23418
  • skristof
    #6367
    náááám, én szombaton megyek egerszegre, sztem hosszú este lesz :)
    tv-szurker leszek
  • fradista91
    #6366
    Hétvégi programajánló

    Április 15-én, szombaton a kézis lányok a Népligetben vívnak csatát a Zaporizsja gárdájával délután 6-kor, az EHF kupában!

    18:00 Ferencváros – Zaporizsja

    Április 16-án Ferencváros – Újpest a Borsodi Ligában, az Üllői úton! Immár lassan hagyományos 11:30-as időpontban sajnos…

    Kérünk minden szurkolót, aki a kapu mögötti szektorokban kívánja buzdítani a csapatot, hogy a megszokottnál korábban foglalja el helyét és segítse az ultrák munkáját! Előre is köszönjük!

    Délután 4-kor pedig női foci, szintén az Üllői úton.

    !! 11:30 Ferencváros - Újpest !!

    16:00 Ferencváros - Pécsi VSK

    Szerző: Grini
  • fradista91
    #6365
    Te jössz?
  • fradista91
    #6364
    Hülyeség hogy nem lehet pirotechnikai eszközöket használni, mert az tuti hogy lesz mindkét tábor részéről, úgy olvastam a pályára nem lehet behajigálni.
  • fradista91
    #6363
    Ez igaz, viszont jól játszik elől, így hiányozni fog.

    A GYŐZELEM A FERENCVÁROSÉ!
  • skristof
    #6362
    ja, és olvasd el a cikk elején az idevágó rendelkezését a szabálykönyvnek.. nagy faszság az egész..
    pirotechnikai eszközöknél is pl le kéne fújni, meg ilyenek.. sztem ne is legyenek meccsek, csak fizessük az mlsz embereit
  • fradista91
    #6361
    - Ha mégis mocskolják, a bíró beszünteti a találkozót?
    – Az üzengetéseknél nem. Ha nagyon durva a hangnem, az ellenőrrel konzultál. Ha rasszista megnyilvánulásokat tapasztal, akkor igen.

    Ezek szerint nem lesz gond ha a Ki nem ugrált énekeljük!
  • skristof
    #6360
    Ha kell, a játékvezetők főnöke felülbírálja a szabálykönyvet

    nagyon jó cikk.. magyar játékvezetés = vicc
  • mukika
    #6359
    tegnap hülye volt... amikor lest intett a partjelző (jelzem ez az 1 volt szinte jogos a 100 les intés közül) fogta magát és elrúgta a labdát. ha akkor rúgja el, amikor jogtalanul int a bíró megértem, na de így. :Cc
  • fradista91
    #6358
    Remélem nélküle is sikerül nyernünk!
    Hajrá Fradi!
  • fradista91
    #6357
    Jovánczai nem játszhat az Újpest ellen!
  • fradista91
    #6356
    Igazad van. Ez a legvalószínűbb.
    Szerintem sem lesz 90 perces, mert tényleg mindkét tábor szó szerint utálja egymást.
    1 dolgot viszont nem értek: néztem a lillák egyik meccsét, miközben énekelnek valami a Zöldeket utáljuk rigmust, a bíró meg nem csinál semmit! Bezzeg ha mi kezdjük el a Ki nem ugrál-t már rohan ki az oldalvonalhoz! Ennek a szabálynak nem sok értelme van így!MOCSKOS LILLÁK!
    Ja a 15 ezret csak az optimizmus kedvéért írtam! :D

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • mukika
    #6355
    hááát nem így lesz. lehet életed első fradi meccse nem fog 90 percig tartani... mindkét tábor fel van pörögve, nagy szurkolás várható mindkét részről, és nem igazán szívleli egymást a 2 tábor, ebből evidens, hogy mi következik.

    és 15 ezren tuti nem leszünk sajna. max. 8-9ezer ember, és abból is 1200 újpesti lesz. szvsz vasárnapi meccsen nem lesz teltház, főleg úgy hogy húsvét vasárnap lesz a meccs, amikor is mindenki rokon látogatóba megy. BUZI RTL!!!
  • fradista91
    #6354
    Lali irigykedik, hogy megy a szekér nélüle is!
    Szervusz Júdás Lajoooos!
  • fradista91
    #6353
    Így van! Meccs lefújása után, már amikor berámoltunk 2-3-at a majmoknak, mehet a KI NEM UGRÁL SZ.R ÚJPESTI!
  • fradista91
    #6352
    Én abban bízok, hogy a max ezer fős lilla-tábor elkezd minket szidni, a 15 ezer torokból pedig a HAJRÁ FERENCVÁROS fog zúgni!
  • mukika
    #6351
    már én sem, főleg, hogy ekkora kétszínü barom.

    Kemenest még mindig nem tudom, hogy milyen kapus igazából, mert még mindig nem volt nagyon védenivalója. remélem a majmok ellen sem lesz sok...
  • Kanál
    #6350
    majd meglatja milyen a biztos kereset a masodosztalyban, annyira nem banom hogy elment
  • mukika
    #6349
    ehhh. látja, hogy megy nekünk nélküle is, és menetelünk egyre jobban, és már egyből keresztbe is tesz. no comment... JÚDÁS! bánod mi, hogy elmentél Lala?!?!
  • gabber_saviola
    #6348
    mártírkodik mikor lelép aztán támad.....köfi Lajos
  • Kanál
    #6347
    Szűcs feljelentette a Ferencvárost
    A 100%Fradi színes hetilap információi szerint Szűcs Lajos elmaradt járandósága miatt feljelentette a Ferencvárost.
    Tepszics Ignác a 100%Fradinak elmondta, klubunk már hivatalosan is értesült a feljelentésről.

    judas lali hej hej....
  • mukika
    #6346
    így van. csak ne a láki, és ne is a lilák legyenek a bajnokok... inkább egy Fehérvár, de én leginkább #6295-ben leírtnak örülnék.
  • mukika
    #6345
    helyes, akkor továbbra is ismerlek. :Dd
  • gabber_saviola
    #6344
    inkább Szfv nyerje, mint egy december vagy egy lilák
  • Oncsi
    #6343
    Töki gyere vissza !!!!
    Újpestet megvernénk...ááá mekkora (lesz)lenne !!!
    Mondjuk UTE,FEHÉRVÁR?DVSC közül kerül ki a bajnok.
    ha választanom kellene akkor a Debrecen ynerje meg..ujpest semmiképpen SOHA.fehérvár meg az én dolgom meg fehérvári fradistáké:S
  • gabber_saviola
    #6342
    Szevasz Muki, mondjuk azt hogy felfigyeltem a mezükre :P
    nem nekik persze :DSDDDDDDDDSDSDAsasa
  • mukika
    #6341
  • mukika
    #6340
    nb1.hu szerint 2500 ember volt kint tegnap. nevetséges..... miért élvezik ezt?
  • mukika
    #6339
    Gabber remélem nem a kispestnek szurkoltál eme irtózatosan ronda mezük miatt... :Ddd



    Remek főpróba a Derby előtt!
    Ferencváros - Kispest 3:1
    Üllői út, 6000 néző
    Hosszú idő után, végre ismét villanyfényes meccset játszhatott a Fradi és ez meg is látszott a nézőszámon! Öröm volt körbenézni a Szentélyben, a kapu mögött helyet foglaló Tábor már a régi szép időket jutatta az eszembe. Csapatunk óriási hangulatban, fergetegesen kezdte a találkozót! Folyamatosan rohamoztunk, a vendégek szinte át sem lépték a felező vonalat. A félidő derekán a Fradi tavaszi gólfelelőse - Jovánczai Zoli - szerezte meg a vezetést. A csapat ezúttal nem állt le és tíz perc múlva Lipcsei Peti szabadrúgása után Balogh Zoli közelről vette be a vendégek kapuját. A félidő utolsó percében egy bombagóllal szépített a Kispest. A II. játékrész ott folytatódott, ahol az első véget ért. Futószalagon dolgoztuk ki a helyzeteket és ha egy kicsit jobban koncentrálnak a fiúk, akkor könnyedén kiüthettük volna a vendégeket. A 67. percben így is tovább növeltük az előnyünket, miután Tőzsér Dani felvágásáért megítélt jogos büntetőt Lipcsei Peti magabiztosan értékesítette. Ezután igazi fieszta hangulat uralkodott a stadionban! A csapat látványos, igazi közönség szórakoztató játékkal szolgálta ki a rendkívül lelkes szurkoló tábort. Régen volt ilyen hangulat az Üllői úton! Védelmünkből a Tímár-Botis kettős ezúttal is kiváló teljesítményt nyújtott, míg a csapat baloldalán a Laczkó Zsolti, Leo páros válogatott formában futballozott. A középpályán Bognár Zsolt rengeteget dolgozott és ezúttal a sokat bírált Tőzsér Dani is felcsillantott valamit a tudásából. A Ferencváros legjobbjának - mint már oly sokszor - ezúttal is Lipcsei Peti bizonyult. Péter fantasztikus formában játszott, jobbnál jobb labdákkal szolgálta ki a társait, emellett 90 percig űzte-hajtotta a többieket. Külön köszönet jár Gellei Imrének, amiért ezúttal egy megalkuvás nélkül játszó, folyamatosan rohamozó Ferencvárost láthattunk. Imre bá, így lehet tűzbe hozni a Fradi közönségét! Ha továbbra is ilyen szellemben játszik a csapat, akkor ismét megtelnek majd a lelátók az Üllői úton. Jöhet a Derby - vasárnap széttépjük a lilákat!
    - írta: Simi(7side)
  • mukika
    #6338
    ;)

    olyan boldog lennék, ha mi vennénk el tőlük a bajnoki címet!
  • Oncsi
    #6337
    Nem szabad bántani a kurva lila majmokat
    Már odaadták a bajnoki cimet nekik !!!és nem szabad bántani öket !!!a kurva szájbaszott anyjukat !!
    Nah majd vasárnap,amikor 5-0-val mennek haza !!akkor lesz,ki nem ugrál !!!
  • mukika
    #6336
    Csodás hangulat, nagyszerű győzelem

    Gellei: Értékes sikert arattunk

    ja és amiket a partjelző befújt lesként... hááát már sírtam a röhögéstől, akkora faszparaszt volt ez a 3 hülye. :P
  • mukika
    #6335
    uhhh. tegnap nagyon jók voltunk... simán egy ötöst rúghattunk volna. Tőzsér akkora kapufát rúgott, hogy az már nekem fájt. a hangulat is maga volt a mennyország, vasárnap istenkirály lesz. (teljesen abba a tévhitben éltem, hogy 6kor lesz a meccs, és vad piálásba kezdtem már 3kor, erre várom spanokat a szokásos helyen, nem jön senki. akkor jöttem rá, hogy 7kor lesz, de én már kettőig se láttam. :DDDd)

    a bíró viszont egy senkiházi paraszt volt. ment a szokásos ki nem ugrál szar újpesti nóta, és egyből lefújta a játékot. bezzeg mikor a kispestiek minket cigányoztak, akkor nem volt semmi... semmi durva bekiabálás, semmi nem volt az első félidőben, mégis vagy 10 perccel később kezdődött a játék, mert a spori így döntött. mi a faszom lesz itt vasárnap???? nem fog elkezdődni a meccs, mert ugyebár a 2 tábor már a meccs elején szidni fogja egymást, vagy mi lesz???!! bár a bibsi rtl-nek tartani kell a műsoridőt.
  • fradista91
    #6334
    Tököli: ,,Velem akkor történik jó, ha az Üllői útra jövök vissza.""

    TÖKI VISSZAVÁRUNK!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6333
    Szép volt fiúk!
    Nemsokára (22 óra) Duna TV-ben lejátsszák felvételről!
    Kíváncsi vagyok a gólokra.
    Ja, és 5.-ek vagyunk!

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #6332
    jaja lipcsei és ez a vége is!!!
  • Kaplan
    #6331
    3-1. :)
  • Csesza
    #6330
    első félidő vége
  • gabber_saviola
    #6329
    :(

    mindenki Fradi-újpestre :P
  • Csesza
    #6328
    2-1 :(

    csak ne baxuk el az előnyt