23418
  • GTheo
    #7530
    Varga Bence, az FTC U16-os válogatott labdarúgója hároméves szerződést kötött a VfB Stuttgarttal. A csatár a tavasszal próbajátékon vett részt a német egyesületnél, és teljesítményével meggyőzte a klub vezetőit.
  • fradista91
    #7529
    :D OK, de nekem mindegy hogy néz ki, (saját magát égeti) csak játszon jól :)
    Te nem jösz Honvéd edzőmeccsre?
  • Grenzjager
    #7528
    csak ne tegyen zselét a hajára, mert akkor olyan mint egy lestrapált dzsigoló
  • mukika
    #7527
    msn-re most ná megyek, mert mindenki elkezd zaklatni hírtelen.... :o)

    öööööööö mi a busz fordulóban leszünk holnap meccs kezdés előtt, vagy lent az Ági mamában. :) küld el pü-ben a számod, és akkor majd max. megcsörgetlek. :)

    kristóf: szerzek telót még a héten. :)
  • fradista91
    #7526
    Okés ;-)
  • fradista91
    #7525
    Egy gond van, nekem fél 7kor megy buszom Tabra, onnan meg fél8kor Pestre Népligetbe ott talizok barátommal, és ha nem jó a telód nehéz megbeszélni hol találkozzunk

    De ha tényleg délután mész akkor megkérlek maradj még SG-n vagy gyere fel MSN-re , mert én ha megyek akkor már reggel...
  • skristof
    #7524
    muki: telót pedig szerezzél valami szarfost, h én is tudjalak hívni, ha már a keletiben vagyunk :)

    patrik: mindegyiken találkozhatunk, én ott leszek!
  • mukika
    #7523
    reméljük a legjobbakat. :)

    most hét végén, jövő hét elején telefonálok a dokimnak, és beszéljük meg a műtétem időpontját. remélem augusztus 2. felére, vagy őszre tervezzük meg....
  • mukika
    #7522
    az evidens. :))

    holnap 14-15 óra fele indulok, addig elérsz. :)

    telóm beszart hegyalján, nem valami működő képes, szal azt nem adom meg... :C
  • fradista91
    #7521
    Kihagytál egy Nagyon fontos dolgot +Fradi meccsek ;-) (de gondolom ez alap :D)
    Amúgy Kristóf: Ebben az évben kétszer is összefuthatunk még :D
    Mert lesz egy meccs Kaposváron amire ha indulunk mindenképp elpróbálok menni (már csak a hazajutás lesz nehézkes :D) és lesz egy Üllőin decemberben ha jól tudom (és ha az időjárás engedi)
  • fradista91
    #7520
    Elvileg egy korai busszal megyek :)
    De lehet ez lesz :-) Végülis minden el van intézve csak a szülői "áldás" kell :D
  • mukika
    #7519
    magyar sziget + sima diáksziget ( erre csak akkor megyek végig ha sikerül alvós jegyet szereznem. :o , ha nem akkor 2 nap tuti )

    szóval sűrű az augusztus eleje. :]]
  • skristof
    #7518
    ugyanmár.. fiatalság bolondság.. vonatra szállsz és kész.. majd hagysz egy üzit az ősöknek :) én is úgy meek szombatig h elvileg csak felugrom haverkohoz egy napra :)
  • skristof
    #7517
    jajaj ismerős a szitu, én pécs melett voltam most így rockmaratonon.. pár nap/este hiányos :) mondjuk ott csak 25öt hagytam, most úgydöntöttem érettségi utáni nyár, most nemérdekel semmi sem.. holnaptól efott, aztán jövő héten lesz itt Kaposváron ilyen 1 hetes ifitorna, világ minden tájáról jönnek le csapatok.. aztán augusztusban meg mítingelünk :)
  • fradista91
    #7516
    Sajna csak 10 után tudom elérni apum de mindenképp küldök Privátot megyek é vagy sem.. Meddig leszel?
  • fradista91
    #7515
    Üm... Auguszus?! [gondolkozik]
    Megvan : Magyar Sziget? :D
  • mukika
    #7514
    hát napi 2-3 órát aludtunk, vasárnap óta folyamatosan alszom itthon... töltőre dugtam magam. :))

    délelőtt 3-4 sör, délután és este már csak bor folyt le a torkomon. keményen nyomtuk. helyiek megijedtek. :P hiányzik.... EFott-ra is szívesen mennék, csak hát sok pénzt elbasztam múlt héten. mostmár spórolok augusztusra inkább. :)
  • mukika
    #7513
    benne vagyok persze. várom a pü-t. :)
  • skristof
    #7512
    hegyalján mennyit aludtál? :)) kevés folyóbor volt, jólsejtem? ^^
  • fradista91
    #7511
    Héj, arra én is most fogom kikönyörögni az indulási jogot :DDD
    Remélem sikerül... Egyik barátommal is összefutnák... Ha mehetek majd megbeszélhetjük hogy találkozhassunk valahol.. Benne vagy-é? :-)

    ui.: Írok majd PÜ-t hogy megyek-e vagy sem.
  • mukika
    #7510
    holnap megyek kispest ellen... majd a lelátói pletyiket beírom. :p
  • fradista91
    #7509
    Pontosan. Töki, Dragóner, Deme (ő benne lesz a 100% Fradiban) , Márkus jól jönnének. Mondjuk én megelékszek Töki-Dragóner-Deme trióval is Márkusról semmi hír hogy jönne egyáltalán.

    Csak történjen valami jó dolog a pályázat ügyében.
  • skristof
    #7508
    ha igaz amit a bulvárhugy ír, és tényleg csak 1 pontban kell megegyezni, akkor még van idő nagyobb igazolásokra, akkor nem lenne gond.
  • fradista91
    #7507
    Dragóner: Remélem, rendeződik a helyzet, és magamra ölthetem a Fradi-mezt

    Mint arról már beszámoltunk, a napokban (újra) az Üllői úton edz Dragóner Attila.
    Egykori védőnk - egyelőre - szűkszavúan nyilatkozott. - 100%Fradi -

    - Valóban a csapattal edzettem, egyelőre azonban még csak ezt tudom megerősíteni.

    Korábban is bekapcsolódtak a közös munkába egykori játékosaink például Gera Zoltán vagy Huszti Szabolcs esetükben azonban arról volt, hogy formában akartak maradni. Nálad azonban a maradás más összefüggésben is felmerült...
    - Nem tagadom, kapcsolatban voltam, illetve vagyok a vezetőséggel. Valóban nem tudok azonban egyelőre többről beszámolni.

    Szerdán felkészülési mérkőzést vív a csapat. Látjuk majd Dragóner Attilát újra zöld-fehér mezben?
    - Ezt még nem ígérhetem meg. Inkább úgy fogalmaznék, hogy bízom benne, hogy rövid időn belül pont kerül a most még kérdéses ügyek végére, rendeződik a helyzet, és akkor tényleg újra magamra ölthetem a Fradi-címeres mezt.

    ftc.hu
  • fradista91
    #7506
    Draginak örülnék :-)
  • skristof
    #7505
    Dragóner a Fradival készül

    Budapest, július 18., 18.45 A KVI-nek már csak egyetlen kérdésben kell egyezségre jutni a spanyol befektetővel.

    Hosszú hetek óta itthon tartózkodik Dragóner Attila, aki legutóbb a portugál élvonalbeli Vitoria Guimaraes csapatánál játszott. Hazaérkezése óta Simon Balla Istvánnal, a Ferencváros erőnléti edzőjével készült a rutinos védő, és ma már részt vett a zöld-fehérek első csapatának edzésén is. Sőt, délután - amíg a csapat uszodában volt - Dragóner külön labdás edzéseket végzett.
    Nincs kizárva, hogy megállapodás születhet arról, hogy a hátvéd visszatér a Fradiba - mindenesetre Botis távozása után szükség volna rá... Talán már holnap is eldőlhet ez a kérdés, ám sok függ attól is, hogy a Ferencváros jövőjét illetően esetleg pozitív fordulat állhat be.
    Információink szerint a KVI-nek már csak egyetlen pontban kell tisztáznia a spanyol befektető által benyújtott tervpályázatot, ez pedig a tervezett lakóépület hasznosításának a kérdése. Ha ezt tisztázták a felek, akkor napokon belül egyenesbe kerülhetnek a Ferencváros körüli dolgok, így többek között a védő szerződtetése is.
    (si)

    nb1.hugy
  • fradista91
    #7504
    Adom a mit mondasz. Nagyon sok ember van aki az élvonalban, Nb2ben tényleg szereti a csapatát (persze vannak kivételek, de ez erősíti a tendenciát ugyebár). És teljesen jók a meglátásaid abban is, hogy ÖSSZEFOGÁS kell. Jó pár nagyobb létszámú szurkolócsoport szervezésével elérhetnénk hogy eltakarodjanak a vezetőség éléről (csakúgy mint az ország éléről) a kapzsi, pénzsóvár emberek! Akiknek nem a magyar foci eredményessége/fejlődése az érdekük, hanem hogy minnél több pénzt tudjanak zsebrerakni! Reményeim szerint az illetékesek (csoportok tagjaira gondolok) is olvasgatják ezeket a sorokat/kommenteket, és tesznek valamit. Mert ha kell a Fradi szurkolók teljes mellbőséggel kiállnak a Magyar foci érdekei mellett!

    Hajrá Magyarország! Hajrá Ferencváros!

    ui: Kristóf jó szórakozást Zamárdiban :-)
  • skristof
    #7503
    amíg így állunk hozzá, addig tuti!
    csak nézz körül, még mindig minden pályán vannak SZURKOLÓK! olyanok, akik meghalnak a saját csapatukért, akik az utolsó forintjaikat is inkább vonatjegyre költik, h mehessenek a csapatuk után, pedig a focink.... siralmas. ha ezek az emberek összefognának (több ezren vagyunk!!) akkor lenne keresnivaló ez ellen a párszáz mihaszna szarjancsi ellen.
  • tormy
    #7502
    Na igen, de ez sosem fog bekovetkezni. Az itt a problema.
  • torrente
    #7501
    Jó hogy ezeket leírtad, mert legalább nem kell több sort begépelnem.
  • Grenzjager
    #7500
    Szaros Vasas csak a papírmunkában bizik, játszani sose tudnak, csak fellebezni-.......gyík proli csapat remélem nem lesz többet NBI-es
  • fradista91
    #7499
    Szerintem a fiatal korosztály azért bizonyítgat, elég csak megnézni hogy pl Európa bajnokságokon (U21) más nagy csapat ellen tudnka kűzdeni, és vannak fiatalabb tehetségek is akik még reményeim szerint nem a "magyar foci mostani légkörében" nőnek fel... Az MLSZre nekem sincs túl sok jó ötletem... De reménykedek hogy sikerül megoldanunk... Ha máshogy nem külföldi szakemberek segítségével. Mert nem látok nagyon olyan magyar embert aki odaillene...

    Skristóf: Sajnos igen, a focink meghalt, ők meg tömik a zsebüket.. És a FIFA/UEFA fittyet sem vet az ügyre. Pedig mi szurkolók sem tehetünk sok mindent maximum bizakodunk, és várjuk a segítséget. Mint ahogy fentebb említettem talán külföldi szakemberektől... (de azért remélem van olyan magyar labdarúgást kedvelő szakmabeli ember aki még nem bukkant fel, és nem csak a pénzre hajt)

    Hajrá Magyarország! Harjá Fradi!

    ui: Most megyek aludni ,kezdek kicsit fáradni :D
    További jó éjszakát mindenkinek!
  • tormy
    #7498
    Hat nemtudom. Eskuszom otletem nincs hogy kikbol lehetne egy normalisan mukodo MLSZ-t letrehozni. A legnagyobb gond az, hogy a magyar foci kilatastalan helyzetben van. Csapatoknak penze nincs, magyar jatekosok borzasztoan alacsony szinten jatszanak, az edzokkel nem foglalkozom, hiszen ha jo kepessegu jatekosok nincsenek, akkor minek? Fiatalokat es serduloket mar ugy kellene atadani a csapatoknak, hogy azok tudjanak rendesen labdat kezelni, passzolni es kapuraloni, es egy megfelelo alapkondicio sem artana. Ehhez kepest a mostani fiatalok szerintem ugyan ugy vegzik majd mint az elozo korosztaly. Sehogy. Kritikan aluli szinten maradnak.
    Nem tudom mi lesz a magyar focival, de ez mar kezd tul sok[k] lenni ami itt foci alatt megy.
  • skristof
    #7497
    szerintem viszont nem lesz változás az mlsz-ben -ha így folytatjuk- sohasem.. adják egymásnak a kilincset, maguk között elvannak, meghalt a focink ők gazdagok.
  • fradista91
    #7496
    Ez így van, teljesen egyetértek, de amíg erre a távolabbi jövőben kerül majd sor (sajnos), most foglalkozzunk egy kicsit a közel jövővel is. Magyarán szólva először oldódjanak meg nálunk a problémák: vezetőség, anyagi háttér, indulás... és ha már kicsit eredményesebb lesz a Ferencváros, véleményem szerint változások lesznek a vezetőség élén (MLSZ, MLL)... Remélem. és igen MEGTISZTULÁST!
  • skristof
    #7495
    tény, h aki kiesett az nem érdemli meg. ugyanakkor addig h akarunk előrébb lépni, amíg a szabályokat nem lehet betartatni?!?! tegyük 3-5 évig amatőrstátuszba az egész focinkat, küldjük el az összes szarházi vezetőt, képezzünk fiatal szakembereket, addig hozzunk külföldi szakértőket, és kész. aztán el lehet kezdeni gondolkozni vb-ről meg eb-ről.

    a drapin lévő szlogen nemcsak a Fradira, de az egész belterjes focinkra igaz lehetne: MEGTISZTULÁST!
  • fradista91
    #7494
    Ennek a hírnek örülök :)
    Remélem igaz, és ma (kedden) még sok jó hírről fogunk értesülni :)
    A Vasas, meg a Pápa nem érdemli ki hogy az NB1-ben induljon, akkor sem ha kizárnának minket és/vagy a Vácot.

    HAJRÁ FERENCVÁROS!
  • Riddick73
    #7493
    Magyar bajnokság: az NB I-ben indulhat a Ferencváros és a Vác

    A Nemzeti Sport információi szerint hétfő este ismét összeült az NB I-es klubcsapatok licenckérelmét elbíráló testület, amely ezúttal a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöksége volt. A tanácskozás fölöttébb meglepő eredményt hozott: az élvonalból korábban – a megfellebbezhetetlennek tartott másodfokú ítélet szerint – kizárt Ferencváros és Vác mégis rajthoz állhat az NB I-ben.

    Emlékeztetőül: az MLSZ-hez csütörtökön este érkezett meg az UEFA által finanszírozott másodfokú licencadó bizottság hivatalos határozata, amelyben még az szerepelt, hogy sem a Ferencváros, sem pedig a Vác nem szerepelhet az élvonalban.

    Kisteleki István MLSZ-elnök akkor így nyilatkozott az ügyben:

    „Rendkívül nehéz helyzetben vagyunk, mert mi csak akkor tudunk határozatot hozni, vagy egyáltalán tárgyalni, ha a csapatok olyan perdöntő dokumentumokat tárnak elénk, amellyel cáfolhatják a licencadó bizottság megállapításait. Egyelőre fogalmam sincs, milyen változások történtek és történhetnek a jövő hétig a Ferencvárosnál és Vácott."

    "Egy biztos, az MLSZ vezetése minden segítséget megadott a labdarúgócsapatoknak, megpróbálta nem túl magasra állítani a mércét azért, hogy minél kisebb gondjuk legyen a nevezéssel, az indulással kapcsolatosan. Vannak azonban olyan feltételek, amit nem az MLSZ-nek, hanem maguknak a csapatoknak kell megteremteniük. És bizony a felelősség tekintetében is nekik kell vállalniuk a következményeket” – tette hozzá Kisteleki.

    Félő, hogy a mai döntésnek súlyos következményei lesznek: úgy értesültünk, hogy az így az NB II-ben ragadó Vasas és Pápa vezetői az Európai Labdarúgó-szövetséghez fordulnak.

    forrás: NSO
  • tormy
    #7492
    Asszem szerdan.
  • bmffm856
    #7491
    ja és a Hi-Gruppo ügyében mikor hozzák meg a végleges döntést? Mert erről is össze vissza hallani mindent...ott maradtam le, hogy már csak apróságok vannak hátra a szerződés aláírásához...