23418
  • banok
    #6127
    bekeményítettek a sporik... :D
  • Gabe18
    #6126
    lol...
    "Nem szabad az ellenflet szidalmazni."

    Ezen már nem tudom röhögjek vagy sírjak.
  • Csesza
    #6125
    a szurkolók szidták az ellenfelet és a spori beszüntette egy kicsit a meccset, de mostmár újra játszanak, ha lesz még 1 ilyen kis incidens akkor lefújja a meccset a bíró
  • Csesza
    #6124
    valami gáz van...
  • Csesza
    #6123
    vége az első félidőnek 1-1

    remélem összekapják magukat a második félidőre mert jó lenne győzni, kéne egy nagy feltámadás mint a Pápa ellen
  • Csesza
    #6122
    a kommentátor össze-vissza beszél minden szart, keveri a neveket!

    igaz inkább ezt hallgatom mint homoszexuális léderer barátunkat


    Szalai nagyon jól játszik
  • Csesza
    #6121
    gól! bmeg! pics. lehet kezdeni előről
  • Csesza
    #6120
    ZTE 11es
  • Csesza
    #6119
    11es góóól Jovánczai!!!!
  • fradista91
    #6118
    Már csak 1 óra 18 perc!
    MINDENT BELE!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fradista91
    #6117
    Nem hiszem el!
    Ki akarok menni a FRADI-újpestre, azt gondoltam: szombati esti meccs, hangulat+minden, erre tessék mi van: 11:30+RTL! RTL

    (Megjegyezném: Örülök a TV-s meccseknek, de nem a 11:30-asoknak!)
  • mukika
    #6116
    továbbra is NoComment!!!! miért kell megint nekünk a legtöbbet vasárnap délelőtt játszanunk?? ott vannak a bajnokesélyes majmok, meg a láki, meg sok más csapat. mi a szarért mi kapjuk mindig a legszarabb időpontot?
  • mukika
    #6115
    CSAPATUNK MÉRKŐZÉSEI:

    16. forduló

    Február 26., vasárnap 11.30 FC Fehérvár : Ferencváros (TV: RTL Klub) Eredmény: 1 - 1

    17.forduló
    Március 5., vasárnap 11.30 Ferencváros : Bp.Honvéd (TV: RTL Klub) ELMARADT!


    18.forduló
    Március 10., péntek 19.00 Lombard Pápa : Ferencváros (TV: Duna TV) Eredmény: 1 - 5


    19.forduló
    Március 17., Péntek 19.00 Ferencváros : Zalaegerszeg (TV: Duna TV)

    20.forduló
    Március 25., szombat 15.00 Kaposvár : Ferencváros (TV: Sport Klub)

    21.forduló
    Április 2., vasárnap 11.30 Ferencváros : MTK (TV: RTL Klub)

    22.forduló
    Április 9., vasárnap 11.30 Győri ETO : Ferencváros (TV: RTL Klub)

    Az elmaradt 17.forduló pótlása
    Április 12., szerda 19.00 Ferencváros : Bp.Honvéd

    23. forduló
    Április 16., vasárnap 11.30 Ferencváros : Újpest (TV: RTL Klub)

    24. forduló
    Április 23., vasárnap 11.30 Diósgyőr : Ferencváros (TV: RTL Klub)
  • fradista91
    #6114
    ÁMEN!
    HAJRÁ FRADI!!!!!!!
  • mukika
    #6113
    Úgy legyen! Csak szopatunk!! :P
  • torpedo22
    #6112
    Csak a fradi. Nyugi zte ti is csak egy ötöst kaptok!!!!!!!
  • mukika
    #6111
    ezek a pápaiak mekkora egy férgek te jó isten...
  • mukika
    #6110
    hát valószínűleg mégis a foci lesz a holnapi befutó… rég nem látott haverjaim is arra mennek, és szívesen találkoznék velük. remélem egy bronzról maradok le! de még mindig nagy csata zajlik bennem! :[
  • fradista91
    #6109
    Közlemény

    2006-03-15

    Csapatunk magabiztos játékkal múlt pénteken saját otthonában győzte le a pápai csapatot. A mérkőzést követő napokban meglepve olvastuk a Lombard Pápa Termál hivatalos honlapján, hogy nem saját hibáik elemzésével vannak elfoglalva, hanem weboldalukon szurkolóinkat rossz színben feltüntető, játékosainkat szándékosan gyalázó hangulatkeltő írásokat jelentetnek meg.

    Tekintettel arra, hogy a Clubunk vezetése ez idáig nem érezte szükségesnek, hogy megszólaljon az ügyben, így kénytelenek vagyunk elsőként ezt mi magunk megtenni.

    A Ferencváros Szurkolók Szövetsége értetlenül áll a www.lombardpapafc.hu március 11-i, 13-i, „Dolgozott a Fradi tábor”, „Rombolás a Fradi meccsen” és „Makai játékvezető zöld-fehérbe öltözött pénteken” című írásai előtt. Tekintettel arra, hogy ez a weboldal a klub hivatalos oldala is, így Szövetségünk határozottan visszautasítja a Lombard Pápa FC vezetésének, munkatársainak azon sugalmazását, mely szerint botrányos szurkolói magatartás és brutális futball játszódott volna le a pénteki Pápa-Ferencváros labdarúgó mérkőzésen.

    Szurkolói Szövetségünk határozottan kijelenti, hogy a lelátón szurkolói rendbontás, szándékos rongálás nem történt.

    A pápai weblap képein jól látszik, hogy nem a székek sérültek meg, hanem a székeket tartó szerkezet nem bírta a rajta állók súlyát és annak következményeképpen szakadt le. Véleményünk szerint a rendező klub alábecsülte a mérkőzésre érkező vendég szurkolók létszámát és a biztosított helyek számát jóval meghaladó létszámú szurkolót engedett be a vendég szektorba. Ennek következtében áldatlan állapotok alakultak ki, egymás hegyén-hátán álltak az emberek, volt olyan széksor, amin majd kétszer annyian voltak, mint ami kívánatos lenne. Véleményünk szerint a rendező klubnak nem csak azzal kellene törődnie, hogy a magas bevétel reményében minél több szurkolót engedjenek be, hanem azzal is, hogy a beléptetett szurkolók kultúrált körülmények között tekinthessék meg a mérkőzést.

    A kultúrált körülmények közé véleményünk szerint - a túlzsúfolt szektorokon túl - semmiképpen nem sorolható, hogy a megfizetett belépőért bokáig érő sárban egy töltés tetejéről , vagy szögesdrótos kerítés mellől kelljen megtekinteni egy NB1-es találkozót. (Ha a rendező klub számára a pénz, a bevétel a lényeg, mint az ország legtöbb stadionjában, ahova nagyobb szurkolótábor utazik, akkor célszerű lett volna újabb szektorok megnyitása.)

    Véleményünk szerint a rendező klub nem készült fel megfelelő módon Magyarország legnagyobb szurkolótáborának fogadására és az e miatt bekövetkezett eseményekből adódó felelősséget próbálja áthárítani.

    A fentieken túl határozott véleményünk, hogy egyes felelőtlen személyek viselkedése kapcsán bekövetkezett káreseményért (vendég WC) nem lehet kollektívan egy egész szurkolótábort hibáztatni. Magát a cselekmény elkövetőjét kell ilyenkor a rendező klubnak felelősségre vonni.

    Az ilyen jellegű cselekményektől a Ferencváros Szurkolók Szövetsége a leghatározottabban elhatárolódik.

    Szót kívánunk emelni játékosaink védelmében is, akiket nemtelen támadás ért a klub oldalán, mondván brutális játékot játszottak. Véleményünk és a közvetítés tanulsága szerint csapatunk nem lépte át a sportszerű keménység határát, így etikátlannak érezzük, hogy egy hivatalos klub honlap utólag ilyen hangulatkeltő írásokkal próbáljon operálni.

    Budapest, 2006. március 14.

    A Ferencváros Szurkolók Szövetségének elnöksége
  • fradista91
    #6108
    Kvártól 45 km-re (Nágocs), úgyhogy kóteres leszek!
    Sajnálom hogy nem nyertetek a Fehérvár ellen...

    Hajrá Fradi!
  • skristof
    #6107
    megint nem sikerült..
  • mukika
    #6106
    Mindent Bele!!!!
  • mukika
    #6105
    hát sajnos jelenleg pénz hiány miatt egy vidéki túrát nem engedhetek meg, szal jövőhéten sem megyek Kaposvárra. báár ki tudja mit hoz a jövő... :)

    ja és dobom az első követ!
  • skristof
    #6104
    na én most indulok alapozni, este kupameccs... hajrááá :)
  • skristof
    #6103
    igen, kaposvári vok, és mukikával már régóta tervezünk egy sörözést..
    eccer már összejöhetne :P
    persze h várom a jövő hetet, de minden meccset ugyanugy várok :) és a jövő héten (évente kétszer van ilyen + magyar kupa esetleg) nem a Fradinak fogok szurkolni :)
    kövezzetek meg :)


    gépészes leszel? te merre laksz? kóter?
  • fradista91
    #6102
    Te Kaposvári vagy?
    Akkor gondolom már várod a jövő hetet!
    Kaposvár-Ferencváros 15:00

    Különben haa minden igaz én oda fogok járni középiskolába :DD
    (Eötvös Lóránd Műszaki Középiskola - Informatika)
    Központi Felvételi eredményem : Keresd a 15. helyet
  • skristof
    #6101
    ismerős probléma, nálunk is ez volt hétvégén, csak kosárral.. mondjuk nem vagyok nagyon oda érte, mert nigger-sport, dehát mégiscsak Kaposvár és itt játszott a paks. szóval a focimeccs ugye volt 4-kor, a kosármeccset meg berakták 6-ra, csak a csarnok a város másik felében van. és akkor ugye szedd le a drapikat meg stb, szenvedd ki magad a kapukon, aztán pattanj be a kocsiba, amikor mindenki más is jön ki a parkolóból, és menj át a kosármeccsre... az első negyed végére értünk oda, de megérte, mert kiszopott a bajnok. szóval kicsit elgondolkodhatnának a szervezők, hogy nem kéne-e ilyenkor csúsztatni fél órát, vagy egy órát a meccset.

    A jókívánságot meg köszi, én is bízom egy meglepetésben ;) bár a visszavágótól már előre félek... :|
  • fradista91
    #6100
    Remélem egy győzelmet hagysz ki, és egy bronzavatón leszel ott!
    HAJRÁ FRADI!
  • mukika
    #6099
    hát a vezetőknek ilyenkor kéne kérvényezni,hogy az egyik meccset rakják át mondjuk szombatra,de mivel ez nem fog megtörténni így gondolom a hoki meccs nézőszáma fogja bánni. szóval én inkább hokira megyek. ott jobban elkéll a buzdítás! bár az első hazai meccset nem szívesen hagyom ki...

    Sok sikert ma a Fehérvár ellen! Remélem ütitek őket... :O)
  • skristof
    #6098
    szerintem foci
  • mukika
    #6097
    Jégkorong: Pénteken újra megpróbáljuk

    basszameg... most nem tudom mit csináljak. :(

    foci vagy korong?!?!?! miért tették át szombatról péntekre a focit???? EŐÖÁÁÁÁÁ!!!!!!
  • fradista91
    #6096
    CSAK AZ IGAZAK MARADNAK VELÜNK A BAJBAN... TISZTELÜNK A HŰSÉGEDÉRT LIPCSEI PETI!

    NE HAGYD ELVESZNI ERDÉLYT ISTENÜNK!
  • skristof
    #6095
    ja értrem.. hát ez tényleg kellemetlen :\

    pápán mi volt a kiírás? (most látom a képeket)
  • mukika
    #6094
    Pest megye, Szilasliget. Jó 45 percre az FTC stadionjától, és ott találkoztunk volna a többiekkel 14:45kor. Én hülye meg kb. akkor értem haza, mikor már ott kellett volna lennem...
  • skristof
    #6093
    mé' merre lax?
  • mukika
    #6092
    jáááááájjjj teljesen kiment a fejemből, hogy ma van a jéghoki meccs Dunaújvárosban, és elkéstem (hazajöttem, ahelyett, hogy Pesten maradtam volna suli után).... édes faszom. most maradhatok itthon. mekkora egy hülye vagyok.
  • fradista91
    #6091


  • fradista91
    #6090
    Április 15/16-án pedig a lila majmokat fogadjuk!
  • fradista91
    #6089
    Remélem hokisaink bronzérmesek lesznek!
    A ZTE-ét le kell győzni! Igaz hogy nem fog játszani Lipcsei és Bognár sem, de a Fehérvár ellen sem volt ott Pepe, mégis milyen jól játszottunk!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • gabber_saviola
    #6088