23418
  • Oncsi
    #6687
    Mészöly Géza irodájában ott log a Van Gogh festmény..
  • mukika
    #6686
    nem csak kínai ruhák, festmények is voltak szép számban. nem kispályás volt a csávó... na ezek után én 100%-ig biztos vagyok, hogy nem véletlenül hosszabított annyit a meccseken, illetve nem véletlenül fújt egy csapatnak, illetve nem véletlenül nem vett észre dolgokat! csaló geci. Magyarosrszág 2006... NC.
  • Csesza
    #6685
    ezaza kínai ruhás ügy????

    :DDDDDDDDDDDDDDDDdd
  • Oncsi
    #6684
    Sasköy Szablocs elözetesben !!!!És ilyen ember fuj nekünk találkozokat,ráadásul eléggé ramatyul !!!
  • Oncsi
    #6683
  • mukika
    #6682
    természetesen #6681
  • skristof
    #6681
    az ilyen kérdés nem kérdés :)

    a matek érettségi lesz jövőre is :D
  • Oncsi
    #6680
    Mukika !!!
    Fradi BL győőzelem vagy érettségi 5ös Matek emelten ??
  • mukika
    #6679
    nekem is info, közép. de az is jövőhéten van. :) a héten nem tudok le mindent, de úgy veszem mintha letudtam volna, mivel elvileg rendszerinformatikus leszek vagy mi a fene. :P

    én úgy vagyok vele, hogy minden görbüljön, de magamnak akarok bizonyítani. 2 éves technikumra megyek tovább, semmi pont, semmi nem számít, csak legyen meg az érettségi. |)
  • skristof
    #6678
    szerintem sem volt nehéz. a szövegértés az vicc volt, mese habbal :) mondjuk azt edig is annak gondoltam, nem is csalódtam. nálunk mindenki -köztük én is- az érvelést választotta. én 3 oldalt tudtam írni, kicsit elszámoltam az idővel, és még át is kellett másolnom piszkozatiról.. matek: én emelten megyek :) de fosok is tőle rendesen. magyarra amúgy én egy dekát nem tanultam az elmúlt 8 évben (8 osztályos gimibe vok), töritől kicsit tartok, az esszékérdés nehogy megfingasson.. jó neked, hogy pénteken már letudhatsz mindent, de mi a választottad? mert nekem az info (emelt) és május 17-én lesz az is.. de aznap este bl-döntő, kocsmában, óriáskivetítőn
  • mukika
    #6677
    szerintem nagyon könnyű volt. szövegértés iszonyat egyszerű volt, a második részben pedig az összehasonlítást választottam. simán írtam 3,5 oldalt. a matektól viszont félek... matekból hülye vagyok. ígaz eddig csak matekot tanultam, magyart meg törit egyáltalán nem, de akkor is félek. :) te mit írtál?

    várom már a pénteket. jól berúgok, és remélem egy fradi győzelemet látok majd. :)
  • skristof
    #6676
    megelőztél :)

    //off: milyen lett a magyar?
  • mukika
    #6675
    #6618
  • AnuluWork #6674
    Ez lemaradt ...
  • gabber_saviola
    #6673
    :DDDDDDDDDDDDdddddddddd
  • Láma!
    #6672
    mégis megyek a meccsre,mert itt leszek.
    szalé?
  • Grenzjager
    #6671
    lehet hogy az a cél hogy kiejtsük a vasast....
  • mukika
    #6670
    nem láttam a meccset, helyszínen sem voltam kint, de ez nem jó ballagási ajándék nekem fiúk.
  • Zséé
    #6669
    egyedül az a jó dolog benne, hogy a vasas kiesőhelyre került :)
  • gabber_saviola
    #6668
    kár a vereségért
  • JackDaniels #6667
    Majd a Tököli megoldja.
  • fradista91
    #6666
    A hülye Sportklubbon nem igazán lehetett hallani sajna a Fradi-tábort, csak a majom reacosokat. (Szinte minden magyar csapat dalait elénekelték átköltve)
  • fradista91
    #6665
    Úgy néz ki ma Lipcsei nélkül nem igazán ment nekünk :((((((((((
    A Pécs ellen viszont már ott lesz, és nincs kegyelem a Mecsekaljaiaknak, mert Csapatunk megfogja mutatni, nem a véletlen műve hogy az ötödik helyen áll a tabellán! (Gellei remélhetőleg összerázza Csapatunkat, és egy jobb, támadóbb szelemű taktikával küldi majd pályára őket!)

    KŰZDENI KELL! CSAK FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6664
    Reac - Ferencváros 1 : 0
    D:

    A fiúk többször eljutottak a hazaiak kapujáig, de vagy nem lett belőle helyzet, vagy nem használtuk ki az adódó lehetőségeket. De mostmár mind1, koncentráljunk a Pécs elleni Üllői úti meccsünkre!
  • banok
    #6663
    ne mááá....
  • Csesza
    #6662
    jézus istenem...

    1-0 :((((((((((
  • Zséé
    #6661
    1-0 reacnak
  • fradista91
    #6660
    Remélem pénteken lesz, mert erre a meccsre ha megszakadok is elmegyek.
    Holnap REAC verés! Hajrá Fradi, Hajrá fiúk mert fő a győzelem!
  • mukika
    #6659
    Fradi-Pécs: mégis péntek!
  • Grenzjager
    #6658
    nem kell nézni a RedvaKlubot, egyáltalán !!!


  • gabber_saviola
    #6657


    HBD Ferencváros

  • mukika
    #6656
    nagy mérgemben el is felejtettem!

    107 éves a Ferencváros

    HBD-t neki. egy ötössel megajándékozhatnánk a reacot, az lenne az igazi ajándék.
  • Csesza
    #6655
    énis most olvastam, ezt nemhiszem el hogy nem tud leszállni a retek klub a fradiról, sokkal jobbak és hangulatosabbak a reflektorfényes meccsek, és a Duna tv-n meg legalább nem elfogult buta focihoznemértő kommentátorok vanak

    :(((
  • mukika
    #6654
    ezt már komolyan nem hiszem el.... egyáltalán semmi közünk nincs a bajnoki címhez, mégis minket adnak a legtöbbször vasárnap.

    szerk: idén egy reflektorfényes meccset sem játszottunk. :(
  • szanics
    #6653
    Május 12-én és 14-én, a labdarúgó Borsodi Liga 27. fordulójában felcserélődik két, televíziós csatornák által is közvetített bajnoki mérkőzés kezdési időpontja. A változtatások az FTC–Pécs és a Sopron–Debrecen találkozót érintik.
    Az eredeti tervek szerint 12-én, pénteken 19. 00 órakor rendezték volna a Ferencváros–Pécs mérkőzést, amelyet a Duna TV tervezett közvetíteni. Május 14-én,vasárnap pedig 11. 30-as kezdettel az RTL Klub sugározta volna a Sopron-Debrecen találkozót.

    Az RTL Klub azonban változtatott a menetrenden, és megcserélte a két mérkőzés közvetítését. Így pénteken a Duna Televízióban 19. 00 órakor a Sopron-Debrecen, vasárnap az RTL Klubon pedig a Ferencváros-Pécs összecsapás lesz látható.
  • fradista91
    #6652
    Forrás: MTV TXT
    Milyen furcsa a Nemzetisporton csak 3000n. az FTC-Vasason és 5000n. az FCF-DVSC-n
  • fradista91
    #6651
    Nem tom észrevettétek-e:
    FTC-Vasas (kb) 4800-5000 nézö
    FCF-DVSC (kb) 4300-4500 nézö

    Jó látni hogy emelkedik a nézöszám!
  • fradista91
    #6650
    Egy két jó kép a MASH-től:



    És Sz. P.-től

  • fradista91
    #6649
    Vasas elleni meccsünkről: Lehet hogy Baja gólja után többet birtokolta a labdát azangyalföld, de a helyzeteinket Mi használtuk ki nagyobb százalékban, így sztem megérdemelt a győzelem és a 3 pont! Hiszen a focit még mindig gólra játsszák!

    A forduló többi pozitívuma:
    1.) Kikapott a Fújpest! - Legalább vissza vesznek a nagy arcukból!
    2.) Kikapott a Sopron! - Jee 4 ponttal vezetünk elöttük!

    Ez nem foci de jó hír:
    Női kézilabda NB1 rájátszás
    FTC-DVSC 32-21!
  • fradista91
    #6648
    Hát nem jönne rosszul!