23418
  • banok
    #6167
    és bilibe lóg a kezünk...
  • skristof
    #6166
    roberto-t bann-ba!
  • roberto0915
    #6165
    Ronaldinho-t a Fradiba!
  • mukika
    #6164
    Jégkorong: Negyedikek lettünk

    hát ez nem jött össze. de azért szép volt fiúk! látszik rajtatok, hogy a Fradiért játszotok .pénz nélkül, csak a zöld fehérekért. :)
  • mukika
    #6163
    nekem is érettségi idén :| viszont május 12-től(bár kehet, hogy május 15-től) június 26-ig lesz az érettségi szünet, szal időm az van...

    az Olasz túra viszont jelenleg már 90%-ig biztos. :)
  • skristof
    #6162
    nagyon helyes, ott mindenképp összefutunk, enyém az első kör!

    igen, én mennék is triaNON-ba, nagyon jó utazás lehetne, és végülis 27ezerből kijön, emléktárgyakat ott nem vennék, csak egy nagyot köpnék.. nekem viszont érettségi :|
    mondjuk azt hozzá kell tennem, h ha egy hérte jössz Szigetre, ott is el fogsz hagyni pár tízest nekem a tavalyi 35-40be volt, de ebbe benne van a vonatköltség (Kaposvárról) meg a szálláshely kajával. a legolcsóbba mentünk, sátorhelyre volt 17ezer (egy hét, fasza programok, koncertek, nem pénz érte) amiben napi 3szori kaja volt. a többi pénz itókára ment el

    az olasz túráért viszont irigyellek
  • mukika
    #6161
    te tudod. hagyjuk...
  • mukika
    #6160
    persze. tavaly meló miatt nem jutottam ki, de idén megfogatdam, hogy semmiképp sem hagyom ki.

    most Trianonba (Versailles) invitál mindenki Kárpátia koncertre ami júnis 4-én lesz. csak hát oda káne pénz dögivel… pedig baszott jó lenne.

    és ugye elvileg most előttem van még egy áprilisi Olasz túra. egy jó kis Lazio meccs.
  • Láma!
    #6159
    otthon néztem a tvben, mert pont hazamentem, a köv meccsen leszek kinn, de tudom hogy rengetegszer éneklik, de nem ezért irtam, haggyjuk, HAJRÁ FRADI!
  • skristof
    #6158
    egyébként most jutott eszembe a témáról, kicsit off, de magyarszigetre nem jössz/jöttök?
  • mukika
    #6157
    ha kint lettél volna a meccsen, akkor hallottad volna, hogy percekig ettől zengett a stadion...
  • Láma!
    #6156
    láttam.
    akkor is
  • skristof
    #6155
    témához kapcsolódik.. nézd meg h mire válaszolt
  • Veper
    #6154
    Akkor is HAJRÁ FRADI!
  • Láma!
    #6153
    ez nem az a topik, de azért elnézzük:)
  • skristof
    #6152
    gratula, jók lettek
  • fradista91
    #6151
    Tüntetés, színház, döntetlen

    Ferencváros – Zalaegerszeg 2:2
    Üllői Út, 4300 néző
    A kapu mögötti szimpátiatüntetéssel kezdődött a mérkőzés.
    Ultráink transzparensén ez állt: „Autonómiát Székelyföldnek”, közben hosszú percekig zengett a Ria-Ria-Hungária és a Vesszen Trianon. Mindennek a Duna Tv-n keresztül határontúli testvéreink is tanúi lehettek. Nagy iramban kezdődött a mérkőzés. Fiatal játékosaink ellenállhatatlanul küzdöttek, külön ki kell emelni Laczkót és Szalait akik az egész meccsen rengeteget dolgoztak a széleken. A nagy hajtásnak hamar meg is lett az eredménye. Bajevskit buktatta Sebők, a megítélt büntetőt pedig Jovánczai értékesítette. Még a vezetés megszerzését ünnepeltük mikor ugyancsak Sebők tört a kapu felé - folyamatosan Tímár mezét ráncigálva - majd jó ütemben elesett. Fábián játékvezető, pedig megette a színjátékot. A Zete egyenlítő gólja után, Sebők félreérthetetlenül bemutatott a hazai szurkolóknak, "természetesen" Fábián mindezt nem vette észre... A félidő második felében is mi irányítottunk, de távoli próbálkozásaink rendre sikertelenek maradtak. A szünetben végre a tehetségtelen román és amerikai sztárocskák slágerei helyett, a Romantikus Erőszak Fradidrukker című albuma hangolt minket a következő játékrészre. A második félidő elején a mutogató Sebők ellen indított támadást a Fradi Tábor. Ez olyan jól sikerült, hogy Fábián 5 percre beszüntette a mérkőzést és a meccs lefújásával fenyegetőzött. Érdekes felfogás. Míg a volt újpesti játékos nyugodtan ingerelhette mindenféle következmény nélkül a hazai közönséget, az ezután neki címzett bekiabálások, máris égbekiáltó bűnnek számítottak. A nem várt szünet minket zavart meg jobban, mert pár perc múlva már a Zalaegerszegnél volt az előny. Ám, ők sem tartották meg ezt sokáig. A csereként beállt Takács Ákos gyönyörűen tört be a 16-oson belülre, és Vasas csak buktatva tudta megállítani. A 11-est ezúttal is Jovánczai végezte el, megszerezve ezzel idénybeli 8. gólját. A hátralévő fél óra mégsem bizonyult elégnek a vezetés megszerzéséhez. Játékosaink szemlátomást elfáradtak, az elvesztett lendületet a csereként beállt játékosaink se tudták pótolni, sőt Taki is megsérült alig 10 perc játék után. Sajnos vezetőedzőnk se érezte úgy, hogy hazai pályán a Ferencvárosnak kockáztatnia kéne, a valóban jó erőkből álló Zete ellen, akik az egyenlítő gólunk után már csak az eredmény megtartására törekedtek. Így az 5 perces hosszabbítás végén 2:2–es eredménnyel zárult a mérkőzés.
  • fradista91
    #6150
    Mégis csak ez a ZTE verte el a DVSC-t!
    Kaposvárott győzni kell!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6149
    VESSZEN TRIANON!VESSZEN TRIANON!RIA-RIA-HUNGÁRIA!
  • fradista91
    #6148
  • fradista91
    #6147
    EHF Kupa visszavágó:
    Ferencváros - GOG Gudme 31-23!
    SZÉP VOLT CSAJOK!
  • Grenzjager
    #6146
    na igen a sporik azért jobbak voltak az elmúlt 10-15évben mint a futballistáink...

    itt is elindult a romlás...(:
  • JackDaniels #6145
    "a magyar játékvezetők sajnos még a magyar labdarúgók alatti szinten vannak, "

    Nem még, hanem már.
  • Grenzjager
    #6144
    a magyar játékvezetők sajnos még a magyar labdarúgók alatti szinten vannak, pedig oda már bányászlámpa kell.....

    az ilyen bénát mint ez a Fábián elküldeném a Nyírbátori Pittypangszedők-Nagyatádi szudáni menekültek serdülő III-as meccsére, ott vezessen.

    És minden fordulóra hívatnék vmi jó külföldi bírót. Szlovák meg lengyel bírókat biztos meg tudnánk fizetni az MLSZ (vagyis fizetni a rendezőnek kell, az mlsz csak küld...)
  • mukika
    #6143
    Fábián főszereplése mellett maradt veretlen tavasszal mindkét csapat

    [URL=http://ftc.hu/index.php?action=main&nid=15025&sact=news]Gellei: Hiba lett volna végig "kinyílni"[/URL]
  • mukika
    #6142
    sajna gondoltam, hogy vérszemet kapott a DAC. :(

    fele társaság korongra, fele focira ment, szal végig értesítettük egymást az eredményekről...
  • mukika
    #6141
    Szánalmas volt ez a Fábián… Vajon őt még a Juniornál is lejjebb küldik? D:

    Amikor Sebők miatt állt a játék majdnem befostam… Ennyi erővel a gólja után mikor beintett nekünk a szurkolóknak, őt meg akkor ki lehetett volna állítani. Vajon anyukájának van Duna Tv-je? :D

    Tőzsér meg igazán megtanulhatna kapura lőni. Kemenes meg nem sokat mutatott magából eddig…

    Sajnos igazságos volt a döntetlen. Kabaré volt az egész.
  • skristof
    #6140
    Alba Volán - Újpesti TE 7-5
  • skristof
    #6139
    mukika azthiszem jól döntöttél

    Ferencváros – DAC-Invitel 2-3 (0-1, 2-2, 0-0)

    a mindent eldöntő ötödik meccs vasárnap 18.00-kor Dunaújvárosban...
  • KMeyer
    #6138
    Az első félidő bizonyos részeiben még talán ügyesen is játszottunk.A második félidőben már nem annyira,bár néhány jó egyéni teljesítmény azért akadt.Jó lett volna,ha Dnai eltalálja a kaputlegalább egyszer.Erős kifejezetten bátortalan,esetlen volt a 16-os közelében.Többször passzolt rosszul abszolút gólhelyzetben.
  • fradista91
    #6137
    Szerintem voltak olyan részek a meccsen amikor jól játszottunk, csak a befejezés nem sikerült. Remélem a következő meccsen (Kaposvárott) már jobban fogunk játszani! HAJRÁ FRADI!
  • Gabe18
    #6136
    És kiváncsian várom egy Real-Barca,Inter-Milan,Lazio-Roma meccsen mikor fogják az "ellenfél szidása" miatt megszakitani a meccset...
  • Gabe18
    #6135
    Sajnos egyetértek.

    Most nem azért,de hogy a Tözsér,aki elvileg egy jobban lövő játékosunk,vagy 5x lőtt 20-25 méterről,és egyszer nem volt képes a kaput eltalálni.De hát néha a legegyszerübb passzok is gondot jelntettek.Na nem csak nekünk,az ellenfél se volt jobb semmivel,igy összességében reális az 1-1 pont.
  • Csesza
    #6134
    vége a meccsnek maradt a 2-2! :(((( nagyon szarul játszottunk
  • Csesza
    #6133
    le kell cserélni Takácsot :((((


    Tőzsér lövéseiből mostmár jó lenne ha beakadna egy
  • Csesza
    #6132
    zsííííííííííííír megvan ez is Jovánczai
  • Csesza
    #6131
    nemáááár megsérűűlt remélem nincs komoly baja :(((
  • Csesza
    #6130
    jjjeeeeeeeeeee 11es
  • Csesza
    #6129
    baaaaaaaaaaaaazmeeeeeeeeeeeeg! 1-2
  • Gabe18
    #6128
    Biztonság kedvéért mindenki orditsa hogy HAJRÁ ZTE!