23418
  • gabber_saviola
    #7007
    ultras Ferenvcáros :P

    Horisz vágja -.-
  • fradista91
    #7006
  • gabber_saviola
    #7005


  • fradista91
    #7004
    Engem mindig kiráz a hideg amikor meglátom a CSAPATOT, a gólokat, vagy az EuroFradi dvd elején a We are the Champions című nótát éneklő srácokat! Fantasztikus volt, és [reménykedik1000rel] Lesz! Hajrá FRADI!
  • fradista91
    #7003
    Egytértek, inkább a láki mint azute.
    Amúgy mien nagy lenne:
    [Léderer]: Akkor khm...(magába:sajnos) kapcsolunk Debrecenbe a bajnokavatásra.
  • Csesza
    #7002
    nah márcsak ezér is remélem hogy a Láki nyerje meg a bajnokságot... megszívná a retek klub...

    emögött amugy mást nem is lehet látni, csak csalást
  • Láma!
    #7001
    sry
  • Láma!
    #7000
    tek
  • Kanál
    #6999
    A Borsodi Liga 30. fordulójának két rendkívül fontos, érmekről döntő mérkőzését, (Újpest FC–Fehérvár FC, Debreceni VSC–Lombard FC-Pápa) egyaránt 2006. június 3-án 16:20-tól rendezik meg.

    A debreceni mérkőzést a Sportklub televíziós csatorna, míg a Szusza Ferenc Stadionban megrendezendő találkozót az RTL Klub közvetíti.



    nem levagos....retek klubon eloben, veletlenul pont a lilak amikor aranyat osztanak.. bar lehet csak en nezek mostanaban tul sok osszeeskuvos sorozatot :c
  • skristof
    #6998
    án is a könnyeimmel küzködtem.. és a kommentár hangját is öröm volt újra hallani
  • bmffm856
    #6997
    nem tudjátok, hogy a Fradi Ajándékbolt hánytól nyit?
  • bmffm856
    #6996
    ma talátlam már vagy harmincszor megnéztem ezt a videót, és már a sírás határán vagyok a gyönyörűségtől...eszméletlen nagy...:)

    FRADI!
  • bmffm856
    #6995
    az :) HOHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ HOHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!! VINCZE OTTÓÓÓÓ!!!!!!!!!

    8 évesen néztem végig a meccset Apámmal és a szomszédékkal...:)

    Egy életre megmarad :)
  • Láma!
    #6994
    hát igen, az aranycsapat:)
  • bmffm856
    #6993
    :DDDDDDDD (ez volt az első vesztes meccsem, pedig voltam páron...:) tehát azért nem vagyok olyan rossz ómen :P:P:P

    jut is eszembe...ez alap...kurva nehezen akadtam rá...érdemes megnézni mit rejt :)
  • Láma!
    #6992
    te nem mehetsz, akkor kikapunk...:D
  • bmffm856
    #6991
    ha sikerült összeszednem a pénzt, és többen mennénk, akkor valószínűleg én is elmennék...:) persze csak ha nem gond...:P
  • mukika
    #6990
    elvileg megyek(de azt még nem tudom kivel)... gyakorlatilag az elmúlt 2-3 meccsre elindultam, és nem érkeztem meg. :P
  • bmffm856
    #6989
    megy valaki Sopronba meccsre?
  • bmffm856
    #6988
    ha valakinek kell (feltételezem ugyan, hogy szinte mindenkinek megvan, de azért feldobtam) Fradi zene, szurkolói hangok, meg ilyenek, akkor itt egy RAR fájlban letöltheti :)

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!!!
  • mukika
    #6987
    sajna nyertek a lilák... ;(

    tegnap úgy berúgtam ilyen kerti partin, hogy nem tudtam elmenni a meccsre. kicsit élvezem az érettségi szünetet. :D

    np, elvileg az utolsó pár ezer forintom sopronra költöm. :)
  • gabber_saviola
    #6986
    szép gól :-)
  • Grenzjager
    #6985
    Szerintem amúgy a Fradinak meg kéne csinálnia a Ferenváros B-t, vagy mint a németeknél a Ferencváros (A)-t, amely mint önállóan indulna a Nemzeti Bajnokságban, persze NBI-ben soha nem képviseltetné magát, de a Magyar Kupában igen. (Úgy mint az Újpest/Fót, vagy a Debrecen/Létavértes). Van bőven tehetséges fiatal akiket simán lehetne felnőttek között az NBIII (vagy akár NBII) -ben játszatni hétről hétre + Magyar Kupa. és mire 19-20 évesen a nagy csapathoz az NBI-be kerül, és nemzetközi kupameccsre lesz nevezve már tapsztaltabb az 50-60 NBII-es, és 5-10 MK meccs után.(akár...jobb esetben)
    (A közvetlen utánpótlásnak a 17-21 éveseknek megfelelően kéne képviselniük a zöld-fehér színeket egy NBII/III-as "B" csapatban is, aki pedig erre képtelen, az úgy se kerülne a nagy csapat közelébe. A később akár amatőr státusz után, a játékosoknak a Ferencvárossal lenne szerződésük, és a Ferencváros 1/2 vagy 1 évre kölcsön adná a Ferencváros B-nek, Így csak átigazolási időszakban léphetne játékos a nagycsapatba, nem sértvén átigazolási szabályokat.

    Nem értettem soha miért kezelte a Fradi vezetősége ezt egy "túl gyerekes" ötletnet....
  • Grenzjager
    #6984
  • gabber_saviola
    #6983
    :Ddddddddddd

    éreztem, hogy beírod
  • Láma!
    #6982
    és miért hát az ért hogy:
    KISTELEKIII B...D MEG AZ ANYÁD, B..D MEG AZ ANYÁD B...D MEG AZ ANYÁD
    :DDDDDDDDDD
  • fradista91
    #6981
    Tök jó kép! :D
    Sajnálom hogy csak ez az 1van
  • gabber_saviola
    #6980
    csak ezt az 1et csináltam :(
  • zambrotta
    #6979
    csak ez az egy kép van?
  • fradista91
    #6978
    Semmi. Csak kíváncsi voltam mert még 17kor írtál üzenetet nem tudtam hogy mész meccsre. De így érthetö!
  • bmffm856
    #6977
    :((((((((((((

    azért bízom benne, hogy legközelebb szerencsét hozok :)))))))9
  • gabber_saviola
    #6976
    dortmunddal :)
  • Zséé
    #6975
    miaz Barcával nyomtátok? :P
  • gabber_saviola
    #6974
    Lipcsei tizije

  • gabber_saviola
    #6973
    :DDDDdddddddd
  • Láma!
    #6972
    nos, te többet nem jössz meccsre:DDD
    eljöttél, kikaptunk:DDD
  • Láma!
    #6971
    fél orára lakom a pályától kollégiumban, miért?
  • zambrotta
    #6970
    egyértelmű
  • bmffm856
    #6969
    hát...kikaptunk...:( a hangulat azonban remek volt...legalább ennyi...ami nagyon dühítő, hogy -a kapu mögött legalábbis úgy tűnt- az első félidőben vághattunk volna több gólt is...ehelyett beszoptunk 3-at...:( ez van...ez a csapat jövőre összeérik, és akár bajnok is lehet! SZÉP VOLT FIÚK! MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #6968
    Meglátszik hogy még nem vezetett nb1-es meccset!