23418
  • skristof
    #7047
    mukika mégsem mentél el?
  • mukika
    #7046
    1-1. a szokásos utolsó pillanatban kiegyenlítenek, sőt még majdnem meg is fordítják a meccset. :(
  • fradista91
    #7045
    Az első félidőben hajtott a Csapat, de a másodikra viszont magunkra húztuk a sopront. :( Meg a talaj is elég rossz volt a mi térfelünkön.
    Holnap Tatabányának nem szabad nyernie!
    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #7044
    így gázos lesz az 5.hely
  • Csesza
    #7043
    bmeg, ezt nem hiszem el...
  • zambrotta
    #7042
    mi történt
    sajnos nem vagyok a helyszínen és a meccset sem látom
  • mukika
    #7041
    szokásos... Kistelekit, meg a lilákat nem szabad szídni. de minket szídni szabad. pfff
  • Csesza
    #7040
    Már megint cseszegetik a fradi szurkolókat!
  • Csesza
    #7039
    jéééééééézusom Baja mit hagyott ki! ekkora falábat...
  • Csesza
    #7038
    azér nem vagyunk rosszak a talaj egyenlőre nem nagyon zavaró sztem Laciznak a lövése is a talaj miatt lett jobb mint ahogy indult, Takács is egész jól eltud sprintelni ott a jobb oldalon...
    csak a kapusoknak nehéz
  • mukika
    #7037
    meg a talaj állapota sem... fú kurvaszar. az a baj, hogy ebből bármi lehet így a 2. félidőre. :(
  • Csesza
    #7036
    budovinszky viszont cseppet sem pozitív...
  • Csesza
    #7035
  • mukika
    #7034
    Laczkó, Takács kezdő ez pozitív. no meg az is, hogy Tőzsér nincs a pályán. :)

    és 0-1 ez is pozitív. :)
  • mukika
    #7033
    barátom
  • mukika
    #7032
    Tisztelt Netkacsa.hu

    Tisztelt Menyhárt Mészáros László!

    Megdöbbenéssel kellett tapasztalnom, hogy az Ön által fenntartott ill. szerkesztett www.netkacsa.hu honlapon 2006. május 29-én terjedelmes cikket jelentetett meg ;,A Fradi­elnök szennyese, avagy a kisemmizett villatulajdonos esete" címmel. Ebben a cikkben Ön személyhez fűződő jogaimat súlyosan sértő, megengedhetetlen szóhasználatú, rágalmazó tényállításokat, utalásokat kőzöl. A közöst tényállítások egyrészt teljességgel valótlanok. megalapozatlanok, hamisak, másrészt a valós tényeket hamis színben tüntetik fel, olyan látszatot keltenek, mintha én bűncselekményeket követtem volna el, illetve súlyosan erkölcstelen módon működtem volna közre a cikkben részletezett jogügylet létrejötte során.

    Fentiekre tekintettel ezennel felszólítom Önt, hogy a valótlan állításokat tartalmazó, súlyosan becsületsértő, hamisan vádoló cikkét a weboldalról szíveskedjék haladéktalanul (de legkésőbb 3 napon belül) eltávolítani.

    Amennyiben ezen felszólításomnak határidőn belül nem tesz eleget, úgy a Ptk. vonatkozó szakaszai alapján haladéktalanul személyiségi jogi és kártérítési keresetet leszek kénytelen Ön ellen az illetékes bíróságon előterjeszteni, valamint az illetékes hatóságok elrítt feljelentést teszek rágalmazás, becsületsértés ill. hamis vád bűncselekmények elkövetése miatt.

    Budapest, 2006 május 30

    Tisztelettel,

    Dr. Ináncsy Miklós
    - és a végén még ő fenyegetőzik is... :CCCCc
  • fradista91
    #7031
    most olvasom...
  • fradista91
    #7030
    Várjunk még azzal a befektetővel, mert őneki lesz ebbe is beleszólása úgyhogy Hajrá!

    MEGTISZTULÁST! FRADI VOLT! FRADI LESZ! MÍG A FÖLDÖN EGY MAGYAR EMBER LESZ!
  • mukika
    #7029
    ezt érdemes végigolvasni, ő a mi elnökünk. :(
  • skristof
    #7028
    sosem lesz itt rend, vagy megtisztulás... :S
  • Láma!
    #7027
    nabazze
  • mukika
    #7026
    Ináncsy Miklós továbbra is az FTC élén - az elnök négy évre kapott megbízást.

    ehhhh NC
  • mukika
    #7025
    ja viszont annyi hátrányuk van, hogy nem hazai pálya. és ráadásul a Puskásban 7-8 ezer ember simán elveszik, és nemigen lesznek többen. jó lehet összesen lesz 10k néző, de még azok is elvesznek a Puskásban. de sajnos ez elég lightos egy büntetés lett. :(

    tegnap volt újpesti haverom szülinapja, nagyon rég nem találkoztam vele, dumálgattunk, és kiderült, hogy ő is az elsők között mászott be a pályára. kapott is tőlem pár pofont. :)
  • fradista91
    #7024
    November 30-ig tiltották be az Újpest pályáját Pfff.. 2003-ban ez zártkapus meccsel meg -6 ponttal ért fel (mégha visszaadták is), most meg csak pályabezárás. Költöznek a lilák (sztem a Puskás Ferenc Stadionba) Nézök így is lehetnek, úgyhogy nehéz lesz a Vidinek.

    Egy érdekel semmi más: A FRADI AZ ÉLETÜNK!
  • gabber_saviola
    #7023
    Horisz egy komoly szurkoló
  • mukika
    #7022
    hoha te tényleg kemény ulta vagy. :P
  • Láma!
    #7021
    jah a nyakamba meg a fradi medál, np
  • Láma!
    #7020
    de van csak nem látszik, a gatyámon volt a sál!!:o
    a kezemen meg a csukloőkarika!:o
  • Láma!
    #7019
    nemerd:D
  • Láma!
    #7018
    :DDDDDD
    ASDSDASd
  • fradista91
    #7017
    Nem lesz zártkapus sztem sem. Lilaliga meg kisteleki tuti ünnepelni szeretne, úgyhogy lesz nézö. Csak nehogy elbukják :D
  • fradista91
    #7016
    No de Láma!
  • Kanál
    #7015
    majd kisteleki bacsi elintezi... volt baratnomek is szevezik nagyon, ahogy olvastam bede vero lila kapott kemeny fel evet... minimum lenne hogy bezarjak a stadiont, de ebbol is csak egy irasos figyelmeztetes lesz :C
  • gabber_saviola
    #7014
    :O
    nem gyengén jó a szemed -.-
  • mukika
    #7013
    látom, hogy hosszú, azért írtam. :D

    Láma jól látom nincs rajtad semmi ződ sem?!?!?! ülj le egyes. (bár én se nagyon szoktam zöldbe öltözni. :) )
  • gabber_saviola
    #7012
    nekem hosszú (olyan Palermósan olaszos), de nem is akarom vágatni -.-

    vagizom a képpel azért raktam :P
  • mukika
    #7011
    most arról született már döntés, hogy zárt kapus lesz-e a lila meccs? én úgy tudom holnap lesz a tárgyalás, de a fórumokon nagyon készülnek az emberek a szombatra. bár mindenki tudja, hogy lila a liga... :C
  • mukika
    #7010
    nah akkor hívom Punkert
  • mukika
    #7009
    hehe ez jó -.-

    rólam is van ilyen kép jó sok... bár azokon még nekem is hosszú a hajam. többieknek nem tetszett, le is vágattam. :CCccc kényelmesebb így röviden, de azért egy kicsit megbántam. :O
  • mukika
    #7008
    hát így én nem sg-s facekkel szoktam menni. megvan a haveri/baráti kör akik mindig együtt megyünk meccsekre. ha pénteken megyek, akkor az tuti kocsival lesz kocsival lesz. (még mindig szar a lábam, és egy vonatos túrát nem merek bevállalni.) szóval nem igazán van hely, meg nem tudom a többieknek, hogy tetszene, hogy viszek egy külsőst.... de hazai meccsek az más. sokszor van úgy, hogy alig van kivel mennem, így simán bevállalnék egy közös meccsre járást párszor. :)