23418
  • Grenzjager
    #21760
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=ZzuHCf1xDvM]Magyar Lelátó: "Egy edző távozott, egy legenda született!"[/URL]
  • Zenszkij
    #21759
    Sztem jól tették, hogy elküldték, nem a csapattal foglalkozott, hanem Adamsszel. Korábban el kellett volna zavarni.
  • Effe88
    #21758
    örülök, hogy nyertünk csak hát még i mindegy sajnos:/
    kupát már nem nyerhetjük meg, bajnoki címre is lófasz az esély....
    Monizt meg még mindig kár volt elküldeni:/
  • banok
    #21757
  • banok
    #21756
  • JimKirk
    #21755
    Kar volt Busait 4 honapig nelkulozni, Ionescu is egesz elfogadhato volt ma.
    Valoban kell egy jo kapus, kellenek a bravurok.

    Idiota vagyok de en nem hoznek uj edzot, csak osszekuszalna megjobban a dolgokat. Nezzuk meg mit tud Mate Csaba, az mar pozitiv a reszerol, hogy Joskat kirakta a kezdobol.
  • Zenszkij
    #21754
    5szörös szorzó volt a csapatra, gondolkodtam, hogy meghajítom egy tízessel. Nem tettem ezért nyertünk :D.
  • Gabe18
    #21753
    Hát kicsit jobb szájízzel lehet menni "telelni".
    Remélhetőleg hoznak egy normális edzőt külföldről, az meg a felkészülés alatt pár emberkének kiadja az útját. Ha helyettük már csak olyat sikerül hozni mint a nagy átlag, az is előrelépés lesz.
    Ha ez meg lesz, akkor a 3. hely teljesen fogható.
  • ReszegKoldus
    #21752
    ez így nagyon király és még a Vidire se kellett fogadni hozzá :)
  • ReszegKoldus
    #21751
    hát remélem nem ő az egyetlen akinek ez a búcsúmeccse :D
  • Zenszkij
    #21750
    Vért fogunk izzadni az utolsó negyed órában, plusz az 5-6 perc hosszabbítás. Így kapus nélkül nehéz lesz.
  • Zenszkij
    #21749
    Óriási mázlink van, hogy ennyi elbukott meccs után is, ha ma nyerünk max 3 pontra a 3. hely. Nagy körbeverések vannak itt.
  • Grenzjager
    #21748
    A román srác nagyon kapar, csak ma is másnapos kócos feje van :))
  • Grenzjager
    #21747
    Ez Csukics búcsúmeccse
    Ne sírjatok :)
  • Zenszkij
    #21746
    Végre tetszik a játék. Remélem behúzzuk, és akkor a 3. helyért még bármi lehet tavasszal! Hajrá Fradi! Jova takarodj!
  • JimKirk
    #21745
    Matet hagyni dolgozni oszt jonapot!
  • ReszegKoldus
    #21744
    hihető
  • ReszegKoldus
    #21743
    hirtelen varázsütésre "megtanultak" játszani az elmúlt hetek után? oké...
  • Grenzjager
    #21742
    modnom:)
  • Grenzjager
    #21741
    na végre megérkezett a szerencse is
  • brazdajoska3
    #21740
    ez az
  • Gabe18
    #21739
    Nem az a baj hogy ellünk elengedték ezt a lest, mert egyszerűen ilyen különbségeket szabad szemmel nem lehet jól megítélni.
    Hanem hogy kb. pont ugyanilyet a másik oldalon azonnal, gondolkodás nélkül belengetett a másik.
    Amúgy nem mozgunk rosszul, ebből még akármi is lehet.
  • brazdajoska3
    #21738
    egyértelmű
  • Zenszkij
    #21737
    les gól volt, Jova helyett meg védjen már inkább egy mezőnyjátékos, az is jobb lenne
  • ReszegKoldus
    #21736
    de szar... :D
  • brazdajoska3
    #21735
    ?
  • Láma!
    #21734
    A vidi majdhogynem olyan formában van mint mi... vagy egy nagyon gyenge meccs lesz két rosszul játszó csapattal, vagy a tegnapiakhoz hasonlóan, egy jó iramú, remélhetőleg nem csak egy csapat részéről sok gólos.

    szeretném ha utóbbi lenne:)
  • Mor3llo
    #21733
    vegyél vissza barnuska, lassan lehet újra kivágni innen téged
  • sb1
    #21732
    Ma remélem nem futunk bele egy csúnya, többgólos zakóba, bár sokmindent már nem lehetne rontani ennek az évnek a végén, de akkor is...
  • ReszegKoldus
    #21731
    te meg látszik, hogy (barnuska vagy és) csak trollkodsz :)

    azért Diallonak ez lehet, hogy több volt mint egy vesztes meccs
  • brazdajoska3
    #21730
    Így viselkedik egy férfi egy vesztes meccs után?Látszik hogy gyerek vagy még
  • ReszegKoldus
    #21729
    Ha ez igaz lenne, akkor meg annak örülnék, hogy ő legalább vette a fáradtságot, hogy eljátsza, hogy megviselte a vereség.
    Viszont az eddigi meccseken legalább látszott, hogy nem nagyon tud focizni, de legalább akar. A többin még akarat se látszott. Nem tudom ettől miért kislány...
  • brazdajoska3
    #21728
    Figyelj!Egyértelműen csak egy színészi produkció volt a kislány viselkedése.Szánalmas
  • ReszegKoldus
    #21727
    én inkább örülök neki, hogy legalább egy játékost szemmel láthatóan megviselt a vereség (még ha valószínűleg nem is a hatalmas Fradi-szíve miatt)

    lehetne vidámabb témákról is beszélgetni, például hogy "GyőzElemér" milyen taktikusan mentett pontot pénteken a Mezőkövesdnek 0-2-ről
  • brazdajoska3
    #21726
    A 90.percben szabadrúgáshoz jutottunk.Nem emlékszem ki lőtte,de olyan jól sikerült,hogy az Újpest játékosához ment.
    Ezek után miről beszélünk?Hisztizünk a pálya közepén,mikor még egy szabadrúgás sem megy?
  • brazdajoska3
    #21725
    Mit játssza a színdarabot?A végén még megkapja a Jászai Joli díjat is.Inkább focizna,és FÉRFIKÉNT viselné a vereséget,nem úgy mint egy kislány.Sírás helyett inkább köpne egyet.Nevetséges.
  • brazdajoska3
    #21724
  • ReszegKoldus
    #21723
    és ha a diósgyőr kikap, akkor Szivicset kirúgják, amiért az elmúlt 6 meccs alatt a megszerezhető 18 pontból, csak 3-at szereztek? :)
  • Láma!
    #21722
    én is megtettem őket meg a dvtk-t :D
  • ReszegKoldus
    #21721
    megraktam a lilákat, hogy tuti ne nyerjenek, eddig jónak tűnik a dolog :D