23418
  • Takezó
    #6567
    a vasas is zsidó?:D
  • skristof
    #6566
    ne menjünk bele, mert ennek nem itt a helye :)

  • skristof
    #6565
    np

    csak a zöld-fehér
    következő fordulóban itthon fogadjuk a bibsiket.. háhááá
  • REALista
    #6564
    Amerikában bizonyitott tény hogy a kivégzett emberek pár százaléka ártatlan!!!Egyébként gratula a Harmadik Útért!!!
  • Takezó
    #6563
    oksi, ezzel nincs gond: ) én kezdtem offolni, sry

    jó szurkolást: )
  • skristof
    #6562
    lehet h számodra furcsán/durván hangzik de én így érzem.. aki elveszi egy ártatlan ember életét az maga is halált érdemel. ártatlan ember fölött senkinek sincs joga ítélkezni..

    a példa meg lehet h erősen elüt, de elvileg ebben az országban demokrácia van, akkor asszem minden ember egyenlő.. azaz a gyermeked élete ugyanannyit ér mint Simié.. (persze neked személyes kötödésed miatt nem, de jogilag igen)

    egy szó mint Side, (hehe, bocsika, ezt loptam) bitófára az összes gyilkost.
  • Takezó
    #6561
    Sztem meg könnyen mondod ezt most, esetenként máshogy látnád Te is, ha neked kéne döntened.

    Hát a példa meg amúgy erőőőőőőőőősen elüt Simon Tibiétől:D:D:D
  • skristof
    #6560
    én pedig vallom a halálbüntetés újbóli bevezetését.. szerintem egy emberéletet nem lehet években mérni. aki elveszi egy ember életét, az megérdemli a halált. és nem akarom hogy elmenjünk offba vagy flémbe, de én pl az első körben a Harmadik Útra szavaztam, és az ő programjuk tartalmazta a halálbüntetés visszaállítását..
    egy kissé durva példával élve: ha születik egy gyereked, és azt egy állat megkéseli, akkor te beéred azzal, hogy élete egy (nem is oly nagy) részét a börtönben tölti el?
    na de tényleg ne menjünk ebbe bele.. sajnos ebben a "jogállamban" így működnek a dolgok
  • Takezó
    #6559
    Nem. Szerintem se igazságos, de azért nem kell kivégzésben gondolkozni - félő, hogy csak Simon Tibi neve miatt akarnak sokan akasztófát a csávónak, pedig.. ümm... hát jóval jobb emberek is haltak már meg nála szomorú körülmények közt.
  • mukika
    #6558
    de miért szerinted ez így igazságos? eleve 4 éve történt a gyilkosság. most meg elítélik őket 4 és 1 évre... egy drogcsempészt több időre ültetnek le. ők meg agyonvertek egy embert... bár a magyar igazságügy egy nagy nulla.(a saját bőrömön is érezhetem, a balesetem miatt) jó nem azt mondom, hogy lőjék le őket, de minimum 15-20 év börtön, vagy életfogytiglan.
  • Takezó
    #6557
    hat nemtom, sztem buta vagy.XD
  • mukika
    #6556
    A lényeg a megszerzett három pont

    Gellei: Értékes pontokat szereztünk

    Brettschneider: Gyermekkori álmom vált valóra

    Futballal emlékeztünk Simon Tiborra
  • mukika
    #6555



    Győzelem - Simon Tibiért!


    Diósgyőr – Ferencváros 0:1
    Diósgyőr, 10 000 néző
    Féltettük a csapatot a miskolci kirándulástól, hiszen eltiltás miatt ezúttal nem játszhatott a védelem két alappillére - Botis és Tímár. Ráadásul azzal mindnyájan tisztában voltunk, hogy a Derby drámai végjátéka alaposan megviselte ezt a fiatal társaságot. Szerencsére Gellei úr kitűnő pedagógus, ezért a diósgyőri katlanban egy alaposan feltüzelt Fradi kezdte a találkozót. A szépszámú közönség fantasztikus hangulatot varázsolt a stadionba! Játékosaink valósággal a kapujukhoz szegezték a megszeppent hazaiakat, és az 5. percben akár már két góllal is vezethettünk volna! De ami késik, az nem múlik! A 13. percben Bajevski ugrott ki a rosszul helyezkedő védők közül és okos góljával megszereztük a vezetést. A tévéfelvétel alapján úgy tűnt, hogy a nagy lendülettel kapura törő csatárunknak rápattant a kezére a labda. A csapat nem állt le és tovább rohamozta a hazaiak kapuját, ekkor úgy látszott, hogy akár kiütés is lehet a vége. A miskolci csapat nagyon megroggyant, nem tudtak mit kezdeni a Ferencváros agresszív harcmodorával. A labdabirtoklás 67-33 volt a javunkra! A találkozó 36. percében hatalmasat dörrent a Fradi Tábor, zúgott a Simon Tibi rigmus. A Fradisták így adóztak az egykori elsőszámú kedvenc emléke előtt. A II. félidőt óriási elánnal kezdték a hazaiak. Az első húsz percben a kapunk elé szorítottak minket, de a védelmünk Balog Zoli irányításával állta a sarat. Ezután kiegyenlítetté vált a játék és a végére teljesen elfáradt Diósgyőrnek nem sikerült az egyenlítés. Kitűnő hangulatú, nagy iramú meccsen sikerült megszereznünk a három bajnoki pontot. Szeretnénk ezt a győzelmet a négy éve tragikus körülmények között elhunyt SIMON TIBInek ajánlani. A mai harcos Ferencváros SIMInek is tetszene!
    írta: Simi(7side)
  • mukika
    #6554
    szvsz tegnap világi keményebb volt a duna tévés arcnál. pedig az sem kutya...

    #6548 jól beszélsz!
  • Oncsi
    #6553
  • Oncsi
    #6552
    fal mellé állitani öket és
  • Láma!
    #6551
    tényleg nem.
    inkább kötél, az olcsobb
  • Takezó
    #6550
    azért nem kell ien agresszívnek lenni:\
  • szanics
    #6549
    négy év és hat hónap, illetve egy év és hat hónap, halált okozó testi sértésért.
    Kib.szott magyar igazságügy...
  • Grenzjager
    #6548
    megbánta a tettét a Simon-per elsőrendű vádlottja

    ....
    ...
    ..
    .

    akkor golyó
  • Grenzjager
    #6547
    no akkor arról a fasz redvaklubbos riporterről:

    Azt már jó ideje megszokhattuk, hogy olyan emberek közvetítik a mérkőzéseket, akik láthatólag sosem fociztak életükben, nem sokat értenek a taktikához. Az RTL klub sem véletlenül építette bele a stábba a szakkommentátort, aki nem csak arra hivatott, hogy a labdarúgók neveit sorolja a passzok után, hanem képes "látni is a pályán". Az azonban mindenképpen elkeserítő, mikor a tudósító keveri a játékosokat, nem ismeri fel az előnyszabályt, fogalma sincsen a szurkolók reakciójának okáról, és a vérzést csillapítani hivatott tampont pedig cigarettacsikknek nézni.

    Márpedig Világi Péter a Diósgyőr-Ferencváros meccsén a fent említettek minden elemét magáénak tudhatja. Kezdődött azzal, hogy Jovánczait folyamatosan Bajevszkinek becézte, végül Verebes Józsefnek, a szakkommentátornak kellett finoman figyelmeztetnie arra, hogy az a csatár talán mégsem az. Világi azonban az első negyvenöt percre nem érte be ennyivel: számos szabálytalanság esetében értetlenkedett, például mikor a bíró előnyszabályt mutatott, akkor éppen azt hangsúlyozta, hogy a játékvezető szerint nem történt semmi. Volt olyan is, hogy lesre hivatkozott, mikor szabálytalanságért fújt a spori, a mélypontot pedig talán Balog ápolása jelentette. A momentumot (egy tamponnal próbálták felitatni a védő vérző orrát) eképp kommentálta: valahogy egy csikk is bekerült a pályára. Világi a szurkolók reakciójánál is képben volt. A diósgyőri tábor véleménye szerint azért fordított hátat a pályának, mert sokáig tartott az ápolás...

    A jó formában lévő kommentátor szakmai elemzéssel is próbálkozott. Szalma megmozdulását így látta: rossz ütemben mozdult ki a kapus, végül az utolsó pillanatban mégis sikerült mentenie. Verebes szakkomentátor József azonban kissé másképp reagálta a megmozdulást: kitűnő formában játszik a kapuvédő, ennél a szögletnél is remekül lépett ki, együtt él a játékkal; nagyon tehetséges. Jovánczai földre kerülése is meglepte Világit. Mint fogalmazott, nem tudja, mi is történhetett, Verebes szerencsére ismét megmentette a helyzetet, és elárulta, egy szabálytalanság során préselték bele a gyepbe a támadót.

    A tizenöt perces pihi némiképp jót tett Világi Péternek, aki a második játékrészben jóval kevesebbszer vétette észre magát. Azért egy említésre méltó momentuma mégis akadt: Lipcsei Péter sárgalapjának kiváltó okait a Ferencváros csapatkapitányának reklamálásában látta, miközben a játékos a sípszó utáni labda elrúgásáért sárgult be. Láthatólag nemcsak a magyar bajnoki meccsek minősége halovány, hanem olykor a kommentátoroké is, ugyanis Világi vasárnap délelőtt maximum egy lelkes amatőr színvonalát ütötte meg. Azt is alulról.
    (ma.hu)
  • gabber_saviola
    #6546
    :DDDDddddddd
  • Láma!
    #6545
    már az sg-t is hamisitod??
    eddig csak a pénzröl tudtam!
  • gabber_saviola
    #6544
    :DDDDDdddddddddddddd

  • Oncsi
    #6543
    Rendben majd szombaton megkapják !
  • mukika
    #6542
    ennyi. majd most lehúzzák a 101. bőrt is rólunk... sok ostoba... de inkább hagyjuk a politikát ebben a topicban.

    majd jövő szombaton lesz mit énekelni.

  • Oncsi
    #6541
    MSZP
  • Láma!
    #6540
    jo hogy megkédeztél engem is, de persze, megyünk:D
  • mukika
    #6539
    jajaja, rájött a hasmars. :P
  • skristof
    #6538
    húdekurvaunalmas meccs vót.. átaludtam javarészt :)

    budó fosni volt, azért "vált ki"? :DD
  • mukika
    #6537
    ná tudom. persze mikor Fradi-zetén a szép sebőköt szidtuk, kétszer is állt a játék... :C szvsz rtlnek tartani kell a műsoridőt.

    3 pont megvan, és ez a lényeg. tipikus vasárnapi 2. félidőt láthattunk… majd szombaton megmutatjuk! :)

    Budo hasmenése meg loál! :Dd
  • gabber_saviola
    #6536
    Én is dolgoztam volna :)
  • Takezó
    #6535
    dolgozom:|
  • Gabe18
    #6534
    Amugy most a "Lipcsei Peti,te lófejű g..i" beordibálások alkalmával (kb 15 perce csak az szól kisebb megszakitásokkal) miért nem szüntetik be a meccset,meg mondatják be hogy szurkoljanak normálissan?
  • gabber_saviola
    #6533
    a mákos gól is gól :)

    Taki, jössz velünk Fradi-Vasasra? (az a mi, az Láma meg Én :P)
  • mukika
    #6532
    ;)

    néha nekünk is lehet. meg azért az első 15-20 perc nem kicsit a miénk volt. kellet volna még egy gól...
  • Takezó
    #6531
    nem, a gól:D:D:D azét nagy mákunk vótxD
  • mukika
    #6530
    ezt a fasz kommentátort...

    viszonylag jó hangulatú délelőtti meccs(ehh de bánom, hogy nem tudtam menni). a 2. félidő első negyed órájában kell még egy gól és nyert ügyünk van. nagyon nem szimpi a diósgyőr ezzel a sok kis szabálytalanságával.
  • gabber_saviola
    #6529
    micsoda, hogy flashben csináltam meg a gólt ? :DDDDDDDDDDdddddddddddd
  • Kaplan
    #6528
    Ez így elég gyengécske, már előre parázok a 90. perctől.