23418
  • fradista91
    #7410
    [center]
    Indulhat a Ferencváros!

    Budapest, július 12., 10.25 Megállapodtak a spanyol befektetővel.

    Az NB I őszi szezonjának mai sorsolása előtt Kisteleki István, az MLSZ elnöke bejelentette, hogy megszületett a megállapodás a Ferencváros és a spanyol befektető között, így nincs akadálya annak, hogy az FTC induljon a bajnokságban.
    Az ügyre később természetesen visszatérünk.

    forrás: www.NB1.hu
  • Csesza
    #7409
    ehhh... ha ly-vel írni a trendi akkor legközelebb odafigyelek hogy jól írjam :)
  • gabber_saviola
    #7408
    meg aztán ly-vel írni trendi itt az egsén :P
  • Csesza
    #7407
    a muszályt direkt írom így amióta 1szer belémkötött a tanár órán :)

    az a baj, hogy itt valami egetrengető dolognak kéne történnie, ha azt akarjuk, hogy ne ezek a behúzos kommunisták üljenek 1 football club élén és erre csak 1 megoldás van: a sorozatgyilkosság :P (amit ez esetben sajna a törvény büntet)
    én nem is tudom, hogy miért jó ez nekik hogy hazudnak a népnek és csődbe viszik a klubbot, de azt egyszerűen nem tudják felfogni, ha már ennyire pénzt akarnak a klubból akkor hozzák fel a klubbot segítsenek és talán ha jövedelmezőbb akkor nekik is több pénzük lesz belőle?! mer ha csődbe viszik a klubbot akkor utána már nekik sincs több lehetőségük onnan pénzt sikkasztani és utána már más klub élére sem nagyon fognak kerülni hogy onnan is pénzt húzhassanak ha egyszer már tönkretették egy adott ország legnagyobb és legsikeresebb klubját!
  • mukika
    #7406
    muszáJ! :)

    csak sajnos én már nem hiszek semmiben és nem hiszek senkinek...... megint olyan emberek vannak a vezetés élén, akiknek, nem az élete a Ferencváros. nekik csak az számít, hogy megszedjék magukat gyorsan, és biztosan, bármi áron. :(
  • fradista91
    #7405
    Természetesen Én is ebben gondolkodok ;-)
    Hajrá FRADI!
  • Csesza
    #7404
    erre nem is szabad gondolni... :(

    Muszály lesz megoldaniuk valahogy!
  • fradista91
    #7403
    Hát ha pótolni akarjuk a hiányt (két olyan játékossal/szakemberrel aláíratni egy szerződést, ráadásul a két játékosnak nincs élő szerződése a Fradival) muszály lesz sikerülnie a pályázatnak... Gyerünk! Ha nem akkor marad az 2 osztállyal lejjebb való játék, de nem érdekel Én akkor is a Fradiért fogok szorítani! MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!
  • mukika
    #7402
    Hiánypótlásra kötelezve
  • Csesza
    #7401
    ejjjj... csak Buksi se menjen el !!!
    de nemhiszem, hogy ő elmenne más klbuhoz még a köv. évben...
  • fradista91
    #7400
    Laczkó kétlem hogy elmenne Győrbe, Tököli helyzete viszont aggasztó...
  • mukika
    #7399
    Laczkót a Győr hívja

    Tököli a hétvégéig vár

    a pénz, pénz, pénz...
  • fradista91
    #7398
    Leo nagyon remélem hogy marad, Dragóner tőlem visszajöhet ;-)
  • Riddick73
    #7397
    Dragóner itthon készül, Simon-Balla István vezetésével külön edz a védő.

    Szombaton a helyszínen tekintette meg a Ferencváros-Soroksár felkészülési mérkőzést a zöld-fehérek korábbi játékosa, Dragóner Attila, aki legutóbb a portugál Guimaraes csapatában szerepelt. A védőnek az idény végén lejárt a kontraktusa eddigi kenyéradójánál, a gárda pedig búcsúzott az első osztálytól.
    - Mint azt már korábban is jeleztem, nem hosszabbítok szerződést a portugáloknál - mondta honlapunknak Dragóner. - Arról egyelőre korai lenne beszélni, hogy hol folytatom a pályafutásomat. Az Üllői úton Simon-Balla István erőnléti edző segítségével külön tréningeken veszek részt.

    forrás: NB1.hu
  • Riddick73
    #7396
    Kedden dől el Leo sorsa

    Eddig pozitív benyomásokat szereztek Leandro de Almeidáról a cseh Mladá Boleslav képviselői.
    A játékos szombaton már pályára is lépett a cseh bajnokság második helyezettjében a ciprusi Famagusta ellen. Sőt, a 2-0-s boleslavi sikerrel záruló találkozón a ballábas labdarúgó döntő érdemeket szerzett a második gólban.

    Leot a középpálya baloldalán szerepeltetik a csehek. A 100%Fradi úgy tudja, a játékos sorsa várhatóan kedden dől el, amikoris a Mladá Boleslav az osztrák Grazzal csap össze - azt követően dől el, hogy a csehek szorgalmazzák-e majd a játékos szerződtetését.

    Mint ismert, Leo egész tavasszal vezéregyénisége volt együttesünknek, a szakmai stáb több tagjának véleménye szerint az ő távozása komoly feladat elé állítaná a szakvezetést.

    forrás: www.ftc.hu
  • gabber_saviola
    #7395
    megértem az ertéel töntését, mert ezt a Magyar focit nyereségesen nem lehet már eladni. amúgy meg kint a meccsen kit érdekel, hogy az ertéel adja-e a meccset vagy sem.
  • Grenzjager
    #7394
    pontosan, az RTLnél jelentős a nézettség a gagyi műsoroknál, nem véletlen, hogy az RTLnek a legnagyobb a nézettsége, mert gagyi a nép -> birka. No már most foci vagy gagyi műsor, nyilvánvaló hogy a gagyi műsor nyer, ezért ők ragaszkodtak a de. 11-es kezdéshez, ez meg sok mindenkinek nem jó. Az NBI közvetítése nem hoz már plusz vagy rekord nézettséget a TV-nek, ezért a RedvaTLnek csak "nézetlen" időpontban éri meg, ebből következik hogy olyan tv ami nem kommersz szart ad le nonstop 24 órában, annak megéri !
  • skristof
    #7393
    dunatv, sport tv...
    sport tv nb2-es meccseket adott, valszeg az nb1-et is fogja sugározni, csak nem rak bele akkora pénzt, mert ugysem lesz vetélytársa
  • banok
    #7392
    hát én nem örülök az RTl kihátrálásának.... :/
    mert lehet, hogy más országos tv nem vállalja be a magyar focit...
  • fradista91
    #7391


  • fradista91
    #7390
    Meglátjuk, mert a felkészülés ideje alatt lesz NB1es csapattal is találka ha minden igaz.
  • Csesza
    #7389


    Szép, úgylátom a fiatalok egész jól teljesítenek, bár másodosztályú klubbok ellen muszály is.!
    Kíváncsi lennék, mire lennének képesek egy erősebb csapat ellen?!
  • fradista91
    #7388
    A Soroksár ellen is nyert a csapat

    Csapatunk 3-1-re nyerte a Soroksár elleni felkészülési mérkőzését. A vendégek hálóját Bartha, Lipcsei valamint Csurka vették be.
    - 100%Fradi -

    Csapatunk Kemenes-Fitos, Tímár, Balog, Laczkó-Bognár, Lazic-Szalai, Lipcsei, Bartha-Jovánczai összeállításban lépett pályára a másodosztályú gárda ellen. Az első negyedórában többször is Lipcsei-Szalai összjátékot követően alakítottunk ki helyzeteket a vendégek kapuja előtt, mígnem a 15.percben egy gyönyörű támadás végén vezetést is szereztünk: Kemenes indította Fitost, ami Bognárhoz továbbított. A középpályás remek érzékkel fordította át a játékot a baloldalra: Lipcseihez passzolt, aki Barthához játszotta át a labdát, korosztályos válogatottunk pedig 11 méterről laposan lőtt a vendégek hálójába (1-0). A folytatásban mezőnyjáték folyt a pályán, majd a 35.percben Fitos tizenhatoson belüli buktatása után tizenegyest ítélt a játékvezető. Lipcsei állt a labda mögé, és lőtte a jobbra vetőtő kapus mellett a bal alsó sarokba (2-0). A vendégek gyorsan szépíthettek volna, miután egy kontratámadás végén Havrán átemelte a labdát Kemenes felett, a visszafutó Fitos azonban a gólvonal elől kivágta a labdát, így 2-0-s ferencvárosi vezetésnél fordultak a csapatok.

    A második játékrészben Szabó K.-Fitos, Ferencz, Graszl, Csurka-Csepregi, Brettschneider, Gyömbér, Horváth D.-Zsivoczky, Bölcsföldi összeállításban folytatta együttesünk. A félidő elején egyik kapu előtt sem alakult ki igazán veszélyes helyzet, tíz perc elteltével azonban szépítettek a vendégek. Egy beadásra Szabó Kálmán kijött a kapuból, és ütközött a vendégek támadójával. Kapusunk a földre került, a játékvezető azonban tovább engedte a játékot, érkezett egy soroksári támadó, és az üres kapunkba lőtt, 2-1-re módosítva ezzel az eredményt. Pár perccel később Bölcsföldi állíthatta volna vissza a kétgólos különbséget, korosztályos válogatottunk azonban kisodródott helyzetből az oldalhálóba lőtt. Ezt követően Zsivoczky is feliratkozhatott volna a góllövők közé, lövései azonban kevéssel bár, de rendre elkerülték a vendégek kapuját. Végül egy védőnk, Csurka állította vissza a korábbi, kétgólos különbséget, miután egy szép baloldali akció végén 13 méterről lapos lövéssel bevette a soroksári kaput (3-1). Az utolsó percekben már nem változott az eredmény, így csapatunk ahogy a Rimaszombat, úgy a Soroksár ellen is 3-1-re nyert.

    Következő ellenfelünk a Kecskemét lesz, kedden az Üllői úton. Honlapunkon a mérkőzésről élő közvetítésben számolunk majd be.

    forrás: www.ftc.hu

    Szép volt Fiatalok! Úgy érzem jó ifi játékosaink vannak. Pályázatról semmi hír?!
  • fradista91
    #7387
    Én is így gondolom.
  • Grenzjager
    #7386
    Budo helyére jobbnak tartom bármelyik 17. életévét betöltött ifistát
  • Grenzjager
    #7385
    lesz az még az idén 350 !!!
    többet is van a garageban az autó....

    de ez kellett a népnek, hát akkor b'szák meg
  • Grenzjager
    #7384
    ezzel már erősödne a védelem :)
  • tormy
    #7383
    Oszinten szolva en aligneztem magyar meccseket az utobbi evekben egyszeruen szornyu a szinvonal. UTE - Fradi es hasonlo orokrangadokat nezek mar csak, de mar azok sem a regiek.
  • fradista91
    #7382
    Sajnos igen... Ha nem lesz érvényes a pályázat, akkor már csak max az OTP hozhatna pénzt... Egyetlen jó hír ami nem vigasztal engem hogy nem fogunk több 11:30-as meccset nézni.
  • mukika
    #7381
    a csapat már rég szétesett.... itt már csak a csoda segíthet. :(
  • Csesza
    #7380
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :((

    ő ne mennyen el, az egyik legjobb játékos a csapatban!!! ha pár napon belül nem fog történni valami teljesen szét fog esni a csapat :(
  • tormy
    #7379
    Azert nem hittem hogy ilyet megelek hogy egy Fradi v. Ujpest ne tudjon indulni egy bajnoksagban.
    Mondjuk azt sem hittem hogy a Benzin 300 FT lesz meg 2 eve.
  • fradista91
    #7378
    Az az igazság, hogy tavaly/tavalyelőtt sem volt ez jobb, csak most bizonytalan Magyarország két legnagyobb klubjának indulása (Fradi, újpest)

    Számunkra most a legfontosabb hogy a pályázat sikeres legyen, rendeződjenek az anyagi körülmények! HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • tormy
    #7377
    Szerintem arra is rajottek hogy az isten sem kivancsi ma ra magyar focira, a nezettseg marha kicsi lehetett meg Fradi es UTE meccseken is...
  • fradista91
    #7376
    Az RTL Klub nem közvetít tovább
    A csatorna nem élt opciós jogával a Borsodi Liga mérkőzéseivel kapcsolatban.

    Az RTL Klub nem él opciós jogával, és a 2006/2007-es idényben nem közvetíti a labdarúgó NB I mérkőzéseit - tájékoztatta a kereskedelmi csatorna pénteken az MTI-t, megjegyezve: a nap folyamán a döntésükről levélben értesítették a Magyar Labdarúgó Ligát.
    Az elmúlt két és fél szezonban az élvonalbeli futballbajnokságnak állandó megjelenést biztosító RTL Klub döntéshozói szerint a közvetítés "üzleti szempontból nem válhat sikeressé". A mérkőzések nézettségi eredményei a délelőtti műsorsávhoz fűződő elvárásaiknak megfelelnek ugyan, de mint írják, az összecsapások ennél későbbi időpontban való sugárzását továbbra sem látják lehetségesnek.
    - Döntésünk meghozatalában az is szerepet játszott, hogy néhány komoly nézettséget hozó csapat részvétele a következő idényben kérdésessé vált, és megnyugtatóan a mai napig nem rendeződött - utalt a csatorna arra, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága június 19-én, első fokon nem fogadta el a Ferencváros, az Újpest FC, a Budapest Honvéd, a Diósgyőri VTK, az FC Sopron és az FC Fehérvár nevezését. Az MLSZ elnöksége április 20-i ülésén döntött arról, hogy a következő szezonban csak azok a csapatok szerepelhetnek az élvonalban, melyek június 15-ig visszafizetik a reorganizációs hitelt. A Magyar Hivatásos Labdarúgó Liga (MHLL) ugyan kedden arról számolt be, hogy magára vállalja a 3,1 milliárd forint értékben kibocsátott kötvényekből származó hitellel kapcsolatos problémák rendezését, ez azonban jelenleg még folyamatban van.
    (MTI)

    Ha minden igaz nem lesz több 11:30-as mérkőzés!!!
    Csak a pályázat sikerülne, most annyi minden összejöhetne!
  • fradista91
    #7375
    Budo tőlem aztán mehet, Leonak maradnia kellene!
  • Riddick73
    #7374
    Leandrónak cseh kérője van, a Mladá Boleslav hívja a válogatott labdarúgót.

    Csehországba igazolhat Leandro, a Ferencváros brazil-magyar védője. A labdarúgó kiemelkedő teljesítményt nyújtott a Rimaszombat elleni felkészülési mérkőzésen, és bár aligha ennek köszönhetően, de tény, hogy az elkövetkezendő napokban Csehországba utazik. A cseh bajnokság második helyezettje, a Mladá Boleslav hívja próbajátékra a ferencvárosi labdarúgót.


    forrás: NB1.hu
  • Riddick73
    #7373
    Budovinszky távozhat

    A 100%Fradi információi szerint távozik a Ferencvárostól Budovinszky Krisztián.
    - 100%Fradi - Mint azt Tepszics Ignác a színes hetilapnak elmondta, pénteken újabb egyeztetések zajlottak az FTC valamint a védő között, megállapodás azonban nem született.
    Ahogyan arról klubváltásról szóló rovatunkban már az elmúlt héten beszámoltunk, a játékost szívesen látná egykori klubja, a Bp.Honvéd; Krisztián valószínűleg Kispesten folytatja majd pályafutását.

    forrás: www.ftc.hu
  • fradista91
    #7372
    Igen sok lenne nevelési költségnek, de ez Huszti vételára, amit Tepszicsék követelnek mert a Metz akkoriban nem fizette ki a nevelési költséget... Én sem tudom hogy képzelik ezt a dolgot, csak kiszámoltam ha sikerülne mennyi pénz jöhetne :) De ebből sem lesz semmi... És az is igaz hogy nem kevés pénzt pazaroltak el itt évek alatt... Köszönjük zenész barátunknak!

    De az lenne a legjobb hogyha a pályázat érvényes lenne, mert akkor nem ilyen "kitudjahogytörtént" alapú mesékből kéne összeszedni a pénzt...

    Hajrá FRADI!
  • skristof
    #7371
    huszti ingyen igazolható volt, semmilyen jogalapja nincs a követelésnek. csak nevelési költséget kell érteni fizetni, azt tudtommal még tényeg nem fizették ki a franciák, de azt azért beláthatod, h 300ezer euro kicsit irreális összeg lenne nevelési költségnek. megy a susmus itt is, amit eltapsikoltak pénzt azt vmiből pótolni kell