23418
  • Solt
    #23338
    Lehet ezt ragozni nyilván, de szerintem ezek elég korrekt kompromisszumok... így, hogy ezekre is nemet mondtak, teljesen súlytalanná váltak, fix, hogy innentől jön a mélyrepülés a számukra.
  • ReszegKoldus
    #23337
    "Az FTC a tárgyalásokon ígéretet tett arra is, hogy megvizsgálja a biztonsági szolgálat működését, mindent megtesz a panaszok megszüntetéséért."

    És akkor most, hogy a szurkolók nemet mondtak, akkor nem vizsgálják meg, vagy mi? :D

    Mert a legtöbb felsorolt dolgot a szurkolók bemenetelétől függetlenül is bevezethetnék...

    "A csoportok vezetői nemet mondtak a korábban alapfeltételül szabott beléptető rendszer-megszüntetésre is, továbbá az 50 százalékos árcsökkentésre!"

    Ez meg egy elég érdekes megfogalmazás, mert az 50%-os árcsökkentés eleve úgy lett volna, hogy szkennelni kell mellé, meg úgy egyáltalán a szkennelést csak 2 év múlva törölték volna el, addig ugyanúgy kötelező lett volna.
    Szép és jó, hogy felsorolja, hogy mikre mondtak nemet, de valószínű, hogy kifejezetten csak erre mondtak nemet, hogy nem törlik el azonnal a szkennelést.
  • Solt
    #23336
    EZEK után mi kéne még?
  • Lópikula
    #23335
    egyetértek, sajnos nagyon híg így a szurkolás, de remélem megoldódik a helyzet, mire a 30. bajnoki győzelmet is bezsebeljük .)
  • ReszegKoldus
    #23334
    Én egyszer írtam ide még tavaly év vége felé talán, de láttam milyen régen nem írt ide senki így gyorsan kitöröltem, nem akartam megszakítani a jó sorozatot :D

    Teljes meccset meg nem is láttam egész szezonban és ez a bajnoki cím se érdekel túlzottan...
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.04.04. 14:41:15
  • Solt
    #23333
    Egyértelműen jobbak vagyunk a mezőnynél, ez az ősszel tisztán látszott. Ahogy nőtt a különbség, úgy engedtek ki... ez sajnos természetes, hiába megy a PR szöveg, hogy tűzben vannak a fiúk. Plusz ehhez hozzájött, hogy ellenünk mindenki teljesen visszaáll, annyival meg nem vagyunk jobbak, hogy a tömörülő védelmeket mindig látványos játékkal törjük fel... a keret sem alkalmas erre, már csak sebességben sem. A BL-re kell az erősítés ez tény, de még mindig jóval kevesebb pénzből gazdálkodunk mint a legkisebb BL csapat, ezt nem szabad elfelejteni...

    A klub körül kialakult helyzet mindkét fél hibája, bízom benne, hogy ez minél hamarabb rendeződik, de ez csak akkor mehet, ha mindenki enged valamennyit. Az irreális és abszurd elvárás, hogy a "Kubatov mondjon le mert csak"... Már régebben is írtam, hogy nyomást csak akkor tudnak gyakorolni a vezetésre, ha bizonyítják, hogy tudnak normálisan is viselkedni, mint ahogy ment az Csepelen is, csak ugyanezt kellett volna prezentálni a Grupiban is... bemenni ennyien, némán állni egy félidőt, majd végig drukkolni a másodikat, aztán, ha nincs előrelépés, akkor legközelebb nem bemenni...

    A jelenlegi szponzori szerződések miatt fix, hogy a régi metódus mentén nem fognak menni a dolgok... nem az MLSZ büntetésekkel van a gond, hanem a szponzorokkal. Látod, hogy egy Ákossal mit műveltek... gondold el mi lenne, ha elhangzana a Grupiban egy zsidózás, huhogás, vagy bármi ilyen nem "szalonképes" sztori. A jelenlegi szinthez magyar szinten rengeteg pénz kell... ez csak szponzorokkal működik, akiknek vannak elvárásaik még akkor is, ha ezzel nem értünk egyet... mi tudjuk, hogy a stadion nem színház, de egy szponzor nem fogja a nevét adni a fent soroltakhoz.
  • Kaplan
    #23332
    Mert egy teljesen egyoldalú bajnokságot nyertünk meg, minimális energiabefektetéssel. De arra már nem volt elég a benya, hogy esetleg veretlenül hozzák le a bajnokságot. Az őszi játék tavasszal még csak nyomokban sem volt felfedezhető, a BL selejtezőkre pedig nem 1-2 helyen kellene azonnali erősítés.

    A klub körül kialakult helyzetet pedig nem is említeném, mindenki ismeri a sztorit, nem hogy fieszta nem volt idén, hanem gyerekpezsgő bontás sem. Színtelen, szagtalan, kettéosztott, érdektelen év volt ez. Sajnos.
  • Solt
    #23331
    Hajrá... :)

    Miért súlytalan?
  • Kaplan
    #23330
    Nekem lennének gondolataim, csak már teljesen feladtam ezt a 'harcot'. Szörnyen súlytalan ez a bajnoki cím.
  • Solt
    #23329
    Nem, mert, ha jól megy a csapatnak, akkor nem lehet nyávogni... :))
  • Kaplan
    #23328
    Itt tényleg nem volt komment szeptember óta?
  • Lópikula
    #23327
    Bajnokcsapat!
  • DaemoonHunter
    #23326
    Ez az olasz Doll interjú nem kicsi meglepetés volt :)
  • Láma!
    #23325
    9/9, helyenként (nem ezen a meccsen, borzalmas, vállalhatatlan volt...) szép játék, tv nem adja, és félház sincs... a klub életében minden rendben, haladnak a kijelölt úton
    Utoljára szerkesztette: Láma!, 2015.09.19. 22:57:25
  • Solt
    #23324
  • ReszegKoldus
    #23323
    M4-en
    hétfő 22:00
    szerda 11:45
  • Solt
    #23322
    Felvételről sem?
  • ReszegKoldus
    #23321
    Kemény, hogy az eddigi 6 ezres nézőszám felment 8 fölé, biztos mert most nem adja a tévé a meccset :D
  • Muki100
    #23320
    Nagy különbség volt a tegnapi meccsen hogy örökké rángatták vagy támaszkodtak rá, de nem esett el, tavaly meg néha a 16-oson belül úgy dobálta magát mint a balerina Radó.
  • Solt
    #23319
    A jó értelemben vett egyszerű parasztgyerek, az az igazi őserő. Lehet, hogy nem gyors, de, ha kiteszi az evezőket, hiába érik utol, nem nagyon tudnak mit kezdeni vele. Technikailag szerintem nem gyenge, vannak pengés megoldásai, nem ez volt az első. Persze nyilván nem egy Gera Zoli...

    Gyors, technikás szélsők mellett kijönnek az erősségei, mert ezekre a belőtt labdákra nagyon jól érkezik mind fejjel, mind lábbal. 8 meccsen 10 gól azért még az NB1-ben is szép teljesítmény. Én nagyon csípem őt, kiválóan épít arra amit tud, ráadásul emberileg is nagyon rendben van.

    Jól mutatja a megtáltosodása azt, hogy mennyit számít a háttér, a mentális dolgoktól az étkezésen át a fizikai állapotig.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.09.13. 18:03:32
  • Gabe18
    #23318
    Hát én pl. nem vagyok egy Böde rajongó. Amit eddig is mondtam, hogy lassú, darabos, és technikailag is inkább gyenge, ezt most is tartom. Azt eddig se vitattam hogy ha fizikai párharc kell, ott erős, hiszen ketten se tudják lebirkózni. Az első gólnál is ez kamatozott, kb. védővel együtt fejelte be a labdát.
    Hát a győztes gól ebből a szempontból teljesen érthetetlen... De ha minden meccsen rúg egy ilyet is, nem fogom megreklamálni.

    Azt viszont hozzá kell tennem, nyilatkozataiban talán a legszimpatikusabb magyar játékos. Nincs elszállva magától, akkor sem mikor lehetne, és úgy nézem teljesen helyén kezeli a dolgokat. És így még az is jól áll neki hogy ami a szívén az a száján sokszor. Tanulhatna tőle egy két hazai meg légióskodó "sztárocska".
  • DaemoonHunter
    #23317
    Szép és szomorú is egyben. A mostani Fradi nem sokkal jobb mint a selejtezők idején kipergett csapat. Az viszont biztos, hogy fokozatosan fejlődés tapasztalható.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.09.13. 13:56:11
  • Solt
    #23316
    Mondjuk azt azért fájó volt látni, hogy amikor letámadják a védőinket, akkor mennyire sebezhetőek vagyunk... várható volt, hogy ezt végig nem fogják bírni a lilák, de azért le a kalappal, mert taktikailag nagyon felkészültek, és keményen harcoltak.

    Egyébként akik állandóan fikázták a Danit, azok most hol vannak? :)

    Nap fénypontja tegnapról: Tarzan park! Most komolyan, ezzel a névvel ellátni egy létesítményt a makik földjén, igazán találó! És még reklámozzák is a derbi alatt... sírtam a röhögéstől! :D
  • Lópikula
    #23315
    Dani nagy spíler :D
  • Kaplan
    #23314
    Úgy érzem, hogy egy kicsit megölték ezt a derbit is. A hangulat egy fokkal komolyabb volt mint az átlag bajnokikon, de a katarzis elmaradt. A csapat viszont most nagyon erős, a bajnokságot akár még veretlenül is behúzhatjuk, ma mentálisan kiválót hoztak. Nagyon nagy szükség lenne majd egy értékelhető nemzetközi szereplésre...
  • Solt
    #23313
    Én vártam a fanyalgókat meg a tipmix bukókat 0:1-nél, de rutinosak voltak! :)
  • Láma!
    #23312
    hát ez se gyakori... Derby van és senki sem ír ide...

    amúgy nyertünk 2-1re
    Utoljára szerkesztette: Láma!, 2015.09.12. 22:57:30
  • Grenzjager
    #23311
    Kíváncsi vagyok mit találnak ki a Tábor ellen, de már kizárólag magukat és a rendszerüket égetik.
    Tipp: mindenki csak az állandó lakcímén bejegyzett labdarúgó csapatnak szurkolhat. :)))) (bár Feltcsút Akadémiára kell valami kivétel.)

    nagyot szólt :)

    VIDEOTON FERENCVÁROS 1 3 2015 08 08 SZURKOLÁS
  • Lópikula
    #23310
    4-ből 4,.alakul
  • Solt
    #23309
    Változnak az idők... régebben a balhéknál jól elvertek a rendőrök, aztán ment mindenki a dolgára. Szurkolás címszó alatt is belefért szinte minden, maximum ment egy kis ajvékolás a napkeltében. Ma már ez nem megy, mert annyira kurva érzékeny lett mindenki, hogy minden apró cifra szó báncccsssssa a fülüket, ami még nem is lenne baj, de a "hálózat" ma már simán kizár a nemzetközi kupából a legkisebb általuk nem tetszőnek ítélt szarság miatt is. A Lech-nek most néz ki egy zárt kapú egy nyomorult drapi miatt.

    Ha nemzetközi szinten akarunk pénzt keresni, illetve csoportkörbe jutni és ennek az áldásos hatásait élvezni, akkor a pénzért cserébe úgy kell táncolni, ahogy ők fütyülnek. Tetszik vagy nem, ez van, tenni ez ellen semmit nem lehet. Sajnos.

    Opció még az is, hogy szarunk a nemzetközi szereplésre, mehet a móka a stadionban úgy mint régen, csak akkor nem lesz Besic, Lamah, Somalia, Mateos, Gera, mert nem lesz szponzor aki ezeket, a szép stadiont, meg a jó körülményeket fizetné. Ja és akkor magyar tehetséget is hiába nevelünk, mert eladni nem lehet őket, ergo ide sem igazolnak...
  • Gabe18
    #23308
    Szerintem nyilván van egy réteg aki a "keményebb" szurkoló. De ezeknek is a 90-95%-a megmarad a verbális háborúnál, és valószínű képes megálljt parancsolni magának ha durvább szintre fajulna a dolog.
    A baj a fennmaradó, valószínű maximum pár tíz/száz fős brigáddal van, akik viszont az előbb említetteket is képesek behülyíteni ha a helyzet úgy hozza. Na ezeket kéne kiszűrni, viszont ennek nem hiszem hogy az a megoldása ami most is megy.
  • Kaplan
    #23307
    Igazából régen én is balhénak gondoltam ezeket, de most már jót mosolygok csak rajta. Kimennek köpködnek, anyáznak egy sort, dobálóznak, de olyan aranyosan csinálják. :D
  • ReszegKoldus
    #23306
    1999/2000...régebbi videó nem volt? Szánalom :D
    Bár abban a videóban legalább történik is valami, manapság meg már egy szotyis zacskó eldobás is "balhé".
  • Lópikula
    #23305
    Egy, kettő, három. Nagyon hiányoznak, megszakad a szívem. Ezeknek a HULIGÁNOKNAK semmi nem jó. Se Torgyán nem volt, se Szívós, se Kubatov, kit szerettek Berkit? Várszegit is elüldözték. McCabe se volt jó. Szépen elkopnak a bánatba, jót röhögök. Videoton sállal menni meccsre HAHAHA. Istenem álljatok már át az MTK-hoz oda bemehettek nyugodt szívvel, van hely. Még örülnének is annak a plusz 220 embernek aki nem bír magával. :DDD

    Szomorú egyébként ez az egész...Azzal én se értek egyet h a politika van a fociban, de ez mindig is így volt itthon. Anélkül egy csapat ÉHENHAL.
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2015.08.07. 06:45:27
  • Solt
    #23304
    Jaaaaaj... Azért ne akarjanak már az ártatlan bárányka szerepében tetszelegni! :))
  • Grenzjager
    #23303
    Megvédenek minket?
    "A Fradi szurkolói remekül elvoltak a holland ultrákkal. A bosnyák ultrákkal is. Most majd a Vidi ultrákkal is. Kicsit nehéz őket véresszájú elmebetegnek beállítani, nem? Vagy próbálkoztok még? Meddig? De tényleg, meddig akartok még mint Fradi vezetők a szurkolók ellen harcolni, he, Gábor, Zoli? "
  • Grenzjager
    #23302
    A FERENCVÁROS ÉS A VIDEOTON SZERVEZETT SZURKOLÓI CSOPORTJAINAK KÖZÖS FELHÍVÁSA
    Mindenki Fehérvárra! Hajrá Fradi!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szurkolótársaink!

    A szombaton este 20:30-kor megrendezésre kerülő Videoton – Ferencváros mérkőzésen mindkét szurkolótábor közösen kívánja felhívni a figyelmet a Ferencvárosnál és az egész hazai labdarúgásban kialakult abszurd lelátói helyzetre!

    Az szurkolói megbeszéléseknek megfelelően a hazai és a vendégszurkolók egyazon stadionrészben, szektorban kívánják buzdítani saját csapatukat, bebizonyítva, hogy feleslegesek, messzemenően eltúlzottak, aránytalanok és súlyosan diszkriminatívak azok az intézkedések, amelyekbe a csapatukért szurkolni kívánókat belekényszerítik.

    - Érthetetlen és értelmetlen, hogy egyazon sporteseményre drasztikusan különböző jegyvásárlási és regisztrációs procedúrának kell megfelelniük a szurkolóknak, attól függően, hogy melyik klubbal szimpatizálnak.
    - Semmivel nem indokolható, hogy a hazai szurkolói életben eleddig példátlan és nyilvános összefogás ellenére, nem jelenlévő biztonsági kockázatokra hivatkozva ragaszkodnak a futball irányítói azokhoz a nézők életét megkeserítő, meccsre jutásukat ellehetetlenítő intézkedésekhez, amelyek bevezetése a tavalyi év tapasztalatai alapján egyértelmű kudarcsorozat volt.
    - A jelen mérkőzés is jól példázza, hogy a szurkolói helyzet tarthatatlan, annak komplex és törvényi szintű megváltoztatása tovább nem elodázható. Kérünk minden magyar futballban tevékenykedő vezetőt, szabály- és törvényalkotót, hogy ők is csatlakozzanak az összefogásunkhoz és ezegyszer a szurkolói véleményeket is meghallgatva mielőbb lépjenek a magyar futball érdekében.

    Felhívjuk a döntéshozók figyelmét, hogy amennyiben a hagyományoknak és a józan észnek megfelelő módon tudnak belépőjegyeket biztosítani a vendégszektorba, akkor természetesen a táborok a számukra kijelölt lelátó részen foglalnak majd helyet.

    Red Blue Devils
    Szurkolók Személyiségi Jogok Nélkül

    Frissítés!

    FRADISTÁK!

    Újra együtt a lelátón!

    Az előző közleményhez néhány ránk vonatkozó fontos kiegészítés:

    - Kérünk Titeket, hogy a sikeres demonstráció érdekében szombaton egyénileg, civilben – nem klubszínekbe öltözve – közelítsétek meg Székesfehérvárt és lépjetek be a stadionba!

    - Mindenki vegye meg a belépőjegyét elővételben a hazai tábor környéki szektorokba!

    - Időben, kocsikkal induljatok el a helyszínre, a mérkőzés előtti órákban vonaton ne utazzatok!

    - Szombaton a sikeres akciónk érdekében alkoholstop van érvényben!

    Hangsúlyosan megkérünk minden velünk tartót, hogy a fenti szabályokat szigorúan tartsa be, különben nem tudjuk megvalósítani terveinket!!!

    Minket senki nem cserélhet le, nem üldözhet el, nem számolhat le a Ferencváros szurkolói kultúrájával!

    Mindenki Fehérvárra! Hajrá Fradi!

    "Mindenki induljon meg! Kettesével, hármasával! Semmi Fradis cucc! Még az iratok között se, azt is fogják nézni! Ha kell Vidi sállal a nyakába de be kell jutni! Bent nem csinálni semmi olyat, ami árthat nekünk!" (XVI.)

    Utoljára szerkesztette: Grenzjager, 2015.08.05. 01:02:52
  • Grenzjager
    #23301
    De olyan szépen kérte, hogy ne a stadionnál legyen tüntetés :)
  • Takezó
    #23300
    Ez nem politika, teljesen elfogadható egy klubelnök ellen tüntetni a stadion előtti területen.
  • Grenzjager
    #23299
    Mit kell ezen szégyellni? Politikának nincs helye a stadionban, vagy annak a környékén, így nem maradt más lehetőség, mint kubatov háza..
    De semmi balhé nem volt, mert a gyilkosságért elítélt szekus és pajtásai a TEK-kel megvédtek mindent.