23418
  • skristof
    #6487
    na jó mukika ezeket töröld mert értelmetlen flémbe megy, amíg csak lolokat bír irogatni.. nem is értem, miért nem tudtál elmenni a topik mellett? te ülj otthon szombaton anyáddal aztán jólvan
    mi meg elmegyünk a szaros magyar focimeccsre, és kitomboljuk magunkat. nem vagyunk egyformák
  • Shadowkiller
    #6486
    Tul képpen te mennyi vagy? 18-25 között!! Tudom, hogy nem okoskodsz (mert te aztán nagyon értessz hozzá) de ez akkor is LOOOL!!
  • Kanál
    #6485
    :DDDDDDDDDDDDDD
    jaj istenem, de jo vagy. Es igen en inkabb basznek be, es lennek hozzam hasonlo begyoposodott szinten alkesz drukkerekkel, minthogy azzal szorkozzak 18-25 kozott hogy okoskodom es olyanokba szolok bele amirol fogalmam sincs
    pisz :)
  • skristof
    #6484
    arra lennék mi az ő érdeklődési köre? krumplipucolás?

    kicsit tájékozódj olyan alap fogalmakról, mint pl ultra és akkor utána kritizálhatod a dolgokat.. tipikus magyar betegség, beleugatni olyanba, amihez közünk sincs
  • Shadowkiller
    #6483
    Várhatod úgyse érted!!!
  • Shadowkiller
    #6482
    Én a médiát szóba se hoztam te vered magadat már 2*is arra!! Nézzél már magadra!! Ki a média bábuja tulképpen!! Nem én, de a fasz se én vagyok!!
    Mind1 neked magas ez mert begyöpösödött drukker vagy!! De mint mondtam megértelek hiszen egy bizonyos alkoholmennyiség elfogyasztása után télleg beáll az elbutulás!! no comment!
  • Kanál
    #6481
    varom mar hatha valaszol... :C
  • gabber_saviola
    #6480
    :Ddddddd
    jaja elolvastam
  • mukika
    #6479
    elég kemény. érdemes elolvasni amiket ír. :D
  • gabber_saviola
    #6478
    látom van itt egy "megmondomafrankót" srác
  • mukika
    #6477
    mikor volt igazán nagy rendbontás utoljára????? mikor volt rendbontás???? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    hétről-hétre ott vagyok szinte a sűrűjében és én nem veszem észre, hogy bármi ilyen is történne. te aztán nagy mágus vagy.
  • mukika
    #6476
    1; szerinted az a kis szmájli miért van ott? tény, hogy nem szeretem az újpestieket(de pl. a legjobb barátom nekik szurkol minden meccsen), de most még őket is megvédem, mert akkora hülyeséget mondtál.

    2; mondom én, hogy azt fújod amit a média mond. verekedés mikor volt utoljára? rendbontás mikor volt utoljára? zártkapus mérkőzés mikor volt utoljára? hagyjad már magad... az pedig, hogy néha van lebeszélt bunyó amiről még a te hőn áhított médiád sem tud, az a nagyfiuk dolga. de ez most másik téma.

    3; Meg lehet nézni egy magyar meg egy külföldi meccset és utána lehet nekem ellent mondani!! - miért zavar, hogy én a magyar focit is élvezem? miért zavar hogy az ország 70% szereti még mindig a magyar focit? leszarom a külföldieket (na jó ez nem igaz) ha választanom kell egy Fradi-REAC és mondjuk egy Barca-Real(ez csak egy pl. a sok közül) meccs között tuti az elsőt választom. de miről is beszélünk, ha nem nézel magyar focit?!?!

    4; De ez NEKTEK életforma! Részegen hőbörögni mer a másikak helyzetet , gólt csinált!!? - aki iszik az rossz? pffff. kikapcsolódom, és önfeledtem szórakozom hétről-hétre. csal sajnálni tudlak, hogy ez neked fáj. kinek a pap, kinek a papné. de ezek után szerintem is maradj a saját érdeklődési körödnél, mindenkinek jobb lesz így.

    5; látom beleszerkesztetted a hozzászólásodba ezt a szép piros betűs részt. gondolom életedben nem voltál foci meccsen… nem tudom még mindig mire alapozod ezt. de ha te ettől jobbat alszol, akkor csak gondold ezt. de hogy fasz vagy annyi szent. kíváncsi lennék rá, hogy magadat mekkora ásznak tartod.
  • Shadowkiller
    #6475
    Az hogy buzdítod az rendbe van!! DE a rendbontás az már kicsit több!! És azér előfordul párszor olykor olykor azér ezt te se tagadd!! :-D Szurkolni lehet kell is!! Nem is azt elleneztem, hanem az egyéb magatartást, mind szurkolók, mind a focisták részéről.
  • Shadowkiller
    #6474
    Előre is SORRY elírtam vannak a szurk táborban is olyanok akik a legalja és a legműveletlenebb!! Nem mind az vannak azért ott is értelmesek csak kevesen BOCS!!!
    Nem nézem a magyar focit!! És tipikus esete vagy annak hogy az ellenfél tábora csak a bunkó!!! LOL Tudod mindenhez kell 2 oldal hogy összejöjjön ha az egyik nem lenne szitkozódó illetve kötekedő a másikkal akkor a másik se tenné!! De ez NEKTEK életforma! Részegen hőbörögni mer a másikak helyzetet , gólt csinállt!!? Aztán verekedni mert kikaptatok!!! A FRADI meccsek 98,99 százaléka rendbontás mellett telik el a maradékot meg zárt kapuk mögött játszák VICCES!! Akkor ez most milyen életforma is? Hagyjuk! A pályán is csak a színészkedés megy mert focizni nem tudnak!! Meg lehet nézni egy magyar meg egy külföldi meccset és utánna lehet nekem ellent mondani!! Amúgy nem vagyok divatguszti azért mert neked fáj az igazság!! Megértem egyébként hogy véded őket mivel nekik szurkolsz! Nem mondtam hogy ne tedd tehát tiszteletben tartottam a döntésed! De attól hogy van valakinek egy reális véleménye az még nem ostoba!! Az az ostoba aki nem veszi észre magát...! De mind1! Csak ennyit akartam közölni nem hiszem hogy hszelek többet mivel számomra érdektelen a téma, csak nem bírtam már nézni a magyar foci fényezését (főleg a fradiét)! Inkább maradok a saját érdeklődési körömnél! Sry!
  • Kanál
    #6473
    #6472
    akkor en mint legmuveletlenebb, legalja ember azt mondom hogy bye,menj szurkolj a barszanak, majd rajuk csorgathatod a nyalad, a tobbiek akik meg szeretik ezt a Csapatot, miert ne buzdithatnak oket,ez oriasi fegyver es hatalmas plusszt ad a jatekosoknak. Masik a penz, a fel timnek tartozik a klub ezek az emberek csak a Fradiert jatszanak (talan egy-ket plejat kiveve, szia lali)..Es en kerek bocsanatot toled hogy azokert szoritunk minden heten akiket szeretunk, es ezert meg is teszunk mindent hogy a csapat elorebb jusson, csak a hangunkkal valamint a klub irant erzett szeretettel tudunk szolgalni, es igen ez fontos mind a klub jatekosainak, mind a szurkoloknak..
    pisz
  • mukika
    #6472
    A FRADI-ról meg a LILÁKRÓL meg csak annyit, hogy a legműveletlenebb, legalja emberek vannak ott! A szurk. táborban is, ez a képekről is jól kivehető, illetve a Fradista dalátköltések stb. stb. stb....!! LOL

    lehet a liláknál tényleg így van (:P), de kikérem magamnak illetve Fradista szurkoló társaimnak ezt a hangnemet. már ne is haragudj de ezt mire alapozod? arra, hogy ülsz a tévé előtt egy-egy meccs közben, és azt fújod amivel a média teletömi a fejed? ez egy életforma, egy életvitel, hogyha ezt nem érted meg csak sajnálni tudlak. rühellem az ilyen ostoba embereket mint te.

    amit pedig leírsz a Magyar fociról nevetséges. mi a lófasznak nézed akkor? senki nem fog a fejedhez fegyvert, hogy nézd. nézd akkor a BL meccseket, angol, spanyol ligát, stb., illetve majd a vébét, aztán pedig állj be te is a sok divatguszti táborába.
  • Shadowkiller
    #6471
    Nos olvasgatva a topicot már hozzá kell fűznöm pár gondolatot!
    A Magyar foci úgy ahogy van már egy nagy rakás béna szerencsétlenkedése! Ez, hogy MAGYAR FOCI nem létező fogalom most! Egyszer volt, rég volt, elmúlt!
    A FRADI-ról meg a LILÁKRÓL meg csak annyit, hogy a legműveletlenebb, legalja emberek vannak ott! A szurk. táborban is, ez a képekről is jól kivehető, illetve a Fradista dalátköltések stb. stb. stb....!! LOL
    Nem akarok senkit megbántani ez van! Egy NULLA csapat, egy NULLA ligában, a többi NULLA csapat mellet, NULLA cselekmény NULLA labdaérzék ÉS SOK FIZETÉS,(Inkább az ilyen ingyenélők is menjenek dolgozni, azt akkor többre megyünk!)!!
    MAGYRORSZÁGON NINCSENEK FOCISTÁK (CSAK LABDAKÖZELBEN LÉVŐ BÓKLÁSZÓ BOHÓCOK), ÉS KÜLFÖLDI SIKEREKRŐL KÁR IS ÁLMODNI!!!
    HAJRÁ DE KI????
  • skristof
    #6470
    mivel egyre később sötétedik
  • fradista91
    #6469
    A 29.fordulóban a Tatabánya elleni hazai meccsünk szombaton lesz,így nem közvetíti egy Tv adó sem. Furcsa volt hogy 19-kor kezdődik. Azt hittem a Duna nyomja majd, de úgy látszik csúsznak a meccsek kezdési időpontjai.
  • fradista91
    #6468
    A további menetrend:

    24. forduló 2006.04.23 Diósgyőr - Ferencváros 11:30 - RTL Klub
    25. forduló 2006.04.29 Ferencváros - Vasas 15:00 - SportKlub
    26. forduló 2006.05.06 REAC - Ferencváros 15:00 - SportKlub
    27. forduló 2006.05.12 Ferencváros - Pécs 19:00 - DunaTV
    28. forduló 2006.05.21 Debrecen - Ferencváros 11:30 - RTL Klub
    29. forduló 2006.05.27 Ferencváros - Tatabánya 19:00 -
    30. forduló 2006.06.02 Sopron - Ferencváros 19:00 - Duna TV

    Jó hír hogy most már csak kétszer kerülünk az RTL képernyőjére!
    Mellette van 2 SportKlub+ 2 Duna TV-s meccs!
  • fradista91
    #6467
    Jelenleg. Ez az év az építkezés éve Nálunk. Ha sikerül befektetőt találni, összetartani a Csapatot, és a nyáron megerősödni, akkor Jövőre nem lesz ellenfelünk! Akár a nemzetközi porondon is alakíthatunk valami maradandót.
    Gondolok itt elsősorban a BL csoportkörre, UEFA főtáblára.

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • Zséé
    #6466
    Miért melyik magyar csapat tudna? Fehérvár se lenne jobb meg egyik másik csapat se. Nagy változások kellenének, hogy valamit elérjen egy magyar csapat...
  • fradista91
    #6465
    Hát bizony ez az Újpest nem fog Európát verni! UTE MLL MLSZ

    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #6464
    Ja hallottam mikor szegény Simit emlegették a mocskos lilák!
    Nagy Fradista volt, és Nagy Fradista most is a szívünkben! Nyugodj Békében!

    Amúgy meg néha egy cipőben járunk:
    Én is a rohadt Máv és Volán miatt nem jutok el soha egy meccsre sem!
    Sebaj jövő szombat azért is megpróbálok kimenni! HAJRÁ FRADI!
  • Kanál
    #6463
    egyebkent meg ez az egesz meszoly mondja meg mennyi legyen a hosszabbitas, ujpestet bajnoknak tema szani, hihetetlen hogy idaig kelljen sullyednie a magyar focinak, es persze hiaba ovna a Fradi, ott van lilalelku kisteleki, es mar nincs mirol beszelni. legyenek bajnokok a lilak, mar elore varom hogy egjenek egy kiadosat a nemzetkozi porondon, ott mar nem lesz saskoy, meg nem geza ba fogja megmondani meddig tartson a meccs
  • Kanál
    #6462
    elso poen, ezt mondta haverom is, meg volt ilyen 2 10 eves csoka akik egy rajzolt lila majmot mutogattak nekik, ott szakadtak rajtuk :c
  • mukika
    #6461






    többi kép annak aki esetleg nem látta volna őket...
  • mukika
    #6460
    Az újpestfc.hu tudósítása sok minden elárul a Derbyről :
    "Láthatóan feltüzelt Ferencvárossal kerültünk szembe, a mozgékony hazai támadók többször is zavart okoztak védelmünkben, mi pedig egyre kevesebb időt töltöttünk az ellenfél tizenhatosának közelében."
    "A gól után próbáltuk átvenni a játék irányítását, de kidolgozott akcióból nem tudtunk a kapura veszélyesek lenni."
    "Csapatunk továbbra sem játszott elég harcosan, Rajczi gyakorlatilag nem kapott használható labdát, csak gyötrődött a magas védők gyűrűjében."
    "Sajnos egyre inkább a tanácstalanság látszódott a játékunkon. Azt pedig végképp nem tudtuk felmérni, hogy Kemenes milyen képességű kapus."
    - sehol sincsenek ezek a cigányok! ha nekünk lenne olyan vezetőségünk, és anyagi hátterünk, és egy gólvágónk, simán ütnénk mindenkit. csak sajna ott az a ha. :(

    ja és hogy Simon Tibor emlékét gyalázták vasárnap az újpestiek ahhoz csak gratulálni tudok.... mindenhol azt olvastam, hogy szurkolás területén sehol nem voltak, csak az üres stadion zengett tőlük, de ennyi. egyszerűen senkik. nagyon bánom, hogy nem tudtam kimenni. buzi MÁV, buzi árvíz, egyszerűen buzi mindenki. :D



  • fradista91
    #6459
    Megfogadom a tanácsod!
    Legközelebb 2x megnézem mit rakok be!
    HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #6458
    ,,de nem azért mert olyan jó csapat"
  • mukika
    #6457
    np ;)

    ne légy divat. inkább gondolkozz, mielőtt írsz.
  • fradista91
    #6456
    Mindegy :DD
  • mukika
    #6455
    1; #6430 kiemelt része. mióta mészöly mondja meg hogy mennyit kell hosszabbítani?

    2; az újpesti 11-est les előzte meg. ennyi. és mégis a 11-est fújták be.

    sorolhatnám tovább. és ezek csak a vasárnapi meccsen történtek. szvsz idén az újpest lesz a bajnok, de nem azért mert olyan jó csapat.
  • gabber_saviola
    #6454
    nekem ne köszönd, mert Én Budapesten lakom :DDDddddddddddddd
  • fradista91
    #6453
    Kedden egyeztettek a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága előtt Szűcs Lajos és klubunk képviselői.
    - Az egyeztetésen megállapodtunk korábbi kapusunkkal – mondta Tepszics Ignác a 100%Fradinak. – Természetesen a konkrét részletek a felekre tartoznak, azt azonban szeretném elmondani, hogy Szűcs Lajos nagyon együttműködő volt, érződött rajta, hogy nem mindegy neki a Ferencváros sorsa, nem akar ártani a klubnak.

    A színes hetilap arra is kíváncsi volt, klubunk a sajtóhíreknek megfelelően valóban óv-e Füzi Ákos hétvégi játéka miatt.
    - A Füzi-ügy egy jelenleg is folyamatban lévő ügy, amelyben már több klub is panasszal élt az arra megfelelő bizottságok felé. Mi ezt eddig semmilyen formában nem tettük meg, így az a sajtóban megjelent információ, hogy az FTC-nél eldöntött tény az óvás, nem helytálló. A héten egyébként várható egy fellebbviteli bizottsági döntés az ügyben, amely új megvilágításba helyezheti az egész történetet – mondta Tepszics a 100%Fradinak.
  • fradista91
    #6452
    Thx. :D
  • fradista91
    #6451
    A következő mérkőzésről hiányozni fognak: Tímár, Botis (fájó pont a védelem szempontjából) valamint Szálkai Zsolt és Leo játéka is kérdéses. Valahogy csak sikerül pótolni őket is. Reméljük.
  • gabber_saviola
    #6450
    semmi olyat nem mondtál :P
  • Zséé
    #6449
    Most nem értem miért mondjátok hogy a bírók az újpestet támogatják. A kupában is a debrecen ellen 2 meccsen 3 büntetőt itéltek ellenük, meg a vasárnapi meccsen se egyoldalúan fújt. Azt meg nem is érdemes firtatni, hogy miért hosszabbított annyit. A hosszabbításban meg nem törvényszerű gólt kapni (főleg emberelőnyben). Csak egyszerűen vannak csapatok akik a magyar szokás ellenére végig tudnak küzdeni.
    Ezt amúgy teljesen független szurkolóként mondom.
  • fradista91
    #6448
    skristof/mukika remélem nincs harag a tegnapi félreértések miatt?