23418
  • Csesza
    #6407
    :DDDD
  • gabber_saviola
    #6406
    mé Dzseki, te talán értesz hozzá?
  • JackDaniels #6405
    Pontosan erről van szó. Csak Szanics barátunk azt hiszi, hogy lekommentelt a sport tv-n pár meccset, ezért ért is hozzá.:DDD Bár, minden kommentátor ilyen.
  • Zséé
    #6404
    nevetséges, hogy a bíróra fogjátok. Amúgy meg mit művelnek a lilákkal? Most az, hogy elutasítják az óvásokat Füzi ügyben? Ha az elsőt elutasítják, akkor a többit is elfogják. Nem is értem minek óvják meg minden meccsüket. Az meg a fradi hibája, hogy mindig a hosszabbításban veszti el a vezetést.
  • 9csöves9
    #6403
    én nem értem mi a baj a 6 perces hosszabbítással. a sérülés a félidő elején volt arra mondta a bíró hogy 3 perc.3 perc hosszabbítás meg szinte minden meccs végén van 3+3 az 6. vagy tévedek?

    Mészölyé meg egy poén volt
  • JackDaniels #6402
    Honnan tudod, hogy meddig kellett volna vezetni azt a meccset? Beszéltél a játékvezető ellenőrével, vagy a szövetségi ellenőrrel?
  • JackDaniels #6401
    Az utolsó mondatod sajna igaz.
  • gabber_saviola
    #6400
    széjjelverjük azt a szerencsétlen Diósgyőrt :P
  • fradista91
    #6399
    Diósgyőr-Ferencváros
    Ismét délelötti matiné keretében: RTL Klub 11:30 2006.04.23 - Választások második fordulója!

    Mindent Bele Fiúk! Győzelemre fel!
    Remélem sikerül bár hiányozni fog Botis
  • Csesza
    #6398
    én nem tudom de elég durva délelőttje/délutánja lehetett
  • Csesza
    #6397
    jah, igen az elég kemény volt, főleg amikor mondta a hogy szólt a 4.játékvezetőnek hogy dobjon rá még +2percet hogy megis nyerjék a meccset

    ...szánmalmas...
  • szanics
    #6396
    Már elnézést kérek, de Saskőy kamu-játékvezetőnek a Honvéd-MTK után egy évig nem kellett volna meccset adni. Azt 97 percig vezette, amíg az MTK nem egyenlített. Pár meccs múlva megint feltűnt a színen, most meg láttuk az ámokfutását ismét.
    Elhiszem, hogy kell neki a pénz, de ne csinálja már ennyire feltűnően...
  • skristof
    #6395
    mukika ennyire bebaszott vagy a sitten van?
  • Oncsi
    #6394
    Nem mondtam ,hogy ö volt a hibás,de nem is egyenlöen fujt..
    Igen abban tökéletesen igazad van ,hogy be kellett vona löni a helyzeteket !!!
    De azért az mégiscsak undorito amit müvelnek manapság a lilákkal..csakhogy megnyerjék ezt a kurva bajnokságot
  • JackDaniels #6393
    A játékvezetésen meg nem kell meglepődni, sosem, mivel a magyar játékvezetés fénykora 10éve lejárt. Sajnos "felnőtt" a játékvezetés színvonala a foci színvonalához.
    Mondjuk ehhez a színvonalhoz ez a játékvezetés tökéletes.(itt az egéyz magyar focira gondolok):PPPPPPPPP
  • JackDaniels #6392
    Már megont a bíró volt a hibás.:DDDDDDDDDD Grat.:))) Szép meglátás.:)))
    Be kellett volna lőni a 8 helyzetből kettőt és akkor az UTE mehet a faxba.
  • Oncsi
    #6391
    Má régen eldölt a zöld asztalon ,hogy a liláké az arany(bármi áron)na mi ezt szépen megfizettük,ahogy ezelött a sopron is:(
    Játékvezetést nem kommentálnám !
  • skristof
    #6390
    a legjobb Mészöly nyilatkozata.. beszarok..
  • fradista91
    #6389
    Drámai végjáték a Derbyn
    Ferencváros – Újpest 1:2
    Üllői út, 10 000 néző
    Egy örömteli eseménnyel kezdődött a két ősi rivális rangadója, végre az Üllői úton is felcsendült Hazánk Himnusza. Felemelő érzés volt! Pokoli hangzavarban, fantasztikus hangulatban feszült egymásnak Magyarország két legnépszerűbb csapata. A 20. másodpercben Lipcsei Petibe szállt bele - pároslábbal - az egyik újpesti játékos – adtak már ilyenért piros lapot… Csapatkapitányunk a 20. percben állt nemes bosszút, amikor egy jogos 11-es után bevette a vendégek kapuját. Mondanom se kell, hogy majd’ „felrobbant” a stadion! Péter újpestieket "lenyilazó" gólöröme tovább fokozta a hangulatunkat! Továbbra is támadásban maradtunk, kimondottan jól játszott a Fradi. A félidő végén Tímár közeli fejesébe ütött bele kézzel(!) az egyik vendégvédő, a játékvezető lefújta az első játékrészt… Balszerencsésen kezdődött számunkra a II. félidő, mivel összefejelt két játékosunk és sajnos Leó nem is tudta folytatni a játékot. A kényszerű csere után visszahúzódtunk a térfelünkre, de az Újpest nem tudott mit kezdeni a rendkívül szervezetten védekező csapatunkkal. Sőt, az ellentámadásaink rendre gólveszélyt jelentettek a vendégek kapujára. Két ilyen kontrából el is dönthettük volna a Derbyt, de sajnos Tőzsér és Bartha is kihagyta a kínálkozó lehetőségét. A 80. perctől felállva tombolt a közönség, leírhatatlan volt a hangulat! A 92. percben jött a hidegzuhany, a vendégek egy jól eltalált lövésből kiegyenlítettek. És még nem volt vége! A 96.(!) percben egy lesgyanús szituáció után kialakult kavarodásban, Botis kézzel ütötte ki a hálónkba tartó labdát (nem volt más lehetősége!). A megítélt büntetőt értékesítették a vendégek. Le a kalappal a Fradi szurkolói előtt, hogy egy ilyen drámai végjáték után is vastapssal jutalmazták játékosaink mai teljesítményét! Csapatunk végig jobban játszott a listavezetőnél és bizton állíthatom, hogy nem érdemelt vereséget! Küzdeni kell tovább, ezt a csapatot igenis lehet szeretni! - írta: Simi(7Side)
  • fradista91
    #6388
    Gratulálok a csapatnak! SZÉP VOLT FIÚK!
    Jobbak voltunk az újpestnél! A végén már támadni sem tudtak, Saskőy pedig megnyerte nekik! Az elején még úgy volt 3 perc hosszabítás, aztán dék még nem álltak nyerésre a lilák, még 3 perc! Na jó erről ennyit... pfff.

    Szervezetten játszottunk és ha a folytatásban is így játszunk, odaérhetünk az ötödik helyre, és ez a lényeg. HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • DJ Bee18
    #6387
    mekkora meccs volt baz+ :DD Ilyet még nem éltem...
  • skristof
    #6386
    azért nem kell mindent a bíróra fogni, 1vs1 helyzetekkel élni kell, főleg egy ilyen meccsen.. ettől függetlenül voltak érdekes ítéletek, de a gólok vitathatatlanok..
    a másik meg, h nemértem hogy a szar bírókat miért küldik pl nb1/b-be? azoknak jó a szar is? vagy az ifistáknak? h már gyerekkorban megtudják milyen "érzés" csalni?!? ezeket a picsába el kéne tiltani minden meccstől
  • Zséé
    #6385
    szvsz jogos volt a hosszabbítás a sérülés végett. az meg más kérdés, hogy emberelőnyben a hosszabbításban nem szabad gólt kapni... Tehát a bíróra nem lehet ezt fogni. a végén meg a Tőzsért kellett volna kiállítani mivel ő ütött le valakit .
  • OPM
    #6384
    eléggé :D bíróval az élen...
    nemigaz h nincs egy normális játékvezetőnk az ilyen "rangadókra"...
  • gabber_saviola
    #6383
    nincs semmi baj, szép volt fiúk
  • Takezó
    #6382
    nem baj, szép volt azért fiúk:\
  • Zséé
    #6381
    lál mekkora meccs :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • djemba-djemba
    #6380
    Ekkora balfaszokat baz+, ilyen nincs....

    Barta is nem tudja átvenni azt a telibevert szar labdát....áááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhh...mindent kihagyunk, eldönthettük volna már ezerszer...ehelyett megint a lila majmok örülnek

    megőrülök...
  • gergelyanevem
    #6379
    megérdemlik b.zd meg kö.sög focisták, nem igaz hogy nem tudják megtartani az előnyt....(mondom ezt fradistaként)
    nem ez az első eset, jobb is hogy vége ennek a sorozatnak....
  • fsgh
    #6378
    nah már 1-0:)
  • fradista91
    #6377
    Várható kezdőcsapatunk:
    Kemenes-Balog, Tímár, Botis, Leandro-Szalai, Bognár, Lipcsei, Laczkó-Bajevski, Tőzsér

    Jovánczai Zoltánt Aleksandar Bajevski helyettesíti majd.
  • fradista91
    #6376
    Női kézilabda EHF Kupa:
    Ferencváros-Motor Zaporizsja 24-23
  • fradista91
    #6375
    Már én is várom!!!
    Az RTL benyomja max 1 másodpercre, mint a mötöká ellen a ZöldSas-t!
    Mash és Sz. P. is fog szerintem készíteni. Így két albumot nyitnak majd a fradidrukkeren, két külön helyről kapunk remélem jó fotókat!
  • fradista91
    #6374
    Nekem megint marad a reggeli matiné...
    A rohadt Volán nem indít buszokat reggel 6-kor a falumból Siófokra, így meg nem tudok menni. Rokonokhoz meg csak azért nem mentem mert ők jöttek le
    hozzánk. Máskor jobban kell majd megszerveznem.

    KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDEN FRADISTÁNAK!
    HAJRÁ FRADI! MOCSKOS LILLÁK! RÁMOLJUNK BE NEKIK LEGALÁBB 2-ÖT!
  • JackDaniels #6373
    Tévedsz! A szurkolótábor be fogja tartani, a sok buzi, huligán, akinek semmi keresnivalója sem lenne a pálya 5km-es körzetében sem, ezek nem fogják.
  • Oncsi
    #6372
    elolvastam szép meg minden,de nem fogja betartani egyik szurkolotábor sem !!!
    Erre ameccsre készülnek,ezt várják legjobban. . . .
  • skristof
    #6371
    nagyon kíváncsi vagyok a koreóra :)
    buzi ertéel úgyse mutatja, remélem mash nyomat majd jó sok fotót róla
  • skristof
    #6370
    Együtt, egymásért - összefogás a húsvéti derbi jegyében

    teljes mértékben adom! tiszta szurkolást, jó meccset!
  • KMeyer
    #6369
    Pedig nem lehetne.Amikor az UEFA-ban,vagy vhol szerepeltünk,akkor róttak is ki bírságot,mert begyújtottunk vmennyit.BL-meccseken is rónak bírságot ilyenekre,ha begyújtanak.
  • fradista91
    #6368
    Az is biztos jó lesz...