23418
  • Oncsi
    #7130
    Kpaosvár nagy betúű,elnézést
  • Oncsi
    #7129
    Vlaszák is elhagyta a lilákat
    Álitólag Balajcát akarják kaposvárról
  • Grenzjager
    #7128
    miért nem elég magyar neked a Mészöly Géza ??

    A lilákat utálom, de szerintem az egyik legjobb magyar edzőről van szó, aki inkább kedveli a magyar mint a külföldi játékosokat !! Természetesen a Fradi kispadján semmi helye, jó lesz neki a Vasas is :)
    De azért ennyire nem kéne lehúzni, mert kevés ilyen embert találsz a magyar edzői társadalomban ! De ismétlem a Fradinak ne kelljen már ő....
  • fradista91
    #7127
    Ináncsy Miklós a Napkeltében:
    Videó
  • fradista91
    #7126
    Remélem megtartjuk a szakmai stábot (a játékosok mellett) mert eddig nagyon jól teljesítettek
  • fradista91
    #7125
    Kíváncsi leszek kit ültetnek az ujpest kispadjára, mert jó magyar edzőt nehéz lesz találni (Nem mintha Mészöly Géza az lett volna, de vele valahogy mégiscsak ment a szekér) :DDD

    Bár ott van mukika által is támogatott Verebes, aki kifogástalanul végezné a munkáját (max. 4-8.hely :D)
  • mukika
    #7124
    "Budapest, június 6., 17.30 A Fradinál Gelleivel képzelik el a jövőt.

    Több médiumban, így nálunk is olvasható volt, hogy a Ferencváros csapatát kapcsolatba hozták az Újpesttől elbocsátott vezetőedzőjével, Mészöly Gézával. A hír a jelek szerint nem fedi a valóságot, ezt támasztotta alá a zöld-fehérek sportigazgatója, Tepszics Ignác.
    - Cáfoljuk, hogy megkerestük volna Mészöly Gézát - mondta Tepszics. - A Ferencvárosnál június 30-ig Gellei Imre a szakvezető, és reméljük, hogy az ajánlatai ellenére a jövőben is nálunk folytatja a munkát.
    (sághi)"
    -nb1.hu

    Ennek örülök... de mivel legszebb öröm a káröröm, úgy örülnék ha Verebes a Mágus kerülne a lilák kispadjára. :DDDDDDDDDDDDDDDDDddd
  • Zséé
    #7123
    és a fradi meg a vasas is megkereste már :DDD Örülhettek neki
  • gabber_saviola
    #7122
    :Dddddddddddddd

    elsőre azt hittem, hogy kamu :P
  • bmffm856
    #7121
    a tegnapi nap poénjainak egyike (sok volt, Budakeszin voltunk egy focitornán, és a meccsek közti szünetben ment a poéngyártás rendesen)...

    egyik újpestes csapattársam kap egy smst...felolvassa.
    - Az Újpest FC női focicsapata feljutott a női NB1-be...

    mire a kapusunk, aki Fradista...
    - Gratulálunk a nőstény majmoknak.

    :DDDDDDDDDDDDDDD

    látom sajnos nem páyláztuk meg az Intertotót...pedig talán jó lett volna...

    na mennem kell...majd még estefelé benézek...

    3...2...1... FRADI! MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • skristof
    #7120
    lááááááál
    csendben jegyzem meg, az alsóházban mi (Kaposvár) voltunk a nevető sokadik.. :)
  • mukika
    #7119
    nb1.hugy szerint a Fradi érdeklődik utána... Ináncsyék leszívhatnak, ha elérik, hogy eljöjjön hozzánk!!!
  • Láma!
    #7118
    elküdték a köcsög mészölyt!!:DDD
  • Láma!
    #7117
    okés!
  • mukika
    #7116
    az enyémet szombaton kapom meg, majd akkor rakok fel. :)
  • Láma!
    #7115
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    képet!!!:D
  • mukika
    #7114
    tegnap tök jó egyen pólót csináltattunk... fekete színű, és színű nagy EZÜST betűkkel rá van írva az elejére: "JAJJJJ SZEGÉNY LILÁK!!!!".
  • KMeyer
    #7113
    Az intertotót szerintem hagyni kellene most.Ismerve a vezetést,ha az UEFA-csoportkört ki tudta hozni veszteségesre,erre aztán biztos ráfizetnénk.Uefás helyet nem biztos,hogy elérnénk,inkább pihenjék ki magukat az alapozásig.Majd a pályázat nyertesétől függően(vagy tényleg érdekli a csapat,és akkor jövőre úgyis kiharcoljuk,vagy nem,és akkor szintén csődbemegyünk,csak talán 1 idényel később) jövőre úgyis kiharcoljuk.Ilyen szereplést biztos nem mutatunk mégegyszer,vagy sokkal jobbak leszünk,vagy megszűnés.
  • Csesza
    #7112
    sztem irány a Puskás...
  • Oncsi
    #7111

    abban a stadionban lehet rendezni nemzetközi meccseket ??vagy utaznak..?!
  • Csesza
    #7110
    at Intertoto-ra minden országban csak neveznek...
  • Grenzjager
    #7109
    elég röhejes hogy nevezni kell ebben az prszágban, miközben az UEFA is kérte, hogy lehetőleg a bajnoki végeredmény döntsön....
    trágya MLSZ&MLL
  • Csesza
    #7108
    asszem Magyarországról csak a Diósgyőr nevezett...
  • djemba-djemba
    #7107
    liláknak
  • djemba-djemba
    #7106
    Pontosan...

    Jaj, de jól beszélsz!
  • Oncsi
    #7105
    Intertoto kupába nevezzünk? vagy tud -e erröl valaki valamit?
  • KMeyer
    #7104
    A tegnapi nap tényle gelég érdekes volt.A 2 rossz közül nehéz volt eldönteni,hogy kinek a sikeréért(vagy kudarcáért) szurkoljon az ember.Ellenszenves játékosok mindkét csapatban vannak,bár a dózsában talán kicsit több.A lilák viszont folyton halott embereket szidnak dalaikban,ami azért csúnya.Úgyhogy végülis inkább a dWsC bajnoki címét fogadtam volna el,bár elég szégyen,hogy egy megvásárolt elsőosztályú csapat már a 2. bajnoki címét ünnepelheti.De meg lehet nézni a régi(vagy nemis olyan régi) nagy csapatokat.Győr,Dunaferr,Zalaegerszeg.Még van a kondásoknak néhány jó éve,aztán lehúzhatják a rolót,és pár évtizedig megint nem szólnak bele a dobogóba sem.Az úttest pedig kisebb nagyobb megszakításokkal azért ért el néha sikereket is,a jövőben ők jobban bízhatnak.


    És hogy rólunk is essen szó:
    A pályázatnál tényleg eldől a sorsunk.Vagy megszűnünk,és a következő idényben már nem indulhatunk,vagy rendeződkmindn,és akkor ha ősszel nemis,de tavasszal már biztos végigverjük az egész mezőnyt.Ehhez persze az kell,hogy aki nyer a pályázaton,az inkább a csapatban lásson fantáziát,és ne a területben,s a csapat építésével foglalkozzon,ne az irodákéval.
  • Oncsi
    #7103
  • mukika
    #7102
  • szanics
    #7101
    én ám igazán nagyon sajnálom, szinte már-már szánom az újpestet, de sajnos ez van.........
  • zambrotta
    #7100
    nyiss magadnak egy saját topikot és beszélgess magaddal vagy vigasztald meg gólemet, ahogy elnézem elég szarul fest....
    mi lehet vele???
  • bmffm856
    #7099
    legszebb öröm a káröröm...

  • dardevil
    #7098
  • mukika
    #7097
    mondom én, hogy te egy nagyon nagy fotel drukker vagy... menj már innen plz... leégtetek. a 120 éves isteni újpest leszerepelt, pedig ENNÉL jobban nem segíthetett volna senki titeket, ennél közelebb nem lehetetek volna a bajnoki címhez. de istenem szarok vagytok.

    nem is tudom kik balhéznak már 2 hete folyamatosan... ja és nem is tudom ki zsidózott 2 hete teli torokból amikor az mtk (szabályosan) elvert titeket. te is csak egy ostoba lila fasz vagy, de ráadásul fotel is. gusztizmus 4eve!

    mi idén akkor sem balhéztunk amikor 12. volt a csapat. mi idén akkor is elmentünk szurkolni a klubunkért amikor nagy szarban voltunk, és kint voltunk 3-4 ezren egy meccsen. elkellet volna menned ma a meccsre. beillettél volna a sok guszti közé akik csak ilyenkor szeretik a csapatot. akiknek csak ilyenkor nyílik ki a csipájuk.
  • Kanál
    #7096
    buta vagy. nagyon...
  • DjDano
    #7095
    ja a zsidózást és a karlendítést kifelejtettem... hányadék banda
  • DjDano
    #7094
    Neked is kijárna egy két büntetőpont agyatlan birka, de gabber_saviola barátunk ugylátszik szereti a húgyagyú fradistákat....

    ja és ne ugassatok, nem is tudom kinek a szurkolói szoktak törni zúzni!
  • zambrotta
    #7093
    erre csak annyit: csicska magyar rendőrség álé
  • zambrotta
    #7092
    most néztem vissza a FRADI-újpest meccs összefoglalóját és eszembe jutott mit éreztem akkor...........
    Most jól érzem magam, nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    undorító lila majmok

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!!!!!!!
  • Oncsi
    #7091
    Fehérvári emberként felmentem puskás stadionban megnézni ,hogy szopik a lila bagázs..szép számmal jöttek a lilák(kár volt)nekünk mecs után másfél orára bezártak minket egy vassal körbevett helyre ,mint a disznokat..aztán többb lovasrendör meg rendörkocsi hajtott át köztünk..közbe kommandosok meg rohamosztagosok iylesztgettek és hajtottak el mellettünk..egy rendörautos direkt belement pocsolyába és lefröcsköltek minket is(szegény Tápai Szabinát is mellettem):S
    szalazért várakoztunk,mert a lila majmok törtek zuztak,autokat boritgattak...azt déli pályaudvarnál meg ott vagyunk olyan 200an meg 100 készenléti..és odajön 6lila balhézni:D:D:D:Dnah szépen agyonlettek verve nem mondom !!!szal ennyit a nem tudni vesztésröl és erröl a mocskos undorito társaságról !!!