23418
  • mukika
    #6087
    Április 12-én fogadjuk a Honvédot
  • mukika
    #6086
    Jégkorong: Egy lépésnyire a bronzéremtől

    Pénteken fogadjuk a tavasszal veretlen ZTE-t
  • szanics
    #6085
    jaj, nehogy már sajnálni kezdjük gerinctelen Lajost...
  • fradista91
    #6084
  • fradista91
    #6083
    2006-03-11 13:28:51 - K.O. - félóra örömfoci Pápán

    Pápa - Ferencváros 1:5
    Pápa, 3500 néző
    Eső eshet, fújhat szél - a Fradi az Fradi! Hiába a csődközeli állapot, a meggyengült játékos keret, Pápára (csak úgy, mint Fehérvárra) is rengeteg Fradista kísérte el a csapatot. Az első félidőben nagy küzdelem folyt a pályán, a hazaiak alaposan felszívták magukat erre az összecsapásra. Félóra játék után egy szerencsés góllal sikerült is megszerezniük a vezetést. A II. játékrészre Gellei mester alaposan átszervezte a csapatot, aminek hamarosan meg is lett az eredménye. Mint egy 20 perc leforgása alatt teljesen kiütöttük a hazai gárdát! Először Laczkó Zsolti egyenlített, majd néhány perc múlva Bajevszki gyönyörű találatával már mi vezettünk. Lipcsei Peti büntetőből tovább növelte az előnyünket, majd Jovánczai Zoli két gyors góllal a padlóra küldte az addigra már holtfáradt pápai csapatot. A védelmünk ismét magabiztosan állt a lábán, a középpálya két szélén Szalai Tomi és Leo ellenállhatatlanul futballozott! Elől - miután áttértünk a kétékes játékra - csatáraink állandó gólveszélyt jelentettek a hazaiak kapujára. A Fradi motorjának ezúttal is Lipcsei Peti bizonyult, aki kiválóan irányította a csapatot, több gólos vezetésünknél is tüzelte a fiúkat, kapufás emelése pedig a tavasz gólja lehetett volna - ha bemegy! Három észrevételem lenne a tegnapi találkozóról. 1. Gellei Imre remek érzékkel "nyúlt bele" a meccsbe. 2. Bár a fiatalok egyre jobb teljesítményt nyújtanak, azért még mindig Péter a Fradi játékának legmeghatározóbb játékosa. 3. Fantasztikus érzés volt közelről látni, hogy mennyire boldogok voltak a játékosaink a győzelem után, főleg a fiataljainknak csillogott "gyanúsan" a szeme! Csak így tovább, Küzdeni kell, csak Ferencváros! - Simi(7Side)
  • skristof
    #6082
    #6025-ben én minimum 3at tippeltem.. :)
  • skristof
    #6081
    ígyvan, és akkor ne felejtsük hogy 2 hazai meccsen 1-10-es gólarány..

    pápa fix kieső, nincs itt helyük. amugy néha azért játszik a pápában magyar játékos is? :D
  • mukika
    #6080
    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=main&nid=14938&sact=news]Gellei: A fiúk nagyon meg akarták "mutatni"[/URL]
  • djemba-djemba
    #6079
    szegény Szűcs...
  • mukika
    #6078
    amúgy Lajos hol is tart? 3 mérkőzés 13 kapott gól? D:

    a pénz beszél...
  • mukika
    #6077
    hoztuk a papírformát a végére. az 1. félidő teljesen egyenlő játékot hozott (plusz egy nagyon mákos pápai gólt, ami szerintem inkább pasz akart lenni...), a 2. félidő viszont egyértelműen a miénk volt.
  • mukika
    #6076
    hát jah az első félidőnél csak a pápai ultrák voltak szánalmasabbak...

    #6059-ben ugyebár megmondtam, hogy simább lesz a 2. félidő. :) 1-3 volt a tippem, de nem bánom, hogy nem jött be! :) azért Lipcsei emelése elég szép volt... okos lövés volt, kár, hogy nem ment be!
  • Gabe18
    #6075
    Hát az biztos hogy az első félidő falusi csapatok összecsapására emlékeztetett,ilyen csapkodó,esetleges játékot rég láttam.Nem sok reményt láttam a forditásra.
    Szerencsér a 2. játékrészre mi tudtunk fejlődni mig a Pápa megrekedt ahol volt.A 11-es szerintem elég véleményes volt hozzá ért-e a kapus a támadónkhoz...
    De összességében megérdemelten nyertünk,még ha a különbség talán túlzó is.
  • fradista91
    #6074
    OLÉOLÉOLÉOLÉ!
    SZÉP VOLT FIÚK!!!!!
    MERT TI VAGYTOK A LEGJOBBAK EZ TITEKET DÍCSÉR, HÁT GYRÜNK SRÁCOK HARCOLJUNK A BAJNOKI CÍMÉRT!
  • Láma!
    #6073
    na ezt már szeretem!!
  • torrente
    #6072
    Nem akarom kicsinyíteni a Fradi győzelmét (na jó, most hazudtam ), de ez a Pápa negyedosztályú csapatnak felel meg. Hihetetlen, hogy több hónapos 'szakmai" munka után ilyen teljesítményt nyújtanak az élvonalban. Én a Fradit sem szeretem, de azt meg kell jegyeznem, hogy valamit már játszik a Fradi, mióta elment a focihoz nem sokat konyító László Csaba. Gellei nem egy nagy edző, de magyar szinten tud csinálni egy masszív csapatot.
  • Gabe18
    #6071
    Ez a Lipcsei emelés már tényleg tulzás lett volna...
  • REALista
    #6070
    Kemény csapat ez a Pápa!!!
  • szanics
    #6069
    KEVÉS AZ 5! LILA-ZÖLD LAJOS 6-OT ÉRDEMEL!!!
  • Gabe18
    #6068
    4-1 ide...
    Ezt szünetbe mondja valaki,kiröhögöm...

    5-1
  • szanics
    #6067
    És emberelőny, ez már megvan!

    (amúgy Baja szerintem nagy szar, de ma tényleg nagyon szép gólt rúgott)
  • Kaplan
    #6066
    1-3! Qrva jók vagyunk!!! :)
  • dardevil
    #6065
    1:3 - Lipcsei !!!!!
  • dardevil
    #6064
    szép gólok - remélem jönnek a gif-ek
  • dardevil
    #6063
    Annyira örülök - mintha a BL-ben játszanánk - még mindíg rohángálok a szobában !
  • Kaplan
    #6062
    2-1!!!!!! 2-1!!!!!
    Bajevski egy kurva jó játékos! Ött többet kéne játszatni!

    /edit : Ja és Szűcs elmehet oda ... Tudjátok.
  • szanics
    #6061
    OTTT VAAAAAAAAAAAAAN, 1-2!!!
  • szanics
    #6060
    tragikus ez a meccs
    (pedig a tv-t már lehalkítottam :D)
  • mukika
    #6059
    hát idáig kutyák vagyunk... :Cc

    de sima lesz a 2. félidő érzem! :)
  • Kaplan
    #6058
    1-0, ez nem a 2 hete kurva jól játszó Fradi :(
  • fradista91
    #6057
    GYERÜNK FIÚK! GYŐZZÜK LE A PÁPÁT!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6056
    Nem marad el a mérkőzés...

    A Liga mai ülésén úgy határozott, hogy nem marad el a 18. forduló, így felvettük a kapcsolatot a Lombard Pápa képviselőivel és megérdeklődtük a helyzetet.

    Tájékoztatásuk szerint a pálya a véleményük szerint alkalmas a játékra a beszélgeté sidejében már festették a vonalakat. Ők úgy készülnek, hogy lesz mérkőzés.

    Információnk szerint a csapat busza is elindul nemsokára, így semmi akadálya nincs annak, hogy mi is útra keljünk.

    A busz a meghirdetett időpontban fog indulni. - Bendő Saints
  • fradista91
    #6055
    Kézis lányaink is jól szerepelnek!
    Bejutottak a rájátszásba, és remélem legalább a második helyet megszerzik!
    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #6054
    Naon örülok hogy nyertek a fiúk!
    Csak így tovább a koriközpontban is, és meglessz az a bronzérem!
    Mindent bele fiúk!
  • fradista91
    #6053
  • mukika
    #6052
    eléggé
  • skristof
    #6051
    sejtettem, de nem hagyhattam ki, magas labda volt
  • mukika
    #6050
    juuuj
  • mukika
    #6049
    degeci... :DDDDDDDDDdd

    azért vagyok "Táncoslábú" mert a kórházban így neveztek el! :DDd mikor bevittek, önmagától mozgott a lábam (ugyebár a háromnegyede le volt szakadva), és az egyik műtős csávó mondta ezt...

    kicsit feketehumor, de már akkor is röhögtem rajta... és azóta sokan így hívnak. :P
  • Csesza
    #6048
    ezt megláttam visítottam :DDD nagyon cexi itt LEo