23418
  • Oncsi
    #6247
    Szüleiröl is megvan véleménye az embereknek,de nem ez volt a lényeg !!!
    Hanem az ,hogy egy 13éves kislányról márc.15.-én leszadik a kokárdát !!!
    Gusztustalan és ezért igazán megérdemelt volna egy olyan kiadós verést hogy se baszni se lábra állni ne tudott volna soha többet !!!
  • zambrotta
    #6246
    akkor talán nem a kislányhoz kellett volna menni keménykedni, hanem a szüleihez, vagy tegnap a meccs után, bár gondolom ahhoz nem volt elég tökös csak ahhoz, h egy kislányt bántson akinek felelőtlenek a szülei

    már csak azért kijárt volna egy kiadós verés, hogy le merte tépni a kokárdát a kislányról nem is beszélve

    legszívesebben lenyomnám a torkán a szaros csillagját
  • Kaplan
    #6245
    Örülök a győzelemnek és főleg annak, hogy nagyot léptünk. Immáron 6.kak vagyunk, a Sopron 2 ponttal van előttünk. Az ötödik hely simán meglehet. Aztán ki tudja:
  • Láma!
    #6244
    nem mondtam hogy el lehet nézni.
    elitélendö amit tett.
    De!
    azt sem kell elfelejteni, hogy milyen felelösség terheli azt a szülöt, aki a 13éves kislányát viszi tüntetni...
    milyen szülö az ilyen????
  • mukika
    #6243
    ja és a meccs röviden: jó volt tetszett, sokszor szopattuk a emtékát. 11es jogos volt, Csepregi elvégezte a dolgát. Bartha nem tudom, hogy hagyhatta ki az üres kapus helyzetét. Kemensek irtózatosan nagy mákja volt, hogy nem pattant be róla a labda. Lipcsei szokásosan az alibi fociját játszotta, de a 11essel megmentette magát. Szalai, jó volt. Tetszik a kicsi játéka.

    szóval örülök a 3 pontnak.

    ja és, amit a nb1.hugy írt egyszerűen nevetséges. szerintem megalázták Dalnokiék emlékét… ráadásul, hogy szerintük csak 2000 voltak a meccsen. Érdekes.
  • mukika
    #6242


    de azt el lehet nézni, hogy ő kokárdákat tép és kislányokat ver??? NoComment. Gondolom a kokárdát azért tépte le, mert Fideszes jelképnek gondolta. szvsz ő becsteleníti meg márc. 15-ét. ő nem tudja, mi az a politika.

    de ha én téptem volna le azt a szép nyakláncát, és pofoztam volna meg(egy jobbos összejövetelen), akkor lehet nem így gondolkodnál...

    Igazoltatták a kislányverő zsidót

    én ezt az embert nyílvánosan felakasztanám. már csak azt nem tudom mit keresett a székházunkban...
  • Grenzjager
    #6241
    politikát felejtsük el,

    egy felnött férfi egy 13 éves kislányt megüt, amúgy kokárdát is tép ha kell.

    ja és nagy meccsrejáró ember
    és MTK-s.

    milyen lehet egy kék-fehér hool attak ??

    azé' azon a magyar-románon ami még 1-1 lett a Hrutka szabadr'góljából, voltak balhék és ott többen is láttunk a magyar szekcióban egy srácot a blue frontból .

    (régebben legalább betartották az "azt üsd aki visszaüt szabály")
  • Takezó
    #6240
    :) [egyetert] és örülök, h más is hasonlóan látja a helyzetet^^
  • Láma!
    #6239
    azt kéne agyonverni aki mársius 15.-én a nemzet legnagyobb ünnepén, az rivális párt ellen tüntet, és viszi magával a 13éves gyerekét, aki azt sem tudja miaz a politika, csak azt hogy utálni kell azt az embert...
  • Oncsi
    #6238
    Agoyn kelett volna Verni !!!!!!
  • Grenzjager
    #6237
    A fradidrukker.hu értesülései szerint az igazságpárti szurkolók felismerték azt a személyt, aki a Hír Tv tudósítása szerint bántalmazott március 15-én egy kokárdás kislányt.

    A Ferencváros szurkolói a mai FTC-MTK mérkőzés után arra lettek figyelmesek, hogy a székházból egy ismerős arc sétál kifelé.

    Ez önmagában még nem lenne meglepő, sok ismert személy tekinti meg meccseinket a VIP helyekről.

    Ám ezt az arcot a HírTV március 15-i tudósításaiból ismertük. Ő volt az, aki a Nemzeti Múzeum előtt Gyurcsány Ferenc ellen tüntetőket - a felvételek szerint - inzultálta, kokárdát tépett le és megütött egy 13 éves lányt.

    Nos, ez az arc könnyen berögzült mindannyiunkban, így nem volt meglepő, hogy többen számonkérték rajta a nemzeti ünnepen tanúsított magatartását. MTK szurkoló létére minden bizonnyal érdekes lehetett neki, hogy nem a csapat-szimpátiája miatt vannak felháborodva az emberek...

    Atrocitásra, fizikai erőszakra - természetesen - nem került sor, azonban a helyszínen tartózkodó rendőrök, a jogos népharagot látva úgy látták jónak, ha beszállítják a IX. kerületi rendőrkapitányságra.

    Kíváncsian várjuk további intézkedéseiket, ugyanis hiszünk és bízunk a jogállam intézményében valamint a magyar rendőrség pártatlan és elfogulatlan tevékenységében.

    Végül köszönjük törvénytisztelő szurkolótársaink határozott fellépését és közreműködését.

    (Forrás: fradidrukker.hu)
  • Oncsi
    #6236
    Kemenens Szabi is kezdi megtalálni helyét,sztem fiatalsága ellenére jol helytál !!!
    Sok sikert ,csak igy Tovább !!!
  • gabber_saviola
    #6235


    22:00 Borsodi Liga
    FTC - MTK
  • gabber_saviola
    #6234
    jaja, divat :Ddddd
  • Láma!
    #6233
    pedig hidd el , igaza van!!!
    és nem jöttél,mert inkább aludtál!
    puzi divatdrukker!!!:D
  • Takezó
    #6232
    lál bakter, utsó mondatnál felsírtam, h nem láttam a meccset:D:DD
  • Csesza
    #6231
    :DDDD azé messze van még tőle leo

    Szalai nagyon jól játszik mostanába

    lackó igen a mostani meccsen nem nyújtott semmi extrát
  • Oncsi
    #6230
    Lackó egy kicsit komplikáltan,tulbonyolitva játszott
    szalai nagyon jol nyomta !!
    Leo végére egészen Ronaldinho lett:D:D::D:D
  • Csesza
    #6229
    :DDDDDDDDD gondolom, mintha élőben nézhetted volna a meccset (najó azért nem)

    én általába ezt csinálom ha nincs itt mukika és skristof
  • Zs0lt1
    #6228
    ilyet máskor is csinálhatnátok, most jöttem haza, az sg fórum csekkolása után néztem volna az eredményeket, de ez így sokkal jobb volt :-))
  • Csesza
    #6227
    nincsmit :)))
  • Zs0lt1
    #6226
    kösz a tudósítást ;-)
  • banok
    #6225
    szerintem jól játszott ma a Fradi főleg Laczkó volt nagyon jó.
    csak így tovább!!!
    Hajrá Fradi!!!
  • Csesza
    #6224
    hát valakinek kell azt is :)
  • gabber_saviola
    #6223
  • Láma!
    #6222
    horisz én vagyok, np:D
  • gabber_saviola
    #6221
    Horisszal voltunk meccsen :)



  • Láma!
    #6220
    felcsaptál online tudositonak?:D
  • Csesza
    #6219
    VÉGE!!!!

    1-0 maradt

    és asszem így feljutottunk a 6.helyre
  • Csesza
    #6218
    végre tudnak a játékosok labdát tartani, nem ugymint a többi meccseken ahol csak elrugdalták...
  • Csesza
    #6217
    bazzeg Bartha mien helyzetet hagyott ki
  • Csesza
    #6216
    Jovánczai helyett Bartha jön be!

    már csak 3perc van vissza + hosszabbítás
  • dardevil
    #6215
    Lipcsei !
  • Csesza
    #6214
    1-0 zsírkirály

    már csak megkéne őrizni!
  • Csesza
    #6213
    Lipcsei góóóóóóóól!!!!
  • Csesza
    #6212
    yesss 11-es már csak bekéne rugni

    Csepregi harcolta ki
  • Csesza
    #6211
    bmeg majdnem szoptunk eggyet, Kemenes elég furcsánszarul nyúlt a labdához
  • Csesza
    #6210
    Csepregi váltja Tőzsért
  • Csesza
    #6209
    Bejött Szalai Bajevszky helyett, remélem ő felpörgeti egy kicsit a fradi játékát!
  • Csesza
    #6208
    elős félidő vége 0-0

    mind a 2kapu előtt voltak kisebb helyzetek, amúgy semmi extra