyer
    #6023
    Mocskos RTL!Miért mindig a mi meccsünket adja?!Ott van afantastzikus bajnokesélyes fehérvár,meg a atavalyi bajnok szotyi,meg a fantasztikusan játszó lápföld,miér tmindig mi játszunk hajnalban?!Ha tegnap lejátszuk,akkor ma nem érdekelne,hogy havazik,vagy sem.
  • Csesza
    #6022
    ha beszereled a pályákra a talajfűtést akkor semmi akadálya

    én is jobban örülnék ha télen is menne a bajnokság
  • djemba-djemba
    #6021
    Faszomé nem kezdjük má' karácsonykor... sok hülye köcsög aki a versenykiírást készíti...ez lesz áprilisig...kibaszott hó!!!!!!!!!!!

  • fradista91
    #6020
    Pont ma kellett esni ennek a rohadt hónak!
    Nem írják valahol mikor lesz megtartva?

    HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #6019
    mifaszvan az ftc.hu-val? csak nálamszaraxik? lehet hogy sokan vanak rajta?
  • Csesza
    #6018
    ja már a livescore-on is kiírták
  • Láma!
    #6017
    áz
  • Csesza
    #6016
    kurvageci hav
  • Láma!
    #6015
    elmarad, mostmár tuti, most jöt smsben..:(
  • Csesza
    #6014
    picsába pedig most direkt ebédeltem és megettem mindent!azthittem ha megeszek mindent jó idő lesz és megtudják csinálni a pályát és mehet a meccs :PPP

    :(((((
  • Láma!
    #6013
    Egyelőre nincs információnk arról, elkezdődhet-e és ha igen, mikor a Ferencváros–Bp. Honvéd mérkőzés az Üllői úton. Helyszíni tudósítóink ezekben a percekben próbálják megtudni Dubraviczky Attila játékvezetőtől, megrendezhető-e a találkozó.

    NSO
  • Láma!
    #6012
    Mint ismeretes, Budapesten egész éjszaka havazott, így veszélybe került az FTC-Honvéd mérkőzés megrendezése.
    - A havazás miatt még lehetne játszani � mondta a kezdési időpontban Dubraviczky Attila, a találkozó játékvezetője -, de mivel nem látszanak a vonalak, komolytalanná válhat a játék. Annyit tehetünk, hogy várunk harminc percet, de kétséges, hogy azt követően lehet majd játszani.
    Nos, Dubraviczky végül negyedórás várakozás után úgy döntött, hogy elmarad a mérkőzés, és a szurkolók elindultak hazafelé.

    nb1.hu
  • Láma!
    #6011
    most mi a fasz van?
  • BADE
    #6010
    szönet a reteken 11:59-kor,netán mégis lesz?
  • Csesza
    #6009
    énis még sehol nem láttam kiírva, meég az nso-n sen, ftc.hu.n sem, livescore.com-se

    reménykedek
  • Láma!
    #6008
    amig NSO-n meg nem erösitik, addig remélek