23418
  • bmffm856
    #7490
    mikorra lesz végleg eldöntve, hogy indulhatunk-e az első osztályban? mostmár annyira össze vissza van minden, hogy nem látom át...:( egyik nap indulhatunk, másik nap nem...ez a bizonytalanság a legrosszabb...:( de...Mi akkor is...:)

    Mindörökké Ferencváros!
  • tormy
    #7489
    Azert volt akkora a szorzo mert ember nem rakott volna ra, maximum 200 forintot. :)
    Visszavagom majd az UTE-nak lesz 200x szorzo 3 v. nagyobb golkulonbsege gyozelemre.
    Sullyed a magyar foci mint a titanic.
  • Takezó
    #7488
    hát ha szoktál viccből 5000-eseket felrakni, akkor minek neked az a 900e?:D
  • skristof
    #7487
    én is vasárnap értem haza rockmaratonról.. hú de fasza volt :) és a lilák meccséről én is tudomást szereztem, fasza is volt az az este is...

    kedd-től meg EFOTT.. nem jön valaki? (www.efott.hu)
  • Grenzjager
    #7486
    vagy a tippmix, vagy a betandwin 177-szeres szorzót fizetett arra ha a Vaduz 3 gónlál nagyobb gólkülönbséggel nyer.... ÉN MARHA.... miért nem tettem fel viccből egy ötezrest..........
  • Grenzjager
    #7485
    Az egyik oldalról érdekes,

    szal Tepszicsék szempontjából
    a FTC nem tud fizetni Leónak, sőt sok pénzzel lóg neki, erre elengedik ingyen, aztán rájönnek, hogy korábbi sumákságuk olyan emtékásan is elsülhet, akkor meg miért ne lennék genyók, nem engedjük, akkor mit ad a Fradi Leónak....

    Leó szemszögéből, ezek után pedig........ jobb lenne ha tényleg menne
  • mukika
    #7484
    ehh.... az elmúlt 1 hétben fesztiváloztam, és eldöntöttem, hogy akármi is lesz nem nézek sport hírek után. azért látom történtek itt érdekes dolgok. :O

    az Újpest eredményét megtudtam, már odalent. jót röhögtem, és mégtöbbet ittam a finom Tokaji borokból. :P
  • zambrotta
    #7483
    jó helyen van ő a pusztán, oda való
  • Riddick73
    #7482
    Leandro újra a Fradinál

    Debrecen, július 16., 19.00 Egy két évvel ezelőtti szerződésmódosítás miatt nem csatlakozhat a DVSC keretéhez a brazil származású játékos.

    A szerdán három évre Debrecenbe igazolt válogatott játékos, Leandro hétfőtől ismét az Üllői úton készül, mivel a szerződésével némi probléma adódott. Az üggyel kapcsolatban Szilágyi Sándort, a DVSC cégvezetője nyilatkozott a klub honlapjának..
    - Mint ismert, Leandro szerződése 2006. június 30-án lejárt a Ferencvárosnál – kezdte a cégvezető. - A zöld-fehér klub tartozik a játékosnak, emiatt azért, hogy az FTC megfeleljen a klublicencnek és indulhasson a bajnokságban, a labdarúgó a kifizetésre haladékot adott az FTC-nek. Miután a játékos a DVSC-vel megállapodott, a Ferencváros elővette azt a szerződésmódosítást, amit még 2004-ben írattak alá Leandróval: amennyiben a szerződés lejárta előtt egyik fél sem nyilatkozik a hosszabbításról, akkor a megállapodás automatikusan meghosszabbítódik 2006. december 31-ig. Erről a játékos elfelejtkezett, és ezt most a Ferencváros érvényesíteni akarja annak ellenére, hogy a labdarúgó elfogadta az elmaradt bérről szóló átütemezést. Most várjuk, hogy az FTC-nél milyen döntés születik a játékos érdekében.

    (dvsc.hu)
  • gabber_saviola
    #7481
    mert meghalt az sg tagok :)

    nekem meg nincs már meg az banner :(
  • Riddick73
    #7480
    természetesn - köszi!
  • fradista91
    #7479
    Szerintem jó :-)
    Gabber majd ha ráérsz, megnéznéd mi van a topik bannerével? Mert nekem nem jelenik meg...
  • gabber_saviola
    #7478
    így jó?
  • Riddick73
    #7477
    töröljétek lécci...
    csak a képet akartam linkelni válaszolva a #7475

    Köszi!
  • Riddick73
    #7476


    válasz erre: #7475
  • fradista91
    #7475
    Csak a bizonytalanság biztos

    Az eredetileg meghirdetettel ellentétben nem szombat délután, hanem már délelőtt pályára lépett a Ferencváros. Elvben a Jiullal vívott találkozó egy volt a zöld-fehérek gyakorló mérkőzései közül, ám ha tényleg kizárják a jövő héten a csapatot, ez volt egy időre az FTC utolsó, NB I-esként lejátszott találkozója.

    „Zöld az Isten!”– harsogta az ország fele 2004-ben a Ferencváros 28. bajnoki címét ünnepelve. Két éve még az égiek segítségéről beszéltek az emberek, mostanság meg arról, hogy az egész világ összeesküdött az ország legnépszerűbb csapata ellen. A népharag persze nem kímél senkit, a fradisták többsége a sajtóra, a licencbizottságra, no meg a Magyar Labdarúgó-szövetség vezetőire dühös. Ellenséget látnak mindenkiben, pedig a képlet egyszerű: a 107 éves, oly sok dicsőséget megélt FTC ellehetetlenült, mára nincs pénz a kasszában, ennélfogva foci se nagyon. Vannak viszont hűséggel, a végsőkig kitartó szurkolók, játékosok és vezetők, akik bár tudják, közel a szakadék, mégis valamiféle csodában bízva remélik, hogy nem kell megélni azt a szégyent, melyet elődeiknek soha. Pedig valljuk be, könnyen bekövetkezhet, hogy a csapatot a második vonalba irányítják.

    „Már az edzőmeccsektől is eltiltotta a licencbizottság a Ferencvárost!” – kiáltotta dühödten és döbbenten az Üllői úti lelátón az Állami Pénzverde irányába szombaton délelőtt egy zöld-fehér mezbe öltözött szurkoló. Az elkeseredett fradista, látván az üres pályát, valószínűleg azt hitte, hogy elmarad a román Jiul Petrosani elleni felkészülési mérkőzés, pedig csupán arról volt szó, hogy késtek a petrozsényiak (a románok útközben elakadtak az M3-ason).

    A mérkőzés, ha félórás késéssel is, de elkezdődött, a ferencvárosi szurkolóknak azonban ezúttal nem lehetett sok örömük: a románok gyorsan, agresszíven futballoztak, próbára téve Lipcsei Péterék tűrőképességét és az egyébiránt kiválóan bíráskodó Mocsári Tamás jóindulatát. Mint ahogyan minden rosszban, a szombati vereségben is van valami jó. Az FTC vezetőedzője, Gellei Imre szerint az ehhez hasonló gyors iramú mérkőzésekre lenne leginkább szükségük a ferencvárosi fiataloknak a fejlődéshez, mert ez többet ér mindenféle edzésnél.

    Gellei Imre örök optimista, pedig kevesen cserélnének vele mostanában. A mesteredzőnek, no meg Tepszics Ignác sportigazgatónak köszönhető, hogy egyáltalán még együtt van a csapat, hogy nem széledtek szét a játékosok. Gellei Imre minden pedagógiai érzékét latba vetve szakmailag és morálisan is hat a futballistákra, a sportigazgató pedig ígérgetéseivel, a még meglévő hitével próbál segíteni. Mert bizony Tepszics Ignác a legnagyobb bajok közepette is biztos benne, hogy a hét közepére megoldódnak a gondok. Részletekről persze nem beszél, csak sejteti, napról napra, óráról órára változik a helyzet, s pozitív irányba mozdulnak a dolgok. Hogy így van-e, nem tudni, annyi viszont bizonyos, hogy Bojan Lazics, akinek július végén jár le a szerződése, valamint az elmúlt szezonban a Tatabányában futballozó Deme Imre is kész a megállapodásra, s mert hétfőtől Leandro ismét az Üllői úton készül tovább (lásd keretes írásunkat), van remény egy ütőképes csapat kialakítására. Ráadásul a legfrissebb információk szerint a korábbi ferencvárosi középhátvéd, a legutóbb Portugáliában légióskodó Dragóner Attilla is kész elfogadni a klub ajánlatát.

    Persze az MLSZ elnökségét, ezzel együtt Kisteleki Istvánt csupán a száraz tények érdeklik. Ők semmi másra nem kíváncsiak, csak a szerződésekre, a kifizetett számlákra, a várható és realizálható bevételekre és a bankgaranciákra. Ha ezen a téren valóban konkrétumokkal szolgál a Ferencváros vezetősége, akkor a zöld-fehér klub megmenekülhet, ha nem, akkor...

    Ám talán jó jelnek vehetik a fradisták, hogy információnk szerint a szerdai elnökségi ülés előtt újra értekeznek a licencbizottság tagjai.

    Leandrót visszaküldte a Loki

    Közel sem biztos, hogy a Ferencváros keddi, Kecskemét elleni edzőmérkőzésén lépett utoljára pályára zöld-fehér mezben Leandro (képünkön fehérben).

    Szerdán még úgy tűnt, a válogatott labdarúgó három évre aláírt a bajnok Debrecenhez, ám a brazil származású játékos hétfőtől ismét az Üllői úton készül. A védő állítólag lemondott az őt megillető járandóságáról, annak reményében, hogy Debrecenbe igazolhat, időközben azonban kiderült, hogy szerződése december végéig szól, ráadásul ő is aláírta az elmaradt bérről és prémiumról szóló átütemezést.

    Így a DVSC-AVE vezetősége jobbnak látta, ha egyelőre lemond Leandro igazolásáról. Tepszics Ignác, a Ferencváros sportigazgatója nem kívánt az ügyben nyilatkozni, de kijelentette, a jövő hét elejére minden tisztázódik.

    forrás: NSO

    Most hirtelen jó érzés fogott el: Leot visszaküldte a Loki.
    Nem tudom hogy vagytok vele de nekem hiányozna a csapatból, és ha sikerülne tényleg megegyezni a KVI-HI Grupo között és akkor reményeim szerint Töki és Dragóner társulna a csapathoz.... Csak ott van az a HA amiben mi Fradisták mostanában nem bízhattunk.... Isten segítsen minket!

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • fradista91
    #7474
    Sűrű hét végén vereség

    E heti negyedik felkészülési mérkőzésén csapatunk 1-0-ás vereséget szenvedett a román élvonalbeli Jiul Petrosanitól. - 100%Fradi -
    Ahogyan arra számítani lehetett, játékosainkon látszott a fáradtság, hiszen ezen a héten már negyedszer léptek pályára.

    EgyüttesünkKemenes-Bognár, Takács, Balog, Laczkó-Bartha, Deme, Lazic, Lipcsei, Szalai-Jovánczai összeállításban kezdte a mérkőzést, melynek elején a vendégek voltak aktívabbak. Kemenesnek már az első percekben bravúrra volt szüksége, hogy góltól óvja meg a hálónkat.

    A 6.percben már kapusunk is tehetelennek bizonyult, miután a vendégek kijátszották a védelmet, és vezetést szereztek (0-1).

    Nem sokkal később egyenlíthettünk volna: Bartha mutatott be szép cseleket, majd harcolt ki szögletet. Lipcsei állt a labda mögé, és tekerte középre, Lazic Lazckóhoz továbbított, aki a hosszú saroknál érkező Jovánczaihoz fejelt, ám támadónk nagyon kevéssel bár, de lemaradt a labdáról.

    Ezután Lazic előtt adódott egyenlítési lehetőség, Jovánczai kiugratásánál azonban a vendégek kapusa megelőzte középpályásunkat, és felszedte előle a labdát.

    Szalai is egy hosszú átadást követően veszélyeztetett: játékosunk egyedül vihette kapura a labdát, a vendégek kapusa azonban jól jött ki, így középpályásunk nem tudta már jól helyezni a lövést, a labda elkerülte a kaput.

    A vendégek sem álltak vissza, többször is Kemenes mentett, mígnem a félidő hajrájára kissé leült a játék.

    A csapatok 1-0-ás Jiul Petrosani vezetésnél mentek pihenőre.

    Szünet után a Kemenes-Balog, Bognár, Ferencz-Laczkó (Kovács G.), Lazic (Gyömbér), Lipcsei, Fitos-Deme-Bartha (Bölcsföldi), Szalai (Horváth) összeállítású tizenegy folytatta a mieinknél. A félidő első helyzete Deme előtt adódott, aki Lipcsei beadására ugrott fel fejelni, a vendégek kapusa azonban lehúzta előle a labdát.

    aztán Lipcsei egyenlíthetett volna, tizenegyesénél azonban jó irányba vetődött a kapus, így az eredmény nem változott.

    Ezután a román csapat vette át az irányítást, Kemenes azonban - immár sokadszor - bravúrral védett.

    A félidő közepén Bartha veszélyeztetett: támadónk szép cselek után a tizenhatoson kívülről lőtt, a labda azonban a kapu mellett hagyta el a játékteret.

    Ezután ismét a vendégek támadtak inkább: kétszer is a kapufa mentett.

    A háló már egyik oldalon sem rezdült meg, így a találkozót 1-0-ra a román élvonalbeli Jiul Petrosani nyerte.

    forrás: www.ftc.hu
  • fradista91
    #7473
    A szünetben a vendégeknél az előny

    Egy félidőnyi játék után 1-0-ra vezet a Jiul Petrosani.
    Csapatunk Kemenes-Bognár, Takács, Balog, Laczkó-Bartha, Deme, Lazic, Lipcsei, Szalai-Jovánczai összeállításban kezdte a mérkőzést, melynek elején a vendégek voltak aktívabbak. Kemenesnek már az első percekben bravúrra volt szüksége, hogy góltól óvaj meg a hálónkat.

    A 6.percben már kapusunk is tehetelennek bizonyult, miután a vendégek kijátszották a védelmet, és vezetést szereztek (0-1).

    Nem sokkal később egyenlíthettünk volna: Bartha mutatott be szép cseleket, majd harcolt ki szögletet. Lipcsei állt a labda mögé, és tekerte középre, Lazic Lazckóhoz továbbított, aki a hosszú saroknál érkező Jovánczaihoz fejelt, ám támadónk nagyon kevéssel bár, de lemaradt a labdáról.

    Ezután Lazic előtt adódott egyenlítési lehetőség, Jovánczai kiugratásánál azonban a vendégek kapusa megelőzte középpályásunkat, és felszedte előle a labdát.

    Szalai is egy hosszú átadást követően veszélyeztetett: játékosunk egyedül vihette kapura a labdát, a vendégek kapusa azonban jól jött ki, így középpályásunk nem tudta már jól helyezni a lövést, a labda elkerülte a kaput.

    A vendégek sem álltak vissza, többször is Kemenes mentett, mígnem a félidő hajrájára kissé leült a játék.

    A csapatok 1-0-ás Jiul Petrosani vezetésnél mentek pihenőre.

    forrás: www.ftc.hu

    HAJRÁ FRADI, HAJRÁ FIÚK MERT FŐ A GYŐZELEM!!!!
  • fradista91
    #7472
    Nemsokára FERENCVÁROS-Jiul Petrosani edzőmérkőzés az Üllői úton.
    Ellenfelünk a megadott időponthoz képest késett, így 11 óra után kezdődik a találkozó.

    (Gabber ha erre jársz a banner linkjét javítsd plz mert nekem nem jelenik meg ) Előre is Thx :-)
  • gabber_saviola
    #7471
    ok , holnap is "takarodok" dolgozni, mint ahogy minden nap :P

    Forza Palermo és Hajrá Ferencváros :-)
  • tormy
    #7470

    Ne spammelj a Fradi topicba ha lehet.
  • DjDano
    #7469
    HAJRÁ ÚJPEST!!! Gabber takarodjál dolgozni, mint minden rendes ember ne itt rohadjál egész nap te iq betyár!!
  • tormy
    #7468
    Jah mellesleg, ha jol tudom / ha megegyznek a spanyol befektetovel akkor BL fotablara varjak a fradit 3 even belul? Mintha ezt olvastam volna valahol. Hat eleg neheznek tunik, hacsak nem igazolnak majd kulfoldrol, mert magyar focistakkal BL fotablara jutni.....enyhen szolva lehetetlen.
  • tormy
    #7467
    Az egyetlen magyar focista akit tenyleg tiszteltem az Simon Tibi volt. Mentalitasa europai szintu volt, ami ritka nalunk mint a feher hollo az utobbi 15 evben. Kar hogy nem tudtak es tudnak hozza felnoni a jatekosok mentalitasban es ugy egyaltalan semmiben sem, tisztelet a kivetelnek.
  • gabber_saviola
    #7466
    nekem mind1, hogy kik mennek még el a csapattol ,ha gáz van..mert tudom, hogy rám számíthatnak a lelátón jövőre is :P
  • fradista91
    #7465
    Tisztelt Bálint!
    Én is nagyon sajnálom , és nagyon rossznak látom a mai magyar labdarúgás helyzetét. De valahol hiszem hogy ez változni fog, talán egy nagyobb Futball-rendezvény megrendezésének elnyerése vátozást hozhatna a magyar fociban... Remélem.

    Igen, sajnos ma nem az a Ferencváros ami 10 évvel ezelőtt volt.... DE: mostanság ráébresztettek Fradisták, hogy nem mindig csakis az eredményesség számít, hanem az hogy mi a 107 éves történelmű klubbunkat valamiért szeretjük a mai napig. Senki nem tudja miért, erre mondják hogy Fradi-szív. Jóban-rosszban a csapat mellett. Addig amíg nem lesz MEGTISZTULÁS a vezetőségek élén addig sajnos marad a helyzet...

    Ennek ellenére ugyanúgy mindent meg fogok tenni annak érdekében hogy kijussak egy-egy FRADI meccsre, mert nagyon Tisztelem és szeretem a mai csapatunkat, azokat akik pénz nélkül fiatalok/rutinosabbak/szakmai edzők Kitartanak mellettünk. MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS! MEGTISZTULÁST!

    Üdv.: Fradista91
  • balint82
    #7464
    T.Fradisták!Fradi szurkoló vagyok de nem az a meccsre járó típus.Vagyis mostmár nem!Utoljára Vince,Lisztes,Telek,Simon,Nagy Tibi,Szűcs Misi,Hajdú Ati meccsekre jártam!Sajnos azóta szerintem nincs igazi FRADI.Hiába volt bajnoki cím, nem éreztem annyinak se mint amikor az említett csapat 1 meccset is megynyert!Oda akarok kilyukadni hogy ezt a mostani helyzetet a vezetőségnek kell megköszönni szétziláltak mindent ami volt!!A Fradi nem ez volt!Kilátástalannak látom a helyzetet.A magyar foci vezetőség meg nem normális ezzel vége a magyar focinak!csak egy példa!1995 Üllői út18 ezer néző összes többi meccs még ennyi se.
  • Grenzjager
    #7463
    Fellebbez a Fradi

    A Ferencváros péntek reggel beadta a fellebbezést az MLSZ Licencadó Bizottságának, és bízik abban, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség jövő heti elnökségi ülésén kedvező döntés születik majd.
    Az MLSZ Másodfokú Klublicencadó Bizottsága csütörtökön úgy határozott, hogy mivel az FTC nem teljesítette az előírt feltételeket, visszavonja az élvonalbeli induláshoz szükséges licencet.

    MR
  • fradista91
    #7462
    Egyetértek. Amint kinőnek az u17-18-19-es korosztályból, a mai magyar "focistákról" (tisztelet a kivételnek) vesznek példát, és ebben nőnek fel. Ezért veszik oda a nagyon sok fiatal tehetség...

    Ne hogy azt higyjük Angliában, Franciaorszgában, vagy Spanyolországban a gyerekek többségének a vérében lenne a foci... Csak itt valami oltári nagy gond van az egész Futball "neveldével"... Az Utánpótláskorosztályunkig működik a dolog, de amint elérnek a Felnőttcsapat közelébe, mintha elfelejtettek volna focizni. Nagyon remélem hogy gyökeres változások fognak történni a magyar labdarúgásban.

    És nem utolsó sorban a Ferencváros életében is, mivel nem mehetünk el szó nélkül azon tény mellett, EGY JÓ FERENCVÁROS nem csak nekünk kedvez, hanem többre menne a Magyar Labdarúgás is.
  • Grenzjager
    #7461
    Elsimert tény, hogy 16-17 évesig szinten vagyunk Európával aztán jön a gáz...
  • bmffm856
    #7460
  • bmffm856
    #7459
    Exkluzív riport Tóth Norberttal:

    Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
    meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
    Az első gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
    aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
    A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
    mi meg minndannyian félreértettük.
    A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
    A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
    A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
    Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
    A szünetben az edző Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
    úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
    Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
    Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
    A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
    A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
    a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
    onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
    A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
    Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
    A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
    de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
    Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.


  • tormy
    #7458
    Teljesen mindegy. Szarbol nem lehet varat epiteni. Itt nalunk nem csak az edzokkel van a baj, hanem azzal, hogy a focistak mind borzaszto rosszak. Futni alig futnak, cselezni nem tudnak, passzolni nem tudnak, kapura loni nem tudnak. Most mit varsz? Milyen edzo tudna itt barmit is csinalni? Nezd meg a magyar bajoksag szinvonalat!

    En csak azt nem tudom hogy miert pont a magyar foci jart igy. Mindenki leszarta hogy mit csinalnak a jatekosok szerintem, a lenyeg az volt hogy a vezetok/edzok lenyeljenek egy jo kis osszeget minden szezonban, az hogy milyen eredmenyek vannak mindenki leszarta, es most is leszarja kiveve a nezoket talan. Mar ha meg maradt ember aki megnez egy magyar bajnokit.
  • Grenzjager
    #7457
    Nézd nagyjából lezajlott már a Pellady-Matthäus-Puhl-Bozoky féle csapat és a Kisteleki-Szima-Tarsoly team közötti harc, és az mlsz az utóbbit válaszotta, ez a nagy szívás
  • tormy
    #7456
    Dehogy lesz 400, visszamegy normalis szinte par honapon belul.
    Mellesleg, itt nalunk rohadt nagy problemak vannak, mar az alapoktol. Ha nem csinalnak itt surgosen valamit, magyar focit eltemethetik orokre.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #7455
    120 év csoda
  • Grenzjager
    #7454
    Szerintem lesz változás,

    mert jó foci ott van ahol k..va rossz vagy k..va jó a gazdaság, nálunk pedig "dübörög" a totális csőd felé, szóval higyjetek nekem, lesz még fél éven belül 400Ft is egy euró, és javul a focink
  • Láma!
    #7453
    0-4re
  • tormy
    #7452
    Figyeljetek, licenc vagy nem, ez a magyar bajnoksag teljesen felesleges. Foci nullszint, lichteinsteni csapat megver egy magyar csapatot 0-3-ra itthon.
    Ami nem megy, nem kell eroltetni. Ha nem kapjuk meg a 2012-es EB-t szerintem totalisan behal meg a focinak nem nevezheto dolog is. Es talan jobb is lesz, mert ez mar a szegyenek szegyene ami itt foci neven megy.
  • Grenzjager
    #7451
    Nem tudok örülni az lilák vereségének, mert ezzel csak a magyar labdarúgást gyalázták tovább.... jobb lett volna ha már inkább a Pápa indult vlolna helyettük az UEFA kuopában....