23418
  • fradista91
    #6767
    még 7 perc!
  • zambrotta
    #6766
    Ez egyértelmű!!!!!!!
    Nagyon komoly!


    Én meg itt gályázok egy szállodában és német nyugdíjasok bámulnak bambán, hogy miért vagyok extázisban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Hajrá Csajok!!!!
  • fradista91
    #6765
    RIA RIA HUNGÁRIA!
  • fradista91
    #6764
    31-26!!! Uhráková
  • fradista91
    #6763
    Hát Fradi-tábort halok csak! :D
  • fradista91
    #6762
    30-26 még 10 perc
  • zambrotta
    #6761
    sokan mentek a csapattal?

    hányadik perc

    Hajrá!
  • zambrotta
    #6760
    köszi
  • fradista91
    #6759
    30-24!! Kirsner
  • fradista91
    #6758
    Majd írogatom mert én nézem, jó?
    HAJRÁ CSAJOK&FRADI!
  • fradista91
    #6757
    29-24re vezetnek a csajok!!!!
  • zambrotta
    #6756
    kit érdekelnek a lila majmok (bár jó hogy kikaptak)

    Hol tudom követni az EHF Kupa döntőt a neten, mert dolgozom és nem vagyok tv közelben

    Hajrá Csajok!
  • fradista91
    #6755
    Sztem sem vmi kulturált dolog.:D
  • Zséé
    #6754
    csak #6747-re válaszoltam. nade nem vitatkozni akarok. Télleg nem kéne befutkározni... :)
  • fradista91
    #6753
    Na mindegy hagyjuk az ö bajuk, mert szerintem úgyis megbüntetik öket. Lényeg hogy holnap megverjük a lokit! HAJRÁ FRADI!
  • fradista91
    #6752
    De te épp általánosítottál.
  • Zséé
    #6751
    most újpesten is csak pár huligán ment be. Nem kell általánosítani.
  • fradista91
    #6750
    Mikor volt 3 éve, és nem mi hanem egy pár huligán akik holt részegek voltak, és dühösek.
  • Zséé
    #6749
    azért a fradisták se gyengék amikor megverik saját játékosaikat
    remélem holnap elhoztok legalább 1 pontot debrecenből
  • fradista91
    #6748
    Királyos remélem holnap nyerünk! :DDDD HAJRÁ FRADI!
  • mukika
    #6747
    örömömben ugráltam, mikor az mtk berúgta a 2. gólját! :)

    az újpesti drukkerek meg cigányok ezt mindenki tudja...
  • gabber_saviola
    #6746
    úgy látom újpesen mindent szabad....
    amúgy grat az MTK fiataljainak
  • Kaplan
    #6745
    Hát igen, egyszer kikapnak és jönnek az IQfigheterek! :D
  • skristof
    #6744
    A mérkőzés után több újpesti szurkoló berohant a pályára, sőt az egyik még meg is legyintette Bede játékvezetőt, azonban mielőtt komolyabbra fordult volna a dolog, a rendőrök visszazavarták a lelátóra a drukkereket.

    nso.hu
  • skristof
    #6743
    láttam h mennek 1-0ra be se kapcsoltam a tv-t.. picsába

    mi volt?
  • Kanál
    #6742
    jaj de sajnalom
  • Kaplan
    #6741
    Botrányt? Bővebben?
  • fradista91
    #6740
    Hülye újpestiek botrányt csináltak mert kikaptak!
    ute-mtk 1:2
  • mukika
    #6739
    najó Eger számomra valszeg lefújva... lóg az eső lába kinti koncert lenne. mivel a sofőr nem jön, vonatozni kéne, így Debrecenbe tuti nem jutnánk le. marad a matiné, vagy, az hogy holnap itthonról indulunk, de kocsi nélkül megvagyunk lőve. :(
  • Csesza
    #6738
    ...nemtom...
    nekem a jobb szélső poszton jobban tetszett a játéka és talán hasznosabb is volt (gól/gólpassz)
    de sztem Lazic jó ott középen Lipcseivel párba (elég jól megakadályozzák az ellenfél akcióit)
    jobb szélen meg legalább támadóbb lenne a csapat mivel Bognár védekező szellemű játékos
    majd kiderűl ha teljesen 100%-os lesz hogy hol számít rá Gellei
  • fradista91
    #6737
    Sztem majd csak csereként fog beállni. Támadóbb szeleműbb mint Bognár és gyorsabb is de még csak nemrég épült fel. Az a lényeg hogy holnap nyerjünk. Hajrá Fradi!
  • djemba-djemba
    #6736
    Takácsot én Lazic helyére raknám, ha megfelelő formába lendülne! A Matthäus által "felfedezett" poszt jobban ízlik szerintem Takinak, mint ez a vonal melletti szélső pozíció...
  • Csesza
    #6735
    Bognár helyett a jobb oldalra Takács kéne és akkor zsíír lenne...
  • fradista91
    #6734
    A pénteki tréninget követően Gellei Imre a következő, várható kezdőcsapatot adta meg: Kemenes-Balog, Tímár, Botis, Leandro-Bognár, Lazic, Lipcsei, Tőzsér-Bajevski, Jovánczai
  • fradista91
    #6733
    Vasárnap matinézok egyet! :D
    Sztem is az lenne a legjobb ha most vasárnap legyőznénk a Lákit, a bajnokság vége meg vhogy így nézne ki:
    1. Fehérvár 2. Fújpest 3. Láki 4. mtk 5. FERENCVÁROS!
    Ne higgye senki nem a vidinek szurkolok, de inkább ők mind lilák legyenek bajnokok. KŰZDENI KELL! CSAK FERENCVÁROS!
  • mukika
    #6732
    jaj de várom a vasárnapot, csak érjünk oda... :) de ahogy ismerem a társaságot nem fogunk leérni egerből hulla másnaposan 11:30-ra debrecenbe. :(

    az a baj, ha nyernek a lilák az mtk ellen, és mondjuk mi megverjük a debrecent, akkor már csak a csoda segíthet azon, hogy ne legyen bajnok az ute. természetesen nem magunk ellen drukkolok, hanem, kivételesen nagyon drukkolok az mtknak (juuj :D) és a fehérvárnak, hogy hétvégén gyűjtsék be a 3 pontot. és akkor a fehérvár már csak 2 pontra lesz lemaradva az utetól, és ugyebár az utolsó fordulóban még találkoznak. de mi nyerünk, és mindennek másnak is így kell alakulnia, ahogy leírtam. fő az önbizalom! :)

  • skristof
    #6731
    jaja hallottam róla :)
  • fradista91
    #6730
    Ja asszem ezt szét is tépték, kár nem álltam olyan közel. De hoztam volna egy kis darabot belőle. :D
  • fradista91
    #6729
    Akkor sorry! :D
  • mukika
    #6728
    Európa Kupa-győztes U15-ös csapatunk