23418
  • fradista91
    #7370
    Minden tiszteletem Gellei Imréjé, a szakmai stábé, és a játékosoké mert még mindig kitartanak a Ferencváros mellett, és nagyon remélem napokon belül megoldódik minden. Bízzunk a szebb jövőben: MINDÖRÖKKÉ, HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Csesza
    #7369
    jah, nyilatkozta is Gellei tegnap a tv-nek, hogy mostmár csak szerelemből irányítják a Ferencváros-t mivel 30.án lejárt a szerződésük, de ezzel nem csak ő hanem más szakvezetők is így vannak!
  • Riddick73
    #7368
    Gellei Imrének nincs aláírt szerződése, a labdarúgók becsületből játszanak
    Üllői út: a szegények futballja


    Edzőmérkőzést játszott és győzött a szlovákiai Rimaszombat együttese ellen a Ferencváros, azonban ez nem jelenti azt, hogy minden rendben lenne az Üllői úton: a vezetőedző, Gellei Imre még nem írta alá a szerződését, a játékosok becsületből futballoznak, és megélhetési gondjaik vannak.
    Jovánczai Zoltán (fehérben) alaposan megszenvedett a szlovák védőkkel, de egy gólt így is rúgott.



    Az Üllői úton megállt az idő. A Ferencváros labdarúgói és a szakmai stáb, társadalmi munkában végzik a dolgukat. A legjobb példa erre Gellei Imre vezetőedző esete: a szakember február óta nem kapott fizetést, ezért nem lenne meglepetés, ha távozna a Ferencvárostól. Gellei Imre azonban kitart a csapat, a játékosok mellett. Június 30-án lejárt a szerződése, a mesteredző becsülettel dolgozik tovább.

    „Nem gondolok a búcsúra, pedig valóban nincs szerződésem – válaszolta a helyzetét firtató kérdésünkre Gellei Imre. – Az igazsághoz tartozik, hogy a klub megtette ajánlatát. Egyelőre azonban minden bizonytalan, hiszen sem a tulajdonviszonyok, sem az anyagi helyzet nincs tisztázva. Ennek ellenére bízom benne, hogy hamarosan véget érnek a szűkös napok, aztán már mindenki csak a szakmával foglalkozik. Persze nem könnyű a helyzetünk, hiszen a felkészülési időszakban van a legtöbb munka: most kellene megerősíteni a keretet, most kellene tisztázni a szerződéseket. Nincs egy hónap, és kezdődik a bajnokság, de bizonytalan, kikkel dolgozhatunk tovább.”

    Kérdés, meddig tartható ez az állapot, a pénztelenség miatt széteshet a Ferencváros. Az amúgy sem erős csapattól távozott Sorin Botis, és külföldre igazolt Tőzsér Dániel, ő az AEK Athén légiósa lett. A rivális klubok is érzik, szétszedhető a Ferencváros, ezért sorra keresik meg az értékesebb labdarúgókat, köztük Leandrót is, aki elárulta, a Debrecen már tárgyalt vele. Csábítják Takács Ákost is, s a fiatal labdarúgó nehéz helyzetben van, mert bár a szíve a Ferencvároshoz húzza, azonban nem engedheti meg magának, hogy fizetés nélkül futballozzon. Családos ember, törlesztőrészleteket fizet, és hiába számít válogatott szintű labdarúgónak, megélhetési gondokkal küszködik. Balog Zoltánt is csábítják, de szerdán még ő is játszott a rimaszombatiak elleni felkészülési mérkőzésen (a kezdőcsapatban hat olyan játékos szerepelt, akinek június 30-a óta nincs szerződése).

    Mégis miben bízhatnak a ferencvárosiak?

    Legfőképpen abban, hogy a Kincstári Vagyoni Igazgatóság (KVI) illetékesei végre eredményt hirdetnek az Üllői úti hat plusz két hektáros terület ügyében. Ismert, hogy egy spanyol cég (HI Grupo) az egyetlen pályázó, ám a KVI egyelőre vitázik a befektetni szándékozókkal. A 100% Fradi című hetilap szerint az egyezkedés tárgyát az képezi, hogy a spanyolok idővel véglegesen szeretnék megvásárolni a teljes területet, amelyre jelenleg csak a vagyonkezelői jogot váltanák meg 49 évre. Hírlik, a KVI szerint ez így aggályos üzletmenet lenne, ráadásul bankgaranciát is várnak a spanyoloktól. A HI Grupo ellenben csak abban az esetben hajlandó beszállni az üzletbe, ha a tulajdonjog esetleges későbbi megvásárlására garanciát kapna.

    Patthelyzet van az ügyben, sokan mégis a Ferencváros számára kedvező határozatban bíznak, ami pedig azt jelentené, hogy ha a spanyol cég pályázata érvényes lesz, akkor napokon belül pénzhez juthat a 107 éves klub, s az összegből valamennyi tartozás megfizethető lenne, sőt az együttes megerősítésére is futná.

    FERENCVÁROS - FC RIMAVSKÁ SOBOTÁ (szlovák) 3–1 (2–1)
    Üllői út, 300 néző. V: Mocsári


    FERENCVÁROS. 1. félidő: Kemenes – Takács Á., Tímár, Budovinszky, Balog Z. – Szalai T., Bognár Zs., Lazics, Lipcsei, Leandro – Jovánczai. 2. félidő: Szabó K. – Szálkai, Graszl K., Ferencz, Csurka – Fitos, Brettschneider, Csepregi, Horváth D. (Zsivóczky) – Bartha, Nógrádi
    G: Szalai T., Jovánczai, Brettschneider, ill. Tomko

    NSO


  • fradista91
    #7367
    Én nem láttam sajnos, mert nem igazán figyeltem mostanában Duna TV-t.
    Biztos szép volt :)
    Úgy hallottam egyik barátomtól (ő kinnt volt a meccsen) hogy a fitalabb csapat jobban játszott... Majd csak belejönnek a Fiúk! Hajrá FRADI!
  • Csesza
    #7366
    A Ferencváros - Soroksár mérkőzésig még 2 nap, 1 óra 16 perc van hátra.
  • Csesza
    #7365
    Ferencváros - Rimaszombat 3-1

    g.:
    15' - Egy csaknem már elveszettnek tűnt labdát szerzett vissza Leo, megtolta, majd a kapu elé ívelt. A pontos beadásra érkezett Szalai, és három méterről a szinte üres kapuba továbbított. Ezzel 1-0-ra vezetünk!
    27' - Növeltük előnyünket! Lipcsei remek ütemben ugratta ki Jovánczait, aki a védelem mögé belőtt labdát átvette, eltolta a rimaszombati kapus mellett, majd még egy vendég játékost kicselezett, és a hosszú sarokba lőtt.
    Megérdemelten vezetünk 2-0-ra!
    40' - Szépítettek a vendégek!
    Az ellentámadás végén Tomko 17 méterről ellőtte a labdát Kemenes mellett - a hálóba...
    Ezzel 2-1-re módosult az állás.
    60' - Ismét kettővel vezetünk! Gyönyörű akció futott végig a baloldalon: Horváth nagyszerű ütemben passzolt Brettschneiderhez, aki 15 méterről a kapu jobb felső oldalába lőtt, 3-1-re módosítva ezzel az eredményt.

    Ferencváros
    1.félidő: Kemenes-Takács, Tímár, Budovinszky, Balog-Szalai, Bognár, Lazic, Lipcsei,Leandro-Jovánczai
    2.félidő: Szabó K.-Szálkai, Grasz, Ferencz, Csurka-Fitos, Brettschneider, Csepregi, Horváth D.- Nógrádi, Bartha

    Brettschneider nagyon szép gólt lőtt mutatták az összefoglalót a DunaTv-n
  • fradista91
    #7364
    Előzmény:
    Aggódunk

    A Ferencváros szurkolói a Magyarországon tapasztalható válság és a jelenlegi kormányzat (nem) működése miatt tiltakozásukat, az FTC kísértetiesen hasonló állapotai okán pedig aggodalmukat akarják kifejezésre juttatni, ezért egyéni kezdeményezésként két akciót hirdettek meg:

    Július 4-én, kedden, önálló érdekeket, tiltakozást jelenítenek meg a zöld-fehér felségjelekkel demonstráló Fradisták a Parlament előtti „Igazság Napja” tüntetés keretén belül (találkozó: 17.30 óra, Parlament Café előtt, Kossuth tér).

    Július 7-én, pénteken, pedig sétára, Szentély-nézőre, békés egymásközti eszmecserére, ismerkedésre, barátkozásra hívják az ötletgazdák szurkolóinkat. (19.00, Üllői út 129.).

    Gyertek el minél többen, hogy minden, önmagát felelősnek vélő (politikai vagy klub) vezető lássa, érezze: mind a tágabb, mind a szűkebb Hazánkban elégtelennek ítéljük tevékenységüket!

    Hajrá Magyarország, Hajrá Fradi!

    Eredmény:
    Megkezdődött a demonstráció az igazság napján


    Megkezdődött a civil szervezetek ötnapos tüntetése a Gyurcsány-csomag ellen a Parlament előtt. A résztvevők - terveik szerint - 20 órakor petíciót adnak át a kormány képviselőjének "Mit akar a NÉP" címmel. A tiltakozó akció kezdetét a 2002-es hídlezárás évfordulójára időzítették.

    Az akció az interneten indult. Június 19-e óta több mint 20 ezren írták alá a petíciót. 17 órakor a tiltakozók nevének felolvasásával kezdődött meg a több naposra tervezett demonstráció, melyen jelenleg a hírTV tudósítója szerint körülbelül 400-500 tüntető vesz részt. A szervezők azonban mindenkit várnak, aki úgy érzi, hogy a kormányfő által bejelentett megszorítások veszélybe sodorják a megélhetését.

    A tüntetők azt kérték azoktól, akik nem tudnak résztvenni a demonstráción, de egyetértenek a kezdeményezéssel, hogy 18 órakor füttyszóval, illetve autójuk dudáját nyomva fejezzék ki szolidaritásukat.

    A rendőrök is készültek a megmozdulásra, több autós, motoros és gyalogos járőr teljesít szolgálatot a Kossuth tér környékén. A 2002-es hídlezárás helyszínén, az Erzsébet hídnál pedig térfigyelő kamerákkal ellenőrzik a területet.

    A "Mit akar a NÉP" című tiltakozó petíciót 20 órakor adják át a demonstrálók, azt azonban egyelőre nem lehet tudni, hogy ez pontosan mit tartalmaz.

    HírTV - Cikk

    Következmény:


    Megtízszereződött a tüntetésen résztvevők száma


    19 órakor már 4-5 ezren demonstráltak a Kossuth téren a Gyurcsány-csomag ellen. "Nem fogunk éhen pusztulni, nem tűrünk csendben tovább!" - olvasható a tüntetők transzparensein. A megmozdulás szervezői továbbra is hangoztatták: nem pártrendezvényt tartanak, ez egy civil kezdeményezés, ahol mindenki magát képviseli.

    Elérkezett a tett és a kitartás ideje, s a jogi feltételek is adottak a kitartó tüntetésre - hangoztatták a résztvevők. Utaltak az ukránok példájára is, akik több héten keresztül demonstráltak, elérve ezzel azt, hogy megbukott a kormányuk. Hasonló követeléseket fogalmaztak meg a Parlament előtt tüntetők is, mondván: mivel a kormány a választási kampányban folyamatosan hazudott, s azóta is ugyanezt teszi, új választásokat kellene kiírni. A demonstrálók azt is megfogalmazták, hogy ha az ország vezetői nem tudnak más utat választani a bajok orvoslására, ha továbbra is szakszerűtlen intézkedéseket hoznak, s folyamatosan csökkentik a munkavállalók számát, akkor jobb, ha lemondanak.

    A tüntetők transzparenseiken is jelezték véleményüket. "El lehet menni Magyarországról!" - idézték Gyurcsány Ferenc kijelentését, hozzátéve: "Csak utánad!" A gyerekek pedig "Tönkreteszik a jövőnket!" feliratú táblákkal demonstráltak.

    Az MSZP és az SZDSZ a résztvevők szerint azt állítja, hogy szélsőjobboldali megmozdulásról van szó. A tüntetők azonban ezt határozottan visszautasították. Sem a kormány, sem a meghívott képviselők, sem a szakszervezetek nem is képviseltették magukat a rendezvényen. Thürmer Gyula egy levelet küldött, melyben megerősítette, hogy azért nem jött el, mert nem pártrendezvényről van szó, ugyanakkor megismételte álláspontját, mely szerint a mostani kormány egyáltalán nem szociális.

    A "Mit akar a NÉP" című tiltakozó petíciót 20 órakor adják át a demonstrálók, azt azonban egyelőre nem lehet tudni, hogy ez pontosan mit tartalmaz. A hírTV tudósítójának információi szerint többek között az szerepel benne, hogy Gyurcsány Ferenc fondorlatos módon került kormányra, s amennyiben nem tudja az ország gazdasági érdekeit és a munkavállalalók érdekeit képviselni, illetve megvédeni, akkor mondjon le ő is és a kormány is.

    A tüntetők területfoglalási engedélye július 8-ig érvényes, azt követően a szakszervezetek demonstrálnak a képviselői irodaház előtt.

    HírTV - Cikk
  • fradista91
    #7363
    Lehet hogy egy kis pénz is kerül a házhoz?

    Egy éve, 2005-ben vette meg a Metz Huszti Szabolcsot a Ferencvárostól, de az összeg, amelyben akkor megállapodtak, a mai napig sem jutott el a nehéz helyzetben lévő klubhoz.
    A magyar középpályás most 300 ezer euró ellenében a német élvonalban szereplő Hannoverhez szerződött, a Ferencváros azonban továbbra is a pénzére vár.
    - Hivatalosan továbbra is tartoznak a franciák a Ferencvárosnak - mondta az adásvétel után Tepszics Ignác sportigazgató. - Ez a pénz tehát nem a Metznek, hanem a Ferencvárosnak jár. Az igényünket természetesen továbbra is fenntartjuk. Reményeink szerint a FIFA is értesül az adásvételről, illetve hogy a két klub milyen megállapodást kötött, és a franciáknak ezek után a legrövidebb időn belül fizetniük kell.
    (SI)

    Szerény számításaim alapján, 300 ezer €, több mint 80 millió forint... Ami a mostanság Nálunk nem kis összeget jelentene....

    (Csak azt nem értem hogy-hogy nem csináltunk botrányt ha a Metz nem fizetett? Na mindegy)
  • Grenzjager
    #7362
  • fradista91
    #7361
    Remélem nem szerződtetik le, csak ha tényleg jó játékos, amiben nem vagyok biztos...
  • skristof
    #7360
    újabb magyar, újabb magyar!
  • fradista91
    #7359
    Franciskovic visszatér

    A héten visszatér az Üllői útra Ivica Franciskovic. - 100%Fradi -
    A szerb játékos az elmúlt héten részt vett több edzésen is, majd hazautazott.
    - A szakmai stáb elégedett volt a középpályás edzésmunkájával, ám szeretné mérkőzésen is látni őt - mondta Tepszics Ignác. - Éppen ezért Ivica a héten visszautazik Budapestre, és a Rimaszombat, de legkésőbb a Soroksár ellen pályára lép.

    forrás: www.ftc.hu
  • fradista91
    #7358
    Mint arról már beszámoltunk, Csepregi Richárd hétfőn újabb három évre szóló szerződést írt alá a Ferencvárossal.- 100%Fradi -
    Sajátnevelésű játékosunk ötéves kora óta a Fradi futballistája.
    - Sikerült megegyeznem a vezetőséggel, így végül örömmel írtam alá az újabb kontraktust - mondta középpályásunk.

    Mi szólt a hosszabbítás mellett?
    -Mindenekelőtt az, hogy ötéves korom óta, már lassan tizenhat esztendeje a Ferencváros futballistája vagyok, s ezen nem szívesen változtattam volna.

    Pedig volt ajánlatod?!
    - Igen, így utólag elárulhatom, a Vasas és a Pápa is szívesen látott volna a soraiban.

    Nem tartasz a bizonytalanságtól? Egyelőre több nagy kérdőjel is van a klubbal, illetve a csapattal kapcsolatban.
    - Valóban, hiszen magunk sem tudjuk, miként alakul a pályázat sorsa, nem tudni azt sem, milyen is lesz végül a játékoskeret, kik távoznak, kik érkeznek. Ám úgy vélem, nekem elsősorban magammal kell foglalkoznom, nem a körülményekkel, hanem azzal, hogy jól teljesítsek, hogy a csapat hasznos játékosa legyek. Örülök, hogy ez a bizonyos csapat a továbbiakban is a Ferencváros.

    forrás: www.ftc.hu
  • gabber_saviola
    #7357
    Márkus olyan "állat" mint Tevez :DDDdd szal kell
    ezt az állatot nem szószerint gondolom, hanem az erőszakosságára értettem
  • fradista91
    #7356
    Thx, és Sry :)
  • skristof
    #7355
    Márkust meg ki kéne vásárolni.. szóval :) Tökiről meg adom amit mondasz, nem fog jönni.

    a pályázatot meg megint húzzák halasztják, ez jót nem jelent..


    ps.: a küzdeni rövid ü ;-)
  • fradista91
    #7354
    Értem, sebaj. Majd meglátjuk :)
  • gabber_saviola
    #7353
    Fradit nem követem napi szinten, csak a ns-t veszem reggel és ami abban van azt úgy átfutom
  • fradista91
    #7352
    Hát igen, a pénz.... Nem tudom Gabber te hallottál arról hogy holnapig kell születnie döntésnek a pályázat sorsáról? Mert én így tudom, és akkor már nem sokat kell várnunk az eredményre... Csak legyen EREDMÉNYES!!! Ettől nagyon sok függ!

    CSAK FERENCVÁROS, KŰZDENI KELL!!!
  • gabber_saviola
    #7351
    bár szerintem Tököli nem jön, mert hogy is mondjam "szereti a pénzt" játékos, az meg itt nem nagyon van, SAJNA :(
  • gabber_saviola
    #7350
    Tököli jöhetne, de Márkus is jó lenne (Lámával csodáltuk a játékát a Fradipályán)
  • fradista91
    #7349
    TÖKI HAZA VÁRUNK! :D
  • fradista91
    #7348


    Érkezik-e Tököli a Fradiba?


    Egy éve érkezett az Újpestet és Siófokot is megjárt Grósz Róbert az Üllői útra, ám rögtön az egyik első edzőmeccsen súlyos sérülést szenvedett. A védő a bajnokság őszi idényében nem is tudott játszani, téli felépülése után tavasszal pedig már csak a tartalékok között jutott számára hely. A játékossal a bajnokság vége után szerződést bontott a Ferencváros, így Botis távozása után egy újabb, védőként is bevethető játékossal lett szegényebb az FTC.
    Természetesen érkezők is akadnak, a zöld-fehéreknél, egyikük Tököli Attila lehet. A korábbi válogatott csatár legutóbb Cipruson szerepelt, ám a tavaszi idényt már nem a szigetországban töltötte, és már a bajnokság alatt is szóba került, hogy visszatérjen a Ferencvároshoz.
    - Tököli Attila érkezése is napirenden van a klubnál, de ha leigazolnánk arra csak most, július elseje után kerülhet sor - tájékoztatta honlapunkat Tepszics Ignác sportigazgató. - A nemzetközi szabályok ugyanis június 30-áig nem engedélyezték számára a klubváltást, hiába bontotta már fel a ciprusiaknál a szerződését.
    Nos, június 30-a már elmúlt így vélhetően a következő néhány napban kiderül, hogy csatlakozik-e Tököli a zöld-fehérekhez.
    S. I. - nb1.hu
  • fradista91
    #7347
    Végre, van minek örülnünk is!
  • Csesza
    #7346
  • fradista91
    #7345



    Csepregi 2009-ig a Fradiban

    Hétfőn újabb három esztendőre kötelezte el magát a Ferencvároshoz Csepregi Richárd.
    - 100%Fradi -
    Sajátnevelésű játékosunknak június 30-án járt le a szerződése, a középpályás azonban hétfőn újabb három idényre, azaz 2009. június 30-ig érvényes kontraktust írt alá.

    forrás: www.ftc.hu
  • fradista91
    #7344
    Na Márkus Tibort szívesen látnám a csatársorban. De ez is (mint minden) a pályázattól függ.
  • fradista91
    #7343
    Budovinszky nekem nem hiányozna, vannak fiatal tehetségeink akik pótolhatják őt (is)... De a pályázatról már mondhatnának valamit!
  • Csesza
    #7342
    Napi Ász: Márkust hívja a Fradi
    [2006-06-26 09:05]
    A 23 gólos RAJCZI PÉTER mögött a góllövőlista második helyén zárt a Csőszer gólzsákja, MÁRKUS TIBOR.
    - 100%Fradi/Lapszemle - Korábban lehetett hallani arról, hogy Márkust német és osztrák csapatok csábítják (de állítólag egy török vonal is élt), ám a csatár jelenleg Tatabányán készül. Nos, a futballistának a hírek szerint több belföldi kérője is akadt, így korábbi egyesülete, a Ferencváros is szeretné megszerezni.
    - Hallottam már erről, de semmi konkrétumot nem tudok – mondta Márkus. – Engem még egy évig szerződés köt a Tatabányához. Jól is érzem magam, nem akarok mindenképpen távozni. Megfelelő ajánlat esetén persze nincs ellenemre a klubváltás, de a menedzseremmel abban maradtunk, majd akkor szól, ha valami konkrétumot tud mondani, azaz: ha valóban komoly ajánlattal áll elő egy klub.
  • Csesza
    #7341
    A Ferencváros - Rimaszombat mérkőzésig még 2 nap, 23 perc van hátra.

    Július 2.:
    Erős Gábor nem tudott megegyezni egy ciprusi klubbal, ezért most az Integrál DAC-nál készül.


    Július 3.:
    Budovinszky Krisztiánt erősen csábítja korábbi klubja, a Honvéd.
  • fradista91
    #7340
    Úgy bizony
  • sztanko
    #7339
    mindörökké FERENCVÁROS
  • Csesza
    #7338
    Szombattól már nem a Ferencvárossal készül Aleksandar Bajevski, akinek a szerződése június 30-án jár le.
    A támadó hazatért Macedóniába.
  • Csesza
    #7337
    Eldőlt, hogy csapatunk megmérkőzik az Araddal, a találkozóra július 19-én 17 órakor kerül sor az Üllői úton. Három nappal később pedig a Felcsútot fogadjuk (17 ó).
  • Csesza
    #7336


    barom....
  • szanics
    #7335
    Nem lesz jobb, viszont sokkal rosszabb lesz.
  • Grenzjager
    #7334
    Fogadjunk, hogy nem lesz jobb uganda Lászlótól sem... amúgy a full lakosság 70%-ka aidses ott..... na mindegy, kellemes szabadidőt arra....
  • skristof
    #7333
    jaja énis olvastam.. manapság már bármi megtörténhet. őszintén egyvalamire lennék kiváncsi. hogy a jó büdös faszba találtak ezek egymásra? ittvolt az ugandai manager? :)


    ja ftc.hu-n olvasom h a vépi-nek nem hosszabbítják meg a szerződésést.. ehhez is gratulálok, vicc ami itt megy, nem becsülik meg az ember munkáját.. szar itt minden. ja meg ugye Bajevszki sem valszinű h itt folytatja...
  • szanics
    #7332
    Az őszi szezon után menesztették a Fraditól - a csapat gyenge szereplése miatt - a zöld-fehérektől László Csabát, aki ezt követően néhány napig a Sopron virtuális edzője volt.
    A szakember azóta várt újabb ajánlatra, és most nem Európából, hanem Afrikából keresték meg.
    - Már jó néhány napja tárgyalok az Ugandai Labdarúgó Szövetséggel - mondta László Csaba. - A hír tehát, amelyről önök is hallottak, valóban igaz. Szövetségi kapitánynak kértek fel, és a szerződést ugyan még nem írtuk alá, de erre néhány napon belül sor kerülhet, amikor hazatérek Németországból. A megbízatásom egyébként négyéves időtartamra szól, és a cél a csapat felkészítése a soron következő Afrika Kupa selejtezőire valamint a vb csoporttalálkozókra.

    Minnyá becsinálok........
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • fradista91
    #7331
    Gellei: Még mindig bízom a szebb jövőben

    Az elmúlt napokban talán Gellei Imre volt a legoptimistább ember az Üllői úton.
    Szakvezetőnk azt követően volt rendkívül bizakodó, hogy a közelmúltban személyesen tárgyalt a Hi Grupo első emberével, Pedro Valencia Moro úrral. Sajnos a héten még nem történt meg a várva várt bejelentés, Gelleinek pedig időközben lejár a szerződése. A 100%Fradi a jövőről kérdezte a szakembert.

    Most is olyan optimista, mint egy hete?
    - Amíg van remény, addig bizakodok - mondta Gellei a színes hetilapnak. - De a történet igazából nem rólam szól, hanem a Ferencvárosról és a jövőről. Egyelőre sok minden bizonytalannak tűnik, de ha valóban egy jó csapatot akarunk, akkor minden csúszás sokat számít. Az átigazolási időszak legértékesebb napjai ezek, és ilyenkor minden egyes óra, nap elvesztegetett idő, hiszen érthetően az a legoptimálisabb, minél előbb készülhet együtt a kész keret.

    Pénteken lejár a szerződése. Ki irányítja a szombati edzést?
    - Én. A becsület is azt kívánja meg, hogy ne fordítsak egyből hátat a klubnak. Várok, ameddig lehet, várom, hogy rendeződjön végre a klub sorsa.

    Több labdarúgónk szerződése szintén lejár június 30-án. Velük mi lesz?
    - Többször is mondtam már korábban, hogy én ebben a helyzetben a helyükben is megpróbálnék a végsőkig türelmes lenni. Sajnos azonban továbbra sincs megoldva a klub jövője, és be kell látni, folyamatosan türelmet kérni tőlük nem igazán lehet. Aki úgy érzi, hogy itt a helye továbbra is, annak természetesen edzést tart a szakmai stáb.

    forrás: www.ftc.hu

    Ma lejár több labdarúgónk szerződése, és Gelle Imre bá'jé is. Nagyon kéne már a döntés mert különben tényleg szétesünk...