23418
  • Takezó
    #6527
    ez azét elég durva:D
  • gabber_saviola
    #6526
    :) nájsz gól
  • gabber_saviola
    #6525
    a kis humor herold
  • Zséé
    #6524
    majd ha eljön a 90. perc :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kaplan
    #6523
    Igen, mindegy, ezért lőni kell még nekik 7 szabályos gólt is. Ne álljunk be!
  • gabber_saviola
    #6522
    mind1 hogy hogyan a lényeg a GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL :P
  • Csesza
    #6521
    háthát, most mákunk volt, nem vették észre a kezezést
  • Kaplan
    #6520
    1-0 :)
  • Csesza
    #6519
    Bajevsky
  • Csesza
    #6518
    góóóóóóóóóóóóól
  • gabber_saviola
    #6517
    nah akkor hajrá, és szeretnék egy megalázó Dvtk kiütést mára :P
  • gabber_saviola
    #6516
    Nyugodj békében Simon Tibor!
  • skristof
    #6515
    jaja, nem volt szar meccs :)

    2 után estem haza
  • mukika
    #6514
    Április 23-án van az évfordulója annak, hogy távozott tőlünk Simon Tibor. Eme napon mindenki méltóképpen emlékezzen meg a Ferencváros egyik legharcosabb játékosáról, aki korán eltávozott közülünk.

    Nyugodj békében Simon Tibor!
  • mukika
    #6513


    A Derby. Az egész bajnoki szezonban a Megyeri és az Üllői úti összecsapást várja a legjobban a két ősi rivális fanatikus szurkoló tábora. A többi mérkőzés csak felkészülés az év eseményére. A Derby hangulata egyedülálló, egyetlen más mérkőzéshez sem hasonlítható. Számunkra ebben a bajnoki szezonban keserű élménnyel zárult mind a két rangadó. De nem azért, mert a pályán mutatott jobb teljesítményükkel győztek le minket a lilák, hanem azért, mert mindkét meccsen a játékvezető segítette őket a három bajnoki ponthoz. Ősszel 1:1-es állásnál, az utolsó percben - a hazaiak csatára lerántotta Sorin Botist, majd belőtte a győztes gólt. A nyilvánvaló szabálytalanságot a média is elismerte. Puff neki, ettől nekünk még nem lett jobb! A most vasárnap rendezett Derby kísértetiesen hasonlított az őszire, azzal a különbséggel, hogy most a 96. percben született meg a lilák győztes találata. A tévéfelvétel alapján egyértelműen bebizonyosodott, hogy az egyik újpesti csatár lesen állt és azóta már azt is bebizonyították, hogy tétlen lesről szó sem lehetett! A korrektség kedvéért meg kell említenem, hogy a játékvezető nem volt biztos a dolgában, ezért a partjelzőjére hagyatkozott. Persze ettől még nekünk keserű maradt a szánk íze. A média napok óta tárgyalja az ominózus jelenetet, de egy "apróság" elkerülte a figyelmüket. Kovács közeli lövésébe óriási bravúrral sikerült belevetődnie Kemenes Szabinak, majd felpattant és megpróbálta kiütni a kapunk felé perdülő labdát, de a lilák egy másik játékosa - Lucas - ebben meggátolta! Sőt, a lilák egyik honlapjáról "kicsempészett" fotón jól látszik, hogy az újpesti játékos egyszerre akadályozta a hárításban kapusunkat és Botist is! Ez azért nagyon fontos, mert ha a játékvezető nem volt biztos a lesállásban, akkor legalább a nyilvánvaló kaputámadásért kellett volna szabadrúgást ítélnie a Fradi javára! Egy szó, mint SIDE - ebben a bajnoki szezonban kétszer kaptunk ki az Újpesttől – bírói tévedés miatt! - írta: Simi(7side)
  • mukika
    #6512
    Az EHF Kupa-döntőjében a kézisek - igeeen.
  • mukika
    #6511
    uhhh ez aztán gólerős forduló! remélem holnap mi is rúgunk vagy 3at. :)

    de sajnos jelen állás szerint az ute nagy valószínűséggel bajnok lesz. pedig bíztam a kispestben... (fehérvár pedig szopik skristoféknál)
  • mukika
    #6510
    köszi szépen! :)
  • gabber_saviola
    #6509
    jobbulást
  • Kanál
    #6508
    minnel hamarabbi felepulest
  • skristof
    #6507
    jobbulást továbbra is
    majd jövőre!
  • skristof
    #6506
    a füzi ügyről meg ennyit...
  • mukika
    #6505
    olyan boldog vagyok, hogy tegnap megint felvágta a doki a lábam...(van rajta még mindig egy seb ami nem igazán akar begyógyulni, begyulladt, felvágta, kitisztította), mert így a hétvégi túrát megint mondhatom le. ez nem az én évem, bár az előző sem volt az...
  • fradista91
    #6504
  • fradista91
    #6503
    Az elnökség elfogadta a megállapodás tervezetet
  • fradista91
    #6502
    ,,a nemzeti elkötelezettsége miatt többször meghurcolt Könnyû Károly idõközben infarktust kapott; jelenleg munkaképtelen, felesége ápolja otthon, ahol tartozásaik miatt már az áramot is kikapcsolták." - Jobbulást!
  • fradista91
    #6501
    ,,a nemzeti elkötelezettsége miatt többször meghurcolt Könnyû Károly idõközben infarktust kapott; jelenleg munkaképtelen, felesége ápolja otthon, ahol tartozásaik miatt már az áramot is kikapcsolták." - Jobbulást!
  • fradista91
    #6500
    ,,Tegnap már edzettem a többiekkel, nem fáj a fejem sem, minden rendben van. Vasárnap a Diósgyőr elleni mérkőzésen már játszani szeretnék!"
    Egy hiányzóval kevesebb!
  • fradista91
    #6499
    A számból vetted ki a szót.
    Úgylátszik valakinek sok volt a szabadideje, és kényszerből bele kellett valakikbe akasztania a bajszát :DDD
  • skristof
    #6498
    csodálkozom, hogy ez a cikk nem a bulvárNSben jelent meg
  • gabber_saviola
    #6497
    vannak ilyen arcok, engem a bithumenen talált meg egy ilyen (Palermo topikban olvashatod)
  • gabber_saviola
    #6496
    finom volt a kókuszgolyó :Ddddddddddddddddd
  • mukika
    #6495


    Blikk: Rajong a Fradiért a kókuszos reklámfiú

  • mukika
    #6494
    Erdős vezet Diósgyőrben, Saskőy tovább munkálkodhat
  • mukika
    #6493
    off:

    Megvan a kislányverő zsidó neve - De térjünk a lényegre! A kokárdafóbiás szélsõséges neve: Fok Balázs, lakcíme: 2083 Solymár, Kökörcsin u. 27., telefonszáma: +36-26-362-504. A telefont mostanság csak édesanyja veszi fel (F. Balázs állítólag szombatig külföldön van, talán jobb volna, ha ez az állapot örök idõkig szólna), aki szerint fia nem hajlandó bocsánatot kérni, hiszen "nem õ ütött, hanem õt rugdosták" (sic!)
  • mukika
    #6492
    ezeket a gyöngyszemeket bent hagyom, mert jó mosolyogni rajtuk. de micsoda privátot kaptam aztakurva... :DDDDdd

    nem másolom be, mert nem szép dolog, de annyi szent, hogy nem komplett a srác. :)

    #6482: pont azt fújom amit a média, hogyne, kedvencem, minden nap megnézem, imádom. nem te vagy az aki támad, áhhhh.... már nem tudsz mit írni, és mi vagyunk a szar szemét begyöpösödött drukkerek, és hogy az istenbe képzeljük ezt. nem tudom még mindig, hogy mire fel vagy JANI, mert ha nem nézed, akkor nincs miről vitázni, beszélgetni. csak azt fújod, amit olvasok, illetve hallasz a tévében, haveroktól, aputól, salz hagyjuk. jobb ez így. de akkor is egy fasz vagy, én meg egy primitív legalja maradok ennyi.

    mostantól pedig szemét módon kihasználom házigazda jogaimat, és a következő üzijeidet, ha lesznek, törlöm.

    peace & love
  • gabber_saviola
    #6491
    viszlát
  • Oncsi
    #6490
    már épp itt volt az ideje ,hogy elmenje a francba innen !!!
    Gondolj bele,ha mindenki leszarozza,lebénázza magyar fociz focistákat,akkor honnna várjunk elörelépést kéremszépen,ilyen kis hozzánemértö fikázos csávokkal mire megyünk??ilyen emberekkkel akik fikázzák azt amihez nem értenek és nemhogy tennének valamit az érdekében,ha mást nem legalább nem fikázni !!
    Ez a mi országunk,mi csapataink mi futbalitáink ,ezt kell szeretni ,ezért kell szurkolni,és azért hogy jobblegyen,nem pedig azért hogy fikázom agyba föbe és akkor én avgyok a JANI....hagyjuk már ezeket....
    Iszik egy kis alkohol,mivan??semmi jol érzi magát..gy ilyen =végi meccsen nagyon jol ellehet lenni,haverok társaság,szeretett klubbunk !!!!sztem mindnekinek jo,csak neked nem emrt te ilyen csöláto kicsáko vagy!!!
    Tudod milyen hangulata van egy meccsnek,föleg ha gyözünk is???és ott állsz B-középbe és telitorokbol zug hajrá Fradi vagy bármeliyk ének !!!Ez a mienk ezt szeretjük,és nem fikázzuk,még ha nem is tatjuk olyan jonak mint más országokban !!
  • Shadowkiller
    #6489
    Tudjátok mit felejtsük el egymást!! Ti nem értetek engem én se titeket hisz nem vok drukker!! Ez a ti topicotok és ti drukkerek vagytok! Sztem mindkettőnknek van igaza!! Nem állítom, hogy megmondom a frankót, de én nem is faszoztam! Szurkoljatok ez a dolgotok és nagy szüksége is van a csapatotoknak rá!! Egyenlőre 1.Újpest 50ponttal 6.Fradi 31ponttal Ennyi! Tök mind1 ki nyer a végén, külföldön egyiknek sincs semmi esélye!! Ez a lényeg és ezt nem értitek, hogy bénák a MAGYAROK!! Ez tény ezért nem kell faszozni anyázni meg egyéb dolgokat tenni! Én jó szurkolást kívánok nektek és lépek, ezzel megtettem a legsportszerűbb lépést veletek szemben! Köszönöm hogy itt lehettem!! Sziasztok!
    Shadowkiller!
  • Shadowkiller
    #6488
    Én nem mondtam hogy otthon ülök anyámmal! Ezt te állítod! De a családomnak semmi köze hozzá azér ezt nem ártana tiszteletben tartani!