23418
  • bmffm856
    #7090
    én is gratulálok a fiúknak! nagyon szép tavaszi szezont produkáltak...:) jövőre mint újdonsült bérletes leszek jelen a meccseken (reményeim szerint), és a "győzelembe hajszolom" a többiekkel együtt a csapatot!

    CSAK A FRADI!
  • zambrotta
    #7089
    ember??? egy lila???? :::)))
  • fradista91
    #7088
    Egy nagy Gratula az idény végére a fiúknak kijár, mert tavasszal nagyon jól teljesítettek, igaz becsúszott egy két pontvesztés, de hát még fiatal a Csapat. Nyári erősítéssel köv idényben hozhatjuk a bajnokságot és a kupát is! Már nagyon várom a csütörtököt, mert akkor valszeg eldől a sorsunk.
    Zambrotta nem érdemes felhúzni magadat ilyen embereken.

    Hajrá Ferencváros! KITARTÁS!
  • zambrotta
    #7087
    ha csak a tavaszi eredményeket nézzük, hogy állunk, tudja vki
  • zambrotta
    #7086
    húzz anyádba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bár nem lepődöm meg rajtad, te is csak egy lila vagy.....

    BOCS minden normális fórumozótól a megnyílvánulásért

    98' nem ma volt, viszont ma mi történt????? hohohohohohohohohoohohohohoho
    még hány év kell hogy nyerjetek vmit????? elárulom: te a kis szánalmas, jelentéktelen életedben már nem éled meg!!!!

    Jól láttam, h gólem sírt?????

    VIszlát fasz!!!!!

    MINDÖRÖKKÉ ZÖLD FEHÉR!
    FRADISTA MINDIG újpesti SOHA
  • mukika
    #7085
    amúgy 3-1 lett a végeredmény. 6.-ok lettünk, de ezt legalább megérdemeljük. nem vertük egész évben a nyálunkat mint ahogy a lilák tették, hanem küzdöttünk, és sikerült egy jó eredményt elérnünk. ősszel nem gondoltam volna ezt. ez egy nehéz, vízelválasztó év volt. a jövő csak jobb lehet! :)
  • mukika
    #7084
    te vagy szánalmas a többi fotel társaddal együtt. remélem Gabber ad még pár büntit neked... felesleges ilyen ostobákkal vitatkozni. és nem is tudom ki volt utoljára 98'-ban bajnok...

    ha már így visszatértünk a témához. kovács zoli ma még csúnyább volt… pont mint egy ordító kopasz kis újszülött. :DDDdd
  • Kanál
    #7083
    buta fasz py :)
  • DjDano
    #7082
    te vagy szánalmas a nyomorék klubbodat már többször is a csőd széléről rántották vissza, de egyszercsak elfogynak a támogatók, hinni lehet, de a fradi nem lesz bajnok még 10 évig legalább ;)
  • zambrotta
    #7081
    legszebb öröm a káröröm

    lila majmok tényleg elhitték??????? de vicces

    Gyűlölöm a lilákat és a lákit szintén, úgyhogy egyik szemem sír a másik nevet! Szánalmas volt egész meccsen a lila csűrhe!!!

    Jövőre ünnepelni szeretnék!!!

    Csak Ferencváros!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mukika
    #7080
    Rendőrök-szurkolók összecsapás a Stefánia úton - na legalább nem hallgatják el a dolgokat.
  • gabber_saviola
    #7079
  • mukika
    #7078
    nso-ra már 3-1 van kiírva. :C
  • gabber_saviola
    #7077
    2-1 :(

    azta, nem semmi :O
    újpesten nem a stadiont kell bezárni , hanem a szurkolókat
  • mukika
    #7076
    bár mondjuk ez már a rendőrség dolga, de akkor is...
  • mukika
    #7075
    még mindig! :)

    de állítólag megy a törés-zúzás a népstadionnál. vidi szurkolók még a stadionban vannak mert a lilák randalíroznak folyamatosan odakint... na remélem ezekután kapnak egy komolyabb büntetést, és mondjuk a 2. helyüket is elveszik. szvsz megérdemelnék...
  • gabber_saviola
    #7074
    akkor legyen 1-1, az is jó eredmény :)
  • mukika
    #7073
    igen :)

    G.: Filó (35.), ill. Csobánki (36.)
  • fradista91
    #7072
    Tatabánya 1 - 1 Kispest Honvéd
    nso szerint.
  • fradista91
    #7071
    Ezaz, remélem így is marad, mert akkor megvan az ötödik hely! :D
    Bocs mukika de nem tudtam h ilyet nem lehet írni.
  • gabber_saviola
    #7070
    40' Tatabanya 0 - 0 Kispest Honved
  • Kanál
    #7069
    buta fasz :)
    kiv vagyok mit talanak ki a lilak miert nem nyertek, a tippem rajczi piros lapja ^^
  • gabber_saviola
    #7068
    gyerünk Kispest :)
  • mukika
    #7067
    flémet ne plz, hagyjuk az ostobákat. veszteni tudni kell...

    hogy egy kis ON legyen, eddig X a tatabánya kispest meccs. :)
  • JackDaniels #7064
    Az ilyen baromnak meg látogatói jogot.:DDDDDDDd ÚÚÚÚÚÚúúúristeeeeeeeeeen.:)))
  • zaki
    #7063
    BRUU-UUUUUUUUUU-HAAAA-HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • DjDano
    #7062
    Azért kellett az Újpest bukásához az is, hogy a Fradi direkt elbukta a Debrecennel
    játszott meccset!!! Örüljetek csalók, a Fradi szart se ér :))
  • fradista91
    #7061
    Hát ez van :D
    1 év múlva az Üllői úton lesz legalább ekkora ünneplés! :D
    CSAK FERENCVÁROS KŰZDENI KELL!
  • mukika
    #7060
  • Kanál
    #7059
    vehehe
  • fradista91
    #7058
    bajnok a láki!
  • fradista91
    #7057
    Na a láki-pápa meccsnek vége.
  • Csesza
    #7056
    de jó látni azt az 1:2 -t a retek klubbon :DDDDDDDDDD
  • Kanál
    #7055
    2:1 a vidinek
  • gabber_saviola
    #7054

    [center]
    ott az ütés

  • mukika
    #7052
    eddig pozitív, de nagyon kíváncsi vagyok mikor ítélnek egy alibi büntetőt majd az újpestnek, vagy mikor állítanak ki majd egy fehérvári játékost! DE ADD ISTENEM, hogy nézhessem 10ezer lila leégését!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fradista91
    #7051
    Teljesen egyetérek veled! Ma én is a vidinek szurkolok majd (sztem a többi Fradissal egyetembe :D) Elvégre ha már Mi nem vagyunk ott, akkor a lila majmok se legyenek bajnokok :) Nekünk meg maradt a következő szezon, amiben akár dulpázhatunk is ha sikerül erősíteni! HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • mukika
    #7050
    ja vannak fura dolgaim. :P

    ööö ma mindenki egy napig legyen fehérvár drukker. nehogymár a lilák nyerjék a bajnokságot... inkább ismét legyen bajnok a láki(bár őket sem szeretem). de ugyebár én úgy vagyok vele, hogyha nem mi vagyunk a bajnokok akkor legyen világvége, és ennyi... :D de ez nem fog ma teljesülni úgy érzem, salz MOCSKOS LILÁK!

    ja és skristof neked is sok sikert továbbra is. :) és köszönöm a jókívánságokat. :)
  • skristof
    #7049
    ejj ejj ejj.. sajnálom :( mondjuk te sem vagy százas... szerencsére
    mondjuk énis nézegettem tv-ben a meccset, hát a pálya katasztrófális volt, kíváncsi vagyok holnap mi lesz az arnymeccseken, milyen pályák.
    a meccsre visszatérve azt kell mondjam reális az x, de nagyban befolyásolta a dolgokat a talaj...

    muki neked meg továbbra is jobbulást, érettségire meg.. khm, kalappal :)
  • mukika
    #7048
    nem... nem volt kocsi, a lábam meg mostanság nem olyan, hogy beválaljak vele egy vonatos túrát. a héten szó szerint lezúztam a lábam csöppet(kedden berúgtam, és beáltam pogozni. kicsit véres lett az egész lábfejem, a seb miatt ugyebár... és szerdán is hasonló események történtek velem. :P), így fáj meg minden. meg az időjárás sem volt szimpi. :(