23418
  • mukika
    #7250
    Ináncsyék elintézik a fradit.... asszem Botis tud valamit amit mi nem, és ezért igazolt el. nekünk annyi....
  • fradista91
    #7249
    Ettől féltem. Ha nem lesz időben döntés a pályázat sorsásól, akkor a jobb játékosaink eligazolnak.... Vminek történnie kellene már!
  • Csesza
    #7248
    pffffff.... :(
  • zambrotta
    #7247
    Botis 2 évre aláírt a zetéhez.................
  • mukika
    #7246
    jaja.... szar ez az egész ahogy van. :(

    semmi nem változik, sőt....
  • skristof
    #7245
    amúgysem tudom, h lesznek a nevezések.. mivel ma éjfélig kéne kifizetni a tartozásokat is (nem csak a Fradinak)
  • fradista91
    #7244
    A nevezési határidő ma jár le, így a KVI-nek muszáj lesz vmit lépnie. Nem igaz hogy ennyi idő alatt nem lehet eldönteni. Lehet arra megy ki a játék ne tudjunk nevezni, hogy találjanak vmi hibát a pályázatban és sikertelennek lehessen nyilvánítani... Most is csak azt tudom mondani (mégha mindenkinek elege is van már ebből) bízakodjunk, reménykedjünk és sikerülni fog. Kitartás!
  • skristof
    #7243
    30 napig még szarakodhatnak.. meg még majd kitolják meg apámfasza
    hány éve játszuk ezt?

    nevezni meddig lehet?
  • fradista91
    #7242
    Ináncsy: Folyik a pályázat tanulmányozása

    Sajtóhírek szerint csütörtökön egyeztetésre került sor az Üllői úti 6+2 hektáros terület ügyének szereplői, azaz a KVI, a Hi Grupo és a Ferencváros között.
    A 100%Fradi a fejleményekről kérdezte Ináncsy Miklóst, az FTC elnökét.
    - Azt szeretném leszögezni, hogy nem egyeztetésre, nem tárgyalásra került sor, csupán tanulmányoztuk a pályázatot, és ez tovább folytatódik a következő időszakban. Természetesen jó lenne minél előbb eredményt hirdetni, de azt tudomásul kell venni, hogy a KVI-nek 30 nap áll a rendelkezésére, hogy eredményt hirdessen, és abban is csak ők dönthetnek, hogy eredményes vagy eredménytelen a pályázat.

    A kiszivárgott hírek sajnos nem igazán pozitívak. Ön az?
    - Ameddig nincs eredmény, én töretlenül bizakodó vagyok, úgy is fogalmazhatok, hogy nincs rá okom, hogy ne lássam optimistán a dolgokat.

    Ezt csak a kincstári optimizmus mondatja Önnel vagy a pályázati anyag láttán bizakodó?
    - Ha nem látnám optimistán a dolgokat, akkor nem ezt mondanám. De bővebb tájékoztatást csak a KVI adhat az ügyben.

    forrás: www.ftc.hu
  • skristof
    #7241
    Átigazolási pletykák: Tököli és Éger újra együtt?
  • skristof
    #7240
    nem akarok túl negatív lenni, de.....

    ígéretekkel pár éve már tele a padlás, nem?!? ^^

  • fradista91
    #7239
    Bizony a legtöbb amit tehetünk hogy bízunk, reménykedünk benne és sikerülni fog. HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • bmffm856
    #7238
    hát ezek nagyon szép tervek..és jó lenne ha meg is valósulnának...én támogatnám, és remélem az illetékesek is támogatni fogják...jövőre bajnokcsapatnak szeretnék szurkolni, és ha már szóba kerültek az igazolások, nos én reális esélyt látok Lisztes Krisztián hazaigazoláasára...Németországban már a kispadra sem nagyon teszik, itthon viszont stabil kezdő lenne...emellett még ma is az egyik legjobb magyar focistának tartom, és mindenképpen erősítés lenne...

    reméljük a legjobbakat!

    MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • mukika
    #7237
    én Káposztásmegyeren az AstaZeneca-ban (vagy már budapesti koriközpontban ) vagy miben, sokat voltam.... esküszöm jobban elveztem néha mint a foci meccseket. :P tőlem 30 percre van kocsival a stadion, közelebb mint az Üllői. de azért az Üllőire természetesen szívesebben fogok járni, ha minden összejön. :)
  • gabber_saviola
    #7236
    juj azt nagyon várom, mert szeretem a hokit
  • gabber_saviola
    #7235
    nagy, hallod? :P

    a főváros az főváros :)
  • mukika
    #7234


    ha ez mind összejönne... Jégkorong stadion hab a tortán.
  • McFrost
    #7233
    figyelj kicsi!:P
    jól érzi itt magát , teljes angol válogatott szerelésben közlekedik a városban(jó csávó), minek menne vissza?
    ott úgyis pad vár rá
  • gabber_saviola
    #7232
    ok mondjam hosszan? :P
  • McFrost
    #7231
    nem kellett volna ilyen hosszan:P
  • gabber_saviola
    #7230
    jön vissza
  • McFrost
    #7229
    a Pakson kölcsönben szereplő Nógrádiról van valami híretek?
  • gabber_saviola
    #7228
    szép nagyon, sok sikert a megvalósításához
  • Csesza
    #7227
    szép tervek...

    csak teljesüljenek, ugyanilyen intenzitással mint ahogy ígérgetnek
  • zambrotta
    #7226
    hálás köszönet
  • fradista91
    #7225
    A Német-Lengyelre gondolsz? Töltsd le a TVUPlayert (Googleba beírod azt ott megtalálod) és az ESPN2 csatornán nyomják, és nem a Léderert kell hallgatnod. :D
  • zambrotta
    #7224
    a ma esti meccset lehet valahol online nézni???!!!!

    Lisztes hazajöhetne!!! Pepe is 29-30 volt mikor végleg hazajött, ha jól emlékszem.
  • fradista91
    #7223
    A Hi Grupo tervei a Ferencvárossal

    Mint ismert, múlt csütörtökön a 100%Fradi számolt be arról elsőként, hogy a spanyol Hi Grupo nyújtotta be az egyetlen pályázatot az Üllői úti 6+2 hektáros területre. A színes hetilap természetesen folyamatosan kereste a kapcsolatot a cég felső vezetésével, hogy a létező legtöbb információt megtudja a spanyol befektető szándékáról.
    A Hi Grupo részéről Pedro Valencia Moro, a cég ügyvezető igazgatója közleményben az alábbi tájékoztatást adta a 100%Fradinak, illetve levelében jelezte, hogy több információt csak a pályázat elbírálása után tud a közvélemény tudomására hozni:

    A HI Grupo Kft. egy Magyarországon bejegyzett gazdasági és ingatlanfejlesztési tanácsadó cég, amely többek között annak a tradicionális spanyol üzleti csoportnak a képviseletét is ellátja, amely 2006. június 8-án ajánlatot nyújtott be a KVI által kiírt, az FTC pálya és környezete vagyonkezelési jogának megszerzésére vonatkozó pályázatra. Ennek a pályázati kiírásnak egyik feltétele volt, hogy az ajánlattevőnek kötelezettséget kell vállalnia arra, hogy megvásárolja a Ferencvárosi Labdarúgó Zrt-t.

    Tekintettel arra, hogy a média által jelentős érdeklődés mutatkozott a pályázattal kapcsolatban, megelőzve a találgatásokat, az alábbi közleményt tesszük közzé. A pályázó társaság filozófiája kettős.

    A sport területén a céljaink :

    - Garantálni az FTC Labdarúgó Zrt. működésének folytonosságát.
    - Biztosítani a labdarúgás jövőjének pénzügyi fedezetét, annak érdekében, hogy az FTC hagyományainak megfelelően szerepeljen az európai labdarúgásban.
    - Szükség esetén a spanyol labdarúgásban szerzett tapasztalatok felhasználása a szakmai munka elősegítésére.
    - Teljesíteni a pályázatban megfogalmazott, az UEFA előírásoknak is megfelelő stadion-felújítást.
    - A labdarúgó stadion közvetlen közelében létrehozni egy olyan sportcentrumot, amely kultúrált sportolási és szórakozási lehetőséget kínál. Ennek érdekében a labdarúgó stadion környezetét a pályázatban előírt birkózócsarnokon kívül egy új jégstadion megépítésével is bővíteni kívánjuk, valamint tervünk szerint biztosítjuk az ehhez szükséges mennyiségű parkolóhely létesítését is.
    - Erősíteni szeretnénk Puskás, Kubala és Kocsis örökségét, amely hozzájárult a két ország sportjának nemzetközi elismeréséhez.

    Az ingatlanfejlesztés területén a céljaink:

    Összekötni a sportberuházást egy ingatlanfejlesztéssel, mely életben tartja, és életképessé teszi a sporttevékenységeket. Mindehhez a beruházó az ajánlatában a következő szempontokat javasolta:

    - Olyan ingatlanfejlesztést kívánunk létrehozni, amely példaértékű lehet úgy a IX. kerület, mint Budapest számára. A beruházás során figyelembe vesszük azt a tényt, hogy a terület, elhelyezkedése miatt, nagy szerepet játszik a városba látogatók Budapestről alkotott első benyomásának kialakulásában, tekintettel arra, hogy autópálya-csatlakozás és a repülőtérről a városba vezető út mentén helyezkedik el.
    - A területen szállodát, irodákat, kereskedelmi létesítményeket és korlátozott számban lakásokat kívánunk építeni, amelyek a sportlétesítményekkel együtt egy olyan modern egységet képeznek, amely – néhány európai nagyvárosi stadion környezetéhez hasonlóan – új színfoltot jelenthet Budapest városképében.

    forrás: www.ftc.hu
  • gabber_saviola
    #7222
    köszönöm szépen
  • mukika
    #7221
    kérésed, számomra parancs. ^^
  • gabber_saviola
    #7220
    Mukika hallod egyel nagyobb betütípust nem tudnál, mert 1280*800-ban elég kicsik a betük? -.-
  • fradista91
    #7219
    Hát az megy ami eddig is... Csak most remélem lesz eredmény is :D
  • Láma!
    #7218
    jo lett a topik, tetszik
  • fradista91
    #7217
    Én is nagyon várom mi lesz a befektetővel mert nagyon el kell nekünk... Akkor minden rendeződne.
  • Csesza
    #7216
    jah, tényleg ezt olvastam csak elfelejtettem hogy 8-10nap oda volt írva :D

    de sztem azér tart ilyen sokáig, mert leellenőrizhetik ezt a céget |talán|
  • Csesza
    #7215
    eddig is húzták a szurkolók agyát mindenféle hazugságokkal/hülyeségekkel akkor most miért ne tegyék?!

    remélem van egy eltitkolt, bőkazű befektető is :D [csakremél]
  • mukika
    #7214
    itt van, hogy 8-10 nap a kiértékelés... ná értem, hogyha csak 1 befektető van, akkor miért kell még ennyit is várni. ;(
  • Csesza
    #7213
    ezt nemtudtam, akkor törölva a #7211 -es
  • mukika
    #7212
    legkésőbb jövő héten ilyenkor már okosabbak leszünk, mert addigra kiértékelik a pályázatot....
  • Csesza
    #7211
    Erre még csak gondolni sem szabad!

    De most már tényleg jó lenne minél előbb valami nyilatkozatot kiadni hogy mégis mi a pálya a klub-al és az új befeketetővel!