23418
  • brazdajoska3
    #21800
    majd elválik.de nem fog csodát tenni
  • COOLancs
    #21799
    Így első ránézésre én se bíznám rá a kamrakulcsot.
  • ReszegKoldus
    #21798
    másfél év elvileg
  • ReszegKoldus
    #21797
    Ez van.
    Én csatárnak is előbb raknám be Besicet, mint Radót, aki többet tölt vízszintesen a pályán, mint függőlegesen :D
  • brazdajoska3
    #21796
    elég szomorú
  • ReszegKoldus
    #21795
    elkéstél vele, hiszen megvan már új edző :)

    egyébként engem pont nem érdekel, hogy magyar vagy külföldi edző/játékosok vannak
    én biztos nem választanék magyart csak azért, mert magyar
  • brazdajoska3
    #21794
    akkor legyen Herczeg úr
  • ReszegKoldus
    #21793
    legalább Herczeg Andrást mondanád (bár nyilván abba is belekötnék)

    az olyan fantasztikus eredményei, mint a Herczegtől átvett csapattal elért bajnoki cím, vagy a tavalyi 6.?
  • Solt
    #21792
    Személy szerint te semmitől kulabá... akarom mondani barnuska! :D
  • brazdajoska3
    #21791
    Idefigyelj fiatal barátom.Szerinted az helyénvaló,hogy csapatunkban nagyítóval kell keresni a magyar neveket?És még az edző is.Egyáltalán,mitől vagyunk mi Fradi?
  • brazdajoska3
    #21790
    Az eredményei magukért beszélnek,Ő kellett volna nekünk
  • ReszegKoldus
    #21789
    nekem semmit nem bizonyított, viszont jót röhögtem a legutóbb mikor azt nyilatkozta, hogy most még a norvégokat is meg tudnák verni az Európa Ligában :D
  • brazdajoska3
    #21788
    Szerintem ő már bizonyított,nem úgy mint a jöttment külföldi sztáredzők
  • ReszegKoldus
    #21787
    ezzel egyetértek, úgyhogy Kondás maradjon ahol van :D
  • brazdajoska3
    #21786
    a Fradiért mindent
  • ReszegKoldus
    #21785
    de ő olyan kiváló edző, hogy szezon végére ki is esne a debrecen, ha elmenne onnan, hát ezt akarod? :)
  • Grenzjager
    #21784
    Miért félnek megmondani hogy meddig szerződtették?


    Szerintem fél év + egy vagy két év.

    De miért félnek kommunikálni...
    mi a titok?
  • brazdajoska3
    #21783
    Biztos hogy jobb lenne a csapatunknak.
  • Mor3llo
    #21782
    itt már csak a Kondás Elemér segíthetett volna, mi?
  • brazdajoska3
    #21781
    aztán miért jó nekünk egy német edző?csodát ő sem fog tenni
  • ReszegKoldus
    #21780
    Doll-ár = 2 millió
  • JimKirk
    #21779
  • Grenzjager
    #21778
    Végünk van, mert ha németül beszél, és az MLSZ szerint minden német náci. Gondoljatok bele hogy a miskolci mlsz rendrakás után mi lesz ha megszólal Doll-ár.
  • Muki100
    #21777
    Hamburger SV II 36.71%
    Hamburger SV 47.75%
    Borussia Dortmund 40.82%
    Gençlerbirlii S.K. 41.86%

    A mérlege harmatgyönge sajnos.
  • Gabe18
    #21776
    Hamburgnál, Dortmundnál volt az első csapatnál több évet vezetőedző. Ez nem rossz ajánlólevél. A "német mentalitás" meg bőven szükséges ide hogy munkára fogja a játékosokat.
    Azt persze felesleges várni hogy Jova hirtelen Oliver Kahn lesz a kapuban, Józsi meg Zidane a középpályán.
    Nem NB1-es magyar edző, és volt komoly játékos és edzői múltja külföldi csapatoknál. Ennél jobbat nem hiszem hogy lehetett volna hozni, ha már Moniznak menni kellett.
  • Solt
    #21775
    Aláírt

    Nekem nem szimpatikus, de sok sikert neki.
  • Grenzjager
    #21774
    Doll már Bécsnél jár
  • Grenzjager
    #21773
    Rossz poénból írtam hogy akár..... de sehol se merült fel, arra céloztam ami komoly volt hogy Lőw Zsolt pályaedzőnek Dollnál. De megtörtént a ráharapás.
  • Zenszkij
    #21772
    Kabát? Hát ide süllyedtünk?
  • Grenzjager
    #21771
    ez kérdés????? mert onnan, mert ő ....... mert
  • brazdajoska3
    #21770
    Ellenszenves figura.
  • Muki100
    #21769
    Kabát már mondta régebben hogy soha nem játszana a Fradiban úgyhogy szerintem nem kell félni tőle.
  • brazdajoska3
    #21768
    Miért?
  • DasIsFuck
    #21767
    nem tudom mit akarnak ezzel a csúnya "babával"
    főleg úgy h vmi arab bohóc csapatnál edzősködött évek óta...
    az meg másik, hogy olyan nagy sikereket nem is ért el.
    a hamburgbeli bukására emlékszem is.
  • Grenzjager
    #21766
    remélem a német nem Kabátot akarja majd csatárnak.....
  • DasIsFuck
    #21765
    90 milliót nyert a Fradi egy peren
    Pénzhez jut a Ferencváros, mivel a svájci Sportdöntőbíróságon (CAS) megnyerte a régóta húzódó perét az olasz Reggina Calcioval szemben.

    A zöld-fehérek azért perelték be tavaly márciusban az olasz másodosztályban érdekel Regginát, mert a 2007-ben, még 16 évesen hozzájuk igazolt Kovácsik Ádám után nem fizették meg a szerződésben foglalt vállalásaikat.

    A Ferencváros tájékoztatása szerint a 22 éves kapust még 2007-ben olyan feltételekkel adták el a másodosztályú olasz egyesületnek, hogy ha ötször lehetőséget kap a felnőtt csapatban, akkor a Ferencvárost 150 ezer euró illeti meg, majd a tizedik fellépése után is ekkora összeget kell kapnia a magyar klubnak.

    A játékos 2012 januárig már több mint tízszer pályára lépett, így a zöld-fehérek akkor felvették az olaszokkal a kapcsolatot. Ők először részletfizetési lehetőséget kértek, amibe bele is mentek a zöld-fehérek, de többszöri ügyvédi felszólítás ellenére sem fizettek, így az FTC feljelentette őket a FIFA-nál.

    Utóbbi nem történt meg, így a Fradi feljelentette az olasz klubot.

    A tárgyaláson dr. Berzeviczi Attila, a Zrt. igazgatósági elnöke, egyben jogi képviselője, továbbá Orosz Pál, a Zrt. vezérigazgatója képviselték a Fradit - írja a fradi.hu. Kovácsik jelenleg a Carpinál szerepel kölcsönben.
  • Gabe18
    #21764
    Biztos nem egyetlen volt, ott van mindjárt Sammer is aki NDK-ból lett német válogatott.
  • Grenzjager
    #21763
    Doll elégedett

    Nem tudom, hány olyan labdarúgó volt aki az NDK válogatottjából bekerült a német válogatottba de ő 29x ddr-es és 18x német válogatott ('86-93). De lehet h ő volt az egyetlen egy.
  • Grenzjager
    #21762
    Felesleges külföldi, bár 101%h az lesz...

    Thomas Doll a Gencerlerbirligi és az Al-Ahmed-Kujufasza után leülhet a Fradi kispadjára..... remek, 10 éve dolgozott normális csapatoknál össz 4 évet(HSV, Dortmund) ezen kívűl a nagy büdös semmi, illetve annyi hogy hatalmas kráterek vannak a figura pofáján... remélem nem az ivástól :D
  • Zenszkij
    #21761
    Kinek örülnétek, ha Fradi edző lenne, azok közül akik szóba jöttek? Szerintem alkoholistából egy is elég volt.